Esileht Hobinurk Kes Glorias (restoran) käinud?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 100 )

Teema: Kes Glorias (restoran) käinud?

Postitas:
Kägu

Ma pole vist kunagi olnud sellises olukorras, et peaksin mäkki minema.

Ega töötutel kiiret ole jah.

Muidugi, töötu saab endale normaalset toitu lubada, mitte ei pea mingit mäki salatit närima.

Mäki salatis on kana, rukola, spinat, parmesan, tomat… Su fäänsid kohad sihukest s*tta küll ei serveeri, onjä?

Tead, koostisosadel ikka päris suur vahe.
Ja mulle loeb miljöö ka. Ma urgastes süüa ei soovi.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mulle loeb miljöö ka.

Eks korista siis mõnikordki oma kodu, ka vaene on puhtana kenam.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole vist kunagi olnud sellises olukorras, et peaksin mäkki minema.

Ega töötutel kiiret ole jah.

Muidugi, töötu saab endale normaalset toitu lubada, mitte ei pea mingit mäki salatit närima.

Mäki salatis on kana, rukola, spinat, parmesan, tomat… Su fäänsid kohad sihukest s*tta küll ei serveeri, onjä?

Tead, koostisosadel ikka päris suur vahe.

Ja mulle loeb miljöö ka. Ma urgastes süüa ei soovi.

Ma võtan kaasa ja söön kodus. Päris kurb, kui sa mingis urkas pead elama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma võtan kaasa ja söön kodus.

Võtad prügikastidest või?

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mulle loeb miljöö ka.

Eks korista siis mõnikordki oma kodu, ka vaene on puhtana kenam.

Ma ilmselgelt pidasin toidukohti silmas. Aga sellest sa ju aru ei saanud, eks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole vist kunagi olnud sellises olukorras, et peaksin mäkki minema.

Ega töötutel kiiret ole jah.

Muidugi, töötu saab endale normaalset toitu lubada, mitte ei pea mingit mäki salatit närima.

Mäki salatis on kana, rukola, spinat, parmesan, tomat… Su fäänsid kohad sihukest s*tta küll ei serveeri, onjä?

Tead, koostisosadel ikka päris suur vahe.

Ja mulle loeb miljöö ka. Ma urgastes süüa ei soovi.

Ma võtan kaasa ja söön kodus. Päris kurb, kui sa mingis urkas pead elama.

No see nälg on küll kohutav kui isegi natukene oodata ei kannata. Kõikidest kohtadest sa valid mäki. ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled vist sama ebaadekvaatne kukulind kes pereteemas Balenciaga ärplema kukkus?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma võtan kaasa ja söön kodus.

Võtad prügikastidest või?

Oh, jeesus, ma ei tulnud selle pealegi, et sinu jaoks toidu kaasa võtmine tähendab prügikastist võtmist. Täpsustan: letist võtan kaasa. Igaks juhuks täpsustan veel: eelnevalt maksin raha, ei võta niisama midagi kaasa.

Sai selgem?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled vist sama ebaadekvaatne kukulind kes pereteemas Balenciaga ärplema kukkus?

Mulle ei meeldi Balenciaga ning see Balenciaga seal teemas oli täiesti teemaväline.

Täpselt nagu on teemaväline see Mäkis söömine. Teemaks on Gloria ja kogemus sellega. See Mäkis sööja ei ole Glorias käinud, ta ei oska infot anda, aga ajab teemavälist juttu.

 

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled vist sama ebaadekvaatne kukulind kes pereteemas Balenciaga ärplema kukkus?

Mulle ei meeldi Balenciaga ning see Balenciaga seal teemas oli täiesti teemaväline.

Täpselt nagu on teemaväline see Mäkis söömine. Teemaks on Gloria ja kogemus sellega. See Mäkis sööja ei ole Glorias käinud, ta ei oska infot anda, aga ajab teemavälist juttu.

Ise küsid, ise vastad? ????????????????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled vist sama ebaadekvaatne kukulind kes pereteemas Balenciaga ärplema kukkus?

Mulle ei meeldi Balenciaga ning see Balenciaga seal teemas oli täiesti teemaväline.

Täpselt nagu on teemaväline see Mäkis söömine. Teemaks on Gloria ja kogemus sellega. See Mäkis sööja ei ole Glorias käinud, ta ei oska infot anda, aga ajab teemavälist juttu.

Ise küsid, ise vastad? ????????????????

Sa oled muidu kukkunud või midagi? Või  purjus veel?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpsustan: letist võtan kaasa. Igaks juhuks täpsustan veel: eelnevalt maksin raha, ei võta niisama midagi kaasa.

Ja nõuad, et teised peaks ka 0,5 tunnise koolituse vaheaja jooksul poes käime, koju Viimsisse sõitma, toidu valmistama, sööma ja koolitusele linna tagasi jõudma?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpsustan: letist võtan kaasa. Igaks juhuks täpsustan veel: eelnevalt maksin raha, ei võta niisama midagi kaasa.

Ja nõuad, et teised peaks ka 0,5 tunnise koolituse vaheaja jooksul poes käime, koju Viimsisse sõitma, toidu valmistama, sööma ja koolitusele linna tagasi jõudma?

Ah?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpsustan: letist võtan kaasa. Igaks juhuks täpsustan veel: eelnevalt maksin raha, ei võta niisama midagi kaasa.

Ja nõuad, et teised peaks ka 0,5 tunnise koolituse vaheaja jooksul poes käime, koju Viimsisse sõitma, toidu valmistama, sööma ja koolitusele linna tagasi jõudma?

Kusjuures ma mõtlesin täpselt sama.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingi poolearuline on jälle teema ära kaaperdanud ja vaheldumisi vaidleb ja nõustub iseendaga?

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingi poolearuline on jälle teema ära kaaperdanud ja vaheldumisi vaidleb ja nõustub iseendaga?

Sa võid ju seda uskuda kui see sind lohutab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

16 euri brülee eest  on siiski liiga palju.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled vist sama ebaadekvaatne kukulind kes pereteemas Balenciaga ärplema kukkus?

800-eurised papud pole midagi ärplemisväärset, umbes nii maksavad ka teiste brändide omad.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Menüü järgi kõlab nagu töölissöökla: eelroaks boršisupp, pearoog mulgikapsas, magustoit jäätis. Hindu ei hakka üldse kommenteerimagi.

Minu arust on just tervitatav, et roogadel on väga lihtsalt ja selgelt arusaadavad nimed. Viimasel ajal on mul küll tohutult raske restoranides roa nimedest aru saada, mida üks või teine endast kujutab. Nimed on nii tohutult peened ja võõrapärased, et kui all ei oleks peenikeses kirjas komponentide nimetused juures, siis oleks võimatu midagi tellida.

Glorias olen kord õhtusöögil käinud. Üks parimaid söögielamusi, kui mitte kõige parem. Ja ma olen mööda erineaid restorane kolistanud oi-oi, kui palju!

Tookord olid ka väga lihtsate nimedega toidud. Näiteks kõrvitsa püreesupp. Lihtsad toidud, aga serveering imeline ja maitseelamus veel imelisem.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Menüü järgi kõlab nagu töölissöökla: eelroaks boršisupp, pearoog mulgikapsas, magustoit jäätis. Hindu ei hakka üldse kommenteerimagi.

Minu arust on just tervitatav, et roogadel on väga lihtsalt ja selgelt arusaadavad nimed. Viimasel ajal on mul küll tohutult raske restoranides roa nimedest aru saada, mida üks või teine endast kujutab. Nimed on nii tohutult peened ja võõrapärased, et kui all ei oleks peenikeses kirjas komponentide nimetused juures, siis oleks võimatu midagi tellida.

Glorias olen kord õhtusöögil käinud. Üks parimaid söögielamusi, kui mitte kõige parem. Ja ma olen mööda erineaid restorane kolistanud oi-oi, kui palju!

Tookord olid ka väga lihtsate nimedega toidud. Näiteks kõrvitsa püreesupp. Lihtsad toidud, aga serveering imeline ja maitseelamus veel imelisem.

Jaa, meenub. siinne hiljutine salatipadja teema :))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled vist sama ebaadekvaatne kukulind kes pereteemas Balenciaga ärplema kukkus?

800-eurised papud pole midagi ärplemisväärset, umbes nii maksavad ka teiste brändide omad.

Papud?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

16 euri brülee eest  on siiski liiga palju.

20 eurot borši (eelroog) eest on veel rohkem “liiga palju”. Keetsin hiljuti suure, 5l potitäie borši, korraliku puljongiga, paksu ja rikkaliku, ja selle potitäie omahind on umbes 5-6 eurot. No ok, 10 eurot venitaks ka välja.

Ma saan aru küll, et restoranis on miljöö ja teenindus, aga kuskil on piir. Supi ja desserdi eest üle 10 euro ei maksa.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Gloria pole kunagi odav olnud. Käisin ka 90.-ndatel palju ja vahepeal tundus, et ta on üldse kinni. Kohana täitsa omaette koht, pikaajaliste traditsioonidega, ilusa interjööriga ja toit oli vanasti ka super. Hea teema, arvasin, et see ei toimigi enam üldse. On siis iga lubatud päev tõesti lahti või?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk nendel nädala alguse päevadel ei saa reserveerida, sest kohti jätkub niigi? Aga ehk alati siiski ei jätku, kahtlane külalistega minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tean, et reklaami ei teha.

Ei tehta.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.gloria.ee/menuu/

Kuulus tipp peakokk ja olematu valikuga menüü – 4 ühikut pearooga, nendestki üks mulgikapsad.

Ega see hiinakas ole, et 30+ pearooga menüüst ootad!

 

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma läheks sinna lammast või kalamarja sööma aga mitte hapukapsast.

Nõuka ajal käis minu isa seal sageli ja võttis kaasa mu noorema õe, kes sellest muhvigi ei mäleta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka sama menüü https://www.gloria.ee/menuu/, kas seal sageli käijaid see ära ei tüüta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka sama menüü https://www.gloria.ee/menuu/, kas seal sageli käijaid see ära ei tüüta?

Ma ei tea, ma käin teises kohtades ka.
Aga vahel mõtlen, et vot täna tahaks Gloria antrekooti. Ja siis ma lähen ja söön seda.
Varem käisin ma Tchaikovskys tuvi söömas ja mul oli nii kahju kui avastasin, et seda enam menüüs ei ole.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tean, et reklaami ei teha.

Ei tehta.

See oli mul lohakusviga. Selge see, et “ei tehta”. Kuidas saab üldse teisiti arvata?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 100 )


Esileht Hobinurk Kes Glorias (restoran) käinud?