Esileht Kodunurk Katlakivi dušiklaasil

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Katlakivi dušiklaasil

Postitas:

Kuidas seda eemaldada? Spets vahend, mis kodus on, seda ära ei eemalda. Ka äädikaga ei saanud jagu. Mis oleks hea asi, mis puhtsaks teeb?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.08 17:40; 15.09 21:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äädikas+ sidrunihape + vesi.
Ma panin terve vannitoa jaoks 2pk sidrunihapet, pool klaasi äädikat ja klaasi vett.
Works like a charm.

Hiljem aluselise ainega yle pesta, muidu hape võib jääda pinda söövitama. Ma tegin Fairy-ga

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sanit M

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.08 11:42; 01.09 13:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Katlakivi dušiklaasil

Katlakivi on karbonaatidest (põhiliselt kaltsiumkarbonaadist ja magneesiumkarbonaadist) koosnev sade, mis tekib vesinikkarbonaate sisaldava kareda vee kuumutamisel (keetmisel) katelde, keedunõude, torude vms sisepinnale. (wiki)

Kas sa seal kodus kuumutad neid dušiklaase?
Pigem ma arvan, et sul on kas vilets klaas või on tegu lihtsalt mustusega.

0
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.08 15:22; 01.09 15:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oled oma klaasi puhtaks saanud, siis järgmiseks sea sammud suvalisse autotarvikute kauplusse ja osta sealt autode klaasivaha. Isegi supermarketitest võiks saada mingisuguse. Kanna see vastavalt juhistele peale ja dušiklaas on üsna pikka aega praktiliselt hooldusvaba.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.08 11:42; 01.09 13:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oled oma klaasi puhtaks saanud, siis järgmiseks sea sammud suvalisse autotarvikute kauplusse ja osta sealt autode klaasivaha.

Hmm, vblla polegi paha mõte?
Eile just vahtisin Automaailmas sellega tõtt ja mõtlesin, et kas see on see õige asi, mida lennukitel kah kasutatakse või juba mingi masstoodangu jaoks 1:100-le lahjendatud odav saast.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.08 15:22; 01.09 15:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oled oma klaasi puhtaks saanud, siis järgmiseks sea sammud suvalisse autotarvikute kauplusse ja osta sealt autode klaasivaha.

Hmm, vblla polegi paha mõte?

Eile just vahtisin Automaailmas sellega tõtt ja mõtlesin, et kas see on see õige asi, mida lennukitel kah kasutatakse või juba mingi masstoodangu jaoks 1:100-le lahjendatud odav saast.

Kas sul on see duššikabiin lennukis? Osta siis keraamilist vaha, kui see ei kõlba või teflonvaha.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oled oma klaasi puhtaks saanud, siis järgmiseks sea sammud suvalisse autotarvikute kauplusse ja osta sealt autode klaasivaha. Isegi supermarketitest võiks saada mingisuguse. Kanna see vastavalt juhistele peale ja dušiklaas on üsna pikka aega praktiliselt hooldusvaba.

Mina ostsin ja proovisin paar korda. Ei saanud oodatud tulemust ja pudel jäi seisma.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ostsin mingisuguse asja Balteco poest (mul ka samast kabiin) ja üllatus-üllatus, sain esimest korda oma klaasi pärast pikki aastaid nühkimist suurema vaevata puhtamaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitan ka Balteco klaasipindade puhastusvahendit. Samuti on nende vannipuhastusvahend hea.
Teine variant on Cillit ja rohke nühkimine melamiinsvammiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://estko.ee/tooted/k-expert-6-calc-remover/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oled oma klaasi puhtaks saanud, siis järgmiseks sea sammud suvalisse autotarvikute kauplusse ja osta sealt autode klaasivaha. Isegi supermarketitest võiks saada mingisuguse. Kanna see vastavalt juhistele peale ja dušiklaas on üsna pikka aega praktiliselt hooldusvaba.

Enamus autodele mõeldud vahenditest sisaldavad mürgiseid ühendeid ja mõeldud ainult välitingimustes kasutamiseks.
Palun lugege enne!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.

Facebook viskas mulle mingi puhastusvahendite lehe reklaami ja seal olid väga head kasutajakogemused kirjutatud. Ostsin ka endale vannitoa puhastusvahendi, sest lootsin, et 10-eurone asi teeb tööd hästi! Ja toimiski, klaasi tegi säravpuhtaks!

https://ecorun.ee/product/enzypin-bioaktiivne-vannitoa-puhastusvahend-750ml/

Nii et oskan nüüd teistelegi soovitada 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.08 17:40; 15.09 21:57;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Kodunurk Katlakivi dušiklaasil