Esileht Ilu ja tervis Kes on lõpetanud semaglutiidi kasutamist

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Kes on lõpetanud semaglutiidi kasutamist

Postitas:
Kägu

Palun jagada kogemusi kes on lõpetanud semaglutiidi kasutamist vähemalt 6 kuud tagasi.

1) kas võtsite tabletti või süstisite

2) kas saite rahuldava kaalulanguse

3) kuidas lõpetasite, kas järk-järgult ja kui pika aega see võttis

4) kas kaal on siiamaani püsinud

Plaanin taasalustada, arst soovitab, aga mulle endale tundub, et ta ei ole piisavalt pädev. Kavatsen arsti vahetada.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun jagada kogemusi kes on lõpetanud semaglutiidi kasutamist vähemalt 6 kuud tagasi.

1) kas võtsite tabletti või süstisite

2) kas saite rahuldava kaalulanguse

3) kuidas lõpetasite, kas järk-järgult ja kui pika aega see võttis

4) kas kaal on siiamaani püsinud

Plaanin taasalustada, arst soovitab, aga mulle endale tundub, et ta ei ole piisavalt pädev. Kavatsen arsti vahetada.

Selline küsitlus selleks, et sa teaksid, kas arsti vahetada ????

Nagu aru saan, siis sul hakkas kaal tõusma, kui ravimi lõpetanud olid?

Ma ei usu, et arst siis seda meetodit uuesti soovitab. Sa pigem ise tahad, ja seepärast pead arsti vahetama?

Sa oledki see eksemplar, kes arvab, et vaid tabletid teevad imesid.

+10
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

USA arstid on öelnud ju, et kaal taastub. Peadki jääma võtma. Parem mitte alustada.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA on venelane.

+2
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

USA arstid on öelnud ju, et kaal taastub. Peadki jääma võtma. Parem mitte alustada.

https://youtu.be/GOKYvBEZiBQ?t=107
https://youtu.be/GOKYvBEZiBQ?t=32

Võite ju siin miinustada, aga fakti ei muuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

USA arstid on öelnud ju, et kaal taastub. Peadki jääma võtma. Parem mitte alustada.

Üritangi aru saada, kas kaal taastub semaglutiidi ärajätmisest või valest ärajätmisest. Pole veel otsustanud kas hakkan uuesti kasutama. Ei võtnud ainult kaalu pärast, mul on diabeet. Metformin tulemust ei andnud, aga lugedes leian erinevaid variante. Kui keegi siin on juhuslikult võtnud semaglutiidi koos metformiiniga siis võib ka kogemusi jagada. Tänan 🙂

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

USA arstid on öelnud ju, et kaal taastub. Peadki jääma võtma. Parem mitte alustada.

https://youtu.be/GOKYvBEZiBQ?t=107

https://youtu.be/GOKYvBEZiBQ?t=32

Võite ju siin miinustada, aga fakti ei muuda.

Omal kogemusi ei ole?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üritangi aru saada, kas kaal taastub semaglutiidi ärajätmisest või valest ärajätmisest. Pole veel otsustanud kas hakkan uuesti kasutama. Ei võtnud ainult kaalu pärast, mul on diabeet. Metformin tulemust ei andnud, aga lugedes leian erinevaid variante. Kui keegi siin on juhuslikult võtnud semaglutiidi koos metformiiniga siis võib ka kogemusi jagada. Tänan ????

Ikka ärajätmisest. Mõtle loogiliselt. Ega sa ju metaboolselt ei adapteeru. Sul on ajutiselt söögiisu vähesem, kõht kauem täis. Nii, kui ära jätad… minu meelest on sarnane efekt ”balloonikestel”, et magu kauem täis. Päris fix on gastric bypass, aga seal on väga suured riskid ja vitamiinivaegus jne, seda teab arst täpsemalt rääkida.

Parim fix on.. pikaaegne fix. Liituda trenniga ja eluaegne dieet peale panna endale. Kui ei suuda, siis ei suuda.

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Omal kogemusi ei ole?

Ma kuulan teadust. Ma tean diabeetikuid, kes võtavad vastavaid ravimeid, aga mina ei hakka kunagi sellist asja tegema.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik asjad, kus on quick fix, on edutud asjad.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA on venelane.

Mulle torkas ka esimesena see silma 🙂

+2
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mulle torkas ka esimesena see silma ????

Siis räägib ilusti eesti keelt. Keelte oskus on väga suur pluss.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui sa oled diabeetik ja sul met peal oli, siis sa ju ei saa semaglutiidi vähendada või sul kadus diabeet ära ja enam ei pea võtma?

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

”A study found that a majority of people who take semaglutide — branded as Ozempic and Wegovy — gain most of the weight back within a year of stopping the medication.30. jaan 2023”

”Can Ozempic make you gain weight?
Results are from a 56-week medical study with 1231 adults with type 2 diabetes which compared Ozempic® with the leading branded pill, Januvia®, when both were added to one or more diabetes pills. While many people in clinical trials lost weight, some did gain weight. Ozempic® is not a weight-loss drug.”

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/35441470/ siit äkki usaldusväärsem.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui sa oled diabeetik ja sul met peal oli, siis sa ju ei saa semaglutiidi vähendada või sul kadus diabeet ära ja enam ei pea võtma?

Ega siis semaglutiid kuidagi diabeeti ei ravi. Miks ei saa siis ära jätta.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega siis semaglutiid kuidagi diabeeti ei ravi. Miks ei saa siis ära jätta.

Välja ei ravi, aga hoiab veresuhkru kontrolli all. Kas sul arst diagnoosis, et enam diabeeti pole?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja miks peab arsti poolt määratud ravi järsku pooleli jätma? Mine konsulteeri proviisori või farmatseudiga, nad ütlevad kohe sulle, et raviskeemi korrigeerib arst.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paluksin ainult kogemuslugusid, internet on läbi loetud. Tänan 🙂

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpsustan – ainult need kes on ära jätnud vähemalt 6 kuud tagasi.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paluksin ainult kogemuslugusid, internet on läbi loetud. Tänan ????

Palun. Ma seda teist teemat ei lugenud siin ega avanud, aga kuna olen agar välisuudiste vaataja, siis seal räägitakse sellest söögi alla ja söögi peale. Kurb on tõtt kuulda muidugi, saan aru. Peidame pea mudasse. Sügavale koopasse. Peidame.

0
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

kes on lõpetanud semaglutiidi kasutamist

Kasutamise.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Parim fix on.. pikaaegne fix. Liituda trenniga ja eluaegne dieet peale panna endale. Kui ei suuda, siis ei suuda.

Miks see parim on? Ohud ja riskid on samad ju – dieedist energiapuudus, samuti vitamiinide ja mineraalainete puudus. Pole mingit vahet, kas sööd oma kuni 1200 kcal seetõttu, et isu pole (ravim) või et ei mahu (bypass) või pead dieeti. Kui järele jätad, võtad samamoodi kiiresti juurde.

Trenn tuleb ka siis tõesti selline valida, mida suudad terve elu teha. Muidu sama asi, et eriti alla sellega nagunii ei saa (mõni esimene kuu ehk), aga kui koormust vähendada, kipub kiiresti tõusma.

Väga palju ravimeid on, mida võetaksegi kuni surmani. Keegi ei ütle, et nt vererõhuravim on mõttetu, kui pärast selle ärajätmist rõhk uuesti kõrgeks läheb.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paluksin ainult kogemuslugusid, internet on läbi loetud. Tänan ????

Palun. Ma seda teist teemat ei lugenud siin ega avanud, aga kuna olen agar välisuudiste vaataja, siis seal räägitakse sellest söögi alla ja söögi peale. Kurb on tõtt kuulda muidugi, saan aru. Peidame pea mudasse. Sügavale koopasse. Peidame.

TA-l on diabeet ja kaaluprobleem, mitte vaimuhäire, nagu sul. Seega, ilmselt ei ole sul midagi tarka teemasse öelda. Jäta vähemalt mõni teema rahule!

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Semaglutiid ilma retseptita – https://euhealth24.com/et/drug/rybelsus Kokku kaotasin ma 12 kg ja see võttis mul vähem kui kolm kuud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitan liituda FB grupiga, seal saad arukaid vastuseid. 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaevalt, et siin palju liigub IIt diabeetikuid, kes on metformini ja semaglutiidi kasutanud ja ozempicu min 6 kuud tagasi lõpetanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üritangi aru saada, kas kaal taastub semaglutiidi ärajätmisest või valest ärajätmisest.

Paar päeva tagasi oli sellest just artikkel ja seal oli kirjas, et seda peabki kasutama jääma.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole mingit vahet, kas sööd oma kuni 1200 kcal seetõttu, et isu pole (ravim) või et ei mahu (bypass) või pead dieeti. Kui järele jätad, võtad samamoodi kiiresti juurde. Trenn tuleb ka siis tõesti selline valida, mida suudad terve elu teha. Muidu sama asi, et eriti alla sellega nagunii ei saa (mõni esimene kuu ehk), aga kui koormust vähendada, kipub kiiresti tõusma.

On ikka vahe. Trenniga kasvab lihaste osakaal ja see võimaldab süüa kõvasti rohkem.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1) kas võtsite tabletti või süstisite

Süstisin

2) kas saite rahuldava kaalulanguse

Ei saanud, mitme kuuga langes kaal 4 kilo

3) kuidas lõpetasite, kas järk-järgult ja kui pika aega see võttis

lõpetasin harvemini süstides

4) kas kaal on siiamaani püsinud

ei jäänud püsima, kohe tuli tagasi ja juurde ka. (Õnneks nüüdseks olen toitumiskavaga pisut enam kui 4 kilo alla saanud.)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )


Esileht Ilu ja tervis Kes on lõpetanud semaglutiidi kasutamist