Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kaua vaktsiin kaitseb?

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Kaua vaktsiin kaitseb?

Postitas:
Kägu

Mind huvitaks info, kui ruttu peale teist doosi on keegi nakatunud ja kas peale kolmandat doosi on ka olnud nakatumisi?

Ise tean tuttavaid, kes haigestunud ca 4 kuud peale teist doosi.

Otsin infot, sest mul vaja minna välisriiki ja proovin riske hinnata. Seal ei tahaks haigeks jääda.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

3-4 kuud on kaitse.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsiin ei kaitse. Tahad olla kindel, et oled haiguseta, tuleb testida. Pole mõtet siin rumalusi rääkida, et kaitseb. PArimal juhul kui haigestud ei haigestu raskelt. Aga loota vaktsiini peale ei saa ja ei tohigi. Veel vähem tohib seda teha selleks, et ringi liikuda. Minu tuttavate seas on  need, kes teinud vaktsiini selleks, et ringi liikuda, haigestunud.

+7
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Robots Read News about Pfizer’s covid pill

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsiin ei kaitse. Tahad olla kindel, et oled haiguseta, tuleb testida. Pole mõtet siin rumalusi rääkida, et kaitseb.

Kaitsemiseks nimetatakse ka seda, kui miski vähendab võimalust haigestuda. Loomulikult vaktsiin kaitseb, kuid mitte kõigil juhtudel.

Minu tuttavate seas on need, kes teinud vaktsiini selleks, et ringi liikuda, haigestunud.

Kõik? Ei usu. Sa ei märka, et vähemalt sama palju on neid tuttavaid, kes on vaktsineeritud, liiguvad ringi ning pole haigestunud.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisime Euroopas ringi sõitmas 3 nädalat. Rahvarohketesse siseruumidesse just ei trüginud, aga masside sees olime küll. Kontserdid, laadad, idasugu üritused. Pelgasime veidi muidugi, aga nii huvitav oli. Ei haigestunud. Vähemalt teadaolevalt mitte.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan: see reis toimus 4 kuud pärast 2. doosi.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsineerisin ennast oktoobri alguses, praegu olen haige.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsineerisin ennast oktoobri alguses, praegu olen haige.

Kui raskelt? Kas diagnoositud koroona?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsineerisin ennast oktoobri alguses, praegu olen haige.

Kui raskelt? Kas diagnoositud koroona?

Jah, ja ma jõudsin nakatada veel paari inimest, kuna alguses covidi sümptomid olid üsna kerged ja ma ei tundnud seda ära. Nüüd aga on kolm päeva ikka raske olnud. Kohutav väsimus ja köha – ma ei jaksa mitte midagi teha, tahaks ainult voodis pikali olla. Köha on väga tugev, ma pole kunagi nii tugevat köha olnud. Teised kes haigestusid on umbes samas seisus(üks vaktsineeritud ja kolm vaktsineerimata).

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teised kes haigestusid on umbes samas seisus(üks vaktsineeritud ja kolm vaktsineerimata).

Kas on nendel põdemise raskusel erinevust ka?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind huvitaks info, kui ruttu peale teist doosi on keegi nakatunud ja kas peale kolmandat doosi on ka olnud nakatumisi?

Ise tean tuttavaid, kes haigestunud ca 4 kuud peale teist doosi.

Otsin infot, sest mul vaja minna välisriiki ja proovin riske hinnata. Seal ei tahaks haigeks jääda.

Riske maandab vaktsiini tõhustusdoos.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsiin ei kaitse. Tahad olla kindel, et oled haiguseta, tuleb testida. Pole mõtet siin rumalusi rääkida, et kaitseb. PArimal juhul kui haigestud ei haigestu raskelt. Aga loota vaktsiini peale ei saa ja ei tohigi. Veel vähem tohib seda teha selleks, et ringi liikuda. Minu tuttavate seas on need, kes teinud vaktsiini selleks, et ringi liikuda, haigestunud.

Ainult vaktsiini peale loota saabki! Test ei hoia nakatumist ja tüsistumist ära. Vaktsineeritul siiski oluliselt väiksem risk nakatuda või tüsistusi saada. Covid nakkus ise ei ole eluohtlik, tüsistused, mille see tekitab, on halva tagajärjega. Minu eelistus: parem kaks (voi kolm) nõela õlga ja paar päeva kõrvalmõjusid taluda, kui kaks toru ninas ja kuid hinge vaakuda.

+9
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsiin ei kaitse. /…/ Minu tuttavate seas on need, kes teinud vaktsiini selleks, et ringi liikuda, haigestunud.

Minu tutvusringkonnas nt ei ole ükski vaktsineeritu nakatunud, ei kodu- ega välismaal. Olen ka ise pfizeriga vaktsineeritud ja ka tõhustusdoosi teinud, sest plaanin veel reisida. Kindlam tunne ikka. Seni ei ola nakkus külge hakanud, olen sh haigega (laps, vaktsineerimata) kokku puutunud.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teised kes haigestusid on umbes samas seisus(üks vaktsineeritud ja kolm vaktsineerimata).

Kas on nendel põdemise raskusel erinevust ka?

Üks on vaktneerimata täiskasvanu ja tal on samad sümptomid, mis mul.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina vaktsineerimata oma perega. Põdesime nagu tavalist nohu/köha viirust. Nüüd nädal möödas ja terved. Haiguse ajal tegin kodust tööd.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina vaktsineerimata oma perega. Põdesime nagu tavalist nohu/köha viirust. Nüüd nädal möödas ja terved. Haiguse ajal tegin kodust tööd.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vend sai juuli lõpus Janssenit ja haigestus augusti lõpus. 100% kaitset ei anna üheski ajaaknas

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind huvitaks info, kui ruttu peale teist doosi on keegi nakatunud ja kas peale kolmandat doosi on ka olnud nakatumisi?

Ise tean tuttavaid, kes haigestunud ca 4 kuud peale teist doosi.

Otsin infot, sest mul vaja minna välisriiki ja proovin riske hinnata. Seal ei tahaks haigeks jääda.

Soome Ilta Sanomat kirjutab, et Iisraelis tehtud uuring näitab, et 3 kuud peale teist doosi hakkab kaitse kaduma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind huvitaks info, kui ruttu peale teist doosi on keegi nakatunud ja kas peale kolmandat doosi on ka olnud nakatumisi?

Ise tean tuttavaid, kes haigestunud ca 4 kuud peale teist doosi.

Otsin infot, sest mul vaja minna välisriiki ja proovin riske hinnata. Seal ei tahaks haigeks jääda.

Soome Ilta Sanomat kirjutab, et Iisraelis tehtud uuring näitab, et 3 kuud peale teist doosi hakkab kaitse kaduma.

Siis tuleb 4 korda aastas sutsu teha, mõnus 😀 kõik meie tervuse huvides!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kaua vaktsiin kaitseb?