Esileht Lapse ootamine Keiser ja tagasi vormi

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Keiser ja tagasi vormi

Postitas:

Tere!
Minul on ilmselt keiser tulemas. Kas keisrit teinud naised natukene valgustaks mind, kuidas teil isiklikult taastumine läks? Milliseid katsumusi võin oodata? Kas on tõsi, et pärast keisrit on raskem vormi tagasi saada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ca kolm kuud oli minul see aeg, mil keisri arm enam üldse valu ei teinud ja endast märku ei andnud. Kolm kuud oli minu meelest ka see aeg, mil alles võis hakata vaikselt kõhulihaseid treenima. St keegi ei keela sul trenni teha, kõndida, joosta jms, aga kõhulihaste harjutusi võid küll hiljem hakata tegema. Muul juhul aga kõht ei taastunud nii hästi, kui loomuliku sünnituse puhul. Väga demotiveeriv oli oma armsatesse riietesse mitte mahtuda ja käia ringi ülekaalulistele omase vormitu kõhuvoldiga. Lasin lõpuks ilukirurgil korrigeerida, sest olen lühikest kasvu väike naine, rohkem lapsi saada ka ei plaani. Ma ei pea oma elus suutma ilusaks mõelda koledat keha. See on minu kogemus, ei pretendeeri sellega täielikule tõele. Kindlasti on inimesi, kel keha taastub mängleva kergusega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.07 09:20; 06.07 11:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on ka kõhuvolt. Olen aru saanud, et kui oleks kohe pärast keisrit hakanud kandma bandaaži, oleks seis oluliselt parem, aga kahjuks uskusin üht ämmaemandat, kes ütles, et haavaga seda kindlasti kanda ei tohi.
Tegelikult selgus, et selle jaoks on spets keisrijärgsed bandaažid. Praegu on veel lapsi plaanis, aga olen ka mõelnud, et see on vist iluopp, mille ma laseks teha, sest tõesti see volt ikka häirib, sest ta jääb alles, vahet pole, palju kaalud. Kõhulihaste treenimine sellest ei päästa. Väiksemaks läheb, aga alles jääb ikka.

Taastumine oli jah kindlasti aeglasem kui oleks tavasünnitusega. Mul oli korralik haavavalu ka, aga see on väga individuaalne, mõned tuttavad on juba samal päeval muretult ringi kõndinud. Ma sain üle 24 h hiljem esimest korda püsti.
Alguses oli mingi närv ka kuskile pitsunud, kui öösel pidin söötmiseks ärkama, siis see võttis väga kaua aega, et voodis istuma tõusta. Nagu nuga oleks keegi haava ühes nurgas keeranud.

Keisriga, ma ütleks, on kokkuvõttes nii, et niimoodi nö sünnitada on küll väga lihtne. Mul ei hakanud isegi valud enne, tulid veed ära, jõudsime haiglasse, tehti lõikus, vist 2,5 h kokku koos kodust liikuma hakkamisega (elame haiglast kaugel) ja oligi tehtud. Muidu oleks veel kiiremini läinud.
Ühtki negatiivset emotsiooni selle opi endaga seoses ei ole.
Aga sedapidi ongi, et lõikus on kerge ja taastumine pigem raske, kui võrrelda tavasünnitusega. Siis on sünnitamine pigem pikk ja piinarikas protseduur, aga taastumine juba läheb üsna libedalt (enamasti). Keisriemadel on see suurem piin siis pärastpoole.
Aga ma õudusega siiski kokkuvõttes midagi ei meenuta ja arvan, et kui järgmine kord peaks mul mingit sõnaõigust olema, siis ma võib-olla isegi eelistaks keisrit.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.07 10:32; 06.07 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasin lõpuks ilukirurgil korrigeerida

Kas sa sellest kirjutaksid palun lühidalt? Kuidas sellest lõikusest taastumine oli, kas oli keeruline opp, mis hinnaklassi umbes jääb?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.07 10:32; 06.07 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasin lõpuks ilukirurgil korrigeerida

Kas sa sellest kirjutaksid palun lühidalt? Kuidas sellest lõikusest taastumine oli, kas oli keeruline opp, mis hinnaklassi umbes jääb?

Googelda kõhuplastikat. Hind on lõpuks individuaalne, alguses käid konsultatsioonis 70-100 eur, opi enda hinnavahemik jääb 3000-5000 EUR vahele, sõltub, mis konsultatsioonis sinu lõplikuks vajaduseks jääb. Keisri taastumise kõrval oli see kõik väga lihtne ja kiire. Jutule ei võeta enne, kui lapse saamisest on möödas vähemalt aasta ja rohkem lapsi ei planeeri. Minu jaoks oli see kõik väga asja ette kulu, sest stress sellest, et normaalseid riideid ei saa kanda, ei olnud ka meeldiv. Tahaks ikka enda silmis naiselik naine olla, mitte igal sammul väljapaistva keha eripäradega ema.

Mul mõlemad kogemused, tavasünnitus ise oli paras õudus, aga taastumine oli väga kiire ja lihtne. Kui oleks võimalik valida, siis valiks vist ikka keisri. Mõlemal omad plussid ja miinused. Mida iganes sulle ka trennihundid ei räägi, keisriga lõigatakse siiski kõhulihased läbi, algset olukorda ei taasta ühegi trenniga. Sama öeldi mulle ka ilukirurgia konsultatsioonis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.07 09:20; 06.07 11:06;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Lapse ootamine Keiser ja tagasi vormi