Esileht Koolilaps Katsetajate arv 7. klassi Reaalis ja GAGis

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Katsetajate arv 7. klassi Reaalis ja GAGis

Postitas:

Kas kellelgi on infot, kui suur sel aastal konkurss oli mõlemasse kooli? Huvitav oleks teada – mulle tundus GAGis rohkemgi lapsi olema kui Reaalis, aga see võis muidugi petlik olla, Reaalis jagunesid lapsed vist maja peale laiali rohkem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.04 23:30; 07.04 23:44; 08.04 12:12; 08.04 13:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reaalis öeldi, et 278 last oli kandideerinud. Meie laps pidi vestluse käigus arvutama, mitu last kohale konkurss oli ja siis vestluse läbiviijad ütlesid selle numbri.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.04 23:31; 08.04 11:46; 08.04 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reaalis öeldi, et 278 last oli kandideerinud. Meie laps pidi vestluse käigus arvutama, mitu last kohale konkurss oli ja siis vestluse läbiviijad ütlesid selle numbri.

Tuttavale GAGi õpilasele oli ka räägitud 300 lapsest (no ilmselt ümardatult). Siis oli küll tugev konkurss. Mõned aastad tagasi katsetas teine laps ka ja siis oli 160 last katsetel, seega umbes 5-6 last kohale. Nüüd siis 9-10 kanti.
Kas laps sai sisse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.04 23:30; 07.04 23:44; 08.04 12:12; 08.04 13:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellelgi on infot, kui suur sel aastal konkurss oli mõlemasse kooli? Huvitav oleks teada – mulle tundus GAGis rohkemgi lapsi olema kui Reaalis, aga see võis muidugi petlik olla, Reaalis jagunesid lapsed vist maja peale laiali rohkem.

GAG’s olid katsed vist kohe koolipäeva lõpus. Garderoob oli oma kooli ja katsetajaid lapsi paksult täis ja mulje jäi jah, et oli palju. Tegelikult ma usun, et mõlemas koolis oli enam-vähem sama arv lapsi katseid tegemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reaalis öeldi, et 278 last oli kandideerinud. Meie laps pidi vestluse käigus arvutama, mitu last kohale konkurss oli ja siis vestluse läbiviijad ütlesid selle numbri.

Tuttavale GAGi õpilasele oli ka räägitud 300 lapsest (no ilmselt ümardatult). Siis oli küll tugev konkurss. Mõned aastad tagasi katsetas teine laps ka ja siis oli 160 last katsetel, seega umbes 5-6 last kohale. Nüüd siis 9-10 kanti.

Kas laps sai sisse?

Reaali sai sisse, GAGis ootenimekirjas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.04 23:31; 08.04 11:46; 08.04 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja huvitav, et minu lapsel vastupidi – GAGis kohe sees, peale vestlust tuli teade, aga Reaalis ootel. Niipidi kõlab nagu loogiliselt – Reaali töö oligi raskem, mahukam. Kuidas aga saab olla teistpidi, et kes Reaalis sees, see GAGis ootel? Veider. Juhused mängivad?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.04 23:30; 07.04 23:44; 08.04 12:12; 08.04 13:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja huvitav, et minu lapsel vastupidi – GAGis kohe sees, peale vestlust tuli teade, aga Reaalis ootel. Niipidi kõlab nagu loogiliselt – Reaali töö oligi raskem, mahukam. Kuidas aga saab olla teistpidi, et kes Reaalis sees, see GAGis ootel? Veider. Juhused mängivad?

Ma olen ise ka üllatunud sellisest tulemusest, sest mulle ka tundus, et GAGis läksid lapsel katsed paremini. Reaalis kohe ei öeldud, et sees, vaid mitu päeva hiljem. Meil võis rolli mängida ka see, et pere teine laps juba õpib Reaalis ja väga heade tulemustega. Reaal ju ausalt küsib juba katsete ankeeti täites andmeid selle kohta, kas Reaalis keegi ees ootamas. Võib-olla sõltub ka vanematest ja sellest, kui pühendunud nad tunduvad olevat laste õpingutele jms. Mulle sümpatiseeris, et Reaal tahtis ka vanemaid näha.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.04 23:31; 08.04 11:46; 08.04 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil võis rolli mängida ka see, et pere teine laps juba õpib Reaalis ja väga heade tulemustega.

Meil ka, sama lugu 😀 . Aga meil see ei mänginud rolli, vähemalt siiani pole mänginud. Ju siis lihtsalt tulemused nõrgemad.
Kas võiksid öelda, palju laps GAGis punkte sai või siis vähemalt mis päeval vestlemas käis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.04 23:30; 07.04 23:44; 08.04 12:12; 08.04 13:07;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Koolilaps Katsetajate arv 7. klassi Reaalis ja GAGis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.