Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kes neid hirmutavaid teemasid pidevalt teeb?

Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )

Teema: Kes neid hirmutavaid teemasid pidevalt teeb?

Postitas:
Kägu

Nagu teada on covidi puhul oluline kiire kodune ravi, aga sellest ei räägi keegi.

Jah, mina ei ole kordagi kohanud juttu, et mida koroona diagnoosi saades teha, kuidas ja millega ravida kodus.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, mina ei ole kordagi kohanud juttu, et mida koroona diagnoosi saades teha, kuidas ja millega ravida kodus.

Nagu suure osa viirushaiguste puhul puuduvadki tegelikult päriselt viirust pärssivad ravimid. Kodus tegeled vedeliku joomisega ja sümptomaatilise raviga ( kui palavik liiga kõrge, siis võtad palaviku alandajat). Kui köha liiga suur, võtad rögalahtistajat, kui kurk haige, võtad kurgurohtu. Kui oleks mingi hea ravim, mida kofus võtta, siis meil ei olekski pandeemiat ja ei oleks vaja ka vaktsiini.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Nii, ütlen kohe päris ausalt. Olen vaktsineeritud ja olen jah vihane juba! Selliseid jaburdusi pidevalt lugeda, mingid 6G’d, kõrvaltõimete nakkamised, nüüd siis ka soovitused  Selveri poes kaupa kärutäite viisi laiali loopida jne. Kas lollusele ei või regeerida? Pardon, aga minu mõõt on täis! Mõõdan nüüdseks jah teile kõigile vastastele lauaga “loll”otsaette!</p>

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu teada on covidi puhul oluline kiire kodune ravi, aga sellest ei räägi keegi.

Jah, mina ei ole kordagi kohanud juttu, et mida koroona diagnoosi saades teha, kuidas ja millega ravida kodus.

Ma võin sulle öelda, pole probleemi! Nii kaua kuni kodus hakkama saad, niikaua sööd palaviku puhul paracetamoli/ibumetiini. Köhale teed aurusid, köharohud jne. Aga kui enam hingata ei saa, siis ei saa sa kodus midagi teha. Isegi juhul, kui sul juhtub olema kodus meditsiinimese hapniku balloon, siis raskel juhul jätkub sul selleks 3 minutiks! Aga jah, kuna sellest koduballoonist ei anna vajalikku kogust välja keeratagi, siis see abi on küll veidi pikem, aga lihtsalt ei aita eriti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nüüd siis ka soovitused Selveri poes kaupa kärutäite viisi laiali loopida

Misasi see on? Kus sellist asja soovitati?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Nii, ütlen kohe päris ausalt. Olen vaktsineeritud ja olen jah vihane juba! Selliseid jaburdusi pidevalt lugeda, mingid 6G’d, kõrvaltõimete nakkamised, nüüd siis ka soovitused Selveri poes kaupa kärutäite viisi laiali loopida jne. Kas lollusele ei või regeerida? Pardon, aga minu mõõt on täis! Mõõdan nüüdseks jah teile kõigile vastastele lauaga “loll”otsaette!</p>

Mis seltskondadega sa lävid, kus selliseid asju räägitakse?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks teemaalgataja üldse loeb nii hirmsaid teemasid? Lipaku aga edasi paljajalu kastesel murul ja võtku ussirohtu.

Tegelikult soovitan psühhiaatri poole pöörduda, kui statistika ja faktid nii väga hirmutavad.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Nii, ütlen kohe päris ausalt. Olen vaktsineeritud ja olen jah vihane juba! Selliseid jaburdusi pidevalt lugeda, mingid 6G’d, kõrvaltõimete nakkamised, nüüd siis ka soovitused Selveri poes kaupa kärutäite viisi laiali loopida jne. Kas lollusele ei või regeerida? Pardon, aga minu mõõt on täis! Mõõdan nüüdseks jah teile kõigile vastastele lauaga “loll”otsaette!</p>

Mis seltskondadega sa lävid, kus selliseid asju räägitakse?

Facebookis, lamemaalaste grupid.. ja neil on kõvasti kaasaelajaid. Aga jah, ei lävi, käin lugemas vaid.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu teada on covidi puhul oluline kiire kodune ravi, aga sellest ei räägi keegi.

Jah, mina ei ole kordagi kohanud juttu, et mida koroona diagnoosi saades teha, kuidas ja millega ravida kodus.

On ju räägitud küll ja küll, ravid nagu teisigi viirushaigusi: palju vedelikku, palaviku vastu palavikurohi, puhkad jne. Samamoodi ravid ju ka näiteks ülemiste hingamisteede viirust jne. Ma ei tea, mis imelisest kodusest ravist, mida varjatakse, vandenõuteoreetikud küll räägivad. Ei ole seda imetabletti, mis koroonat raviks. Juba pandeemia algusest on soovitatud vaadata üle kodune ravimite varu, jälgida, et kodus oleks olemas palavikualandajad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu teada on covidi puhul oluline kiire kodune ravi, aga sellest ei räägi keegi.

Jah, mina ei ole kordagi kohanud juttu, et mida koroona diagnoosi saades teha, kuidas ja millega ravida kodus.

On ju räägitud küll ja küll, ravid nagu teisigi viirushaigusi: palju vedelikku, palaviku vastu palavikurohi, puhkad jne. Samamoodi ravid ju ka näiteks ülemiste hingamisteede viirust jne. Ma ei tea, mis imelisest kodusest ravist, mida varjatakse, vandenõuteoreetikud küll räägivad. Ei ole seda imetabletti, mis koroonat raviks. Juba pandeemia algusest on soovitatud vaadata üle kodune ravimite varu, jälgida, et kodus oleks olemas palavikualandajad.

Lisan oma kommentaarile, ehk on abiks neile, kes siiamaani pole näinud ühtegi soovitust, kuidas koroonat kodus ravida: https://www.err.ee/1608152464/perearstide-juhend-koroona-podemiseks-kodus-juua-palju-ja-tuulutada-tube

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lockdowni ei saa enne teha kui maagiline 70% saavutatud. Siis saab riik oma rahad kätte ja võib hakata pandeemiat alla suruma.

Rahad?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei usu mingisse lamedasse maasse, aga siiski ei soovi end vaktsineerida ja ausaltöeldes on väga kõrini sellest igapäevasest meedia surumusest.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Misasi see on? Kus sellist asja soovitati?

https://www.facebook.com/photo?fbid=4413940815309407&set=gm.1286430098452919

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Misasi see on? Kus sellist asja soovitati?

https://www.facebook.com/photo?fbid=4413940815309407&set=gm.1286430098452919

Neid kommentaare seal all on väga jube lugeda. Inimesed õigustavad sellist tölplust. Empaatia, mõistmine, inimlikkus – kas need on täiesti kadunud nüüd? Minna suvalisse poodi ja kiusata kassiiri, ja kamp täiskasvanuid kiidab takka 🙁

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelt lurbib meditsiinisüsteem oma suppi.

Nagu teada on covidi puhul oluline kiire kodune ravi, aga sellest ei räägi keegi.

Jääb nagu mulje, et oodatakse patsiente haiglasse, et anda 3000 eurost remdesiviiri ning mõne ravile kulutatakse lausa 200 000.

Veelkord – ivermektiin ei ravi koroonat! Vägas suurtes kogustes ivermektiin pärsib küll katseklaasis  koroonaviiruse paljunemist, aga sellise kontsentratsiooni saavutamine organismis on inimesele surmav.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, mina ei ole kordagi kohanud juttu, et mida koroona diagnoosi saades teha, kuidas ja millega ravida kodus.

Ajakirjandusest jooksid mingi hetk läbi ju mida kodus teha. Mina igatahes laadisin tolle .pdf faili endale alla ja lugesin läbi. Samas midagi müstilist seal olnud, suhteliselt sama elementaarne teadmine nagu mistahes muude külmetushaiguste ja gripi puhul.

Samas need “oma peaga mõtlejad” peaksid ju ise paremini teadma mida teha. Arste ja nende juhised nad ei usaldaks niikuinii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ravi ei olegi ju, saab vaid sümptomeid leevendada hanerasva jms preparaatidega. Kes veel ei tea, siis remdesivir on selline preparaat, et 25% neist surevad, kellele on seda farmakoni manustatud. Tekitab akuutset neerupuudulikkust. Samas aetakse kõik organpuudulikkused pärast mugavalt koroona kaela.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõme lugeda, kuidas siin halvustatakse teisi inimesi puhtalt selle pärast, et inimene tegi otsuse enda tervist ja ilmselt ka lähedaste tervist silmas pidades ja vaktsineeris.

Kedagi ei halvustata siin nende terviseotsuse üle.

Kraaklemine käib ikkagi selle üle, kes mida kellele ütleb selle eest, et teine samu valikuid pole erinevatel põhjustel teinud.

Teine kurioossum on see üleskutse. Meedia on selle väga suureks puhunud, aga ma ei leia isegi selle teema algust kusagilt veebist?

Üks ebamoraalsus teise otsa. Nüüd on kõik vaktsineerimata inimesed need ohtlikud d*biilikud, kes haiglatesse tööd tahavad segama minna, eksole?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jube, kuidas meie arstidel on ikka väga palju tööd: https://www.postimees.ee/7372889/eesti-arstid-soidavad-keeniasse-appi?fbclid=IwAR0wf7oepuznCMYmfgYZ-5XCW6baAPgd97f9pYFDJGoAmsa7rlRKScGspV0

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jube, kuidas meie arstidel on ikka väga palju tööd: https://www.postimees.ee/7372889/eesti-arstid-soidavad-keeniasse-appi?fbclid=IwAR0wf7oepuznCMYmfgYZ-5XCW6baAPgd97f9pYFDJGoAmsa7rlRKScGspV0

Need on teised arstid, kes covidiga aidata ei saa.

Vähe sellest, et vaxifanatid vaktsineerimatuid kõike ühte patta lahterdavad. Ärge tehke arstidega sama. Kus on nüanss?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jube, kuidas meie arstidel on ikka väga palju tööd: https://www.postimees.ee/7372889/eesti-arstid-soidavad-keeniasse-appi?fbclid=IwAR0wf7oepuznCMYmfgYZ-5XCW6baAPgd97f9pYFDJGoAmsa7rlRKScGspV0

Need on teised arstid, kes covidiga aidata ei saa.

Vähe sellest, et vaxifanatid vaktsineerimatuid kõike ühte patta lahterdavad. Ärge tehke arstidega sama. Kus on nüanss?

Arsti on tõenäoliselt vähem ajakulukam koroonaosakonna jaoks ümber koolitada kui inimest tänavalt. Aga kes ikka koroonaosakonda tööle minna tahab, see on kurnav ja ohtlik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kes neid hirmutavaid teemasid pidevalt teeb?