Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kes on olnud koroonaga intensiivis?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kes on olnud koroonaga intensiivis?

Postitas:
Kägu

Küsimus pealkirjas, keda on päästetud haiglaraviga koroonast? Ise tean ca 10 inimest kes koroona läbipõdenud aga kõik vaid kergete sûmptomitega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaire Vilgatsit on. Sven Soiver vist napilt pääses haiglast, kiirabi kloppis ta kodus elule. Enn Veskimägi oli minemas, kuid imekombel toibus. Veel tean ühte meest, 50-aastane, kõva sportlane.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimus pealkirjas, keda on päästetud haiglaraviga koroonast? Ise tean ca 10 inimest kes koroona läbipõdenud aga kõik vaid kergete sûmptomitega.

Kas sa tahad tuntud inimeste kohta teada või mida täpsemalt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimus pealkirjas, keda on päästetud haiglaraviga koroonast? Ise tean ca 10 inimest kes koroona läbipõdenud aga kõik vaid kergete sûmptomitega.

Kas sa tahad tuntud inimeste kohta teada või mida täpsemalt?

Mina sain teemaalgatusest aru nii, et ta palub inimestel kirjutada oma isiklikest kogemustest.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu vanaema, kes suri enne 99 aastast sünnipäeva, suri koroonasse. Minu valla naisseltsi üks tegus liige oli pikalt intensiivis. Jäi õnneks ellu. Memmed tegid lolli otsuse ja said enne vaktsiinide kättesaamist kambaga kokku. Peaaegu kogu seltskond jäi koroonasse ja kuna tegu vanade inimestega, siis enamik neist põdesid koroonat. Ühe memme mees seepeale suri koroonasse, intensiivis jõudis vähe olla.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

99!!! Päris muljetavaldav!

Tehke järgi!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu 50+ tuttav oli. Kaotas ca 25-30% kopsust, nii et sel suvel veel oma tavapäraseid rattamatku ei teinud. Ta ise ütleb, et üks asi, millest meedias ei räägita, on selle tagajärjel tekkiv paanikahäire – ta ärkas veel kuid hiljem öösiti üles tundega, et ei saa hingata, ja mõned korrad ajas ennast sellega nii endast välja, et naine pidi kiirabisse helistama. Nii et saigi lõpuks ravimeid selle jaoks. Kusjuures arstid ütlevad, et ärevushäirete osakaal meeste seas on viimase kahe aastaga metsikult tõusnud, mul on tutvusringkonnas ka paar tuttavat, kes pole koroonat põdenud, aga pole vaimsele pingele vastu pidanud, sest pandeemia mõjutab nende tööd ja teenistust väga palju.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu tädi oli. 62-aastane, veidi ülekaaluline, aga muidu hea tervise juures, käis tööl, elas tavalist elu. Koroonat ta tõsiseks haiguseks ei pidanud, seletas, et enamjaolt põetakse kergelt. Suvel sai koroona, alguses oli kodus, kõrge palavik, meeletu väsinud, kolmandal nädalal viidi haiglasse, haiglas oli üle kuu aja, vahepeal sai juba intensiivist välja, siis jälle tagasi. Lõpuks ikka sai terveks, kui seda seisundit terveks võib pidada. Pikalt liikuda ei jaksa, trepist teisele korrusele minek ka vaevaline, ikka väga vilets on seis. Loodan, et ikka taastub ja saab osaliseltki oma endise elu tagasi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna Eestis on praktiliselt kogu mu tutvusringkond vaktsineeritud, siis keegi neist koroonat veel põdenud polegi. Üks tuttav on vaktsineerimata ja tema põdes kodus aga suhteliselt raskelt. Nädal aega oli kõrge palavik ning üle keha liigese- ja lihasvalud.

Küll aga kuna töötan rahvusvahelises ettevõttes, siis on mul paar kolleegi, kellest üks mattis oma 30-aastase naise koroona tõttu ja teine oma ema (täpset vanust ei tea). Ka on mitmed kolleegid koroonat ise väga raskelt põdenud. Seda, kas nad viibisid ka haiglas intensiivravis või põdesid kodus, täpselt ei tea. Aga mitu nädalat oldi töölt eemal ja tagasi tulles kulus neil veel kuid, et taastuda.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kes on olnud koroonaga intensiivis?