Esileht Pereelu ja suhted Kas tutvumisportaalist leiab mehe vaid seksisuhteks

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 88 )

Teema: Kas tutvumisportaalist leiab mehe vaid seksisuhteks

Postitas:
Kägu

Olen keskealine lahutatud naine. Uut püsisuhet hetkel ei soovi. Kust leida mees, kellega lihtsalt ilma kohustusteta seksida vahel? Kas suhtlusportaalidest julgeks otsida või on seal põhiliselt sellised sarimõrvari tüübid?

+2
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen keskealine lahutatud naine. Uut püsisuhet hetkel ei soovi. Kust leida mees, kellega lihtsalt ilma kohustusteta seksida vahel? Kas suhtlusportaalidest julgeks otsida või on seal põhiliselt sellised sarimõrvari tüübid?

Täpselt õige koht. Seksi otsijad seal ongi, kes ka püsisuhet ei soovi.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust leida mees, kellega lihtsalt ilma kohustusteta seksida vahel?

muid tingimusi ei ole?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen keskealine lahutatud naine. Uut püsisuhet hetkel ei soovi. Kust leida mees, kellega lihtsalt ilma kohustusteta seksida vahel? Kas suhtlusportaalidest julgeks otsida või on seal põhiliselt sellised sarimõrvari tüübid?

lähed Tinderisse, paned suhte tüübiks – sex ja seiklus

mehi tuleb nii et mühiseb.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis värk sul nende killeritega on?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Eestis on selliseid juhtumeid olnud? Miks karta?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sarimõrvari tüüpe on siiski vähe leida aga ehk otse vanglasse kirjutada. Igatahes edu terava suhte otsinguil!

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Leidsin kunagi netis tutvudes naistega vägivaldse joodikust skisofreeniku, kes esmapilgul tundus igati rahulik meeldiv tüüp, aga armastas naisi jälitada ja neile peksa anda. Rohkem pole julgenud netis meestega tutvuda.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen keskealine lahutatud naine. Uut püsisuhet hetkel ei soovi. Kust leida mees, kellega lihtsalt ilma kohustusteta seksida vahel? Kas suhtlusportaalidest julgeks otsida või on seal põhiliselt sellised sarimõrvari tüübid?

Mis need kohustused on?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kahtlustan, sa pead hakkama neid kohustustevaba seksi huvilisi kaikaga eemale peletama.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kunagi nooremana sai ikka internetist kohtutud. Minu jaoks olid need kõik sellised mööda tüübid, kellega mitte kunagi ei suhtleks. Ühegagi neist ei jäänud ka suhtlema. Ma olen päriselus sada korda seksikamaid mehi kohanud, kui internetis. Soovitan vaadata meest ikka elust endast, mitte internetist.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitan vaadata meest ikka elust endast, mitte internetist.

Nii et normaalsed inimesed internetis ei liigu? Jätan meelde.

+3
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Soovitan vaadata meest ikka elust endast, mitte internetist.

Nii et normaalsed inimesed internetis ei liigu? Jätan meelde.

Kas need normaalsed peaks sind usaldama?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen keskealine lahutatud naine. Uut püsisuhet hetkel ei soovi. Kust leida mees, kellega lihtsalt ilma kohustusteta seksida vahel? Kas suhtlusportaalidest julgeks otsida või on seal põhiliselt sellised sarimõrvari tüübid?

lähed Tinderisse, paned suhte tüübiks – sex ja seiklus

mehi tuleb nii et mühiseb.

Olen keskealine mees. Püsisuhet hetkel ei soovi. Kust leida naine, kellega lihtsalt ilma kohustusteta seksida vahel?

Kas suhtlusportaalidest keskealist naist leidub?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen praegu otsimas kuni 45 aastast ülekaaluta, suitsuvaba naist elukaaslaseks.

Ahjaa, olen üksikisa 4,5 aastasele tütrele.

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ülejäänud lapsed salgad maha?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja ülejäänud lapsed salgad maha?

Nemad ei ela ju minuga.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ülejäänud lapsed salgad maha?

Nemad ei ela ju minuga.

Nad ei käi kunagi sinu juures ja sa ei toeta neid finatsiliselt?

No see kõik on oluline info elukaaslase leidmisel.  Et preilid ikka teaks,  illine auhind sa oled.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen praegu otsimas kuni 45 aastast ülekaaluta, suitsuvaba naist elukaaslaseks. Ahjaa, olen üksikisa 4,5 aastasele tütrele.

Mis siis jälle juhtus? Oli ju naine sul?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja ülejäänud lapsed salgad maha?

Nemad ei ela ju minuga.

Nad ei käi kunagi sinu juures ja sa ei toeta neid finatsiliselt?

No see kõik on oluline info elukaaslase leidmisel. Et preilid ikka teaks, illine auhind sa oled.

Oluline info on vaid see, et 1-2 last vanuses 1,7-3a hakkavad käima üle nv minu juures. Ja üle nv on minu 4,5aastane siis omakorda emme juures.

Ülejäänud lapsed on iseseisvad ja tuge ei vaja. Isa on hooldekodus ja praegu vist peaks katma tema pension hooldekodutasu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis tutvumisportaali nii väga vaja on, et lihtsalt seksi saada. Lood silmside mõne meeldiva meesterahvaga, naeratad talle silma vaadates aplalt, pilku ära ei pööra, libistad pilku mööda tema keha, küll aru saab, mida sa ootad talt. Kui on juhmimat tüüpi, tuleb ilmselt paar korda märku anda, enne kui läheneda julgeb.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina soovitan ihasse panna. Seal on isegi vanemate naiste peale tormijooks. Ja naiste jaoks on valik päris lai. Saad ilusti valida nii vanuse, välimuse ja kas või teatud kehaosa suuruse järgi.

Just eile käisin seal portaalis. Ma ise tutvuda ei plaani, aga vaatasin lihtsalt, mis postkastis toimub. Terve eilse päeva jooksul 15 kirja.

Ka teenusena pakkuvatel naistel on seal hea põli. Väga paljud mehed pakuvad kohe raha. Näiteks eile pakkus üks mees 250 eurot, teine 60 eurot, kolmas 400 eurot + pluss taksosõit ükskõik kust eestimaa nurgast tallinnasse.

 

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oluline info on vaid see, et 1-2 last vanuses 1,7-3a hakkavad käima üle nv minu juures. Ja üle nv on minu 4,5aastane siis omakorda emme juures.

See 4.5-aastane siis oma õega-vennaga ei kohtugi kunagi?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen praegu otsimas kuni 45 aastast ülekaaluta, suitsuvaba naist elukaaslaseks. Ahjaa, olen üksikisa 4,5 aastasele tütrele.

Mis siis jälle juhtus? Oli ju naine sul?

Kus sa elanud oled?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus sa elanud oled?

Ju siis kotis, pole tähele pannud, et viimane naine jälle jalga laskis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kunagi nooremana sai ikka internetist kohtutud. Minu jaoks olid need kõik sellised mööda tüübid, kellega mitte kunagi ei suhtleks. Ühegagi neist ei jäänud ka suhtlema. Ma olen päriselus sada korda seksikamaid mehi kohanud, kui internetis. Soovitan vaadata meest ikka elust endast, mitte internetist.

Minul on mees olemas, aga mul on tutvumisportaalis konto ning olen väga mitme mehega ka kohtamas käinud. Lihtsalt suhtlemise pärast, mitte seksi või elukaaslase otsimise pärast. Eranditult kõik mehed on olnud väga normaalsed.

Ilmselt loeb väga palju see, mida sa iseendast välja kuvad ja millised mehed jutule võtad. Tutvumishuvilisi oli väga palju, aga põhimõtteliselt juba pöördumise sisust (ma ise ei ole mitte kunagi juttu algatanud) tunned ära, kas selle inimesega on midagi rääkida ja kas ta on ok inimene. Imelikele või lihtsalt igavatele, pealiskaudsetele pöördumistele ma lihtsalt ei vastanudki. Need, kelle vastu huvi tekkis, nendega sai juba pärast mõne lause vahetamist selgeks, kas meil on millestki omavahel rääkida või mitte. Usun, et mingi hullumeelne või lihtsalt nõdrameelne või hoopiski vägivaldne, kontrolliv mees on ju ka väga lihtsalt ja üsna kiiresti tuvastatav.

Minul on läinud kõik kohtingud väga hästi. Ja kõik mehed on tahtnud hiljem veel kohtuda. Vaid üks mees kadus ära peale teist kohtingut, kui selgus, et ma tõesti suhtlen niisama – seksi ei anna, sest omal mees olemas.

Kuue mehega olen kohtunud ning nendest kahe-kolmega suhtlen päris tihedalt.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on mees olemas, aga mul on tutvumisportaalis konto ning olen väga mitme mehega ka kohtamas käinud. Lihtsalt suhtlemise pärast, mitte seksi või elukaaslase otsimise pärast. Eranditult kõik mehed on olnud väga normaalsed.

Mis paneb ometi inimesi selliseid asju tegema? Kas tõesti arvad, et need mehed tulevad sinuga kohtuma selleks, et niisama sõbrustada? Milleks peab kohtamas käima, kui endal on mees olemas?

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on mees olemas, aga mul on tutvumisportaalis konto ning olen väga mitme mehega ka kohtamas käinud. Lihtsalt suhtlemise pärast, mitte seksi või elukaaslase otsimise pärast. Eranditult kõik mehed on olnud väga normaalsed.

Mis paneb ometi inimesi selliseid asju tegema? Kas tõesti arvad, et need mehed tulevad sinuga kohtuma selleks, et niisama sõbrustada? Milleks peab kohtamas käima, kui endal on mees olemas?

Ometigi, nad sõbrustavad minuga. Olen kohe alguses kõikidele öelnud, kuidas asjad on. Ja kõikidele (välja arvatud ühele)  on see sobinud. Sealhulgas minu oma mehele. Me ilmselt olemegi ebatraditsiooniline pere.

Ega mehed ja naised ei suhtle alati ainult seksi või flirdi eesmärgil. Minu nende meeste näol on tegemist väga huvitavate ja tarkade meestega. Keegi neist pole selline, et kas keppi ka saab vä? Kui ei saa, siis pole vaja suhelda.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen praegu otsimas kuni 45 aastast ülekaaluta, suitsuvaba naist elukaaslaseks.

Ahjaa, olen üksikisa 4,5 aastasele tütrele.

Ei või olla, jälle ???????????? Reaalselt Sul on mingi 10 last ju, miks Sa selle ühe ainult välja tood?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on mees olemas, aga mul on tutvumisportaalis konto ning olen väga mitme mehega ka kohtamas käinud. Lihtsalt suhtlemise pärast, mitte seksi või elukaaslase otsimise pärast. Eranditult kõik mehed on olnud väga normaalsed.

Mis paneb ometi inimesi selliseid asju tegema? Kas tõesti arvad, et need mehed tulevad sinuga kohtuma selleks, et niisama sõbrustada? Milleks peab kohtamas käima, kui endal on mees olemas?

Ometigi, nad sõbrustavad minuga. Olen kohe alguses kõikidele öelnud, kuidas asjad on. Ja kõikidele (välja arvatud ühele) on see sobinud. Sealhulgas minu oma mehele. Me ilmselt olemegi ebatraditsiooniline pere.

Ega mehed ja naised ei suhtle alati ainult seksi või flirdi eesmärgil. Minu nende meeste näol on tegemist väga huvitavate ja tarkade meestega. Keegi neist pole selline, et kas keppi ka saab vä? Kui ei saa, siis pole vaja suhelda.

Okei, aga miks??? Esimest korda kuulen sellisest asjast… kas Sul endal niisama siis ei ole ühtegi sõpra ega sõbrannat, et pead “lihtsalt suhtlemiseks” tutvumisportaali kuulutuse panema? Suht hale tegelikult.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 88 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas tutvumisportaalist leiab mehe vaid seksisuhteks