Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Katkemine

Postitas:

Kui kiirelt proovisite uuesti rasestuda
Katkemine toimus 6 nädalal
Kui suur oht on, et järgmine katkeb samuti
Nii suur hirm on selle ees.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 11:23; 07.08 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole küll ise katkemist läbi elanud, kuid aatsa jooksul olen kuulnud palju erinevaid lugusid. Mida kaugemal on rasedus, seda raskem on kehal uut rasedust vastu võtta.
Arstide soovitused on erinevad – mõni soovitab 1 kuu vahele jätta, mõni aga isegi 3-4.
Kas katkemine toimus loomulikul teel või oli arstide poolse abiga? Ka sellest sõltub väga palju. Loomulikult kirurgilise puhastamise korral vajab keha kindlasti kauem aega, kuid loomulikul teel puhastumise korral vähem.

1 kuu võid ilmselt küll vahele jätta, st oota ära peale katkemist esimesed päevad ja peale seda võid sa minu arvates juba “kätt mitte ette panna”. Olen arvamusel, et kui keha on raseduseks valmis, siis see rasedus ka tuleb (tihti peale katkemisi tulebki ruttu 1-2 kuul uuesti ja lõpuni kandmisega rasedus). Kui aga keha veel ei ole valmis, siis ta ei võta rasedust vastugi. Tasub kindlasti juurde võtta keha turgutavaid vitamiine ehk isegi tavapärasemast suuremas koguses (foolhapet eesotsas j vist oli midagi veel – küsi arstilt, kuidas ise keha kiirmeini jonksu saaksid aidata). Aasta jooksul olen kuulnud mitmel korral ka seda, kuidas kohe peale katkemist jäädakse ootama neid esimese päevasid, kuid mida ei tule, on päevad – tulevad hoopiski uued triibud.

Loomulikult on see jutt nüüd puhtalt minu arvamus ja lugemis-kogemus teiste sama läbielanute najalt. Otsustama pead ikka ise ja kindlasti ka arsti nõu kuulda võtma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ütles arst, et ühed korralikud päevad peavad ära olema ja siis juba võib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toimus ise ja loomulikult teel arstid ei sekkunud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 11:23; 07.08 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul katkes 6+ nädalal esimene. Ootasin uusi päevi, et uuesti pille võtma hakkata(et ehk polnud siis õige aeg) aga uusi päevi ei tulnudki ja olin taas rase(muideks seksine me väga vähe selle perioodi vahel).
Eks väike hirm oli ikka kogu rasedus just katkemise ja verejooksu pärast aga õnneks läks kõik hästi ja laps sündis õigeaegselt ja igati tugev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jäin väga ruttu rasedaks, kui last tahtsime, teisel kuul kogunisti. Katkes kahjuks 7+ nädalal, tänaseks on sellest möödas pea neli aastat ja uut rasedust ei ole tulnud :/ diagnoos teadmata viljatus meil arstide poolt saadud, kuna proovid kõik justkui korras. Muidu katsetama lubati kohe hakata, ei kästud oodata. Õel oli mul nii, et katkes 6+ ja tulid küll uued päevad ka kuu-kaks hiljem, aga need olid libapäevad olnud ja ta oli tegelikult juba rase, nii juhtub küll vähestel, aga siiski juhtub. Selle raseduse kandis ilusti lõpuni ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul katkes 6+ nädalal esimene. Ootasin uusi päevi, et uuesti pille võtma hakkata(et ehk polnud siis õige aeg) aga uusi päevi ei tulnudki ja olin taas rase(muideks seksine me väga vähe selle perioodi vahel).

Eks väike hirm oli ikka kogu rasedus just katkemise ja verejooksu pärast aga õnneks läks kõik hästi ja laps sündis õigeaegselt ja igati tugev.

Kas sa rasestumisvastaseid vahendeid siis ei kasutanud?? Mul küll kästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )