Esileht Ilu ja tervis kellel veel hakkab alati pärast kaltsiumi (Ca) võtmist pea valutama?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: kellel veel hakkab alati pärast kaltsiumi (Ca) võtmist pea valutama?

Postitas:

Kas ma olen ainus imelik, kes reageerib mistahes kaltsiumi toidulisandile peavaluga? Peavalu on pingepeavalu tüüpi: selg, õlavööde ja kael läheb hästi pingule ning lõpuks hakkab meelekohtades pea valutama ning pinge on tunda ka otsaees ja silmades. Kui teha õlavöödet lõõgastavaid võimlemisharjutusi, kaela masseerida jne., annab peavalu järgi, kuid mingi pinge ja ebamugav tunne ikka jääb. Kui aga Ca võtmine lõpetada, kaob hiljemalt teisel päeval kõik. Ma ei ole peavalutaja inimene, üldiselt.

Mul küüned kipuvad lõhenema nurkadest ja seetõttu olen püüdnud Ca lisaks võtta – aga ei saa. Ei aita ka see, kui näiteks võtan lubatust väiksema doosi (ühe tableti asemel pool või isegi veerand). Ja ka näiteks mingit toitu  süües, millele on nö. tervislikkuse mõttes Ca (kaltsiumtsitraati) sisse pandud, no kui esimesel päeval veel ei teki, siis tesit päeva järjest sama toitu süües on tuttavlik peavalu juba platsis.

Veres kaltsiumi olnud alati normaalselt (mitte kunagi pole olnud Ca liigselt ega isegi ülemise piiri lähedal). Kaltsiumi ainevahetuse jaoks olulist D-vitamiini võtan ja pole veres üleliigset sisaldust (korduvalt kontrollitud), K-vitamiini olen proovinud ka koos Ca-ga võtta. Süda, neerud, kilpnääre ja kõrvalkilpnääre analüüside järgi korras. No nagu täiesti normaalne inimene peaks olema. Arstid laiutavad käsi.

Kas ma olen ainus imelik? Teema ei ole tehtud mitte niivõrd soovitusi oodates (sest ma tean ise ka, et ainus soovitus saab olla: “Ära siis võta Ca-toidulisandeid, püüa toidust saada”), vaid uudishimust, kas minutaolisi on veel? Millega seda põhjendatakse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 14:18; 20.02 19:21;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Terviseteemade jaoks on oma alafoorum siin täitsa olemas.

Aga sinu küsimuse juurde minnes, ma tegin sinu eest Google’i otsingu:

Kaltsiumi on tõesti soovitatav kasutada koos magneesiumiga, sest ilma magneesiumi tasakaalustava mõjuta võib kaltsium tekitada veresoonte kokkutõmbumist, vererõhu tõusu ja põhjustada peavalu.

https://kodus.ee/artikkel/miks-kaltsiumi-soovitav-tarvitada-koos-magneesiumiga

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise kunagi proovisin mingit moodsat magneesiumi jama, algul nagu toimis. Aga umbes kuu pärast hakkasid sümptomid pihta. Mürgine saast. Lõpetasin tarbimise ja ülejäänu viskasin minema.

Ära tarbi moodsat tehislikku saasta.

Kõik moodne tööstuslikult töödeldud ja sünteetiline kraam, on inimkehale rängalt kahjulik. Algul tarbides nagu kõik hästi ja näiliselt ka nagu toimib, aga mõne nädala või kuu pärast selge et miski on tootega valesti, kui mitte juba mõne päeva jooksul.

Mis iganes toitained, peavad olema looduslikud loomulikud. Moodne tehislik ja sünteetiline ei ole looduslik loomulik.

Telli endale näiteks kriidi jahu, või lubjakivi jahu, või muud samaväärsed. Looduslik kaltsium, nn CaCO3. Sama mis ka munakoorte peamine koostis. Kilo hind 1-2 euro juures, kilost jagub kuskil 8-12 kuuks. Odav ja toimib nagu vaja, omamata nn kõrvalmõjusid ehk mürgitussümptome.

Ka soovitan tellida magneesiumkloriidi. Kilo hind üldiselt 7-10 euro juures, kilost jagub kuskil 8-12 kuuks. Päeva kohta vees lahustatult juua kuni teelusikatäis. Või ka näiteks mahla sisse lahustada, või ka veele näiteks mett juurde lisada, kuna soolal mõru maitse.

Ja soovitan täielikult lõpetada naatriumkloriidi tarbimise, ehk nn lauasool ja ka meresool ja roosa sool ja kõik muud sellised naatriumi soolad – sest kehale mürgine olenemata kas nn looduslik või mitte.

Kogu moodsus tajub ainult pinnapealsust ehk mateerilisust ja suudab arvestada ja mõõta ainult mateerilisust – täpselt ja ainult nii ka nn arstid. Kõik moodsad nn toidulisandid on toodetud arvestatult ainult mateerilist osapoolt. Üldse ei suudeta tajuda ega isegi arvestada kui olemasolevana ja määravana nö peenemat ja muudmoodi olekuid ja toimivusi ja ka vastavaid keha süsteeme. Seega tarbitakse seda mateeriliselt näiliselt täiesti õiget kraami, aga millegipärast päevi või nädalaid või kuid hiljem hakkavad pihta sümptomid mille põhjusi nn arstid leida ei suuda, ja mateerilise ülevaatuse järgi kui et “kõik hästi ja korras, väga terve”. Arstid ei suuda leida tegelikke põhjusi, sest arvestavad eranditult ainult mateerilist osapoolt, ja isegi pole teadlikud et on rohkemat kui mateeriline – juba nn kõrgkoolides vastavalt täiesti kinniseks “õpetatud”. Üliüksikud erandid.

Ka toitainetel on rohkem osapooli kui et mateeriline, ja kui ei ole toodetud arvestades neid muid osapooli, et need muud oleksid nende õigetes olekutes, siis tulemus saast mis inimkehale ega loodusele ja elule üleüldiselt ei kõlba üldse. Kogu praegune nn moodsus on otseselt mürgise saasta tootmine ja selle üle ülistamine ja pettes-valetades pooldama manipuleerimine, samaaegselt kõige ehtsa loomuliku ja hea halvustamine ja ka määravalt tähtsa mainimata jätmine – tulemusena jääbki rahvale pilkude ette ainult moodne mürgine saast, mida siis üldiselt rõõmuga tarbivad et “terve olla”, sest see mürgine kui et olevat “ainuõige ja ainueksisteeriv”.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa üldse kaltsiumit võtad, kui sul ei ole kaltsiumipuudust?

Küüntele näiteks selline: https://www.apotheka.ee/livol-extra-silica-beauty-tbl-n90-pmm0168771ee

või siis osta mingi tugevdav küüneõli, nt https://pood.rosalind.ee/et/a/joik-organic-niisutav-kuuneoli

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Terviseteemade jaoks on oma alafoorum siin täitsa olemas.

Aga sinu küsimuse juurde minnes, ma tegin sinu eest Google’i otsingu:

Kaltsiumi on tõesti soovitatav kasutada koos magneesiumiga, sest ilma magneesiumi tasakaalustava mõjuta võib kaltsium tekitada veresoonte kokkutõmbumist, vererõhu tõusu ja põhjustada peavalu.

https://kodus.ee/artikkel/miks-kaltsiumi-soovitav-tarvitada-koos-magneesiumiga

Ahaa, siis ma ikka pole ainuke imelik. See, et kaltsium põhjustab veresoonte kokkutõmbumist, on tõesti tõenäoline seletus peavalule.

Magneesiumi olen proovinud nii sisse võtta kui peale määrida (pealegi, seda peaks ma saama toidust, ma ei toitu ju nii kohutavalt ühekülgselt). Võibolla siis mingid probleemid Mg imendumisega vms., et isiklikult mul ei ole see päästnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 14:18; 20.02 19:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise kunagi proovisin mingit moodsat magneesiumi jama, algul nagu toimis. Aga umbes kuu pärast hakkasid sümptomid pihta. Mürgine saast. Lõpetasin tarbimise ja ülejäänu viskasin minema.

Ära tarbi moodsat tehislikku saasta.

Kõik moodne tööstuslikult töödeldud ja sünteetiline kraam, on inimkehale rängalt kahjulik. Algul tarbides nagu kõik hästi ja näiliselt ka nagu toimib, aga mõne nädala või kuu pärast selge et miski on tootega valesti, kui mitte juba mõne päeva jooksul.

Mis iganes toitained, peavad olema looduslikud loomulikud. Moodne tehislik ja sünteetiline ei ole looduslik loomulik.

Telli endale näiteks kriidi jahu, või lubjakivi jahu, või muud samaväärsed. Looduslik kaltsium, nn CaCO3. Sama mis ka munakoorte peamine koostis. Kilo hind 1-2 euro juures, kilost jagub kuskil 8-12 kuuks. Odav ja toimib nagu vaja, omamata nn kõrvalmõjusid ehk mürgitussümptome.

Ka soovitan tellida magneesiumkloriidi. Kilo hind üldiselt 7-10 euro juures, kilost jagub kuskil 8-12 kuuks. Päeva kohta vees lahustatult juua kuni teelusikatäis. Või ka näiteks mahla sisse lahustada, või ka veele näiteks mett juurde lisada, kuna soolal mõru maitse.

Ja soovitan täielikult lõpetada naatriumkloriidi tarbimise, ehk nn lauasool ja ka meresool ja roosa sool ja kõik muud sellised naatriumi soolad – sest kehale mürgine olenemata kas nn looduslik või mitte.

Kogu moodsus tajub ainult pinnapealsust ehk mateerilisust ja suudab arvestada ja mõõta ainult mateerilisust – täpselt ja ainult nii ka nn arstid. Kõik moodsad nn toidulisandid on toodetud arvestatult ainult mateerilist osapoolt. Üldse ei suudeta tajuda ega isegi arvestada kui olemasolevana ja määravana nö peenemat ja muudmoodi olekuid ja toimivusi ja ka vastavaid keha süsteeme. Seega tarbitakse seda mateeriliselt näiliselt täiesti õiget kraami, aga millegipärast päevi või nädalaid või kuid hiljem hakkavad pihta sümptomid mille põhjusi nn arstid leida ei suuda, ja mateerilise ülevaatuse järgi kui et “kõik hästi ja korras, väga terve”. Arstid ei suuda leida tegelikke põhjusi, sest arvestavad eranditult ainult mateerilist osapoolt, ja isegi pole teadlikud et on rohkemat kui mateeriline – juba nn kõrgkoolides vastavalt täiesti kinniseks “õpetatud”. Üliüksikud erandid.

Ka toitainetel on rohkem osapooli kui et mateeriline, ja kui ei ole toodetud arvestades neid muid osapooli, et need muud oleksid nende õigetes olekutes, siis tulemus saast mis inimkehale ega loodusele ja elule üleüldiselt ei kõlba üldse. Kogu praegune nn moodsus on otseselt mürgise saasta tootmine ja selle üle ülistamine ja pettes-valetades pooldama manipuleerimine, samaaegselt kõige ehtsa loomuliku ja hea halvustamine ja ka määravalt tähtsa mainimata jätmine – tulemusena jääbki rahvale pilkude ette ainult moodne mürgine saast, mida siis üldiselt rõõmuga tarbivad et “terve olla”, sest see mürgine kui et olevat “ainuõige ja ainueksisteeriv”.

Lord Rabi Kosherkontroll?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ei saa kaltsiumi võtta. Aga ma olen migreenik. Samas magneesiumi tarvitan küll ja ka D-vitamiini. Aga kaltsiumi ei saa võtta, ja piimast ka kaltsiumi ei omasta (mõõdetud). Meie sööme palju brokkolit ja üldse köögivilju, kaltsiumit juurde ei võta. Kunagi lugesin, et kui kaltsium ei imendu, siis ta jääbki vaid verre ja tekitabki peavalu jm kõrvalnähte.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis kellel veel hakkab alati pärast kaltsiumi (Ca) võtmist pea valutama?