Esileht Hobinurk Kas tasub Cantervillasse minna?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kas tasub Cantervillasse minna?

Postitas:

Oleme lastega hulk aastaid käinud pea iga suvi korra Vudilas. Lapsed juba sellised teismelisehakatised. Rahakotiga peame nõu pidama enne selliseid ettevõtmisi, ei ole paraku nii, et igal pool saab käia. Mõtlesime ühe treti lõuna poole Põlva-Võru kanti ette võtta ja panen praegu programmi kokku. Kas soovitate Cantervilla mängumaad 12-13aastastele?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.08 14:41; 15.08 02:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan minna vaid siis kui saab pàeva veeta ujudes.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küll soovitan!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei soovita, kogemus küll eelmisest suvest… aga oli selline vana ja väsinud… üheksaaastasel oli ka paari tunniga kopp ees.
Pärast käisime Sangaste ringtallis, seal kulus rohkem aega:D maanteemuuseum, vastseliina elamuskeskus

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisime ka eelmine aasta ja meie 8a-l hakkas ka suht kiiresti igav. Liumäed ei meeldinud talle üldse, paar korda lasi alla ja kuna vesi oli ka besseinis jääkülm, siis sinna see jäigi..no 3h venitasime koos söömisega välja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See koht ei kuulu isegi valikusse alates sellest, kui seal 5-aastane laps uppus. Lõuna-Eestis on ju maanteemuuseum, Vudila, Jääajakeskus, Elistvere loomapark jne – hulganisti palju ägedamaid ja turvalisemaid kohti!

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie perega käisime kuskil 4 aastat tagasi. Kahjuks tundus minu jaoks seal olla ebaturvaline- seal oli mingi liumägi- mis oli vist betoonist. Igatahes oli see väga kõva. Mees vigastas oma selja ära. Selg oli lausa katki ja verine. Lapsi sinna enam ei lubanudki. Ise mäletan, et mõtlesin- et seal on reaalne oht oma pea väga valusasti ära lüüa. Vb on nüüd seal olukord muutunud..aga meie pere kogemus oli jah ebameeldiv. Samas olen kuulnud, et on peresid kellele seal meeldib!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen Cantervilla lossis olnud ühel seminaril ja nägime ka seda mängumaad. Ei olnud üldse kutsuv.
Nõus nendega, kes ütlevad, et vana ja kulunud. Liuteed olid mu meelest kaetud mingi paksu kilega. Vesi üsna hägune.

Mingites (peo)ruumides, mida meile näidati, oli väga tugev kopitushais.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See koht ei kuulu isegi valikusse alates sellest, kui seal 5-aastane laps uppus. Lõuna-Eestis on ju maanteemuuseum, Vudila, Jääajakeskus, Elistvere loomapark jne – hulganisti palju ägedamaid ja turvalisemaid kohti!

5aastane ei tohiks basseinis kätisteta ja vanemate järelvalveta olla. Kui vanemaid ei koti, võib see kõikjal juhtuda. Olen ise 5a lapse ema ja käisime, üks asi, mis vsnemate asi juhendada, et ära palun roni liumäe ette!

Me ei ole USAs, kus isikul, vanematel, puudub kohustus ja vastutus ja teenindaja vastutab kõige eest.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kusagil mängumaal on ka vesi, mis poleks jääkülm? Siin eespool mainiti, et Cantervillas oli vesi jääkülm. Minu kogemus Vudilaga, et seal on ka. Seal küll on üles kirjutatud õhu- ja veetemperatuur, aga selle noormehe käes, kes seal veetemperatuuri eelmise numbri maha kustutas ja uue kirjutas, ma küll termomeetrit ei näinud ja ei märganud teda ka basseini ääres küürutamas ja vett kraadimas enne kirjutama tulekut.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.08 14:41; 15.08 02:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

17 euri eest inimese kohta küll mitte.
Seal on tegemist ma pakun maksimaalselt 1,5 tundi, kui just ei ole haruldaselt (külma) vee lembene pere. Meie käisime soojal suvepäeval, aga vette ei olnud mõeldavgi ronida, see oli külmem kui järvevesi sealsamas kõrval. Veehullud lapsed ka ei soovinudki minna sinna basseini. Muidu üldine mulje on selline… natuke ligadi-logadi, väsinud, veidi isegi räämas. No et näiteks 5 euro eest võiks seal vast käia. Aga rohkem küll ei maksaks. Söögid samuti on sellised 90ndate sööklatoidu laadsed. Positiivse poole pealt: rahvast oli vähe.

Lõuna-Eestis soovitan: Maanteemuuseum, AHHAA-keskus, V-Spa, Jääaja keskus, Elistvere (kui on loomasõpru peres), ERM, TÜ Loodusmuuseum, erinevad rabalaudteed ja vaatetornid, Tamula vm rand, mustika- ja kukeseenemetsad.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

me oleme iga aasta käinud soojade ilmadega. alati on olnud bassenid ja järv väga soojad (vembu-tembus on jääkülm, seal oleme ka iga aasta soojade ilmade käinud). kuna ise ja lapsed veefännid, siis alati sätime külastused soojadele päevadele. võib-olla ei ole jah väga klanitud aga meie lastel on seal tegemist olnud nii palju, et alati on tervest päevast väheks jäänud.
60% ajast muidugi võtavad veeatraktsioonid. aga nad kasutavad seal kõike – järve peal paadiga, saunatamine, liud, veepritisimise karussell, etc.
ausalt öeldes isegi mitte soojal ilmaga ma ei kujuta ette et 1,5 tunniga saaks ringi peale – seal on õuduste tuba, muidu õudsemad kohad – nende peale läheb aega. siis on need batuudid ja ronimiatraktsioonid ja autod jms.
isegi mingi “jubeda” keldri peale on nt. pool tundi kulunud (mitte otseselt selle keldri peale aga selle peale, et “no kes julgeb minna” ja kogu see šhõu sinna juure).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Hobinurk Kas tasub Cantervillasse minna?