Esileht Koolilaps Kehalisse võimlasse sise jalanõusid

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Kehalisse võimlasse sise jalanõusid

Postitas:

No ei leia, koolivaheajal käisin nii palju poode läbi ja ei ole selliseid kergeid tosse poisile või krõpsudega tenniseid ja 30 eurosed ka ei hakka ju ostma

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.10 11:56; 31.10 23:53; 01.11 00:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hinnatundlikkus on muidugi erinev (ma olin rõõmus, kui lapsele 50€ sporditossud leidsin), aga 20€ on päris madal hinnalagi – ma kahtlustan, et sel juhul pead järelturult otsima. laste jalg kasvab kiiresti ja müüakse päris vähe kantud jalatseid. ise müüsin just hiljuti mitu paari siseruumesse sobivaid sporditosse maha 10€ paar. no mõnest polnud arugi saada, et kantud oleks. ostuhinnad olid karpide peal alles, ikka 50-70€.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.10 12:04; 31.10 14:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama siin. Ka ei õnnestunud alla 50 see kuidagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga palun väga, siin erinevaid värve saada, mõistlik hind ja on head ja kerged ja mugavad tossud. Tennised nüüd küll õiged spordijalatsid pole, lapse jalgade tulevast tervist arvestades.

https://www.weekendshoes.ee/nike-jooksujalatsid-revolution-122368.html

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostan lastele kvaliteetsed jalatsid, odavad need kindlasti pole nagu eelnevad käod kirjutavad, aga ma ei osta ühte numbrit mitmeid paare. Nüüd võtsid tavalised tossud kooli sise tossudeks, kevadel kui väiksed pole siis lähevad õue nendega. tennise tossud on eraldi. Koolis sise ja välistossud ja igapäevased tossud kindlasti mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga palun väga, siin erinevaid värve saada, mõistlik hind ja on head ja kerged ja mugavad tossud. Tennised nüüd küll õiged spordijalatsid pole, lapse jalgade tulevast tervist arvestades.

https://www.weekendshoes.ee/nike-jooksujalatsid-revolution-122368.html

ei ole ju sobivas hinnaklassis midagi? üks paar alla 30 euro (peaks ikka vedamine olema, kui teemaalgataja koolilapse jalg oleks justnimelt 31), ülejäänud on kallimad. ca 35 euroga on isegi spordipoodides juba valikut. aga teemaalgataja tahtis odavamalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.10 12:04; 31.10 14:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis suurust jalanõusid üldse otsid?
Kas Sportsdirecti ka vaatasid? Ma praegu pole ise käinud ja ei tea, kas praegusel hooajal müüvad, aga neil sügise alguses oli küll odavama hinnaga nii krõpsude kui kummidega tenniseid. Nende e-poest kindlasti saaks sobiva hinnaga, aga see postikulu rikub asja ära. Või äkki on endalegi midagi vaja või keegi teine sooviks veel midagi, saaks postikulu jagada.

Neid võid ka vaadata:
https://www.weekendshoes.ee/lundeberg-kaimisjalatsid-skagen-117269.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sportplusist vaata, seal hea hinnaga, aga muidugi mitte mingid viimase hooaja mudelid. Näiteks:
https://www.sportplus.ee/jooksujalatsid-shape-2-jr-ve-sp159935-c3612-1-19325.html#92=232

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi Rimis müüakse mingeid tosse ja minu arust maksid mingi 14.99 või midagi taolist. Kooli kehalisse kasvatusse peaks sobima küll, mis erivarustust sinna ikka niiväga vaja on, et natuke rahvastepalli või korvpalli mängida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis suurust jalanõusid üldse otsid?

Kas Sportsdirecti ka vaatasid? Ma praegu pole ise käinud ja ei tea, kas praegusel hooajal müüvad, aga neil sügise alguses oli küll odavama hinnaga nii krõpsude kui kummidega tenniseid. Nende e-poest kindlasti saaks sobiva hinnaga, aga see postikulu rikub asja ära. Või äkki on endalegi midagi vaja või keegi teine sooviks veel midagi, saaks postikulu jagada.

Neid võid ka vaadata:

https://www.weekendshoes.ee/lundeberg-kaimisjalatsid-skagen-117269.html

Lapse jala sisetalla mõõduks sain 23cm mis erinevates poodides on kas 36 või 37 aga päris parajat ei saa võtta siis tuleb arvestada cm lisaks või poolteist cm .Mis number vastab sisetalla mõõduka 24 cm ?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.10 11:56; 31.10 23:53; 01.11 00:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi Rimis müüakse mingeid tosse ja minu arust maksid mingi 14.99 või midagi taolist. Kooli kehalisse kasvatusse peaks sobima küll, mis erivarustust sinna ikka niiväga vaja on, et natuke rahvastepalli või korvpalli mängida.

Saaks ka kehalise õuetossude tallad puhtaks pesta kui ma tõesti ei leia

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.10 11:56; 31.10 23:53; 01.11 00:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi Rimis müüakse mingeid tosse ja minu arust maksid mingi 14.99 või midagi taolist. Kooli kehalisse kasvatusse peaks sobima küll, mis erivarustust sinna ikka niiväga vaja on, et natuke rahvastepalli või korvpalli mängida.

Saaks ka kehalise õuetossude tallad puhtaks pesta kui ma tõesti ei leia

Selle ajaga oleks ammu need tallad ära pestud. Ma eeldasin, et uusi tosse on vaja, sest hetkel õuetossud on väiksed/katki/õues kasutuses. Aga muul juhul oleks esimene variant pesta õuetossud ära. Eriti kui ollakse hinnatundlik.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi Rimis müüakse mingeid tosse ja minu arust maksid mingi 14.99 või midagi taolist. Kooli kehalisse kasvatusse peaks sobima küll, mis erivarustust sinna ikka niiväga vaja on, et natuke rahvastepalli või korvpalli mängida.

Saaks ka kehalise õuetossude tallad puhtaks pesta kui ma tõesti ei leia

no aga nii tehaksegi. Kui laps just õuetossudega kooli ei tule, siis jõuab ikkagi ära määrida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostan mõnest outletist. Võib saada alla 30 euri küll.
Näiteks reeboki omast Tallinnas Tondil.
Olen nõukaaja laps ja pidin tenniseid kandma sest muid polnud. Iial ei osta kehaliseks ega ka väljas käimiseks lapsele tennised.tänapäeval on korraliku jalatsi valik suur ja saab ka soodsalt.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Koolilaps Kehalisse võimlasse sise jalanõusid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.