Esileht Ilu ja tervis Kaugvastuvõtt ja analüüsi vastused

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kaugvastuvõtt ja analüüsi vastused

Postitas:
Kägu

Täna hommikul pidi olema mul plaaniline kaugvastuvõtu aeg aga ajaks see on jäänudki.

Olen oodanud terve päev arsti kõnet aga mida ei tule on kõne. Kas keegi  armas inimene oskab mulle vereanalüüsi näitusid tõlkida?

Kalprotektiin roojas QL10.00µg/g<=14.9905.10.2021  12:51:00

WBC  13.06E9/L

Neut 8.62E9/L

Lymph 3.6E9/L

Mono 0.57E9/L

Baso 0.07E9/L

RBC 5.26E12/L

RBC 5.26E12/L

Hb 151g/L

Hct 44.8%37-45

MCV 85.2fL

MCH 28.7pg

Plt 349E9/L

 

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oota rahulikult. Võibolla tuli arstil siiski midagi ette (jäi kasvõi haigeks) ja ta ei jõudnud ettenähtud ajal helistada. Võibolla helistab homme.

Mis on muidugi äärmiselt jabur, on oodata kõned TÄPSELT kellaajal. Arstid PEAVAD registreerima patsiendi graafikusse mingile kellaajale. Reaalsuse jõuavad arstid helistada kuskil muu töö vahel. Raudselt registreeritakse graafikusse rohkem patsiente kui aegu on ette nähtud, sest kedagi ei tahte liiga pikaks ajaks ootele jätta.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Leukotsütoos on ja kuiv oled

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Varem olid vereanalüüsi vastused kenasti tabelis, normid kõrval näha, et mis alla või üle. Nüüd viimati oli minu digiloos nagu puder kõik ühes jorus. Miks seda muudetud on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

95% inimestest on lekotsüüdid samas seisus. Nii et näidud on tegelikult head, loodan, et arst võtab ühendust

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis on muidugi äärmiselt jabur, on oodata kõned TÄPSELT kellaajal. Arstid PEAVAD registreerima patsiendi graafikusse mingile kellaajale. Reaalsuse jõuavad arstid helistada kuskil muu töö vahel.

Eeldan küll, et umbes-täpselt sel kellaajal helistatakse, mis mulle öeldakse. Seni on see nii ka olnud. Tal on samasugune vastuvõtt, kui varem oli kohale minnes. Missuguse muu töö vahel ta seda helistamist sinu arust teeb siis. Ongi vastuvõtu aeg, mitte mingi muu töö aeg.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võibolla tuli arstil siiski midagi ette (jäi kasvõi haigeks) ja ta ei jõudnud ettenähtud ajal helistada. Võibolla helistab homme.

Kui arst jääb haigeks või tal tuleb midagi vahele, siis helistab õde või kes iganes administratiivse poole pealt, et selline lugu, teie kaugvastuvõtt lükkub edasi, toimub siis ja siis. Patsient teeb telefonitsi toimuva vastuvõtu jaoks ju samamoodi oma aja vabaks, paljudel inimestel ei ole suvalisel hetkel võimalik telefonile vastata. Inimesed käivad tööl, kas tead.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Kaugvastuvõtt ja analüüsi vastused