Esileht Ilu ja tervis Katkised huuled

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Katkised huuled

Postitas:

Probleem. Ja mitte ainult, et katki vaid huulele (ainult alumisele) tekib justkui liigne nahk, selline paksem ja keskelt lahti. Ma ei oska seda kuidagi paremini kirjeldada. Huulepulka pole kunagi saanud kanda. Ei aita koorimised, ei aita erinevad õlid, huulepalsamid. Vastik ja valus on kogu aeg.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.10 11:35; 12.10 22:53; 13.10 10:54; 13.10 22:37; 14.10 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, mul on jälle üle terve huule. Kui tõmban naha maha, on huul marraskil ja mõne tunni pärast on juba uus liignahk peal. Kui ei tõmba maha, kuivab see nahk ära ja hakkab narmendama. Suured latakad nahka lihtsalt narmendavad, aga nii ei saa ju kodust välja minna. Katkematu trall.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.10 11:35; 12.10 22:53; 13.10 10:54; 13.10 22:37; 14.10 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa neid narmendavaid osi maha ei katkuks ja vaid niisutaks kasvõi kookosõli või vaseliiniga, paraneks need varsti ära. Aga sa ise kisud haava koguaeg uuesti lahti. Siis ei saagi uut normaalset nahka peale kasvada. Need suured latakad naremndavat nahka kaovad paari päevaga, kui neid ei noki ja niisutada piisavalt, et paraneda saaks.

Olen proovinud nii kookosõli kui vaseliini. Tulemuseks on veel hullem paks nahk ja kuivemad huuled.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.10 11:35; 12.10 22:53; 13.10 10:54; 13.10 22:37; 14.10 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa neid narmendavaid osi maha ei katkuks ja vaid niisutaks kasvõi kookosõli või vaseliiniga, paraneks need varsti ära. Aga sa ise kisud haava koguaeg uuesti lahti. Siis ei saagi uut normaalset nahka peale kasvada. Need suured latakad naremndavat nahka kaovad paari päevaga, kui neid ei noki ja niisutada piisavalt, et paraneda saaks.

Olen proovinud nii kookosõli kui vaseliini. Tulemuseks on veel hullem paks nahk ja kuivemad huuled.

sellisel juhul pöörduks nahaarsti poole.

Ma pole selle peale tulnudki… tõesti nad tegelevad ka selliste asjadega?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.10 11:35; 12.10 22:53; 13.10 10:54; 13.10 22:37; 14.10 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.amharicdrama.com/wp-content/uploads/2016/01/dry.jpg

Selline mu alahuul ongi (pildil pole siiski mina).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.10 11:35; 12.10 22:53; 13.10 10:54; 13.10 22:37; 14.10 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ilmselt mingi aine puudus või siis ülitundlikkus (midagi allergialaadset)
proovi pärmi süüa. mul tegi kunagi see huuled kohe korda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ilmselt mingi aine puudus või siis ülitundlikkus (midagi allergialaadset)
proovi pärmi süüa. mul tegi kunagi see huuled kohe korda.

Pärmi ja teepuuõliga mässamine on ajutise, kui üldse, efektiga asi, võib ka hoopis halvemaks ja suuremaks minna kuigi väliselt muutub paremaks. Probleem on sügavamal. Pöördu perearsti poole või siis nahaarsti poole, on olemas spetsiaalsed salvid selliste olukordade jaoks. Arst teab märksa paremini, aga need on kõik retseptiravimid, seega apteegist neid niisama küsimise peale ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina panen igaks ööks omale niisutavat huulepulka (läbipaistvat) ja ka päeval pole mu huuled niisama, alati on midagi niisutavat peal. Ja ei mäletagi, et huuled mul sellised koorduvad oleks olnud. Proovi ka 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul aitab see, täna ööseks panin samuti ja tunduvalt parem kohe http://www.mylook.ee/holika-holika-aloe-99-soothing-gel.html

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.10 08:22; 18.11 20:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen lugenud, et see on ka märk sellest, et jood liiga vähe vett.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka vahe alumine huul nagu siin pildil. Harjan huuled hambaharjaga üle ja panen ööseks paksult hügieenilist huulepulka peale ja nii mitu ööd. Väga hästi aitab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nisita ninasalv on hea. Niisutab hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama lugu. Kasutan seda:
https://apteek.apotheka.ee/product/8871/decubal-lips-dry-spot-balm-30ml
Kõik ülejäänud katsetatud huulepalsamid kuivatavad kokkuvõttes huuli veelgi, aga sellega on tulemus ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niisuta kindlasti huuli öösiti. Ise panen Ermana palsamit ööseks (ja kohe mõnusasti palju). Ja päeval kasutan 1-2 korda ja hoiab huuled ka talvel korras. https://purecosmetics.ee/toode/leevendav-ning-rahustav-palsam-lavendri-geraaniumi-ning-ylang-ylangiga-kopeeri/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

soovitan, teeb huuled terveks tundidega, kingiti ja väga rahul http://www.magrada.eu/toode/huulepalsam-meliss/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.10 08:22; 18.11 20:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hakkasin ise tervele perele huulepalsameid tegema ja poe omadega ei anna neid võrreldagi. Tuleb sulatada mesilasvaha, sheavõi, kakaovõi ja magusa mandli õli ning valada huulepulgatoorikusse. Tõesti imevahend!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Ilu ja tervis Katkised huuled

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.