Esileht Ilu ja tervis Kellel kodus inhalaator?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Teema: Kellel kodus inhalaator?

Ma ei tea inhalaatoritest mitte midagi, seega ei oska valida. Milline see olema peaks? Soovitage soolalahusega kasutatavat inhalaatorit, mis ei oleks väga kallis, oleks võimalikult väike ja lihtne kasutada.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.11 20:33; 14.11 21:26; 14.11 21:28; 15.11 12:12; 15.11 12:42; 15.11 13:01; 15.11 16:36;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kiwi oma

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli varasemalt kompressoriga inhalaator kuna siis veel uh-inhalaatorid ei olnudvägaefektiivsed ja nendega ravimeid manustada ei saanud. Nüüd sel hooajal otsime uue- uh, vaikne, efektiivne, saab ka ravimeid manustada ja hind mõistlik. Valisin selle https://www.nebumed.ee/pood/inhalaator-feellife-aerogo-roheline/ kuna rohkem maksma polnud nõus. Kurta põhjust pole, auru teeb efektiivselt ja on vaikne.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.11 20:47; 15.11 07:21; 15.11 09:56; 15.11 14:53; 15.11 16:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiwi ei ole odav ja sellega ei saa ravimeid inhaleerida. Soovitaks osta kompressori tüüpi, sinna sobivad ka ravimid kui arst peaks neid välja kirjutama Soodsamad omroni omad on apteegis 60 euro kanti, netist leiad ilmslt veel odavamalt.

Kuigi UH inhalaator lubab ka ravimeid inhaleerida, siis ravimi infolehel on lubatud ikkagi ainult kopressori tüüpi.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gt neb. Saab ka ravimeid manustada, ei ole lärmakas nagu need kompressorid.

Kiwi laguneb, ei soovita!

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli enne Microlife’i kompressoriga. Hääl ei häirinud, kuigi müra oli palju. Nüüd viimase haiguse ajal selgus aga, et see on oma aja täiesti ära elanud ning auru see enam peaaegu üldse ei tee. Uue inhalaatori ostsin võrktehnoloogiaga Feellife Air Garden. Ka sellega saab ravimeid manustada. Võrreldes eelmise masinaga on see tibatilluke ja hääletu. Kuna see saabus alles täna, siis rohkem tagasisidet ei oska anda. Eks haigused näitavad, kui rahule sellega jään.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.11 20:58; 14.11 22:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiwi ei ole odav ja sellega ei saa ravimeid inhaleerida.

Seal tutvustuses on ju kirjas, et saab ravimeid manustada. Kas tootja kirjutab valesti ja sina tead paremini?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mul oli enne Microlife’i kompressoriga. Hääl ei häirinud, kuigi müra oli palju. Nüüd viimase haiguse ajal selgus aga, et see on oma aja täiesti ära elanud ning auru see enam peaaegu üldse ei tee. Uue inhalaatori ostsin võrktehnoloogiaga Feellife Air Garden. Ka sellega saab ravimeid manustada. Võrreldes eelmise masinaga on see tibatilluke ja hääletu. Kuna see saabus alles täna, siis rohkem tagasisidet ei oska anda. Eks haigused näitavad, kui rahule sellega jään.

See tundub küll suur kolakas olevat. Ja ma ei tahaks sellist, millel on näomask, vaid pigem huulik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.11 20:33; 14.11 21:26; 14.11 21:28; 15.11 12:12; 15.11 12:42; 15.11 13:01; 15.11 16:36;
To report this post you need to login first.

Gt neb. Saab ka ravimeid manustada, ei ole lärmakas nagu need kompressorid.

Kiwi laguneb, ei soovita!

See GTNeb On suuruselt ja kujult ülisobiv, aga minu jaoks kahjuks kallis. Ei raatsi selle raha eest nö igaks juhuks asja osta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.11 20:33; 14.11 21:26; 14.11 21:28; 15.11 12:12; 15.11 12:42; 15.11 13:01; 15.11 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kiirelt vajadusel e-apteegist kohale tuuakse, ma igaksjuhuks ei raatsi osta, niigi palju igasugust kola olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks teil need inhalaatorid on? Mis ravimeid sellega manustad? Mul pole iial vaja olnud, olen arvanud, et need on astmaatikutele, kas eksin? Vaevalt, et teil pidevalt kopsupõletikud on?

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.11 21:45; 14.11 22:13; 15.11 12:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks teil need inhalaatorid on?

Minul on inhalaator kodus selepärast, et mul on laps. Ja tänapäeval mu meelest on inhalaator igas lastega peres olemas. Vanasti tehti kuuma auru veekausi kohal, nägu rätiku sees, nüüd on selleks inhalaator. Külmetushaiguste puhul aitab kiiremini terveks saada.

Mul on kodus mingi Beureri inhalaator, praegu täpselt ei viitsi vaadata, missugune mudel. Ene ostmist guugeldasin pikalt ja otsustasin võtta sellise kobakama variandi,mitte mingi väikse pihus hoitava, sest lapsevanemad kiitsid, et see mille ma ostsin, on parem. (kompressor tüüpi, mitte UH, kuigi UH on vaiksem, siis kompressor pidi tõhusam olema)

Kui sul on rahadega kitsas, siis sa ei pea hakkama ostma siin soovitatud mingeid peaaegu 100-euroseid. Photopointis on odavamad esperanzad 20€, teevad oma töö kenasti ära. Mina enda masina ostsin Euronicsist, maksis mingi 60€ kanti. Aga siis ma veel ei teadnud, et tasub uurida ka imedemaad photopointi või ntx 1a poodi.

Inhalaatoreid on kõiki lihtne kasutada, olgu need siis väikesed või suuremad. Mitte midagi keerulist seal ei ole. Ainuke asi on see, et siis neid otsikuid peab puhastama ja vaatad, et jubinaid ära ei kaota 😀

P.S. astmaatikutel on teistsugused inhalaatorid, need kaasaskantavad. Siin teemas on jutt auru tegemisest.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.11 22:04; 15.11 08:13; 15.11 08:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on inhalaator kodus selepärast, et mul on laps. Ja tänapäeval mu meelest on inhalaator igas lastega peres olemas.

Minulgi on lapsed, aga pole tõesti vajadust tekkinud. Küsin uuesti, et mis haiguste puhul auru teete? Köha ainult või midagi veel? Lapsena ise hingasin küll poti kohal küll sooda-, küll kartuliauru, aga mul oli ka tihti tõsiseid bronhiite ja kopsupõletikke, oma lastel pole õnneks olnud.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.11 21:45; 14.11 22:13; 15.11 12:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei mäleta, mis inhalaator mul on, aga suht lärmakas. Oli kunagi 60€ kanti. See mul olnud u 8 aastat ja niipea kui kellelgi köha hakkab tulema, kohe kasutame. Mul ka suur pere ja vähemalt mind küll hullemast köhast päästnud. Ikka hoopis teine hingamine.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli enne Microlife’i kompressoriga. Hääl ei häirinud, kuigi müra oli palju. Nüüd viimase haiguse ajal selgus aga, et see on oma aja täiesti ära elanud ning auru see enam peaaegu üldse ei tee. Uue inhalaatori ostsin võrktehnoloogiaga Feellife Air Garden. Ka sellega saab ravimeid manustada. Võrreldes eelmise masinaga on see tibatilluke ja hääletu. Kuna see saabus alles täna, siis rohkem tagasisidet ei oska anda. Eks haigused näitavad, kui rahule sellega jään.

See tundub küll suur kolakas olevat. Ja ma ei tahaks sellist, millel on näomask, vaid pigem huulik.

Feellife Air Garden

No kui see juba sinu jaoks suur kolakas on, siis ma ei kujuta ette, mis tikutopsi sa otsid. Ja karbis oli kaasas kaks erinevas suuruses maski ja huulik. Enamikel on minu teada mõlemad kaasas.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.11 20:58; 14.11 22:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja ma ei tahaks sellist, millel on näomask, vaid pigem huulik.

Näomaskiga ikka asjalikum, siis saab suure nohuga ka ette panna jne

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.11 22:44; 15.11 10:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas mul on õige tunne, et need näosaunad täidavad ka sama eesmärki? nt selline https://www.1a.ee/p/clatronic-gs-3656/1kjm?cat=2zl&index=1

kasutades tundub küll nii, et võiks ka köhaga aidata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on inhalaator kodus selepärast, et mul on laps. Ja tänapäeval mu meelest on inhalaator igas lastega peres olemas.

Minulgi on lapsed, aga pole tõesti vajadust tekkinud. Küsin uuesti, et mis haiguste puhul auru teete? Köha ainult või midagi veel? Lapsena ise hingasin küll poti kohal küll sooda-, küll kartuliauru, aga mul oli ka tihti tõsiseid bronhiite ja kopsupõletikke, oma lastel pole õnneks olnud.

Köhad, nohud ja muud ülemiste hingamisteede viirused. Ja vanasti tehti poti kohal sooja auru, inhalaator teeb jahedat auru. Jahe aur leevendab hingamisteede vaevusi märksa paremini kui soe.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.11 20:47; 15.11 07:21; 15.11 09:56; 15.11 14:53; 15.11 16:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kasutades tundub küll nii, et võiks ka köhaga aidata.

Ma siiski arvan, et haigena on sul inhalaaorit mugavam kasutada kui seda näosauna. Kui sul tatti voolab, siis kõik muidu tilgub sul sinna anumasse 😀 Köhaga sama jama, et on ebamugav olla sellises poosis, et nägu on anumas, lisaks tuleb sul siis tervet seda aparaati desinfitseerida, inhalaatori puhul desod otsikuid ja soolalahust sa selle sauna sisse vist eriti ei pane?

ma arvan, et haigele on inhalaator siiski parem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.11 22:04; 15.11 08:13; 15.11 08:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsin uuesti, et mis haiguste puhul auru teete?

Ega siis kui inhalaator kodus on, ei tähenda seda, et see on pidevalt töös ja perekond põduraid. Mina soetasin selle siis kui laps üritas lasteaias käia (võtsingi ta sealt aasta pärast täiesti ära, sest muutus võimatuks see pidev köha-nohu). Nüüd otsime inhalaatori kapist välja heal juhul korra aastas, aga jah, siis kui on ülemiste hingamisteede haigus, mis ei ole lihtsalt “natuke nohu”. Inhalaatorit kasutades saab ülemiste hingamisteede haigustest kergemini üle, ei pea ootama jääma seda, et tekiks kopsupõletik vms.

Ega see inhalaator ju “pahaks” ei lähe. Saabki kasutada sama masinat aastaid, otsikuid võib komplektina uusi osta kui vaja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.11 22:04; 15.11 08:13; 15.11 08:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Mina eelistaks seda, mida ei pea niimoodi käes hoidma, sest see on tegelikult päris väsitav ja midagi muud samal ajal teha ei saa. Noh loeks raamatut või vaataks läpakat.

Ma kinkisin ühe sugulasele, kes pidevalt tõbine. Tema proovis korra ja ütles, et teda tabas hiljem nii hull köhahoog ja rohkem kasutada ei juge, sest see aur seal on külm.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.11 09:04; 15.11 12:46; 15.11 12:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina eelistaks seda, mida ei pea niimoodi käes hoidma, sest see on tegelikult päris väsitav ja midagi muud samal ajal teha ei saa. Noh loeks raamatut või vaataks läpakat.

Ma kinkisin ühe sugulasele, kes pidevalt tõbine. Tema proovis korra ja ütles, et teda tabas hiljem nii hull köhahoog ja rohkem kasutada ei juge, sest see aur seal on külm.

Jahe aur ja sool ongi need, mis urset vähendavad ja hingamist kergemaks teevad.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.11 20:47; 15.11 07:21; 15.11 09:56; 15.11 14:53; 15.11 16:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on vähemalt 15 aastat vana  Microlife, suur on ja häält teeb- aga auru tuleb korralikult, aga meil ruumipuudust ei ole. Sügisel on hea  ülemiste hingamisteede haiguste puhul kasutusele võtta, terve pere teeb auru -lisan sinna veel  törtsu apteegist ostetud tinktuuri.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on ka Microlife, vähemalt 15 aastat vana ja töötab seni korralikult. Sai ostetud, sest lapsel olid igal aastal kõritursed viiruste perioodil. Päästis nii mõnigi kord haiglasse minekust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina eelistaks seda, mida ei pea niimoodi käes hoidma, sest see on tegelikult päris väsitav ja midagi muud samal ajal teha ei saa. Noh loeks raamatut või vaataks läpakat.

Ma kinkisin ühe sugulasele, kes pidevalt tõbine. Tema proovis korra ja ütles, et teda tabas hiljem nii hull köhahoog ja rohkem kasutada ei juge, sest see aur seal on külm.

Mingit probleemi pole ühe käega inhalaatorit hoida, teisega raamatut lehitseda vm
Lahust võib enne ka soojendada, aga nagu öeldud, külm aur aitab tegelikult paremini.
Nt kõriturse puhul on hea, kui võimalik otse väljast külma (talve)õhku hingata

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.11 22:44; 15.11 10:43;
To report this post you need to login first.

Mul oli enne Microlife’i kompressoriga. Hääl ei häirinud, kuigi müra oli palju. Nüüd viimase haiguse ajal selgus aga, et see on oma aja täiesti ära elanud ning auru see enam peaaegu üldse ei tee. Uue inhalaatori ostsin võrktehnoloogiaga Feellife Air Garden. Ka sellega saab ravimeid manustada. Võrreldes eelmise masinaga on see tibatilluke ja hääletu. Kuna see saabus alles täna, siis rohkem tagasisidet ei oska anda. Eks haigused näitavad, kui rahule sellega jään.

See tundub küll suur kolakas olevat. Ja ma ei tahaks sellist, millel on näomask, vaid pigem huulik.

Feellife Air Garden

No kui see juba sinu jaoks suur kolakas on, siis ma ei kujuta ette, mis tikutopsi sa otsid. Ja karbis oli kaasas kaks erinevas suuruses maski ja huulik. Enamikel on minu teada mõlemad kaasas.

Sorry, eksisin vist mudeliga ja vaatasin mingit teist pilti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.11 20:33; 14.11 21:26; 14.11 21:28; 15.11 12:12; 15.11 12:42; 15.11 13:01; 15.11 16:36;
To report this post you need to login first.

Kas kõik ravimiga kasutatavas inhalaatorid sobivad vaikimisi ka soolalahusega kasutamiseks? Leidsin nt sellise, kust ma aru saan, kas seda saab soolalahusega kasutada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.11 20:33; 14.11 21:26; 14.11 21:28; 15.11 12:12; 15.11 12:42; 15.11 13:01; 15.11 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Kas kõik ravimiga kasutatavas inhalaatorid sobivad vaikimisi ka soolalahusega kasutamiseks? Leidsin nt sellise, kust ma aru saan, kas seda saab soolalahusega kasutada?

Kas sa mõtled seda olukorda, kui ise teed soolalahused või apteegi oma? Ma arvan küll, et apteegi lahus kõlbab kõigile.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.11 09:04; 15.11 12:46; 15.11 12:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Mina eelistaks seda, mida ei pea niimoodi käes hoidma, sest see on tegelikult päris väsitav ja midagi muud samal ajal teha ei saa. Noh loeks raamatut või vaataks läpakat.

Ma kinkisin ühe sugulasele, kes pidevalt tõbine. Tema proovis korra ja ütles, et teda tabas hiljem nii hull köhahoog ja rohkem kasutada ei juge, sest see aur seal on külm.

Mingit probleemi pole ühe käega inhalaatorit hoida, teisega raamatut lehitseda vm

Lahust võib enne ka soojendada, aga nagu öeldud, külm aur aitab tegelikult paremini.

Nt kõriturse puhul on hea, kui võimalik otse väljast külma (talve)õhku hingata

Noh muidugi saab hakkama, aga ma eelistan ikkagi pikka toru, et ei peaks ise hoidma ja saaks seadeliste lauale või kapile panna.

Aga millega seletada, et inimesel tekkis  peale kasutamist mõni tund hiljem hull köhahoog?  Enne ega pärast nii ei köhinud. Vahetult pärast kasutamist oli hääl ära.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.11 09:04; 15.11 12:46; 15.11 12:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga millega seletada, et inimesel tekkis peale kasutamist mõni tund hiljem hull köhahoog? Enne ega pärast nii ei köhinud.

Aga miks ta seostab köhahoo selle masinaga? Oleks kohe vahetult peale kasutamist köhinud, siis saaks aru, aga mitu tundi vahet?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.11 21:45; 14.11 22:13; 15.11 12:59;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )


Esileht Ilu ja tervis Kellel kodus inhalaator?