Esileht Kodunurk Käsipesu, kas saab pesta masinaga

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Käsipesu, kas saab pesta masinaga

Postitas:

Ostsin mantli, kevad-sügis mantel 100% polüester. Lipikul kirjas käsipesu märk ja et max 40 kraadi(ei pleegitamist, tsentrifuugimist ei keemiline puhastus)kas oleks siiski võimalik pesta õrnpesu programmiga,  mantlit rikkumata, ei kujuta ette et mantlit käsitsi pesta, pole nii suurt pesukaussigi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vii pesumajja.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saab küll. Ma oma H&M mantlit pesen koguaeg. Midagi pole juhtunud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb sinu pesumasinast.

Mina olen polüestrist mantlit küll päris julgelt õrnpesuprogrammiga pesnud. Vanemate mantlite puhul olen ära katsetanud ka villaste mantlite pesu masinas – mitte midagi pole juhtunud (3 eri mantli kogemus). Küll aga tuleb minimaalselt tsentrifuugida ja mantel kohe korralikule riidepuule kuivama panna ning riidepuul niiskelt õigesse vormi vormida. Vormida ja siluda tuleks kuivamise jooksul korduvalt. Õrnpesuks sobilik pesuvahend peaks ka olema.

 

Aga garantiid, et sul masinas mantel rikutud ei saa, anda ei julge. Ega tootjagi julgenud…

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõike saab pesumasinaga pesta, iseküsimus, kas neid pärast millekski veel kasutada ka annab. 😉

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui vesipesu on lubatud, siis pole küll vahet, kas sa pesed masinaga või käsitsi. masinaga pestes tuleb lihtsalt järgida nõutud näitajaid – pesed kas käsipesu või õrnpesu programmiga ja korras.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin mantli, kevad-sügis mantel 100% polüester. Lipikul kirjas käsipesu märk ja et max 40 kraadi(ei pleegitamist, tsentrifuugimist ei keemiline puhastus)kas oleks siiski võimalik pesta õrnpesu programmiga, mantlit rikkumata, ei kujuta ette et mantlit käsitsi pesta, pole nii suurt pesukaussigi.

on silt sees, ainult keemiline. Tarisin mitu aastat keemilisse, tüdinesin, panin masinasse ja tsentrifuugisin ka. Tulemus, täpselt sama nagu oleks keemilisest tulnud. Ei kulu läbi ja nii ma seda mantlit kannan jätkuvalt.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pesed siis villase pesu programmiga, see on õrnem kui näiteks see, mille juurde on märgitud udusulg (ehk lihtsalt õrnpesu)

Vähemasti minu masinal on see villase programm kõige õrnem. Tsentrifuugimispöörded pane kõige madalama peale (mul on selleks 400).

Kuivama riputa riidepuule, alla mingi rätik, sest see ilmselt tilgub mõnevõrra.

Ja täiesti oleneb esemest. Mõne asja võid küll pesemisega täiesti ära rikkuda, kui selle peal on märk, et ainult keemiline puhastus. Aga kui on mingi odavama otsa asi, siis need harilikult ikka kannatavad õrna masinpesu. Kui vesi ei ole keelatud, siis saab seda ka masinas pesta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõike saab pesumasinaga pesta, iseküsimus, kas neid pärast millekski veel kasutada ka annab. ????

100% kunstkiust mantli endaga ei juhtu masinas ka tugevamate programmidega midagi. Käsi- või õrnpesu programmi tuleb kasutada, kuna neil on enamasti pealmine kangas veekindla vahendiga immutatud, see kaitse kaob muidu liiga kiiresti ära.

Kõik sellised  parkad, mantlid, jopid ja kombekad pesen masinas, osa käsipesu, osa tavaprogrammiga.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk Käsipesu, kas saab pesta masinaga