Esileht Sünnitus Keisriga kaua ema haiglas

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Keisriga kaua ema haiglas

Postitas:
Kägu

laps oli enneaegne, seega jääb kindlasti veel kuuks-kaheks haiglasse. Kas ema saab koju ja siis käib beebit iga päev vaatamas. Kuidas on?

+1
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mis kuidas on? Haiglast tuleb küsida seda.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis asja? Ema on ikka koos lapsega haiglas.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitu teemat sa veel siia vorbid? No tõesti, küsi haigla töötajatelt. Igas haiglas on ju praegu olukord ja reeglid erinevad.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis asja? Ema on ikka koos lapsega haiglas.

Ega ikka ei ole küll. Kui sa ei tea, siis palun ära kommenteeri.

Teemaalgataja, uuri haiglast kuidas täpselt intensiivis viibiva beebiga hetkrl on. Peale lastehaiglasse saamist on sul küll võimalik koos lapsega olla. Enne ei pruugi.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks see oleneb sinu enda tervisest ja tugevusest ja haava olukorrast, aga 3-4-5 päevaga ehk. Enneaegsete osakonnas pole emal midagi teha, käib ainult rinnapiima toomas ja last vaatamas, seega jah, ema läheb koju ilma lapseta.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis asja? Ema on ikka koos lapsega haiglas.

Ega ikka ei ole küll. Kui sa ei tea, siis palun ära kommenteeri.

Teemaalgataja, uuri haiglast kuidas täpselt intensiivis viibiva beebiga hetkrl on. Peale lastehaiglasse saamist on sul küll võimalik koos lapsega olla. Enne ei pruugi.

Siit tulebki välja see, et haiglatel on erinevad lähenemised. Olles olnud Tartus enneaegse lapsega sees, siis seal oli ema lapsega haiglas sees, tõsi, kohtade olemasolul. Tallinna massihaiglates on kindlasti teised võimalused ja tõekspidamised. Seega soovitan uurida haiglast praegu kehtivat informatsiooni!

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ei mõista taolisi postitusi. Selle asemel, et uurida haiglast, küsitakse perekoolist

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pelgus saavad ema ja isa koos lapsega olla intensiivis. Me just kolm nädalat tagasi olime seal kuus pâeva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pelgus saavad ema ja isa koos lapsega olla intensiivis. Me just kolm nädalat tagasi olime seal kuus pâeva.

lisan, et nii kui keisrist jalad alla sain, siis viidi üles korrusele intensiivi. Seni oli mees lastega seal(lisaks hooldajad muidugi)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks see oleneb sinu enda tervisest ja tugevusest ja haava olukorrast, aga 3-4-5 päevaga ehk. Enneaegsete osakonnas pole emal midagi teha, käib ainult rinnapiima toomas ja last vaatamas, seega jah, ema läheb koju ilma lapseta.

Mis jutt see veel on, et saadetakse ema koju? Mind jäeti sisse küll ITK’s, laps sündis 33+ nädalal. Ei saadetud koju küll, öeldi vaid kirjutavad mu välja aga jään lapsehooldajana nii kauaks haiglasse kui vaja lapse juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka ei ole kül asjad nii. Mul sündis enneaegne laps, oli üle nädala intensiivis, siis haiglasse mina ööseks jäâda ei saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka ei ole kül asjad nii. Mul sündis enneaegne laps, oli üle nädala intensiivis, siis haiglasse mina ööseks jäâda ei saanud.

väga imelik, et ei saanud jääda teie haiglasse samal ajal koos lapsega kes viibis sel hetkel intentsiivis. Ma rääkisin enda kogemusest, kus ei saadetud mind kuhugi ja sain jääda lapse pärast haiglasse edasi. Algul oli ta eraldi minust ja käisin tema juurde sinna intentsiivi ja hiljem toodi ta minu juurde tavapalatisse.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

laps oli enneaegne, seega jääb kindlasti veel kuuks-kaheks haiglasse. Kas ema saab koju ja siis käib beebit iga päev vaatamas. Kuidas on?

Last ei hoita ju sünnitushaiglas ometigi kui kuude viisi haiglaravi vaja. Lastehaiglasse viiakse ära. Sind kirjutatakse sünnitushaiglast loomulikult välja. Võta telefon ja hakka suhtlema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Sünnitus Keisriga kaua ema haiglas