Esileht Hobinurk Kes tappis Otto Mülleri?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 62 )

Teema: Kes tappis Otto Mülleri?

Postitas:

Kes siis tappis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas  selle Jupiteri 8. osa lõpus ei ole lõpuks vastust? Ma pole nii kaugele vaadanud veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile hakkasime abikaasaga huvi pärast vaatama ETV-s. Pärast läksime Jupiteri edasi vaatama, nii põnevaks läks. Aga pole lõpuni jõudnud veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mõned aastad tagasi seda raamatut lugenud, mille järgi see film tehtud on. Minu mäletamist mööda oli tapja see lapselaps Robert. Osaline oli ka Otto noor armuke. Koos nad selle plaani välja mõtlesid ja teoks tegid.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naljakas, et Liina Tennossaar, kes on 58, mängib Malmsteni (51) ja Avandi (42) ema. Rekkorgi on Malmsteni isaks liiga noor, 15 aastat vanem.

+6
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

põnev on küll, aga pidevalt ka paneb see teatud diletantlik sooritus režii ja lavastuse osas kulmu kergitama ja muigama. aga kokkuvõttes ikkagi tubli sooritus. imelik, et Mirtelit ei võetud Tuisu kõrvale, aga vast liiga vana.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatan I osa ja pakun, et see välja ilmunud kutt ei ole mitte Avandi tegelase, vaid A isa, kurja vabamahe poeg.

On nii?

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaid A isa, kurja vabamahe poeg.

Proovi normaalselt kirjutada. Arvad, et see lapselaps Robert on hoopis Otto Mülleri sohipoeg ehk teiste sõnadega Otto tegi omal ajal oma minia Reeliga triksu? Olgu sellega kuidas on, ma ei ole nelja osa järel kindel, kes on mõrvar. Neljanda osa lõpus ütles Anneken, et tema tappis, aga pagan seda teab. Neli osa peaks veel olema ja äkki reedel peale kaheksandat selgub mõrvar. Mul kiiret sellega ei ole, läheb nagu läheb. Aga mulle film meeldib, hästi tehtud.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu närv ei pidanud vastu ja vaatasin Jupiterist kõik osad ära. Hästi tehtud sari. Mulle meeldis.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vaatasin ka jupiterist ära ja ausalt ma ei saa lõpust aru, et mis loogika alusel Robert Agnese korgijoogiga uinutas, kogu loo rääkis ja siis  ta üksi tee äärde jättis? Milleks see? Näidata, kui saamatu politsei oli? Või kokkuhoidev pere, et nii varjata ja üksteist aidati?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vaatasin ka jupiterist ära ja ausalt ma ei saa lõpust aru, et mis loogika alusel Robert Agnese korgijoogiga uinutas, kogu loo rääkis ja siis ta üksi tee äärde jättis? Milleks see? Näidata, kui saamatu politsei oli? Või kokkuhoidev pere, et nii varjata ja üksteist aidati?

See on kõikide mõrvarite ju märg unistus, et nende tegusid tunnustatakse. A la nad ei jäänud vahele, aga see kibelemistunne on ikka alles, et kui tubli ta on, sai sellise asjaga hakkama ja vahele ka ei jäänud. Kellelgile ikka oleks tahtnud rääkida, kes asjasse segatud ei ole. Ja nagu Robert ise ütles, ei mäleta Agnes järgmine päev ühtegi sõna ka, mida Robert rääkis.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis loogika alusel Robert Agnese korgijoogiga uinutas, kogu loo rääkis ja siis ta üksi tee äärde jättis

On kange tahtmine kellelegi ära rääkida, aga mitte vahele jääda. See oligi hea viis- rääkis, jutustas, sai jagada, aga teine ei mäleta hiljem midagi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

põnev on küll, aga pidevalt ka paneb see teatud diletantlik sooritus režii ja lavastuse osas kulmu kergitama ja muigama. aga kokkuvõttes ikkagi tubli sooritus. imelik, et Mirtelit ei võetud Tuisu kõrvale, aga vast liiga vana.

Mina ei tea mis diletantlikust sooritusest räägitakse. Ma pole kohe üldse ekspert ka. Mina just imestan, et eestlaste kohta on nii põnev ja jutti jooksev seriaal tehtud. Polegi tohutuid pikke pause, heietusi vms. Ma 5. osa juures.

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah, no siin on enda meelest ju mõned jube tegijad koos, kunagi mõned Käod oigasid ka Netsajeva puhul, kui õudselt “mustalt” ikka laulab jnejne 🙂

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõned häirivad asjad olid ka, näiteks auk vaibas (5,osa 4,17min). Hirmrikka mehe majas tundus see küll kohatu. Ja köögis ka oli ikka sein puhta lagunenud. Arusaadav, et vana mõis, aga kui inimesed sees elavad, siis tehakse sellised asjad ikka korda. Ja perepoeg Oliveri tuba oli ikka väga mannetu miljonäride kohta. Mõisas oli ju tube palju, aga tal oli mingi kivine väike uberik, kitsa puust voodiga.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk siis proua Merle läks vangi?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk siis proua Merle läks vangi?

Ju siis. Kui just järge ei tule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk siis proua Merle läks vangi?

vangla haiglasse kui selline on olemas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks rikkad inimesed peaks niimoodi  vanaaja talupere stiilis elama – mitu põlve ühes majas koos? Ämm, äi, minia või isa armuke jne tuterdavad suvalisel ajal su magamistoas ja põrkad nendega iga nuka peale kokku. Milleks see rikkus, kui kodus privaatsust pole. Natuke liiga Salmonite ajastusse jäänud seriaal.

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõelises lossis ainult kahekesi või 2-3 lapsega elada oleks ikka väga kõle. Tänapäeval aednikku, kojameest, kokka + muud teenijateväge vaevalt keegi peab.

Kas kujutad ette, et igal põlvkonnal on oma selline suur loss? Eestis!

Paistab, et Kõue mõisasse (filmimiskoht) ongi päris palju ehtsat vana jäetud https://kau.ee/room/amelies-suite/

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõelises lossis ainult kahekesi või 2-3 lapsega elada oleks ikka väga kõle. Tänapäeval aednikku, kojameest, kokka + muud teenijateväge vaevalt keegi peab.

Kas kujutad ette, et igal põlvkonnal on oma selline suur loss? Eestis!

Paistab, et Kõue mõisasse (filmimiskoht) ongi päris palju ehtsat vana jäetud https://kau.ee/room/amelies-suite/

Miks siis peaks seal kõledalt suures mõisas üldse elama? Sinna teed hotell või miskit, kui mõisa omanik olla tahad. Ma ei tea ühtegi rikast, kes niimoodi suure kärgperena ühes majas ja majapidamises tahaks elada,  igapäevaselt ämm-äiaga kööki, elutuba jne jagada. Nii suure kambaga ühises suures majas elades on kindlasti vaja koristajat, kokka ja aednikku.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk siis proua Merle läks vangi?

usun, et kuus nädalat hiljem oli ta juba surnud. Rääkisid ju minevikus temast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

… kes seal autos kõrvalistmel pärast  istus, kui Robert välja läks?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaim.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga huvitavalt tehtud sari. Alguses uurija ju rääkis, kui oluline mees oli Otto, kuidas survestas Avandit (Oliveri) süüd omaks võtma, siis mida edasi seda teist moodi iga ulekuulatavaga käitus, kuna hakkas arusaama, et see asi ei olegi nii lihtne. Väga meeldis näitlejate töö, eriti Rekkor vastiku ja õela vanamehe rollis ning Murel – hall hiir, kes tegelikult teadis väga palju. Ja see oli huvitav, kuidas tunnistajad erinevalt mäletasid ning filmitud oli ka erinevalt.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane osa oli ikka väga segane. See püstolite vahetus – kõik reageerisid ilma küsimusi esitamata sekundi pealt – ebausutav. Ja see Reeli lugu – miks ta siis ära läks? Sellepärast, et nägi, kuidas Otto elutoa laual Monikat vägistas? Kuidas Monika seal olla sai? Reeli ja Oliver olid ju õnnelikus abielus sel ajal. Ja siis tuli Reeli tagasi pärast 18 aastat ja juba tunni pärast seksisid seal talveaias. Samal ajal oli ju Oliver Monikaga õnnelikus kooselus, või ei olnud?

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

… kes seal autos kõrvalistmel pärast istus, kui Robert välja läks?

Mulle tundus, et see oli vikatimees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõned tähelepanekud. See Roberti homovärk oleks võinud lõpus olemata olla. Minu arvates ei sobinud Oliver ja Oskar oma naistega üldse kokku. Oleks nad naised ära vahetanud, siis veel. Monika ning Oliver olid tüüpidelt nii erinevad. Aga ehk Otto sundis poisse vägisi abielluma nende naistega. Imestan, et Reelika seda üles ei tunnistanud, et Otto teda ka põrutas omal ajal ja see oli lahkumise põhjus. Väitis, et nägi pealt Otto ja Monika seksimist. Aga muidu oli hästi tehtud film, äkki tuleb isegi järg filmile.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole vaja ju ometi nii deitalidesse süüvida, see on lavastus. Ka mind ajasid naerma või häirisid mõned asjad: nt täiskasvanud Oliver elab väikeses toas ja hoiab voodi all viiulit aastakümneid jne jne.

Aga mis siis 🙂 Mul on omal ka see kiiks, et näen seriaalides ja filmides nii palju absurdsusi.

Kokkuvõttes tubli töö 🙂

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole vaja ju ometi nii deitalidesse süüvida, see on lavastus. Ka mind ajasid naerma või häirisid mõned asjad: nt täiskasvanud Oliver elab väikeses toas ja hoiab voodi all viiulit aastakümneid jne jne.

Aga mis siis 🙂 Mul on omal ka see kiiks, et näen seriaalides ja filmides nii palju absurdsusi.

Kokkuvõttes tubli töö 🙂

Ma sain aru, et Oliver ei elanud seal, see oli ta tuba kui külla tuli. Kuhu ta oleks seal koos elukaaslasega mahtunud? 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 62 )


Esileht Hobinurk Kes tappis Otto Mülleri?