Esileht Pereelu ja suhted Kes lapse sugu eelistanud?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 57 )

Teema: Kes lapse sugu eelistanud?

Postitas:

Üks laps olemas ja nüüd mõtleme teise peale, esimene poiss, kohe rasedaks jäädes oli kohe sisetunne, et poiss on.
Nùüd kui alles planeerime asja olen ma lolliks läinud, ostan igasugu armsaid beebiasju juba. Käisime reisil, läksin suuremale riideid ostma ja vaatasin ka beebiosas ringi, allahindluse stangelt võtsin lihtsalt armsaid ja soodsaid asju, hiljem vaatasime mehega, et kõik asjad roosad või punased, tüdrukute riided :S Pole rasegi veel ja veelvähem teada kes tuleb.
Kuigi ütlen ja mõtlen, et vahet pole mis soost laps, poisiga kergem isegi, vanker ja kõik riided olemas, saavad tuba jagada jne, aga see ostmine näitab ju alateadlikult, et mida tegelikult tahaksin.
Ja tavaliselt elus ju läheb kõik vastupidiselt.
Kuidas teil olnud, kui väga soovinud kummastki soost last, kas on ka nii läinud, kas juhuslikult või planeerides (ov aega jälgides ja mingit tetud toitu söödud jne)?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.03 14:33; 12.03 15:27; 12.03 16:02; 12.03 16:29; 12.03 22:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tahtsin juba lasteaialapsena endale tütart tulevikus. Mul lihtsalt pidi tütar kunagi olema. Esimene oli poiss, kuigi soovisin tütart ja teine tuligi tütar. Aga ise ikkagi kuidagimoodi ei saa seda reguleerida. Usun, et ka suur soov siin ei aita. Mul on niii palju tuttavaid, kel on kõik ühest soost lapsed, kuigi soovisid väga-väga teisest soost. ühel olid kaks tütart. Proovisid kolmandana poega ja said kaksikud tütred. teisel oli kaks poissi. Suht ruttu peale teist rasedust jäi jälle, et tütart saada ja jälle poiss. jne, jne. Niiet õnneasi lihtsalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 14:38; 12.03 16:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei saa aru…..\”vanker ja kõik riidedki olemas\”….mis näitaja see on? kas te olete need, kes arvavad, et tüdrukud peavad käima roosas ja poisid sinises? miks? kas täiskasvanuna käite mehega ka nii, et üks punases ja teine sinises?
oi jummel!
tubade jagamisest saan aru, aga see vanker ja riided…ütleme nii, et grammatiliselt saan aru, sisuliselt absoluutselt mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma ei saa aru…..\”vanker ja kõik riidedki olemas\”….mis näitaja see on? kas te olete need, kes arvavad, et tüdrukud peavad käima roosas ja poisid sinises? miks? kas täiskasvanuna käite mehega ka nii, et üks punases ja teine sinises?
oi jummel!
tubade jagamisest saan aru, aga see vanker ja riided…ütleme nii, et grammatiliselt saan aru, sisuliselt absoluutselt mitte.[/tsitaat]

Ei värvides pole asi vaid, näiteks beebikombe meil sinine ùleni autodega, no mitte ei paneks beebitüdrukule seda selga haiglast koju tulles ja edasipidi 🙂 samuti kõik edasised kummikud näiteks sinised või rohelised ja autodega või traktoritega, talvekombe autodega sinine taaskord, rided erivärvilised, ka roosasid ja punaseid palju aga kuna need poisteosakonnast siis neil peal nn poisteelemendid taaskord, või poistelõikega.
no mitte ei paneks tütrele kollaste, roosade, punaste kleidikeste juurde jalga sinise/roheliseg sandaale, õues poleks tõesti vahe mängima minnes aga linna, teatrisse naljakas nagu.
Vanker on mu kiiks lihtsalt 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.03 14:33; 12.03 15:27; 12.03 16:02; 12.03 16:29; 12.03 22:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma ei saa aru…..\”vanker ja kõik riidedki olemas\”….mis näitaja see on? kas te olete need, kes arvavad, et tüdrukud peavad käima roosas ja poisid sinises? miks? kas täiskasvanuna käite mehega ka nii, et üks punases ja teine sinises?
oi jummel!
tubade jagamisest saan aru, aga see vanker ja riided…ütleme nii, et grammatiliselt saan aru, sisuliselt absoluutselt mitte.[/tsitaat] sa siis paneks oma poja hea meelega roosades riietes roosasse vankrisse? ja aastasele poisile HelloKitty roosa pluusi ja roosad plätud?
minu jaoks on küll nii, et beebide puhul on värvi üsna oluline, eriti poiste puhul. tüdruk võib helesinises riietes olla, aga poissi roosasse ei riietaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.03 15:31; 13.03 14:22; 14.03 10:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

OV jälgides saime planeeritud tütre.Ei eelista roosat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]OV jälgides saime planeeritud tütre.Ei eelista roosat.[/tsitaat]
meil läks sama meetodit jälgides ka õnneks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas täpsemalt ov järgi?
See, et seksida igapäevaselt kuniks Ov test näitab 2 triipu, siis ei seksile? Eeldades, et OV toimub 24-36 h jooksul nagu OV testis kirjas ja siis OV ajal seksides pääsevad löögile kiiremad poisid, enne OVd aga seksides poisid ei pea vastu kuni,s munarakk vabaneb ja löögilepääsevad tüdrukud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.03 14:33; 12.03 15:27; 12.03 16:02; 12.03 16:29; 12.03 22:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks sellistes teemades alati kumab läbi, et tütart eelistatakse. poega ka keegi teadlikult planeerib või väga soovib ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]miks sellistes teemades alati kumab läbi, et tütart eelistatakse. poega ka keegi teadlikult planeerib või väga soovib ?[/tsitaat]

sellepärast, et poisse sünnib rohkem, kui tüdrukuid ja järelikult on poissi kergem saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 14:38; 12.03 16:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]miks sellistes teemades alati kumab läbi, et tütart eelistatakse. poega ka keegi teadlikult planeerib või väga soovib ?[/tsitaat]Mina tahtsin poega ja õnneks mu soov täitus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hm , ei kuma ju läbi, et ainult tüdrukut eelistataks. Need , kel esimene poiss olnud, need kindlasti soovivad pigem türukut. See ju normaalne ka-tavaline klassika -poiss ja tüdruk. Mina esimest last oodates teadsin, et see on tüdruk, kohe pidi olema ja kõik.Ostsin ka juba varem armsaid beebitüdruku riideid kokku. Mul oli isegi nimi aastaid varem valmis ja selle ta ka sai. Kj.ma ei mõelnud hetkekski, et tuleks poiss, poisi nimelegi polnud ma kunagi mõelnud. Juhtus nii, et ka järgmised kaks olid türukud. Kuigi soovisime kumbki poega. Peamine siiski, et terved lapsed .
Niiet teemaalgatajale-see , et sa eelistad ühest kindlast soost last , on täiesti normaalne. Ma usun , et tegelikult on üsna vähe neid, kellele lapse sugu poleks oluline.Aga-usu, kui sul sünnib jälle poiss , siis õpid sa ka teda armastama :).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 16:17; 15.03 10:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu esimene laps oli poiss. Ei olnudki eelistusi soo osas. Võibolla väike kergendus, siiski oli, et sündis poiss kuna mulle siiski tundus, et vanavanematel olid mingid hoiakud, et peres ikka peaks üks poiss olema ning seetõttu oli hea meel, et poeg ära sünnitatud sai. Kui teist last ootama jäin, siis kerge salajane eelistus oli, et nüüd võiks tütar tulla. Praegu mõtlen, et nagu väikekodanlik euronorm (kaks last, kellest üks on poiss ja teine tüdruk). Sündis aga poiss. Õige pea sain aga aru, et tegelikult väikese vanusevahega ühest soost lapsed on ikka tunduvalt lahedam. Kaks venda või 2 õde on ikkagi lähedasemad ja neil on rohkem ühiseid teemasid kui eri soost lastel. Lisaks kogu muu pudi-padi ja teemad. Olin oma 2 poisiga väga õnnelik ja rohkem lapseplaane meil ei olnud. Ootamatult jäin aga rasedaks ning siis tahtsin küll tütart saada :), et natukenegi vaheldust. Ei uskunud küll, et minul tütar võiks sündida, kuid nii see läks ning nüüd on vendadel väike õde ka. Kuigi vanusevahe noorema poisiga on küll väike, jääb tema ikkagi poste tegemistest veidike kõrvale…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei eelista tüdrukut, üldiselt, vaid tore oleks kui oleks peres nii poiss kui tüdruk, ideaal oleks olnud minu jaoks kaksikud poiss ja tüdruk 🙂
See selline kahe otsaga asi minu jaoks, vahva kui peres 2 poissi (tuttavatel on nii ja jube lahedad väikese vanusevahega vennad) aga minule kui naisele on ka omane ihata kellelegi patsi pähe teha ja ilusat kleidikest selga panna 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.03 14:33; 12.03 15:27; 12.03 16:02; 12.03 16:29; 12.03 22:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

meil läks sama meetodit jälgides ka õnneks :)[/tsitaat]

Meil on kaks poissi tehtud täpselt ovulatsiooni ajal, kolmas aga kolm päeva enne ov-d (ov aega tean täpselt, sest käisin arsti juures, kes ultraheli järgi ütles, et 48 tunni pärast on, viimane vahekord oli olnud päev enne).

Nii et meie perre ilmselt lihtsalt TAHAVAD sündida just poisid. Ja kuna nad seda tõesti nii väga tahavad, siis ongi meil kolm poissi. Olen nende üle väga õnnelik, kuid lapsena olin loomulikult veendunud, et tulevad ikka tüdrukud, kui mitte kõik, siis enamus:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasestudes ei olnud konkreetset mõtet, aga nii, kui rasedaks jäin, tuli meeletu pojaisu ja ka sisetunne, et tegu poisiga. Nii oligi, kodus pea 4a poiss.

Kui peaks veel rasedaks jääma, tahaks poissi!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.03 17:26; 12.03 17:28; 12.03 17:29; 15.03 15:06; 17.03 14:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]miks sellistes teemades alati kumab läbi, et tütart eelistatakse. poega ka keegi teadlikult planeerib või väga soovib ?[/tsitaat]

Jah, mina.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.03 17:26; 12.03 17:28; 12.03 17:29; 15.03 15:06; 17.03 14:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Hm , ei kuma ju läbi, et ainult tüdrukut eelistataks. Need , kel esimene poiss olnud, need kindlasti soovivad pigem türukut. See ju normaalne ka-tavaline klassika -poiss ja tüdruk. Mina esimest last oodates teadsin, et see on tüdruk, kohe pidi olema ja kõik.Ostsin ka juba varem armsaid beebitüdruku riideid kokku. Mul oli isegi nimi aastaid varem valmis ja selle ta ka sai. Kj.ma ei mõelnud hetkekski, et tuleks poiss, poisi nimelegi polnud ma kunagi mõelnud. Juhtus nii, et ka järgmised kaks olid türukud. Kuigi soovisime kumbki poega. Peamine siiski, et terved lapsed .
Niiet teemaalgatajale-see , et sa eelistad ühest kindlast soost last , on täiesti normaalne. Ma usun , et tegelikult on üsna vähe neid, kellele lapse sugu poleks oluline.Aga-usu, kui sul sünnib jälle poiss , siis õpid sa ka teda armastama :).[/tsitaat]

Noo!? Kas siis mina, kui mul on poiss olemas ja soovin veel poisse, olen ebanormaalne?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.03 17:26; 12.03 17:28; 12.03 17:29; 15.03 15:06; 17.03 14:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelistasin tütart, oli kohe selline tunne, et sünnib tütar. Sündiski.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tahtsin kindlalt poissi. Rasedaks jäädes oli kindel tunne, et tüdruk. Mäletan, et dr Shoisiga kaklesin ultrahelis, ta teatas, et poissi ootan. Ma, et ei ei ei, tüdrukut ikka :). Aga jah, tuli poiss.

Teist jäin ootama, olin kindel, et poiss on. Jällegi öeldi ultrahelis vastupidist, öeldi, et tüdruk ja tuligi tüdruk.

Kui kolmandat otsustan planeerida, siis on suhteliselt ükskõik. Aga kui valida antaks, siis valiks vast poisi.

KUi aga valida, et kas kõik kolm last poisid v tüdrukud, siis valiks kõik vist poisid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõttes teen teadlikult poisi või tüdruku? See Ov järgimine on juhus, see ei garanteeri kumbagi sugu. Ka ei tee seda mingi asja söömine, joomine, magamisasend ja mis kõik veel. Lapse sugu ei saa otsustada, on ju teada, et lapse sugu on mehe „teha“, kuna meessugu on õnnistatud nii X- ja Y-kromosoomiga. Seega on lapse soo ennustamine ja kindla soo \”tegemine\” puhas kokkusattumus ja õnnemäng.

Ise soovisin esimeseks lapseks tütart kohe nii väga, et kui sõbranna sai kuu varem tütre, olin lausa kade, et tal tütar kindlalt käes. Sain ka tütre, kuid poeg poleks vähemkallis olnud. Nüüd on ka poeg olemas, kuigi teisega kindlat soovi polnudki enam.

Ahjaa, niisama naljaga pooleks siis Hiina kalender abiks 😀

http://www.nupsu.ee/?menu=parenting&item=2432&cat=1

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 22:41; 12.03 22:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks veel , et selle Hiina kalendri järgi oleks pidanud tüdruku asemel poiss sündima 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 22:41; 12.03 22:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hiina kalendri järgi mul esimene peaks tüduk olema ja samuti verevahetuse asja järgi, aga näe poiss mis poiss.
Seda OV asja usun isegi juba, tuttavad kasutavad seda OV asja kui rasestumisvastast vahendit, OV ajal ei seksi ja muidu lasevad julgelt ja 4 tütart neil 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.03 14:33; 12.03 15:27; 12.03 16:02; 12.03 16:29; 12.03 22:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul esimene laps tütar ja siis 5 a. vahega kaks poega. Vaid viimast last oodates oli mul endal kindel veendumus,et poeg tulemas.Kuigi tagantjärgi mõeldes ostsin raseduse alguses (polnud veel ultrahelis käinud)kõigile lastele riideid ning need osutusid soole vastavaks. Olen ikka unistanud kahest tüdrukust ja kahest poisist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli ükskõik, aga mees lootis, et esimene on tütar. Oligi tütar.
Ka teisega ei olnud minul eelistust, mees salaja lootis pojale. Oligi poja.
Edasi oli mehel ükskõik, mina tundsin, et rohkem poega ei taha. Seda sellepärast, et mulle tundus, et nii ideaalset poega rohkem saada ei ole võimalik. Tuli tütar.
Neljanda sünniks oli vanem poeg pea täismees ja tuli tunne, et nüüd võiks üks poeg olla küll veel. Tuligi poja.

Mingit suurt eelistust ei olnud ühegagi. Kõikidel kordadel olen kohe raseduse alguses aru saanud, kumb on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 08:23; 15.03 11:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis mõttes teen teadlikult poisi või tüdruku? See Ov järgimine on juhus, see ei garanteeri kumbagi sugu. Ka ei tee seda mingi asja söömine, joomine, magamisasend ja mis kõik veel. Lapse sugu ei saa otsustada, on ju teada, et lapse sugu on mehe „teha“, kuna meessugu on õnnistatud nii X- ja Y-kromosoomiga. Seega on lapse soo ennustamine ja kindla soo \”tegemine\” puhas kokkusattumus ja õnnemäng.[/tsitaat]

Mis mõttes \”lapse sugu on mehe teha\”? Jah, mehelt tuleb kas x või y, aga ühelgi mehel ei ole ju ainult x või ainult y-kromosoomiga spermid, ta laseb ikka terve hunniku mõlemaid välja ja see, millistel neist on suurem tõenäosus munarakuni jõuda, sõltub ikka naise organismist ja sellest, kui soodne mikrokliima seal erinevatele spermidele on. Katsed on näidanud, et naise toitumise muutmisega saab olukorda mõjutada küll. Samuti tähendab ju ovulatsiooniajaga arvestamine just seda, et antakse ühtedele spermidele eelis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul mees tahtis tütart ja sisetunne ütles,et tüdruk,kuigi mina soovisin poissi.
loodan,et kui teine sünnib,on poiss,veel parem,kui kaksikud poisid.
lihtsalt unistus,mis muud.Kui peaks tüdruk sündima,ega ma siis sellepärast teda vähem ei armasta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]RebaseMaie kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mis mõttes \”lapse sugu on mehe teha\”? Jah, mehelt tuleb kas x või y, aga ühelgi mehel ei ole ju ainult x või ainult y-kromosoomiga spermid, ta laseb ikka terve hunniku mõlemaid välja ja see, millistel neist on suurem tõenäosus munarakuni jõuda, sõltub ikka naise organismist ja sellest, kui soodne mikrokliima seal erinevatele spermidele on. Katsed on näidanud, et naise toitumise muutmisega saab olukorda mõjutada küll. Samuti tähendab ju ovulatsiooniajaga arvestamine just seda, et antakse ühtedele spermidele eelis.[/tsitaat]

tegelikult on päris palju neid mehi, kelle x või y kromosoomidega seemnerakud ei ole viljastamisvõimelised või puuduvad sootuks ja seetõttu polegi neil meestel võimalik teisest soost last saada. Või on mingi eluperioodi, haiguse või tervisekäitumise tõttu spermas vähenenud/hävinenud emba-kumba kromosoomi kandvad seemnerakud.

Ehk, et on tõesti võimalik, et mõni mees suudabki \”teha\” vaid ühest soost lapsi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 12:44; 13.03 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minul oli ükskõik, aga mees lootis, et esimene on tütar. Oligi tütar.
Ka teisega ei olnud minul eelistust, mees salaja lootis pojale. Oligi poja.
Edasi oli mehel ükskõik, mina tundsin, et rohkem poega ei taha. Seda sellepärast, et mulle tundus, et nii ideaalset poega rohkem saada ei ole võimalik. Tuli tütar.
Neljanda sünniks oli vanem poeg pea täismees ja tuli tunne, et nüüd võiks üks poeg olla küll veel. Tuligi poja.

Mingit suurt eelistust ei olnud ühegagi. Kõikidel kordadel olen kohe raseduse alguses aru saanud, kumb on. [/tsitaat]Miks tuli \”poja\” ja \”tütar\”???
Kui juba, siis peaks olema \”poja\” ja \”tütre\”.
Tuligi poja! Tuligi tütre!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.03 14:01; 13.03 14:28; 13.03 20:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Miks tuli \”poja\” ja \”tütar\”???
Kui juba, siis peaks olema \”poja\” ja \”tütre\”.
Tuligi poja! Tuligi tütre![/tsitaat] ehk selle pärast \”poja\”, et selline sõna on eesti keeles täiesti olemas? kas eesti keel pole su emakeel, et see sulle üllatusena tuleb?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.03 15:31; 13.03 14:22; 14.03 10:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 57 )


Esileht Pereelu ja suhted Kes lapse sugu eelistanud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.