Esileht Pereelu ja suhted Kas teie kannataksite voi on see hoopis normaalne

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Kas teie kannataksite voi on see hoopis normaalne

Postitas:

Oleme elukaaslasega

0
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.10 09:43; 22.10 12:44; 22.10 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ma peaksin kannatama? Lahku kasvanud ja tundeid pole, mida sa veel seal teed?!

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kaotas tookoha, siis ytlesin, et hea oleks, kui sa endale ka leiaksid midagi, vastas, et tema l2heb siis toole; kui tema tahab.

Valetas.
Tema läheb siis tööle, kui sina talle enam lusikaga putru suhu ei pane.

Aga kas kannatada edasi või mitte – tobe küsimus.
Sa tead vastust ju isegi.

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.10 10:27; 22.10 13:14; 22.10 13:46; 27.10 10:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sul on õnnestunud sellisega titt teha?
Kui ei ja kui sa rase pole (tark tüdruk!), siis miks sa seda surnud hobust nügid??

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõlab nagu manikaal-depressiivne. Jookse!

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Putru ma talle suhu ei topi muidugi; sest syya oskab ta ka ise teha. Vahel minu, vahel tema toit laual. Ma ei tea, kas tal tuleb see kunagisest kodusest kasvatusest, et riideid vois nurka visata ja valisjalanoudega mooda tube ringi kondida. Koik tema pereliikmed, keda tean, armastavad valisjalanoudega toas kondida, ka teiste kodudes. Ytlesin talle, et ikka on kena need jalanoud 2ra votta; nii hoiame puhtust. Tema ytles, et tema ema pesi neid porandaid iga p2ev. Vastasingi siis talle, et mina ei ole su ema ja mina ei pese porandaid iga p2ev. Nyyd hakkas siis ikka jalanousid 2ra votma. Ega ma vahel meelega j2tangi porandad mustaks, et ta ise n2eks. Ta koristab ise ka, aga peskugi siis ise neid porandaid iga p2ev, kui valisjalanousid on raske 2ra votta.

+1
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.10 09:43; 22.10 12:44; 22.10 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas ta sulle suureks abiks on? Selle kirjelduse põhjal küll välja ei tule, et ta abiks on, pigem vastupidi, on sul jalus ja sõimab veel ka. Ja miks on sul üldse teda appi vaja? Võid ju endale abilise palgata…
Seda, et sind armastatakse, võid ju endale ka ise öelda, kui sul endal tema vastu tundeid pole, siis on tema jutt pigem õhk sinu jaoks.

Kui piinled, siis ikka parem kiire lõpp, kui lõputu õudus.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah ta on mulle suureks abiks, aga mul on siiber; 36 aastane mees pole veel oma teismeeast v2lja kasvanud.

Kuidas, mismoodi ta sulle abiks on, kui ta on emotsionaalselt ebastabiilne, ei korista (ja ilmselt ei tee ka muid majapidamistöid) tekitab sinus stressi ja on pealekauba sinu ülalpeetav?
Seleta mulle palun see asi ära, mina ei saa aru, milles see suur abi siin seisneb.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.10 12:45; 24.10 11:47; 24.10 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tema on see; kelle majas me elame, mis kuulub seaduse j2rgi talle. Mul ei ole hetkel kuhugi minnz, vanemate juurde ka ei tahaks kaelale. Temal on auto; minul lube pole, soita on vaja. Peseme molemad nousid ja hetkel on tal remontimine k2sil. Ikkagi vastiku pasa sees olen; isegi kui tahan 2ra minna; ei ole kuhugi minna..

+1
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.10 09:43; 22.10 12:44; 22.10 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tema on see; kelle majas me elame, mis kuulub seaduse j2rgi talle. Mul ei ole hetkel kuhugi minnz, vanemate juurde ka ei tahaks kaelale.

MIKS ALATI sellised teemad kulmineeruvad sellega, et teema algatajal pole kuhugi minna ja elatakse mehe pinnal???

Aga pigem mõtle kastist välja ja mine kasvõi vanemate juurde, otsi omale töökoht ja üüri alul omale oma toapugerik.
Siis, otse loomuliklt tuleb see ahv veel paar korda sind enda juurde tagasi kauplema ja igaks juhuks annab ka katteta lubadusi enda muutumise kohta.
(mida võiks uskuda, kui ta seda juba min. aasta suudab näidata; enne mitte)

Aga sa vähemalt lähed oma eluga edasi.
Kui nii mõelda ei suuda, siis ka hallita ja vaidle selle isikuga seal edasi.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.10 10:27; 22.10 13:14; 22.10 13:46; 27.10 10:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tema on see; kelle majas me elame, mis kuulub seaduse j2rgi talle. Mul ei ole hetkel kuhugi minnz, vanemate juurde ka ei tahaks kaelale.

Teenuste (elamispind, autosõit) eest kooselu/seksi pakkumisel, mida praegu harrastad, on oma nimetus olemas.
Neela uhkus alla ja palu vanematelt elamispinda. Ei pea ju “kaelale” minema, hakkad ka rahaliselt panustama, kuni saad oma elamise.
Ühistransport on olemas (mis autot puudutab)

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teenuste (elamispind, autosõit) eest kooselu/seksi pakkumisel, mida praegu harrastad, on oma nimetus olemas.

Ok, nimetus veel nimetuseks, aga mehed tajuvad selle samuti pikapeale ära ja hakkavadki suhtuma nagu vastava elukutse esindajatesse.

Naine, kes lööks pea selga ja astuks juba selle – ema alati pesi põrandaid – peale minema, on palju rohkem lugupeetud.
Isegi osside seas.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.10 10:27; 22.10 13:14; 22.10 13:46; 27.10 10:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIKS ALATI sellised teemad kulmineeruvad sellega, et teema algatajal pole kuhugi minna ja elatakse mehe pinnal???

Alati ei kulmineeru, perekoolis on ka teistsuguseid teemasid olnud, kus vägivaldne ja ülalpeetav mees ei taha naise pinnalt lahkuda näiteks.

Teemaalgataja on muidugi oma hirmude lõksus ja stressis. Võibolla aitaks teda ajutiselt naiste varjupaik. Elamispinnaks saaks ta otsida kasvõi ühe toa kellegi korteris, ei pea tervet maja üürima.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.10 12:45; 24.10 11:47; 24.10 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga sina ära võta vastutust mehe tegude eest endale peal. Kui on vaja minna, siis jääbki minemata kui üles ei ärka. Kui see on sinu sõit, ei planeeri seda hommiku peale. Kui leiab, et tema ei pea tööle minema, siis hakkad putrusid toiduks tegema toiduks. Pole sissetulekut, pole ka toitu. Sul tuleb endal iseseisvaks saada. Muidu on järgmine mees samasugune. Kui käitub halvasti sinu arvates, tuleb seda rahulikult väljendada ja mitte kannatada. Mitte küll ehk kohe, aga ikkagi väljendada. Vaikimine on teisele märk, et sa oled väga rahul ja õnnelik selles kooselus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võibolla aitaks teda ajutiselt naiste varjupaik.

Aitab juba sellest, et igale naisele, kes pole rahul ja kel pole selgroogu, soovitada varjupaika, kus peaks olema ruumi neile, kel tõesti häda käes ja mitte igaühele, kes lihtsalt saamatu.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võibolla aitaks teda ajutiselt naiste varjupaik.

Aitab juba sellest, et igale naisele, kes pole rahul ja kel pole selgroogu, soovitada varjupaika, kus peaks olema ruumi neile, kel tõesti häda käes ja mitte igaühele, kes lihtsalt saamatu.

Vaata, ma usun, et varjupaik ise suudab päris hästi otsustada, keda võtta vastu ja keda mitte, aga sinu seisukoht on kummaline – sa tahad nii teemaalgataja kui varjupaiga eest ära otsustada, et teemaalgataja ei tohi sellise võimaluse peale isegi mitte mõelda, ning peale selle arvad sa, et häbistamine saab teemaalgatajat kuidagi aidata. Imelik küll. Kes sulle nii suured volitused andis?

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.10 12:45; 24.10 11:47; 24.10 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma ei tea, siin pole midagi erilist ju – viskab riided maha ja käib välisjalatsites (kuigi ka seda enam ei tee). Need on ainsad argumendid? Peseb nõusid, teeb süüa, sõidutab sind, teeb remonti. Ei peksa ega kasuta vaimset vägivalda.
Ta lihtsalt ei meeldi sulle enam, pole ju mingi varjupaiga või suurte kannatuste teema.

Ma arvan et ega sa ise ka mingi pärlike pole.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

VAU, kust sa sellise mehe leidsid? Tundub ikka tõeline jackpot!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tema on see; kelle majas me elame, mis kuulub seaduse j2rgi talle.

Ma ei tea, kas tal tuleb see kunagisest kodusest kasvatusest, et riideid vois nurka visata ja valisjalanoudega mooda tube ringi kondida. Koik tema pereliikmed, keda tean, armastavad valisjalanoudega toas kondida, ka teiste kodudes.

miks ei või mees oma kodus välisjalanõudega käia, kui ta on nii terve elu teinud? ma saadaks mehe, kes kolib minu majja sisse ja hakkaks nõudma, et ma pean oma kodus käima nt hello kittydega sussides, pimedasse kohta.
tundub, et see suhe pole väga kaua kestnud, aga naine juba esitab oma nõudmisi, mida mees peab tegema ja kuidas olema, sest ainult tema ju teab, kuidas asjad olema peavad ning mehe harjumused on valed.
ära lihtsalt korista mehe tagant, kui ta riided nurka viskab või saabastega toas käib

Oleme elukaaslasega lahku kasvanud ja suur armumine on moodunud. T

Jah ta on mulle suureks abiks, aga mul on siiber;

suur armumine on möödunud, mees on sulle suureks abiks – ehk on ka mees selle ära tabanud, et ta on sulle vaid koht, kus elada ning et su tunded on möödas? samas on tal sinust kahju, sest teab, et sul pole kuhugi minna, aga samas ei meeldi talle ka see tunne, et sa teda elamispaiga saamiseks ära kasutad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.10 08:45; 27.10 17:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks ei või mees oma kodus välisjalanõudega käia, kui ta on nii terve elu teinud?

Sel ülilihtsal põhjusel, et seal “tema kodus” pole enam ema, kes kaks korda päevas koristab. Sellest peaks piisama.
Kui ta just ise seda koristamise rolli oma peale ei soovi võtta VÕI koduabiline palgata.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.10 10:27; 22.10 13:14; 22.10 13:46; 27.10 10:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks ei või mees oma kodus välisjalanõudega käia, kui ta on nii terve elu teinud?

Sel ülilihtsal põhjusel, et seal “tema kodus” pole enam ema, kes kaks korda päevas koristab. Sellest peaks piisama.

Kui ta just ise seda koristamise rolli oma peale ei soovi võtta VÕI koduabiline palgata.

ema asemel on nüüd naine
las olla põrandad mustad ja kui mehele ei meeldi, küll siis hakkab ise pesema või jalatseid esikusse jätma.
sellised probleemid tekivad, kui üks kolib teise koju elama, mitte ei osteta koos ühist kodu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.10 08:45; 27.10 17:56;
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas teie kannataksite voi on see hoopis normaalne