Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kes põdenud hiljuti covidit (delta tüvi)?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Kes põdenud hiljuti covidit (delta tüvi)?

Postitas:
Kägu

Millised olid sümptomid? Kas olite vaktsineeritud? Ise sain kevadel AZ ja ei tea kas loota kaitsele…

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina just põen. Hull jõuetus ja valud kogu kehas. Pea raske, silmad valutavad, köha. Põhimõtteliselt 2 ööpäeva olin täiesti sant. Siis hakkasin tasapisi taas ringi liikuma. Ühe vaktsiini olen saanud.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuttav vaktsineerimata abielupaar põdes. Ütles, et nagu kerge suvine külmetus, korra läks palavik üle 38 ja võttis paracetamooli.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

37 palavik, silmad valutasid, kaks päeva nohu ja kurk valus. Jõuetus ja pearinglus. Kokku 5 päeva tundsin ennast haigena. Olin jõudnud ühe vaktsiini teha. Laps (vaktsineerimata)oli palavikus neli päeva 37-38,5, sellest tingitud ka peavalu. Muid sümptomeid tal polnud ja haigus kestis 4 päeva.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teil läks ikka väga kergesti siis. Mul on täna 12. päev ja kuigi liigun vaikselt ringi, siis jõudu absoluutselt ei ole. Palavik 38+ oli 9 päeva, mehel 11. Lapsed põdesid kõik kergelt, väikestel polnud palavikkugi. Endal oli küll ikka jube sant olla. Algas äkki, kõrge palavikuga mõlemal, mehel oli rohkem peas halb, mul seedetraktis, mingi päev neerud valutasid. Köha polnudki kõige hullem, kuigi köhatan siiani. Jõudu, et tööle minna, praegu endas küll ei leia, mees paranes küll kiirelt, paari päevaga oli endine. Kindlasti polnud kerge põdemine, aga olen varasemalt vähemalt kolmel korral nn tavalise viirushaigusega palju hullemini haige olnud, lihtsalt mitte nii pikalt.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Natuke teemast välja, kas kõigil, kel koroonatesti tehakse (ja on pos.) tuvastatakse ka tüvi? Või kuidas teate, mis tüve põete.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

delta on suht kerge võrreldes eelnevatega. netis oli artikkel, et järgnevad tüved muutuvad järjest nõrgemaks.

suvel põdenud tuttavad ütlesid, et miskit peavalu ja korra kurgus kraapis. kaks päeva.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

et järgnevad tüved muutuvad järjest nõrgemaks.

Seda räägiti jah koroona alguses, aga vist ei olnud õige jutt.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

delta on suht kerge võrreldes eelnevatega. netis oli artikkel, et järgnevad tüved muutuvad järjest nõrgemaks.

suvel põdenud tuttavad ütlesid, et miskit peavalu ja korra kurgus kraapis. kaks päeva.

Miks meil siis 108 inimest haiglas on?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tavaline gripp, samad sümptomid ju koguaeg olnud. Mis siis nüüd kiunuda?

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina just lugesin eile Reutersist uudist (43 000 inimese uuringu baasil), et Delta viirus viib kaks korda sagedamini haiglasse.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul tuttavatel oli kerge. Üks pereliige oli mitu päeva pikali ja no oli kõrge palaviku pärast ikka väga vastik, aga teistel läks väga kergelt. Tüsistustena on püsiv väsimus ja peavalud, aga see ei ole õnneks siiski väga hull tal. Varasemate tüvede ajast suht samad lood tuttavatel. Köha ei tea, et kellegil oleks olnud. Lastel on nohu vist pea kõigil olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuttav vaktsineerimata abielupaar põdes. Ütles, et nagu kerge suvine külmetus, korra läks palavik üle 38 ja võttis paracetamooli.

Nad olid kindlad, et neil oli delta tüvi? Olid nad su lehma lellepojad?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

delta on suht kerge võrreldes eelnevatega. netis oli artikkel, et järgnevad tüved muutuvad järjest nõrgemaks.

suvel põdenud tuttavad ütlesid, et miskit peavalu ja korra kurgus kraapis. kaks päeva.

Telegrammi artiklile viitad või?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Natuke teemast välja, kas kõigil, kel koroonatesti tehakse (ja on pos.) tuvastatakse ka tüvi? Või kuidas teate, mis tüve põete.

Minu teada ei öelda inimestele mis tüvi on. Suvel oli ca 90 Briti tüvi. Aga mõni teab “täpselt” et tema tuttavatel oli Delta tüvi????

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kes põdenud hiljuti covidit (delta tüvi)?