Esileht Pereelu ja suhted Keelekas / suuseks

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: Keelekas / suuseks

Postitas:

Mida teha? Mees tahab, et mina teeksin suuseksi päris tihti talle. Mina tahan, et ta teeks mulle keelekat, kuid tema ei taha teha? Mis saab siis? Tema tahab, et mina teeks, aga tema mulle ei? 5 aasta jooksul on ta aint 2x teind ja seda ka minimaalselt, minult nõuab pea iga nädal isegi nädalas mitu korda. Ütlen ausalt, ma tahan ka, aga viimasel ajal ei taha ma enam teha mehele. Kuna näen, et minu seksvajadused talle korda ei lähe? Ta isegi ei vasta küsimusele, miks ei taha? Kui vastabki, on tema vastus -lihtsalt. Kas on mehi, kes ei tee naisele keelekat ja mis põhjusel?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.10 10:53; 05.10 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellega juba arvestatud. Puhas ja pestud alati. Mina eeldan ikka ausat ja konkreetset vastust mehelt põhjenduseks, isegi kui alt midagi tõesti ei sobi ei meeldi. Kui olengi teema tõstatanud, siis ta läheb veel närvi ka lisaks. Olen paar korda aastas ikka küsinud. Tulemus null.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.10 10:53; 05.10 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tahad keelekat, kuna ajad mingit võrdsust taga? See kõlab ikka päris tobedalt.
Või on keelekas sinu jaoks tõesti ülim nauding ning muidu on seks jama? Kui keelekas on sinu jaoks seksis ülim nauding, siis ma ei saa üldse aru, miks 5 aastat sellise mehega on koos oldud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

LAHUTA!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“sinu kord”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellega juba arvestatud. Puhas ja pestud alati. Mina eeldan ikka ausat ja konkreetset vastust mehelt põhjenduseks, isegi kui alt midagi tõesti ei sobi ei meeldi. Kui olengi teema tõstatanud, siis ta läheb veel närvi ka lisaks. Olen paar korda aastas ikka küsinud. Tulemus null.

Eks karista teda, jäta ta ilma ehk siis muutub midagi, kui ei muutu, siis leia armuke.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Karvane või mitte (see koht pole ju karvane), mees sul lihtsalt ei hooli ja ei arvesta su vajadustega.
Aga seda sa ju tahtsidki teada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.10 18:22; 16.03 20:01; 31.03 12:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul vastupidine mure. Mehele meeldib keelekat teha aga no ma ei taha talle teha.
Esiteks ei lase ma meest kunagi sinna alla, kui ma pole äsja pesemas käinud!
Teiseks raseerin ma ennast suht paljaks. Vahest on jäänud pikemalt raseerimata, siis ka mehe näost näha, et ega talle väga see ei meeldi. Suht kiiresti asub seksi kallale.
Miks mulle ei meeldi mehele teha? Esiteks on mu mees nagu tavaline mees ikka, alt karvane. Sorry aga ta võib küürida palju tahab, see kubeme higi hais jääb teatul määral ikka karvadesse.
Vahest teen märkust, et võiks raseerida ja üllatuseks ongi seda teinud ning peale pesu pole seal enam miskit haisu. Meeleldi siis teen talle. Paraku me kõik teame, mis tunne paar päeva peale raseerimist on. Sügeleb jne. Mille tõttu mul mees ainult paar korda aastas raseerib. Ja mina paar korda aastas võtan suhu. ????
Ühesõnaga, sinu puhul võib olla sama, plats liiga karvane või higistad seal alla peale pesu. No ja siis jääb/tekib spetsiifiline lõhn/hais. Kõik ei talu seda.
Paraku alati tuleb sellega arvestada ja võib olla inimesele ei meeldigi keelekat teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtne variant on öelda, et voodis peaks kehtima “mina sulle – sina mulle” põhimõte ja kes midagi soovib, peab ka ise valmis olema tegema.

Tegelik elu on natuke mitmekülgsem ja erinevatel inimestel on seksi osas erinevad kired ja vastumeelsused, mis omavahel ei pruugi olla sünkroonis. Suuseksi nautimise soov ei käi alati kaasas tegemise sooviga. On ka teistsuguseid inimesi, nii mehi kui naisi, kes on ise valmis tegema, aga kellele saaja rollis ei paku see naudingut.

Võtaks selle pika jutu kokku sõnaühendiga ‘seksuaalne sobivus’. Selleks, et asjad voodis toimiks hästi ja pika aja jooksul, peaks mees ja naine nautima sarnaseid asju ja omavahel klappima. Olgu see siis suuseks, eelmängu pikkus, mõni fetiš või mingi neljas kategooria. Kui seda klappi ei ole, tekib varem või hiljem probleem, sest ega inimeste seksuaalsed eelistused pika aja peale naljalt ei muutu.

Mis selle teema juures imestama paneb, on see, et teemaalgataja on 5 aastat vastu pidanud ja naiivselt ootab, et mees hakkab rõõmuga voodis tegema midagi, mida ta ei soovi. Teatud piirini see “mina sulle – sina mulle” kompensatsioonisüsteem muidugi töötab, aga tegelikult ei ole väga hea kui üks partneritest peab kogu aeg tegema midagi endale vastumeelset.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastumeelse ja väga meeldiva vahel on suur ala. On asju, mis ehk endale ei pakugi nii väga, aga kui partner täiega naudib, siis ma “naudin tema nautimist”, nagu ütles mulle üks sõber oma suhteid analüüsides. Loomulikult ei saa suhe püsida vaid sellel, kuid ma arvan, et alati ju ei teagi, mis meeldib, ikka tuleb proovida. Kehas on väga palju erogoonseid tsoone ning kindlasti leidub avastamata võimalusi. Mõnel inimesel on sõrmed ja käed kordades paremad hellitajad kui keel, teine suudab kasutada jalalabasid erakordselt nauditavalt, kolmas teeb ninaga imeasju…
Pigem näen minda probleemi selles, et üks pool tahab kogu aeg saada ja teine peab andma ilma ise suurt vastu saamata ja see tõesti pole minu meelest paarisuhte puhul õige.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.10 19:58; 24.03 22:06; 31.03 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa ar, miks on teemale pandud plussid? Teemaalgataja on ju puhta tropp, et sellist “suhet” talub. Või on teema selles, et on mehe ülalpeetav, siis saab mingitki kasu sest “suhtest” aga sel juhul ei peaks ka vinguma. See ikka su enda otsus ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma kyll ei teeks. ytlekski – ennem ei saa, kui on mulle naudingut pakkunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida teha? Mees tahab, et mina teeksin suuseksi päris tihti talle. Mina tahan, et ta teeks mulle keelekat, kuid tema ei taha teha? Mis saab siis? Tema tahab, et mina teeks, aga tema mulle ei? 5 aasta jooksul on ta aint 2x teind ja seda ka minimaalselt, minult nõuab pea iga nädal isegi nädalas mitu korda. Ütlen ausalt, ma tahan ka, aga viimasel ajal ei taha ma enam teha mehele. Kuna näen, et minu seksvajadused talle korda ei lähe? Ta isegi ei vasta küsimusele, miks ei taha? Kui vastabki, on tema vastus -lihtsalt. Kas on mehi, kes ei tee naisele keelekat ja mis põhjusel?

Mis mõttes NÕUAB? Kui Sina tahad talle teha ja see meeldib, siis tee. Kui tema aga nõudma hakkab, siis olgu jutt lühike. Ei saa ja kõik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 19:15; 11.10 09:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mees, tahan ise teha naisele keelekat ja naudin keeleka tegemist ja see erutab mind väga.
Suhuvõtmist ma ei taha ja see mind ei eruta üldse. tartumees@hot.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul vastupidine mure. Mehele meeldib keelekat teha aga no ma ei taha talle teha.
Esiteks ei lase ma meest kunagi sinna alla, kui ma pole äsja pesemas käinud!
Teiseks raseerin ma ennast suht paljaks. Vahest on jäänud pikemalt raseerimata, siis ka mehe näost näha, et ega talle väga see ei meeldi. Suht kiiresti asub seksi kallale.
Miks mulle ei meeldi mehele teha? Esiteks on mu mees nagu tavaline mees ikka, alt karvane. Sorry aga ta võib küürida palju tahab, see kubeme higi hais jääb teatul määral ikka karvadesse.
Vahest teen märkust, et võiks raseerida ja üllatuseks ongi seda teinud ning peale pesu pole seal enam miskit haisu. Meeleldi siis teen talle. Paraku me kõik teame, mis tunne paar päeva peale raseerimist on. Sügeleb jne. Mille tõttu mul mees ainult paar korda aastas raseerib. Ja mina paar korda aastas võtan suhu. ????
Ühesõnaga, sinu puhul võib olla sama, plats liiga karvane või higistad seal alla peale pesu. No ja siis jääb/tekib spetsiifiline lõhn/hais. Kõik ei talu seda.
Paraku alati tuleb sellega arvestada ja võib olla inimesele ei meeldigi keelekat teha.

Kui Sulle Sinu värskelt pestud mehe lõhn vastuvõetamatu on, siis ilmselgelt ei ole ta Sulle õige partner!
Teise keha lõhnade sobivus on inimeste omavahelisel sobivusel üks kõige tähtsamaid asju!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 19:15; 11.10 09:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa ar, miks on teemale pandud plussid? Teemaalgataja on ju puhta tropp, et sellist “suhet” talub. Või on teema selles, et on mehe ülalpeetav, siis saab mingitki kasu sest “suhtest” aga sel juhul ei peaks ka vinguma. See ikka su enda otsus ju.

Ma näen teemaalgatusel praegu 0 plussi, kus sina neid plusse näed?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.03 16:34; 16.03 18:27; 19.03 15:19; 20.03 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa ar, miks on teemale pandud plussid? Teemaalgataja on ju puhta tropp, et sellist “suhet” talub. Või on teema selles, et on mehe ülalpeetav, siis saab mingitki kasu sest “suhtest” aga sel juhul ei peaks ka vinguma. See ikka su enda otsus ju.

Ma näen teemaalgatusel praegu 0 plussi, kus sina neid plusse näed?

Sa vaata kuupäevi, detsembris nulliti ära kõik plussid-miinused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa ar, miks on teemale pandud plussid? Teemaalgataja on ju puhta tropp, et sellist “suhet” talub. Või on teema selles, et on mehe ülalpeetav, siis saab mingitki kasu sest “suhtest” aga sel juhul ei peaks ka vinguma. See ikka su enda otsus ju.

Ma näen teemaalgatusel praegu 0 plussi, kus sina neid plusse näed?

Sa vaata kuupäevi, detsembris nulliti ära kõik plussid-miinused.

Vabandust, vana teema

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.03 16:34; 16.03 18:27; 19.03 15:19; 20.03 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, vana teema

Vanasti sa vastasid vana teema meeldetuletuse peale, et “Vana teema küll, aga probleem on ju alles!”
Kas nüüd pole enam probleemi alles?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.10 18:22; 16.03 20:01; 31.03 12:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen tihti töölähetuses ja kui ikka pikemalt oma naisest puudust olen tundnud siis on tahtmine teda keelega hellitada kohe mitu tundi.Ja erandina meeldib kui naine ei raseeriks end liiga palju ,tundub naiselikum.Kui aga igapäevaselt koos olla siis see keeleka soov ei tundu nii atraktiivne.Naisele ei meeldi suhu võtta ja ega ma peale ka ei käi sellega.Mina arvan et ei ole täiuslikke paare,mõnel on ikka midagi puudu võrreldes teistega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pea midagi tegema kui ei taha. Kehtib nii tema kui sinu puhul.
Kas sa oled alt ikka enne keeleka nõudmist end puhtaks küürinud? Karvapuhmakas pole pool meetrit kõrge või vastupidi, raseeritud, kuid umbes nagu paaripäevane habe, mis vastikult torgib?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul vastupidine mure. Mehele meeldib keelekat teha aga no ma ei taha talle teha.
Esiteks ei lase ma meest kunagi sinna alla, kui ma pole äsja pesemas käinud!
Teiseks raseerin ma ennast suht paljaks. Vahest on jäänud pikemalt raseerimata, siis ka mehe näost näha, et ega talle väga see ei meeldi. Suht kiiresti asub seksi kallale.
Miks mulle ei meeldi mehele teha? Esiteks on mu mees nagu tavaline mees ikka, alt karvane. Sorry aga ta võib küürida palju tahab, see kubeme higi hais jääb teatul määral ikka karvadesse.
Vahest teen märkust, et võiks raseerida ja üllatuseks ongi seda teinud ning peale pesu pole seal enam miskit haisu. Meeleldi siis teen talle. Paraku me kõik teame, mis tunne paar päeva peale raseerimist on. Sügeleb jne. Mille tõttu mul mees ainult paar korda aastas raseerib. Ja mina paar korda aastas võtan suhu. ????
Ühesõnaga, sinu puhul võib olla sama, plats liiga karvane või higistad seal alla peale pesu. No ja siis jääb/tekib spetsiifiline lõhn/hais. Kõik ei talu seda.
Paraku alati tuleb sellega arvestada ja võib olla inimesele ei meeldigi keelekat teha.

Las ajab karvad kreemiga ära. Kui ta ziletiga raseerib, siis ajabki sügelema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 21:29; 24.03 08:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütle mehele,et sina oled tänasest päevast nõus ainult 69-ga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mees, tahan ise teha naisele keelekat ja naudin keeleka tegemist ja see erutab mind väga.
Suhuvõtmist ma ei taha ja see mind ei eruta üldse. tartumees@hot.ee

Kuule hot.ee, kasi iha.ee-sse

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, vana teema

Vanasti sa vastasid vana teema meeldetuletuse peale, et “Vana teema küll, aga probleem on ju alles!”
Kas nüüd pole enam probleemi alles?

See, kes pidevalt nii vastas, on keegi teine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.03 16:34; 16.03 18:27; 19.03 15:19; 20.03 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see kubeme higi hais jääb teatul määral ikka karvadesse

see “kubeme higi hais” ongi see, mille järgi leiad endale sobiva inimese. kui see “hais” on vastuvõetamatu, siis ei ole see inimene õige. just sellel eesmärgil meil seal karvad kasvavadki, et lõhna järgi sobiv partner endale leida.
Sinu mees järelikult Sulle ei sobi ja sellepärast Sa suuseksi ka talle teha ei taha.
ärge hakake siin nüüd üle võlli asju ette kujutama, a`la nüüd peabki nädalaid pesemata ja raseerimata olema, et küll siis on kõik imetore.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.03 19:58; 20.03 10:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see kubeme higi hais jääb teatul määral ikka karvadesse

see “kubeme higi hais” ongi see, mille järgi leiad endale sobiva inimese. kui see “hais” on vastuvõetamatu, siis ei ole see inimene õige. just sellel eesmärgil meil seal karvad kasvavadki, et lõhna järgi sobiv partner endale leida.
Sinu mees järelikult Sulle ei sobi ja sellepärast Sa suuseksi ka talle teha ei taha.
ärge hakake siin nüüd üle võlli asju ette kujutama, a`la nüüd peabki nädalaid pesemata ja raseerimata olema, et küll siis on kõik imetore.

Eee, ma tean, et ikka partneri pestud keha lõhn peab olema ligitõmbav. Keha, mitte kubemekarvade.
Higihais ei pea küll sobima, ei enda ega teise oma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see kubeme higi hais jääb teatul määral ikka karvadesse

see “kubeme higi hais” ongi see, mille järgi leiad endale sobiva inimese. kui see “hais” on vastuvõetamatu, siis ei ole see inimene õige. just sellel eesmärgil meil seal karvad kasvavadki, et lõhna järgi sobiv partner endale leida.
Sinu mees järelikult Sulle ei sobi ja sellepärast Sa suuseksi ka talle teha ei taha.
ärge hakake siin nüüd üle võlli asju ette kujutama, a`la nüüd peabki nädalaid pesemata ja raseerimata olema, et küll siis on kõik imetore.

Eee, ma tean, et ikka partneri pestud keha lõhn peab olema ligitõmbav. Keha, mitte kubemekarvade.
Higihais ei pea küll sobima, ei enda ega teise oma.

Äsjapestud keha haiseb seebi järgi ja siis on tunne, nagu seepi lakuks, see ei ole küll meeldiv.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.03 16:34; 16.03 18:27; 19.03 15:19; 20.03 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see kubeme higi hais jääb teatul määral ikka karvadesse

see “kubeme higi hais” ongi see, mille järgi leiad endale sobiva inimese. kui see “hais” on vastuvõetamatu, siis ei ole see inimene õige. just sellel eesmärgil meil seal karvad kasvavadki, et lõhna järgi sobiv partner endale leida.
Sinu mees järelikult Sulle ei sobi ja sellepärast Sa suuseksi ka talle teha ei taha.
ärge hakake siin nüüd üle võlli asju ette kujutama, a`la nüüd peabki nädalaid pesemata ja raseerimata olema, et küll siis on kõik imetore.

Eee, ma tean, et ikka partneri pestud keha lõhn peab olema ligitõmbav. Keha, mitte kubemekarvade.
Higihais ei pea küll sobima, ei enda ega teise oma.

kui teise pestud keha kubemekarvad haisevad Sinu jaoks higi järgi, siis see partner ei sobi Sulle. kui sobib, siis Sa mingit higihaisu ei tunne, sest pestud keha ei haise higi järgi vaid tal on täpselt see lõhn, mis inimene kehal on, mis peaks õige partneri ligi tõmbama. see oli minu jutu mõte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.03 19:58; 20.03 10:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see kubeme higi hais jääb teatul määral ikka karvadesse

see “kubeme higi hais” ongi see, mille järgi leiad endale sobiva inimese. kui see “hais” on vastuvõetamatu, siis ei ole see inimene õige. just sellel eesmärgil meil seal karvad kasvavadki, et lõhna järgi sobiv partner endale leida.
Sinu mees järelikult Sulle ei sobi ja sellepärast Sa suuseksi ka talle teha ei taha.
ärge hakake siin nüüd üle võlli asju ette kujutama, a`la nüüd peabki nädalaid pesemata ja raseerimata olema, et küll siis on kõik imetore.

Eee, ma tean, et ikka partneri pestud keha lõhn peab olema ligitõmbav. Keha, mitte kubemekarvade.
Higihais ei pea küll sobima, ei enda ega teise oma.

kui teise pestud keha kubemekarvad haisevad Sinu jaoks higi järgi, siis see partner ei sobi Sulle. kui sobib, siis Sa mingit higihaisu ei tunne, sest pestud keha ei haise higi järgi vaid tal on täpselt see lõhn, mis inimene kehal on, mis peaks õige partneri ligi tõmbama. see oli minu jutu mõte.

Kui on kehvasti pestud siis võib ikka haiseda küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted Keelekas / suuseks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.