Esileht Väikelaps Katkised huuled

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Katkised huuled

Postitas:

Lapsel on juba 2 kuud huuled katki olnud. Eks ta neid vahel limpsib ka õues ja kui kärnad on, nokib. Ma küll keelan aga ikka salaja teeb.

Millega neid ravida? Kas see võib olla hoopis mingi vitamiini puudus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 18:00; 15.01 21:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

apteegist saialille salv või astelpaju salv, Tervix

https://www.apotheka.ee/saialillesalv-calendia-20g-tervix-pmm0094886ee

https://www.apotheka.ee/astelpajusalv-20g-tervix-pmm0057879ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane salv ööseks kindlasti peale. Hommikul peaks huuled kohe palju paremad olema. Kindlasti peaks laps kasutama hügieenilist huulepulks enne õue minekut ja vajadusel õues ka. Huulte limpsimne õues on väga paha komme – kui juba huuled niigi katki, siis lõhenevad külma ja tuulega ikka eriti hullusti. Mu lapsel sama häda…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane salv ööseks kindlasti peale. Hommikul peaks huuled kohe palju paremad olema. Kindlasti peaks laps kasutama hügieenilist huulepulks enne õue minekut ja vajadusel õues ka. Huulte limpsimne õues on väga paha komme – kui juba huuled niigi katki, siis lõhenevad külma ja tuulega ikka eriti hullusti. Mu lapsel sama häda…

Hügieeniline igas variandis on koguaeg kasutuses. Lasteaias on ka kaasas tal.
Olen proovinud hanerasva, mett, sinine Helosan(panen siis, kui ta magab-mul endal on küll korda teinud). Kookosrasv.

Korra juba paranes peaaegu ära aga uuesti hulluks läks taas siis, kui laps jõulude aeg kõrges palavikus oli. Siis ta küll ei nokkinud aga hommikuks hoolimata niisutamisest oli lausa verine koorik peal.

Proovin siis veel neid saialille ja astelpalju salve ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 18:00; 15.01 21:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Talveperioodi asi, igal öösel kreemitan magavate laste huuled sisse (ja endal ka), muidu oleks päris korpas ja lõhenenud. Magades ka ei limpsi kohe ära. Apteegist mõni mesilasvaha baasil või vähemalt ilma nafta ja vaseliinita kreem või hüg.huulepulk, nt kriimusalv, tervixi astelpaljuõli või saialille või kummelikreem, neid on palju. Tegelikult hoiab nahas niiskust ka tavaline vaseliin, aga looduslik on ikka parem. Missugust hügieenilist kasutad, vaseliiniga? see võib se lõpuks nahka kuivatada ja ilma kreemitamata ei saa lõpuks üldse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu omal ilmnes rauapuudus. Huuled ei paranenud ja läksid lõpuks veel paiste. Küll mätsisime erinevate asjadega ja ei lubanud limpsida, aga peale kahte kuud lasi arst teha veenivere uuringu. Selgus, et tugev rauavaegusaneemia. Tabletid peale ja korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Katkised huuled

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.