Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Hobinurk Kass sai võitoosi kallale

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )

Teema: Kass sai võitoosi kallale

Postitas:

Kurat küll! Sõi pool pakki võid ära ja solvus, kui teda ära ajasin. Tige olen. Tahtsin kurta.

+19
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.02 19:51; 02.02 22:56; 03.02 05:28;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

No mis siis sellest.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 19:53; 03.02 13:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>????????????</p>

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 19:56; 02.02 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lihateema. pool pakki ei ole reaalne ära süija võid.

+1
-28
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.02 19:59; 02.02 20:15; 02.02 21:14; 02.02 21:15; 02.02 21:17; 02.02 22:11; 02.02 22:39;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Pole mõtet sellise pisiasja peale tige olla. Mu kass on haige ja vajab 1500eurost operatsiooni, vot see ajab vihae, kust see raha võtta.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole mõtet sellise pisiasja peale tige olla. Mu kass on haige ja vajab 1500eurost operatsiooni, vot see ajab vihae, kust see raha võtta.

mis see nii kallis operatsioon on ? Tahate kiisule kullast südame paigaldada?

0
-23
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.02 19:59; 02.02 20:15; 02.02 21:14; 02.02 21:15; 02.02 21:17; 02.02 22:11; 02.02 22:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lihateema. pool pakki ei ole reaalne ära süija võid.

süija???

+19
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.

ma kassidest ei tea (kuidas seedimisele mõjub), aga ma vihastaks alles siis kui mu koer sööb pool pakki võid ära, öösel seedimine rikki läheb ja vaibad täis teeb või pean teda kell 3 öösel õue viima.

kui tervisele kahju ei tee, siis las loomake sööb.

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poolest pakist võist ei juhtu koeral ka midagi.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis selle kassi lakutud pooliku võiga nüüd edasi teha on?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoia võid külmkapis! Siis selliseid probleeme ei teki ja või ka värskem.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Kunagi käis akna all kodutu näljane kass ja vahel mul polnud midagi muud peale või talle visata ja kurinahk eriti ei tahtnudki võid.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga ma vihastaks alles siis kui mu koer sööb pool pakki võid ära, öösel seedimine rikki läheb ja vaibad täis teeb või pean teda kell 3 öösel õue viima.

Koertega on asi tõesti palju hullem. Mul oli koer, kelle ma pidin panema eridieedile, sest ta oli õues migit sitta söönud ja selelst mürgituse saanud (kahtlustan, et sõigi rotimürki). No käisime arsti juures, poputasime ta elule tagasi, pärast seda pidigi eriti hoolikalt jälgima, mida ta üldse süüa tohib. Ja sa kuradimakurat, ta tahtis endiselt süüa igasugust sodi ja eridieedi peale hoidis lõuad nii kõvasti kinni, et neid toidupalasid tuli talle sõna otseses mõttes hammaste vahelt sisse toppida.

Prügikasti panime kodus lukku, et ta ei saaks prügi süüa (kartulikoori näiteks). Aga mõnikord õnnestus tal see ikka lahti kraapida, sodi süüa ja siis muidugi jälle niutsus keset ööd ukse kõrval, temal kõht lahti ja paha olla. Kui see juhtus, siis ei piirdunud ju asi sellega, et ainult ühe korra teda öösel välja viima peab, ikka mitmeid kordi…

Ütle veel, et koerad on targad…

Niiet see pole mingi traagika, kui kass ühe korra pool pakki võid nahka pistab.

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lihateema. pool pakki ei ole reaalne ära süija võid.

Teen tõlke.

Libateema. Pool pakki võid ei ole reaalne ära süüa.

+9
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lihateema. pool pakki ei ole reaalne ära süija võid.

süija???

sa jood võid või?

+4
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.02 19:59; 02.02 20:15; 02.02 21:14; 02.02 21:15; 02.02 21:17; 02.02 22:11; 02.02 22:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis selle kassi lakutud pooliku võiga nüüd edasi teha on?

segad pannkookidesse ja söödad mehele sisse,vaevalt ta aru saab ,et kassi käsi mängus on.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.02 19:59; 02.02 20:15; 02.02 21:14; 02.02 21:15; 02.02 21:17; 02.02 22:11; 02.02 22:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lihateema. pool pakki ei ole reaalne ära süija võid.

Teen tõlke.

Libateema. Pool pakki võid ei ole reaalne ära süüa.

tähenäria 😀

+2
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.02 19:59; 02.02 20:15; 02.02 21:14; 02.02 21:15; 02.02 21:17; 02.02 22:11; 02.02 22:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niiet see pole mingi traagika, kui kass ühe korra pool pakki võid nahka pistab.

Ilmselgelt teemaalgataja ei muretse kassi pärast, vaid talle teeb lihtsalt viha, et kass või ära solkis. Täitsa inimlik. Mina soovitan mõelda inimeste peale, kes kasiinos isatalu on maha mänginud või kellelt kelmid on äsja kümme tuhat viimast eurot välja petnud.
Läheb kergemaks, usu mind.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lihateema. pool pakki ei ole reaalne ära süija võid.

Ei ole lihateema, võiteema on ju.

+31
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.02 22:00; 02.02 22:05; 02.02 22:52; 03.02 00:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi käis akna all kodutu näljane kass ja vahel mul polnud midagi muud peale või talle visata ja kurinahk eriti ei tahtnudki võid.

Ma lugesin, et partidele ei tohi saia viia, vaid näiteks herneid või salatit. Läksime siis hernestega, pardid tulid kõigepealt suure jooksuga, ja siis vaatasid meid vihaselt, et miks me saia ei toonud. Õpeta siis niimoodi lastele, kuidas linde õigesti toita tuleb.

+16
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.02 22:00; 02.02 22:05; 02.02 22:52; 03.02 00:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õpeta siis niimoodi lastele, kuidas linde õigesti toita tuleb.

Lastega on ju sama lugu. Paku krõpsu või kommi asemel kapsast ja ei ole just kõige õnnelikumad, kuigi see on neile kasulik.

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.02 22:08; 02.02 22:34; 02.02 22:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õpeta siis niimoodi lastele, kuidas linde õigesti toita tuleb.

Lastega on ju sama lugu. Paku krõpsu või kommi asemel kapsast ja ei ole just kõige õnnelikumad, kuigi see on neile kasulik.

mis see kapsas siia puutub? hernestest oli jutt.

+2
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.02 19:59; 02.02 20:15; 02.02 21:14; 02.02 21:15; 02.02 21:17; 02.02 22:11; 02.02 22:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õpeta siis niimoodi lastele, kuidas linde õigesti toita tuleb.

Lastega on ju sama lugu. Paku krõpsu või kommi asemel kapsast ja ei ole just kõige õnnelikumad, kuigi see on neile kasulik.

mis see kapsas siia puutub? hernestest oli jutt.

Mis kapsas?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 19:56; 02.02 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis see kapsas siia puutub? hernestest oli jutt.

Kõik on siin nüüd Apergerid? Mõistavad ainult sõnasõnalist juttu? Ma räägin, et luigel on ju sama lugu nagu lastel, et kuigi herned on neile tervislikud, ei pruugi need nii hästi maitseda (nagu lastele kapsas). Parem oleks sai (nagu lastele komm või krõps). Kas tõesti nii raske oli sellest aru saada või mängid lihtsalt lolli?

+20
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.02 22:08; 02.02 22:34; 02.02 22:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis see kapsas siia puutub? hernestest oli jutt.

Kõik on siin nüüd Apergerid? Mõistavad ainult sõnasõnalist juttu? Ma räägin, et luigel on ju sama lugu nagu lastel, et kuigi herned on neile tervislikud, ei pruugi need nii hästi maitseda (nagu lastele kapsas). Parem oleks sai (nagu lastele komm või krõps). Kas tõesti nii raske oli sellest aru saada või mängid lihtsalt lolli?

Nüüd läks küll pudruks ära. lastele ei maitse herned nii hästi kui kapsas? mis sa arvad et kõigil on ühesugune maitse või?  isegi kassidel on erinevad maitseeeelistused.

Alguses olid pardid ,nüüd juba luiged?? mis juhtus? on kõik korras ikka?

+2
-20
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.02 19:59; 02.02 20:15; 02.02 21:14; 02.02 21:15; 02.02 21:17; 02.02 22:11; 02.02 22:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alguses olid pardid ,nüüd juba luiged?? mis juhtus? on kõik korras ikka?

Luige asemel part oli minu viga, aga muidu pudrutad küll ise. Aga jätame selle, saan aru, et paljudel on igasugused häired. Või siis lihtsalt napsu võtnud, nagu su kirjaviisist paistab. Ma nüüd võiks sinu stiilis jätkata: mis kass? Kõik korras ikka?

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.02 22:08; 02.02 22:34; 02.02 22:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis see kapsas siia puutub? hernestest oli jutt.

Kõik on siin nüüd Apergerid? Mõistavad ainult sõnasõnalist juttu? Ma räägin, et luigel on ju sama lugu nagu lastel, et kuigi herned on neile tervislikud, ei pruugi need nii hästi maitseda (nagu lastele kapsas). Parem oleks sai (nagu lastele komm või krõps). Kas tõesti nii raske oli sellest aru saada või mängid lihtsalt lolli?

No mul isegi kaheaastane küll nokka ei krimpstuta, kui ma ütlen, et täna pole kommipäev – kohe hakkab lootusrikkalt alternatiive välja pakkuma, et kui kommi ei saagi, siis äkki näkkab banaani või õunaga. Parem hernes nokas kui sai kuskil kilomeetri kaugusel kapis, arvab tema. Ju siis polnud need pardid nii näljased ühtki.

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.02 22:00; 02.02 22:05; 02.02 22:52; 03.02 00:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA olen. Võin kihla vedada, et kassil läheb varsti kõht lahti.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.02 19:51; 02.02 22:56; 03.02 05:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis selle kassi lakutud pooliku võiga nüüd edasi teha on?

Tuleb teine kõuts kah võtta.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu kass hakkas ühel hetkel peaaegu iga päev oksendama, mõni päev oksendas ka mitu korda. Muidu nägi igati terve välja, aga oksendas. Kahtlustasin usse, tegin talle ussikuuri. Ei midagi. Tahtsin temaga juba arsti juurde minna, et äkki on tal siiski midagi tõsist viga, aga siis taipasin.
Mu kassil nimelt on selline komme, et oma kausist ta eriti juua ei taha. Talle meeldib, kui keegi laiskvorst jätab oma tassi või taldriku kraanikaussi vedelema ja sellesse koguneb näiteks kätepesu tagajärjel vett. Vaat seda vett tema siis lakubki, ehkki tema enda kausis on puhas värske vesi kogu aeg olemas. Ja mees mul aeg-ajalt paneb rasvased postid-pannid enne pesemist n-ö likku: vesi sisse, törts Fairyt ka ja siis jätab umbes tunnikeseks seisma. Selgus, et see Fairyne vesi on kassi eriline lemmik. Aga eks see Fairy hakkab maos vahutama, tekitab ebamugavustunde ja kass oksendabki selle välja. Ja siis mitte ei õpi, et see ei olnud hea jook, vaid läheb ja lakub veel, kui aga vähegi saab.
Mehele sai selgeks tehtud, et kui ta just peab neid potte-panne leotama, siis pangu kaas peale. Ja ennäe, kass ei oksendagi enam.
Või on selle kõrval lapsemäng.
See allesjäänud pool võid pane killukaupa kassile toidu peale. Mitte korraga, eks ole – iga päev pisut. Saad kassil karva läikima.

+21
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )


Esileht Hobinurk Kass sai võitoosi kallale