Esileht Pereelu ja suhted Kas Tinderi suhtest saadud lapse isalt on õigus elatist nõuda?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 62 )

Teema: Kas Tinderi suhtest saadud lapse isalt on õigus elatist nõuda?

Postitas:

Mul on selline mure ja ma ei tea mida tegema pean. Olen vallaline ja ühe Tinderi matchiga tekkis meil erilisem klapp ja pikem suhe. Koos me ei elanud lihtsalt aeg-ajalt ärkasin mina tema või tema minu juures. Suhe kestis kuni minu rasestumiseni, peale teada saamist katkestas ta minuga suhtlemise ja keeldub siiani minuga igasugusest suhtlemisest. Samas ma ei ole enam esimeses nooruses ja tahan kindlasti lapse alles jätta. Lisaks mingigi vastutus peaks ikkagi meesterahval ka olema. Kas see on nii, et  kohus määrab automaatselt elatise mehele, olgu või abielus kellegi kolmandaga, kui DNA test on positiivne?

+5
-27
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära käi tinderis

+8
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mille poolest Tinderi suhe erineb facebooki suhtest või baaris tekkinud suhtest?

+61
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand jumal, kasutage kondoomi kui te ei ole kokku leppinud lapse saamises. Lapse saamine on tõsine otsus ja mõlemad peavad olema selles kindlad.

Sa pole ka esimeses nooruses, kuidas nii rumal saab olla? Sellised ei peakski lapsi saama, aga see on kõigest minu arvamus.  Ja mis see Tinder siia puutub.

+33
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand jumal, kasutage kondoomi kui te ei ole kokku leppinud lapse saamises. Lapse saamine on tõsine otsus ja mõlemad peavad olema selles kindlad.

Sa pole ka esimeses nooruses, kuidas nii rumal saab olla? Sellised ei peakski lapsi saama, aga see on kõigest minu arvamus. Ja mis see Tinder siia puutub.

Mine rahune maha proua Õps!

+2
-38
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minuteada meest ei kaitse Eestis selle vastu mitte keegi, kui naine talle tema teadmata ja soovita lapse teeb.
Seega, kohtu kaudu saad elatise ikka “peale panna”.
Kas ta ka maksma hakkab või skeemitama, on iseasi. Eks sa ise ju tunned teda paremini.

Ja kui mehe sõnast piisaks, et “ta ei tahtnudki”, siis kasutaks seda palju kõrvalehoidjad.

+21
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigepealt mine testi endal suguhaigusi. Ja kui HIV pole positiivne (mitte DNA), siis hakka tuleviku peale mõtlema.

Laps väärib isa,  mitte ainult alimente.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne elatise “peale panemist” peaks see isa ikka isana tuvastatud olema, kui nüüd kohtuteed õigest otsast tallama hakata, lp Tinderdaja. On ikka lolle naisi.

+19
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.11 14:32; 10.11 18:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle see “mehe teadmata” lapsetegemise jutt…

Mees oli akti ajal teadvusetu või?

Juhututtavaga voodisse ronides on ikka võrdselt mõlema asi ennast kaitsta.  Kui mees jääb heale õnnele lootma ja kummi kasutada ei taha/ei raatsi, siis pole tal pärast ka mingit õigust ohvrit mängida. Sest arvaku mees mis tahab, naisel on täielik õigus oma keha üle otsustada ja abordist keelduda. Või vastupidi.

Omaette teema on muidugi, kas niivõrd vastutus- ja mõtlemisvõimetud inimesed üldse peaksid lapsi saama.

+46
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi vastutavad mees ja naine, mitte äpp (ma pole selle kasutaja, aga kui kasutamistingimustes poleks kirjas, et kokkumätšitud suhetest tekkivate laste ülalpidamiskohustust äpiomanikud ei võta, oleks juba USAs tõenäoliselt kohtulahendid olemas). Nii et kui te midagi rasedusest hoidumiseks ei teinud, olite vaikimisi lapse saabumisega nõus. Kuidas te edasi oma kohustusi jagate, sõltub inimestest ja läbirääkimisvõimest, aga isadust saab tuvastada kohtu kaudu https://www.juristaitab.ee/et/polvnemine-ja-polvnemisest-tulenev-ulalpidamiskohustus/kuidas-toimub-lapse-isaduse-tuvastamine

Nõustun eelnevaga, haigustevaba olemise kontroll ja kokkulepped on ka olulised.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis sa sellest saad kui teise vastu tahtmist isaks teed? :/

Kui on sinu soov ikkagi ilmtingimata emaks saada, siis saagi! Milleks segada siia see tüüp, kes ei taha sinust ega lapsest midagi teada? Paari aasta pärast kirjutad siia uuesti, et uskumatu, ta ei tahagi lapsest midagi teada, ei tegele, ei saa kokku, raha ka ei maksa!! Säästa palun kõiki sellest ja saagi see laps siis täiesti üksinda. Oma närvid jäävad terveks.

Kui ma juhututtavaga ilma kaitsevahendita voodisse roniks, oleks see täiesti minu enda viga ja minu enda vastutus. Kõik.

+17
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis sa sellest saad kui teise vastu tahtmist isaks teed? :/

Kui ma juhututtavaga ilma kaitsevahendita voodisse roniks, oleks see täiesti minu enda viga ja minu enda vastutus. Kõik.

Ja mees ei roninud juhututtavaga kaitsevahendita voodisse? Naine täitsa üksi tegi seda?

+28
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle. Mees pole milleski süüdi, naine tegi meelega tema teadmata endale lapse.

Mehe puhul tuleb automaatselt eeldada, et kui ta pole otse öelnud, et last soovib, siis ta kindlasti seda ei soovi. Ja mehe viis rasedusest hoidumiseks on vana hea ütlus (tagantjärgi üldiselt) – “ma ei taha lapsi”.

Mees vastutab soovimatu raseduse eest sama palju. Kuna naine pole enam esimeses nooruses, siis tahtiski võib-olla last või polnud tal otseselt midagi selle vastu, kui rasedaks jääb. Loll on siin mees, kes sellega ei arvestanud ega võtnud vastutust kaitsevahendite osas. Ja seaduse järgi on täielik õigus talt ka elatis välja nõuda, palju õnne!

Hea äriplaan tegelikult. Kui kell hakkab tiksuma, aga kindlat kaaslast pole õnnestunud leida, pole midagi lihtsamat kui leida Tinderist loll, kes on valmis kaitsevahenditeta seksima ja isaks hakkama. Raha saab ka lisaks välja nõuda.

Ma olen kahjuks isegi näinud Tinderis sellist lolli, kes oli väga põgusa tutvuse vältel valmis kondoomita seksima ja tal polevat midagi selle vastu, kui ma rasedaks peaks jääma. Tema nimelt tahtis väga palju lapsi. Ise ei saanud enda olemasolevate lastegagi hakkama.

+23
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.11 18:06; 09.11 20:37; 10.11 10:05; 10.11 13:45; 10.11 19:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, mismoodi omab tähtsust see, et mees on leitud Tinderist? Teemaalgataja arvab, et ainult Tinderi matchid on jobud, aga Delfi Date omad oleks juba abieluettepaneku teinud?

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle jääb teemaalgatusest mulje justkui oleksidki sa tahtnud rasestuda, kuna “pole enam esimeses nooruses” ja last tahtsid. Jah, ühest küljest on muidugi nii, et rasestumisvastaste vahendite kasutamine on mõlema partneri kohustus, aga teisest küljest on ka nii, et kui sa meest enam üles ei leia ja tema ise sinust eemale hoiab, ei ole sul seda DNA testi kelleltki nõuda. Kasvatadki lapsi oma kulu ja kirjadega üles, sest sina teda tahtsid ja mees ei tahtnud.

Kui mehe andmed on olemas, saad nõuda isaduse tuvastamist ning seejärel elatist küsida.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loll on siin mees, kes sellega ei arvestanud ega võtnud vastutust kaitsevahendite osas.

Mees on üldse loll, kui sellises suhteliselt juhuslikus suhtes kondoomi ei kasuta – rasedus on veel võrdlemisi meeldiv võimalik tagajärg.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.11 19:23; 10.11 19:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui plaanid last üksi nagunii kasvatama hakata, siis ei soovita meest üldse sünniakti kanda (seda siis kohtu teel). Siis on ühine hooldusõigus ja edaspidi pead igaks asjaks mehe nõusoleku saama – lapse elukohavahetus, kooli valik, kas välismaale sõidul võidaks küsida isa luba. Milleks oma elu keeruliseks teha? Kui näiteks laps midagi pärib, siis on ka isal sõnaõigus.

Elu võib muutuda, tuleb võimalus minna välismaale, siis peab hakkama kohtu kaudu selleks luba saama ja siis võib osutada keeruliseks ja ajakulukaks.

Seega mõtle selle üle enne, kui otsustad. Ühelt poolt on hea saada raha, aga teiselt poolt seod ennast ja last selle mehega eluks ajaks.

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.11 19:34; 09.11 20:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan aru et Tinderist otsiti kahte asja: 1.meest 2. last. Või üht teise abiga. Saadi 2. kätte, meest näib et eriti lootust pole (Tinderis on ikka palju mehi kes seda vaid tasuta seksiotsinguna kasutavad), aga ikka peab proovima midagi boonuseks trikitads. No ikka tasub, jõudu!

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.11 19:53; 10.11 07:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minuteada meest ei kaitse Eestis selle vastu mitte keegi, kui naine talle tema teadmata ja soovita lapse teeb.

Kuidas nii? Tänapäeval on välja mõeldud selline vahend nagu kondoom. Vaevalt, et naine keelas mehel seda kasutada. Ja kui keelas, siis oleks võinud mees keelduda seksist. Aga ta ei teinud seda, sest rasedusest hoidumine on ainult naise vastutus.

P.S ma ei kujuta ette, kui kohutavalt vastutustundetud ja rumalad peavad need inimesed olema, kes juhumätšiga seksima jooksevad ja kondoomi ka veel seejuures ei kasuta. Tohutult julged inimesed ikka. Aga lollid muidugi ennekõike.

+13
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.11 19:56; 09.11 21:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mehelt, nõua ikka otse Tinderilt!

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, mismoodi omab tähtsust see, et mees on leitud Tinderist? Teemaalgataja arvab, et ainult Tinderi matchid on jobud, aga Delfi Date omad oleks juba abieluettepaneku teinud?

TA mõtles äkki seda, et kas Tinderi pooljuhututtavalt üldse saab midagi nõuda seadusega. Aga ega riiki ei huvita, mitu korda ja kus kohtusite. DNA test tõestab ära. Isa on isa vaatamata sellele, kas kohtuti 1 või 100x ja läbi Tinderi või tuttavate.

Jah, ühest küljest on muidugi nii, et rasestumisvastaste vahendite kasutamine on mõlema partneri kohustus, aga teisest küljest on ka nii, et kui sa meest enam üles ei leia ja tema ise sinust eemale hoiab, ei ole sul seda DNA testi kelleltki nõuda. Kasvatadki lapsi oma kulu ja kirjadega üles, sest sina teda tahtsid ja mees ei tahtnud.

Kui mehe andmed on olemas, saad nõuda isaduse tuvastamist ning seejärel elatist küsida.

Kui suhe olevat olnud pikem ning kohtuti mitmeid kordi emma-kumma pool, siis ma eeldan, et TA ikka teab, kes see mees on, koos täisnime ja tel.numbriga. Mitte et mingi “Tõnu 28” lihtsalt 😀

Tinderi kasutajatele oleks muidugi hea teada, kes see “Tinderdaja ignoorija ja jooksik tinder match issi 2020” on. Teab, kellest kaarega eemale hoida.

Ignoreerimine ja päeva pealt suhtluse katkestamine pole lahendus ja sellega isadusest ei vabane. Aga eks mees ongi parasjagu loll. Arvab, et sellise lükke pärast nüüd naine jätab ta rahule ja teeb aborti või ei nõua elatist. Selliselt lollilt tulebki elatis välja mõista. Isegi kui naine meelega lapse sai, siis sellistele lollidele meestele on see õpetuseks, et ei saa niisama vastutuseta nagu lilleke aasal ringi keppida.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.11 18:06; 09.11 20:37; 10.11 10:05; 10.11 13:45; 10.11 19:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, mismoodi omab tähtsust see, et mees on leitud Tinderist? Teemaalgataja arvab, et ainult Tinderi matchid on jobud, aga Delfi Date omad oleks juba abieluettepaneku teinud?

Ignoreerimine ja päeva pealt suhtluse katkestamine pole lahendus ja sellega isadusest ei vabane. Aga eks mees ongi parasjagu loll. Arvab, et sellise lükke pärast nüüd naine jätab ta rahule ja teeb aborti või ei nõua elatist. Selliselt lollilt tulebki elatis välja mõista. Isegi kui naine meelega lapse sai, siis sellistele lollidele meestele on see õpetuseks, et ei saa niisama vastutuseta nagu lilleke aasal ringi keppida.

lapse sünnitamine on vastutus ja seda ei saa teha põhjusel, et see on lollidele meestele õpetuseks. Teiseks laps hakkab selle lolli mehe geene kandma.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.11 19:34; 09.11 20:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas nii? Tänapäeval on välja mõeldud selline vahend nagu kondoom. Vaevalt, et naine keelas mehel seda kasutada. Ja kui keelas, siis oleks võinud mees keelduda seksist. Aga ta ei teinud seda, sest rasedusest hoidumine on ainult naise vastutus. P.S ma ei kujuta ette, kui kohutavalt vastutustundetud ja rumalad peavad need inimesed olema, kes juhumätšiga seksima jooksevad ja kondoomi ka veel seejuures ei kasuta. Tohutult julged inimesed ikka. Aga lollid muidugi ennekõike.

Kõige nutikamad naised ei vali endale lapstegemiseks üldse mitte kena noormeest vaid VÕIMALIKULT koleda vanamehe. Sellise, keda mitte keegi daam ka pimedas toas ligi ei lase. Peaasi, et mees rikas on. See on kõige tähtsam.                                                                           Ilusast sekspartnerist õnnejunnis vanamees paneb loomulikult omale kondoomi peale ja hullamine võib alata.                                                                                                                                Kui kõik läbi ja ükshaaval endid vannitoas pestakse, siis tark neiu kerge vaevaga leiab prügikorvist äsjastutatud kondoomi. Valab selle kärmelt endale sisse ja laseb kröösuse leigel mahlal enda sees õiget teed leida.                                                                                                               Edasine on juba juristide pärusmaa. Võib oletada, et ühe ebameeldiva tunnikese eest saab lapse ema ilusat pikka elu elada

0
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.11 20:50; 10.11 00:00; 10.11 09:46; 11.11 02:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna kohus ei tuvasta lapse isana doonorit, kelle seemnerakke on kasutatud kunstlikuks viljastamiseks, siis see on meil ainus variant mehest, kes elatist maksma ei pea.

See teemaalgatuse variant ei ole ülaltoodu hulka kuuluv.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas nii? Tänapäeval on välja mõeldud selline vahend nagu kondoom. Vaevalt, et naine keelas mehel seda kasutada. Ja kui keelas, siis oleks võinud mees keelduda seksist. Aga ta ei teinud seda, sest rasedusest hoidumine on ainult naise vastutus. P.S ma ei kujuta ette, kui kohutavalt vastutustundetud ja rumalad peavad need inimesed olema, kes juhumätšiga seksima jooksevad ja kondoomi ka veel seejuures ei kasuta. Tohutult julged inimesed ikka. Aga lollid muidugi ennekõike.

Kõige nutikamad naised ei vali endale lapstegemiseks üldse mitte kena noormeest vaid VÕIMALIKULT koleda vanamehe. Sellise, keda mitte keegi daam ka pimedas toas ligi ei lase. Peaasi, et mees rikas on. See on kõige tähtsam. Ilusast sekspartnerist õnnejunnis vanamees paneb loomulikult omale kondoomi peale ja hullamine võib alata. Kui kõik läbi ja ükshaaval endid vannitoas pestakse, siis tark neiu kerge vaevaga leiab prügikorvist äsjastutatud kondoomi. Valab selle kärmelt endale sisse ja laseb kröösuse leigel mahlal enda sees õiget teed leida. Edasine on juba juristide pärusmaa. Võib oletada, et ühe ebameeldiva tunnikese eest saab lapse ema ilusat pikka elu elada

Arusaadav, perekooli Revolver on jälle omas elemendis.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.11 19:56; 09.11 21:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib oletada, et ühe ebameeldiva tunnikese eest saab lapse ema ilusat pikka elu elada Arusaadav, perekooli Revolver on jälle omas elemendis.

Egas selline käitumine perekooli käo poolt väga ebaeetiline polekski. Esiteks sai kiimane rikkur meie neidise käest auga sugurõõmu tunda. isegi vana Helme ütles, et kes tahab teise arvelt head saada, see peab pärast tunda saama. Nii-et reilu värk.                                                                  Teiseks, vanamees nagunii jääb uskuma, et tema enese vigane kumm lasi lapsed läbi. Kes see normaalne inimene ikka oskab oodata, et tema toetusrahade saamise peale terve projekt on püsti pandud. Inimene tavaliselt hindab kaaslasi oma rikutuse astme pealt. Niisiis ei siin pole mingit Revolvrit, on ainult kvalitatiivne edasiarendus nende daamise jutule, kel ei jätku oidu oma jõnglasi juhusextuttavatele kaela määrida

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.11 20:50; 10.11 00:00; 10.11 09:46; 11.11 02:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on selline mure ja ma ei tea mida tegema pean. Olen vallaline ja ühe Tinderi matchiga tekkis meil erilisem klapp ja pikem suhe. Koos me ei elanud lihtsalt aeg-ajalt ärkasin mina tema või tema minu juures. Suhe kestis kuni minu rasestumiseni, peale teada saamist katkestas ta minuga suhtlemise ja keeldub siiani minuga igasugusest suhtlemisest. Samas ma ei ole enam esimeses nooruses ja tahan kindlasti lapse alles jätta. Lisaks mingigi vastutus peaks ikkagi meesterahval ka olema. Kas see on nii, et kohus määrab automaatselt elatise mehele, olgu või abielus kellegi kolmandaga, kui DNA test on positiivne?

Õigus on nõuda, aga tark tegu oleks nüüd sellest mehest eemale hoida. Muidu hakkab sind hiljem läbi lapse terroriseerima, last endale nõudma jne. Loobud rahast, aga võidad hingerahu.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle. Mees pole milleski süüdi, naine tegi meelega tema teadmata endale lapse.

Mehe puhul tuleb automaatselt eeldada, et kui ta pole otse öelnud, et last soovib, siis ta kindlasti seda ei soovi. Ja mehe viis rasedusest hoidumiseks on vana hea ütlus (tagantjärgi üldiselt) – “ma ei taha lapsi”.

Mees vastutab soovimatu raseduse eest sama palju. Kuna naine pole enam esimeses nooruses, siis tahtiski võib-olla last või polnud tal otseselt midagi selle vastu, kui rasedaks jääb. Loll on siin mees, kes sellega ei arvestanud ega võtnud vastutust kaitsevahendite osas. Ja seaduse järgi on täielik õigus talt ka elatis välja nõuda, palju õnne!

Hea äriplaan tegelikult. Kui kell hakkab tiksuma, aga kindlat kaaslast pole õnnestunud leida, pole midagi lihtsamat kui leida Tinderist loll, kes on valmis kaitsevahenditeta seksima ja isaks hakkama. Raha saab ka lisaks välja nõuda.

Ma olen kahjuks isegi näinud Tinderis sellist lolli, kes oli väga põgusa tutvuse vältel valmis kondoomita seksima ja tal polevat midagi selle vastu, kui ma rasedaks peaks jääma. Tema nimelt tahtis väga palju lapsi. Ise ei saanud enda olemasolevate lastegagi hakkama.

Ma tean küll selliseid mehi, nii oma matche Tinderist kui ka tuttavaid, kellele ei meeldi kindaga seksida.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean küll selliseid mehi, nii oma matche Tinderist kui ka tuttavaid, kellele ei meeldi kindaga seksida.

Kui ei meeldi, siis ka ei seksi. Tänapäeval tehakse juba selliseid õhemaid kondoome, mida ei tunnegi.

Naine lasi mehel end pehmeks rääkida. Ehk isegi kartis, et muidu mees jätab maha. Asjalood võisid olla ka nii, et naine tunnetas suhte hääbumist ja mõtles, et kui jään rasedaks, muutub kõik paremuse poole. Mees saab isaks ja võtab vastutuse. Kahjuks nii ei läinud, nagu naine eeldas.

Aga millega mees põhjendas, et ei kasuta kondoomi?  Kui mees väitis, et tal “pealepanemisega vajub riist ära”, on tal ilmselt ka muidu erektsiooniga probleeme. Loll jutt on ka see, et “ma ei tunne midagi”, sest kui mehe peenis on tundetu, siis kondoomi kasutamine ei muuda enam midagi.

 

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige nutikamad naised ei vali endale lapstegemiseks üldse mitte kena noormeest vaid VÕIMALIKULT koleda vanamehe. Sellise, keda mitte keegi daam ka pimedas toas ligi ei lase. Peaasi, et mees rikas on. See on kõige tähtsam. Ilusast sekspartnerist õnnejunnis vanamees paneb loomulikult omale kondoomi peale ja hullamine võib alata. Kui kõik läbi ja ükshaaval endid vannitoas pestakse, siis tark neiu kerge vaevaga leiab prügikorvist äsjastutatud kondoomi. Valab selle kärmelt endale sisse ja laseb kröösuse leigel mahlal enda sees õiget teed leida. Edasine on juba juristide pärusmaa. Võib oletada, et ühe ebameeldiva tunnikese eest saab lapse ema ilusat pikka elu elada

Revolver jah oma sõiduvees.

Siinkohal jäi küll arusaamatuks, miks mees peab võimalikult kole ja vana olema? Miks ei või olla noor ja ilus ning rikas? Aa, vana sellepärast, et mees sureb varsti ära ja siis saab naine lapse kaudu veel suurema rikkuse osaliseks. Aga mis rolli mängib koledus?

Põhimõtteliselt nüüd saan aru, kust Revolver võtab teemast teemasse need “naine teeb mehele vägisi lapse” jutud. Ta enda aju toodabki seda lollust. Oma peas on välja mõelnud, kuidas kõik naised on saama peal väljas. Ükski mees ju lapsi ei taha. Lapsi tahavad ainult naised ja ka vaid seetõttu, et selle abil meestelt raha välja pumbata.

Ühes teemas revolver väitis, et neid jutte, kus naised soovitavad teistel naistel meelega rasedaks jääda ja vägisi laps teha, on perekoolis miljoneid. Nüüd on siis näha, et ta mõtleb oma peas selliseid skeeme välja ja siis omistab kogu naissoole.

Revolver, kas sinu ema oli ka selline rahapump, et sa oled oma ellu sellise peremudeli kaasa saanud?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 62 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas Tinderi suhtest saadud lapse isalt on õigus elatist nõuda?