Esileht Ilu ja tervis Kellel hambad vajavad tihti puhastamist

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kellel hambad vajavad tihti puhastamist

Postitas:

Kas olete proovinud hambakivi eemaldajat kodus?
Ma pean paar korda aastas hambaarstil laskma puhastada ja mul on ka elektriline hambahari.
Kas mingi ” Electric Ultra-Sonic Dental Calculus Vibration Tooth Cleaner” teeb kodus hambad puhtaks?

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ma olen vahel ise mehaaniliselt kodus eemaldanud, täiesti puhtaks pole ise saanud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega ükski hari tee 100% puhtaks kahjuks.
Kindlasti on elektriline hädavajalik, ise arvan et suurt vahet nendel Sonicutel pole. Paar korda aastas tuleb nagunii sügavpuhastus teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.10 11:34; 03.10 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vasta | Tsite

Vaata et isepuhastusega rohkem kahju ei tee hambaemailile.
Tüütu on jah iga kord 100€ maksta puhastuse eest kuid hammaste olemasolu on märkimisväärselt olulisem.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.10 11:34; 03.10 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa mõtled seda veejoaga katueemaldajat? No vaata asjadele amazoni hindeid jms kogemusi.
Airflossil on paar tuhat reviewd, peaks saama pildi küll: https://www.amazon.com/Philips-Sonicare-Rechargeable-HX8211-03/dp/B01M3UY90N

Ma olen vahel ise mehaaniliselt kodus eemaldanud, täiesti puhtaks pole ise saanud.

Mismoodi ise puhastad, torgid metalltikuga igemetaskud läbi?? No jõudu, külamees!

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Söögisoodaga ja hambaharjaga.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasin just hambakivi arstil eemaldad – haigekassa maksis ka mingi osa, läks 30 eurot. Hambakivi ei saa ise eemaldada, see koguneb igemete alla ja kui ise sonkida – võid põletikku tekitada.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas olete proovinud hambakivi eemaldajat kodus?

Ma pean paar korda aastas hambaarstil laskma puhastada ja mul on ka elektriline hambahari.

Kas mingi ” Electric Ultra-Sonic Dental Calculus Vibration Tooth Cleaner” teeb kodus hambad puhtaks?

Hambakivi tulekski eemaldada iga 6kuu tagant.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas olete proovinud hambakivi eemaldajat kodus?

Ma pean paar korda aastas hambaarstil laskma puhastada ja mul on ka elektriline hambahari.

Kas mingi ” Electric Ultra-Sonic Dental Calculus Vibration Tooth Cleaner” teeb kodus hambad puhtaks?

Hambakivi tulekski eemaldada iga 6kuu tagant.

Oleneb inimesest, mõnel ei teki sisuliselt üldse kivi ja teisel on peale kivieemaldust juba paari kuu pärast vaja uuesti puhastada. Sõltub enda sülje koostisest, hügieenist ja ka toidust, mida tarbid + suitsetajatel tekib ka rohkem.

Mina käin ka mitu korda aastas suuhügienisti juures eraldi puhastamas ja samas sõbranna oli imestunud – ütles, et temal ei ole kunagi väga kivi olnud ja kui isegi natuke on, siis hambaarst on tavavisiidi käigus ära võtnud ning pole pidanud eraldi eemaldama minema. Minul arst ise ei puhasta, suunab hügienisti juurde (seal kliinikus ongi hügienist selle jaoks eraldi ja minul tekibki kivi nii palju, et arst muude tööde kõrvalt sama aja sees ei jõuaks kivieemaldust teha).

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ei tule hambakivi eriti, aga see-eest auke hambasse küll.

Mees peaks käima ka aastas paar korda hambakivi eemaldamas, aga auke ei teki.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu ja tervis Kellel hambad vajavad tihti puhastamist