Esileht Pereelu ja suhted Kehvakeste hulgas?

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Kehvakeste hulgas?

Postitas:

Brittidel oli suur intiimelu-uuring, sai sisse toksida numbreid ja võrrelda end teistega (brittidega siis). Vastus oli, et olen 16% hulgas, 74% “teevad seda rohkem”. Loo mõte on, et äkki mõni kägu paneb oma statistika siia ja saan lohutust, et kellegi veel ei ole asjad head. Oeh, lohutust.

Mees, 37, püsisuhtes.

Mammary intercourse: Less than 1 time a year
Mutual masturbation: Less than 1 time a year
Footjob: Less time 1 time a year
Handjob: Less than 1 time a month
Vaginal intercourse: Less than 1 time a week
Oral intercourse: Less than 1 time a month
Anal intercourse: Less than 1 time a year
0
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 17:08; 13.08 19:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa oled suure seksuaalse apetiidiga, tahad panna eest ja tagant, kätega ja jalgadega ja ei tea veel millega, no mispärast sa siis endale samasugust partnerit ei otsi, vaid istud sellises suhtes, kus pead kurtma, et seda ei saa, toda ei saa ja seda saab ainult kord aastas sünnipäeval, kui veab.

Partnerile ei saa selles osas midagi ette heita, ega ei pea tegema neid asju, mis ei meeldi ja siis kui ei taha. Sa ise teed või?

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mammary intercourse: Less than 1 time a year
Mutual masturbation: Less than 1 time a year
Footjob: Less time 1 time a year
Handjob: Less than 1 time a month
Vaginal intercourse: Less than 1 time a week
Oral intercourse: Less than 1 time a month
Anal intercourse: Less than 1 time a year

Mis sa saad kõiki neid või? Ükski pole ju not at all. Või seal polnudki sellist vastusevarianti? Mis statistikat niimoodi teha saab? Ja üldse, oledki nii mitmekülgne mees, et kõike seda tahad? Ma sain alles praegu teada, et footjob üldse eksisteerib ja mammary intercourse tundub mulle ka puhas ebameeldivus, aga eks nende voodiasjadega olegi nii, et kuni kaks on ühel meelel, siis askeldagu, nagu soovivad. Ma arvan, et sul on isegi hästi, et pral intercourse ikka mitu korda aastas ja seks ikka mitu korda kuus ja igasugu muid jobe ka veel pealekauba. Mõni muidugi paneb mitu korda päevas nagu küülik eest ja takka, nii et arenguruumi veel on, aga pole kindlasti kõige hullem variant.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 23:33; 02.08 00:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sorry, mai viitsi googeldada, aga misasi on “mammary intercourse”…tisside vahele panek v?

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 23:58; 07.08 11:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sa saad kõiki neid või? Ükski pole ju not at all. Või seal polnudki sellist vastusevarianti? Mis statistikat niimoodi teha saab? Ja üldse, oledki nii mitmekülgne mees, et kõike seda tahad? Ma sain alles praegu teada, et footjob üldse eksisteerib ja mammary intercourse tundub mulle ka puhas ebameeldivus, aga eks nende voodiasjadega olegi nii, et kuni kaks on ühel meelel, siis askeldagu, nagu soovivad. Ma arvan, et sul on isegi hästi, et oral intercourse ikka mitu korda aastas ja seks ikka mitu korda kuus ja igasugu muid jobe ka veel pealekauba. Mõni muidugi paneb mitu korda päevas nagu küülik eest ja takka, nii et arenguruumi veel on, aga pole kindlasti kõige hullem variant.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 23:33; 02.08 00:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu vastuseid vaadates ma küll ei imesta, et sa viimase 16% hulgas oled. Noore mehe kohta ikka väga väiksed vajadused.
Muidugi on tore, et sa teise samasuguse leidsid ja õnnelikus suhtes oled. Miks mingi statistika pärast muretseda?

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loo mõte on, et äkki mõni kägu paneb oma statistika siia ja saan lohutust, et kellegi veel ei ole asjad head. Oeh, lohutust.

Loo mõte puudub.
Mis lohutust sa tahad, et sa oled madala libiidoga mees ja sellest pole midagi VÕI et sa oled lolli peaga omale valinud miskipärast just madala libiidoga naise, kusjuures pooled naised (vähemalt) ei ole madala libiidoga?

Esimese “hälbega” on üliedukalt võimalik elada, eriti, kui partner on samasugune.
Teise hälbega, et sa loll oled, on juba keerulisem, sest sa kipud ka muid elus olulisi otsuseid valesti tegema nagu töökoha valik, rahaga ümberkäimine jne. Kui juba partneri valikuga puusse panid.

Seega, ei oska lohutada.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.08 07:58; 02.08 14:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole 6 aastat midagi saanud sest olen kole kui öö. Nii et pole sul asjad midagi nii kehvad.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.08 13:52; 03.08 19:55; 11.08 01:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole 6 aastat midagi saanud sest olen kole kui öö.

Mine siis öösel kuhugi klubisse, milles küsimus.
Kõik naised on umbes kella 1.00 printsessideks joodud ja pole kellelgi mingit probleemi. Hommikul lased ise varem jalga, siis ei teki ka sul.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.08 07:58; 02.08 14:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine siis öösel kuhugi klubisse, milles küsimus.
Kõik naised on umbes kella 1.00 printsessideks joodud ja pole kellelgi mingit probleemi. Hommikul lased ise varem jalga, siis ei teki ka sul.

Aga miks ma peaks selliste meestega mingit tegemist tegema? Sügav vastikustunne ületaks selle vähesegi rahuldustunde, mis sellisest ühtest võiks saada.

Joobes inimestel pole mingit filtrit. Kui kained võivad mõnitada, siis joobarite puhul on see 100% kindel. See printsessiks joomine võib toimida mõne tagasihoidliku välimusega naise puhul, et käib korraks kah. Tõsiselt koledaid naisi alandavad ka purupurjus isendid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.08 13:52; 03.08 19:55; 11.08 01:52;
To report this post you need to login first.

Misasi see footjob on?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Brittidel oli suur intiimelu-uuring, sai sisse toksida numbreid ja võrrelda end teistega (brittidega siis). Vastus oli, et olen 16% hulgas, 74% “teevad seda rohkem”. Loo mõte on, et äkki mõni kägu paneb oma statistika siia ja saan lohutust, et kellegi veel ei ole asjad head. Oeh, lohutust.

Mees, 37, püsisuhtes.

Mammary intercourse: Less than 1 time a year
Mutual masturbation: Less than 1 time a year
Footjob: Less time 1 time a year
Handjob: Less than 1 time a month
Vaginal intercourse: Less than 1 time a week
Oral intercourse: Less than 1 time a month
Anal intercourse: Less than 1 time a year

Neist on ainult mutual masturbation, vaginal ja võib-olla anal naistele midagi pakkuvad. Ülejäänud on naise jaoks nagu pesu pesemine või põranda küürimine, naudingut sealt ei saa, teenindatakse ainult meest.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Brittidel oli suur intiimelu-uuring, sai sisse toksida numbreid ja võrrelda end teistega (brittidega siis). Vastus oli, et olen 16% hulgas, 74% “teevad seda rohkem”. Loo mõte on, et äkki mõni kägu paneb oma statistika siia ja saan lohutust, et kellegi veel ei ole asjad head. Oeh, lohutust.

Mees, 37, püsisuhtes.

Mammary intercourse: Less than 1 time a year

Mutual masturbation: Less than 1 time a year

Footjob: Less time 1 time a year

Handjob: Less than 1 time a month

Vaginal intercourse: Less than 1 time a week

Oral intercourse: Less than 1 time a month

Anal intercourse: Less than 1 time a year

Neist on ainult mutual masturbation, vaginal ja võib-olla anal naistele midagi pakkuvad. Ülejäänud on naise jaoks nagu pesu pesemine või põranda küürimine, naudingut sealt ei saa, teenindatakse ainult meest.

No tegelt mulle pakub see mammary intercourse(jah, guugeldasin lõpuks, et kindel olla)ka naudingut, aga mul on ka keskmisest tundlikumad rinnad. Oral pole ka mingi pesu pesemine mu jaoks.
Kuna mul on tsüklisuhe, siis on nende asjadega, nagu on, aga igal juhul paremini, kui teemaalgatajal…

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 23:58; 07.08 11:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa seda arvad, et oled kole?

Kenadele naistele pööratakse ju tähelepanu. Ka tagasihoidlikuma välimusega naised saavad aeg-ajalt mingitki positiivset tähelepanu. Kui tähelepanu ei pöörata üldse või on see negatiivne, siis ilmselgelt peetakse ju koledaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.08 13:52; 03.08 19:55; 11.08 01:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tähelepanu ei pöörata üldse või on see negatiivne, siis ilmselgelt peetakse ju koledaks.

Pigem võib see olla see, et näid ligipääsmatuna (uhke, kõrk või lihtsalt kättesaamatu), mitte kole. Siis ei söandatagi tähelepanu pöörata.
Ka võib olla, et sa ei oska tähelepanu pööramist märgata, sest sinu jaoks tähendab tähelepanu pööramine midagi muud.
Ma olen paar korda tõsise üllatuse osaliseks saanud kui mulle paar mu meessoost sõpra on mulle aastaid hiljem tunnistanud, kuidas nad minust sisse olid võetud. Ei osanud seda tähelegi panna ja põdesin, et ma kellelegi ei meeldi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Brittidel oli suur intiimelu-uuring, sai sisse toksida numbreid ja võrrelda end teistega (brittidega siis). Vastus oli, et olen 16% hulgas, 74% “teevad seda rohkem”. Loo mõte on, et äkki mõni kägu paneb oma statistika siia ja saan lohutust, et kellegi veel ei ole asjad head. Oeh, lohutust.

Mees, 37, püsisuhtes.

Mammary intercourse: Less than 1 time a year

Mutual masturbation: Less than 1 time a year

Footjob: Less time 1 time a year

Handjob: Less than 1 time a month

Vaginal intercourse: Less than 1 time a week

Oral intercourse: Less than 1 time a month

Anal intercourse: Less than 1 time a year

Neist on ainult mutual masturbation, vaginal ja võib-olla anal naistele midagi pakkuvad. Ülejäänud on naise jaoks nagu pesu pesemine või põranda küürimine, naudingut sealt ei saa, teenindatakse ainult meest.

No tegelt mulle pakub see mammary intercourse(jah, guugeldasin lõpuks, et kindel olla)ka naudingut, aga mul on ka keskmisest tundlikumad rinnad. Oral pole ka mingi pesu pesemine mu jaoks.

Kuna mul on tsüklisuhe, siis on nende asjadega, nagu on, aga igal juhul paremini, kui teemaalgatajal…

Tsüklisuhe on hea väljend

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajale

Kui kaua sa oma elukaaslasega koos oled olnud? Natuke nutune see seis tõesti nii noore mehe kohta, ilmselgelt tunned ise sama. Kas naine siis tõepoolest tõrjub tihedamaid lähenemiskatseid või kuidas teil see voodielu niimoodi vinduma on jäänud? Oled talle oma rahulolematusest ikka rääkinud? Mis ta kostis? Ise ikka viitsid voodis pingutada või oled selline 5-minuti-Vello?
Ei tea, mulle näib pigem, et see teema on lihtne provokatsioon; nii-öelda katse teiste teki alla piiluda.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastan:
Pärast teise lapse sündi (3 aastat tagasi) muutus voodielu. Sünnitusjärgne seks ootas väga pikalt, õmblus jne läks aega ja aega ja aega. Lähedus endiselt säilis ja see on ka täna olemas, aga seksi vähe. Siis imetamine, mees tööl-naine terve päeva kodus ja seks pole 3 aasta jooksul tagasi tulnud.
Naine teab seda, kuid ütleb, et ta ei vaja seda rohem kui 2x kuus. Nendel kordadel meeldib mulle mõelda, et see on kvaliteetne ja kirglik. On kah ja mõlemad on siis rahul, aga harvad korrad ja pigem asendites, mis talle orgasmi kiiresti garanteerivad. Jään lamava naise kõrval endaga tegelema.
Kõik, mis enne lapsi meeldis on justkui peoga pühitud.
3 aastane lasteaias käiv laps ei saa olla enam takistus. Tulen varem töölt koju, romantika on, aga seksi ei järgne. Ameleme, lipp vardas, aga vastus on, et täna pole see päev.
Naine tegeleb palju joogaga, tai chiga (mitte mentaalne umbluu, vaid tõsiselt füüsilist pingutust nõudev teema) ja ongi väsinud. Kargan peale ja teen üllatusseksi?

Armukest ei usu, graafik on liiga tihe, salatsemist pole ega võõraid lõhnu jne.
Lihtsalt egoisti otsa olen sattunud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 17:08; 13.08 19:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastan:

Lihtsalt egoisti otsa olen sattunud?

Tahaks öelda, et jah. Meil kaks last, hetkel kolmanda ootel. Seksiisu sünnitusjärgselt ja imetamise ajal on olematu, aga kui endal õmblused paranesid, tegin seda vahest ka lihtsalt sellepärast, et mees tahtis, kuigi ise olin paduväsinud ja ilma igasuguse isuta. Aga aitas suhte hoidmisele ja eks mõne aja pärast olukord taastus. On perioode, kus tahaks seksida mitu korda nädalas, on perioode, kus ei toimu omavahel paar nädalat mitte midagi. Ise olen teadlikult hoidnud seda, et ka mees saaks tähelepanu ja minu lähedusevajadust täidaks mees, mitte (ainult) lapsed.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajale

Esiteks palun vabandust, et arvasin, et oled selle teema lihtsalt kokku klopsinud ilma tegeliku tagapõhjata. Nüüd näen, et vastupidi, sul on tõsine mure.

Au ja kiitus sulle, et oled oma naise kõrvale jäänud ning püüdnud oma tunge maha suruda. Kõik mehed seda ei suuda. Aga ausalt öeldes on kõike seda ikka parajalt absurdne lugeda. Mis su naise libiidoga küll juhtunud on? Kui väsinud peab inimene olema, et mitte mingisugust seksiisu pole?? Pidevalt?? Müstika! Võtab ta pille, on tal spiraal – ka see võib oma osa mängida?

Igal juhul on selge, et te peate midagi ette võtma. Räägi naisega, pane ta mõistma, kui tõsine ja ebaloomulik see olukord sinu jaoks on. Kui ta sinust hoolib, siis peaks talle sinu heaolu olema sama tähtis kui enda oma. Ei saa ju lihtsalt pidevalt korrata, et tuju pole. Peate mõlemad sammhaaval hakkama tööle selle nimel, et tuju tuleks. Las naine vähendab siis nt trenniskäimist, kui tunneb, et võhma pole. Paarisuhtes ei tohi nii egoistlik olla. Põgenega nädalavahetuseks hotelli või spaasse, kõigest eemale. Ja kui tal seksituju pole, siis õpeta talle, kuidas teisiti saaks ta sind rahuldada. Äkki hakkab siis ka muu laabuma.

Igatahes tubli oled, ära veel alla anna! Proovi kuidagi oma naiseni jõuda!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Pereelu ja suhted Kehvakeste hulgas?