Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kelle abikaasad või siis ise Soomes tööl?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Kelle abikaasad või siis ise Soomes tööl?

Postitas:

Kas järgmisest nädalast enam Eestisse ei tule? Kästakse ju karantiini jääda sellisel juhul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb tulla kui laevad ikka liiguvad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb tulla kui laevad ikka liiguvad.

Jääb töötuks või miks ta tuleb?

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 19:54; 23.03 02:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna mingites uudistes räägiti, et Soome ei võta suurt midagi ette viiruse peatamiseks. Selles valguses oleks küll parem, kui sealt poolt tulevaid eestlasi enam riiki ei lastaks – mis mõte meie piiride sulgemisel muidu üldse oleks?

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saab tulla, aga 14 p peab Eestis karantiinis olema.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi teab, et kui mees läheb Soome tööle, kas teda siis lubatakse üldse seal tööle praegu? Või peab karantiinis olema seal 14 päeva? Ja kui siis tuleb Eestisse, on siin karantiinis 14 päeva? Ma ei lubanud mehel minna täna Soome, hoiab homsest kodus lapsi, ma lähen ise tööle. Ikka parem kui see, et ma istun lastega Eestis kodus ja mees Soomes kodus ja kumbki ei saa tööl käia.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma homme lähen soomes tööle. tegelikult olin ka nv soomes, kuid ega tööandja ei tea kas käisin eestis või ei.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

põhja soomes pole vist midagi muutunud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastutustundetu lasteaed

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tuleb Eestisse, siis on siin 14p karantiinis. Kui läheb Soome tagasi, siis on seal 14p karantiinis. Mõlemal pool käib ühte moodi.
Kui tööd seal pool on, siis mõistlik vast tööl edasi käia, lihtsalt edasi-tagasi liikumine nüüd piiratud ja ei ole väga mõistlik. Koju ilma palgata istuma vist väga jätkusuutlik ei ole. Kui töökoht Eestis peale karantiini ootamas, siis muidugi Eestisse.
Kui tööd pole, siis vast vahet pole kus pool olla ise soovitakse. Kellel kus ravikindlustus, elukohad, majanduslikud võimalused jne.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 18:13; 16.03 18:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/soome-valmistub-piiride-sulgemiseks?id=89247809&fbclid=IwAR3KFbxVH78wgOtKT_z3pb2_HumwoIiNpxrUsOkaP6CBPHHm9sv_vu07k_I

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 18:13; 16.03 18:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis ongi nii, et on kas seal või siin. Mida te siiberdate, kas raha on olulisem kui tervis? Kui nii, siis mees jääb sinna tööle ja saadab raha. Teete videokõnesid ja telefoniseksi. Olukord on hull, saage aru, inimesed.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, kes seda 14 päeva karantiini kontrollib. Minu mees igal juhul reedel tuli ja pühapäeval läks jälle Soome. Miks ta peaks seal karantiinis olema, kui laevad on tühjad, bussid Soomes tühjad jne. Ta ei puutugi ju kellegagi kokku. Sel juhul peaks ma ka 14 päeva karantiinis olema, kui käin korraks toidupoest süüa ostmas. Ja süüa peab ju ostma.
Igal juhul tema vastu ei tundnud keegi huvi. Veel hoiatasin, et jagatakse mingeid blankette, aga ei midagi. Töö toimub, sest nad ehitavad eraldatud kohas. Töötab väikses ehitusfirmas ja ehitavad eramaja. Soomlased ikka on huvitatud sellest, et maja valmis saaks. Nii kaua, kuni haigus jalust maha ei niida, tuleb tööd teha. Probleem võib tekkida ehitusmaterjalide hankimisega.
Võib-olla näen meest alles kuu pärast, kui just töö vahepeal seisma ei panda. Siin Eestis tal istuda pole mõtet. Mina katsun kolme lapsega kodus hakkama saada. Lisaks teen veel täiskohaga kodukontoris tööd.

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, kes seda 14 päeva karantiini kontrollib. Minu mees igal juhul reedel tuli ja pühapäeval läks jälle Soome. Miks ta peaks seal karantiinis olema, kui laevad on tühjad, bussid Soomes tühjad jne. Ta ei puutugi ju kellegagi kokku. Sel juhul peaks ma ka 14 päeva karantiinis olema, kui käin korraks toidupoest süüa ostmas. Ja süüa peab ju ostma.

Mis see sinu mees siia puutub? Karantiinis peab olema alates pühapäev, 22.03 00.00 minejad.
Jälle mingi mammi, kes ööd ega mütsi ei tea?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 19:54; 23.03 02:15;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kelle abikaasad või siis ise Soomes tööl?