Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kes veel kolm korda koroonas olnud?

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Kes veel kolm korda koroonas olnud?

Postitas:
Kägu

Oehh, eile hakkas nohu ja tegin just kiirtesti – jälle positiivne. Alles aprillis põdesin viimati, siis oli 10 päeva nohu ja ilge peavalu. Esimest korda põdesin 2021 kevadel, siis nagu ei olnudki nii hull, ainult suur kurguvalu. Vahepeal, 2021 sügisel sain kaks süsti vaktsiini veel ka.

Jubedalt hakkab ära tüütama. Varasemalt ma polnud 20 aastat töölt haiguslehel olnud, nii terve inimene. Nüüd kahe aasta jooksul pean kolmandat korda haiguslehele jääma, ehkki hetkel peale nohu miskit viga polegi. Kes veel kaks või kolm korda põdenud – kuidas teil järgmised korrad möödusid ja kui kaua kodus olite? Kas põdemised olid erinevad kui esimesel korral? Kusjuures – maitse ja lõhnameel pole mul ükski kord kuskile kadunud.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean mitut, kellel 2 korda olnud ja ühte, kellel 3 korda – iga kord on täiesti erinev ja pole ka ühest loogikat, et alati on esimene kord kergem ja siis raskem või vastupidi. Ühel oli esimene kord jube raske põdemine, teisel teine kord raske põdemine. See, kes kolm korda on olnud haige, on iga kord üsna ühtmoodi olnud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina 🙂 Just viimased isolatsioonipäevad. Sümptomite algusest täna 7. päev, test läks positiivseks alles 4. päeval.

Esmaspäeval tahtisn 4. vaktsiini tegema minna.

Iga korraga läheb järjest kergemaks see põdemine.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma sain alles oma esimese. Kolmandat nädalat räige köha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

2020 Märts oli mingi haigus (ei olnud stamp sümptomid, aga polnud ka aevastus-ja-kaks-köhatust – peale seda jäi nina limaskest terveks aastaks seest katki :))

2021 August oli mingi haigus (väga kerge ja sain oma võluvahenditega kohe jagu, mees oli samas 3 päeva audis – olin samal ajal ka rase)

2021 November oli mingi haigus (väga kerge ja pm 1 päev ainult, kuigi paar päeva hiljem kuulutati välja Omicron ja täpselt selliste sümptomitega oligi; olin samal ajal ka rase)

2021/2022 aastavahetus oli mingi haigus (raske nohu, tüütu köha ja kurguvalu, liasvaldud, peavalu, maitsemeel kadus ka ära, vb oli covid – jõulude ajal oli maakodus palju inimesi väikeses ruumis ninapidi koos – võis ka mis iganes muus külmetushaigus olla; olin samal ajal ka rase)

2022 September oli mingi haigus (mehel oli kiirtest positiivne, küllap sain ka nakkuse, kui just ei levinud mitu haigust korraga ja minule jäi siis miski muu. Beebi oli ka paar päeva kergelt haige)

Ükski kord mingi testiga kinnitanud pole – võimalik, et mõni/mõned neist oli covid, mõni mingi muu külmetus/viirus/immuunsüsteemi piiripeale ajamine.

+1
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul kolmas kord. Iga korraga on läinud kergemaks, praegu nagu õieti ei saanud arugi, et haige: 3 p oli nohu-köha ja väike palavik ainult. Esimene kord oli kõige raskem, delta 2021 aug, 2022 veebr teistkordselt ja nüüd 3. kord. Seejuures on tõesti tõsi, et kui varemalt näitas kiirtsets kohe sümptomite tekkides, siis nüüd alles 4. päeval. Reede hommikul sain posit tulemuse ja laup olid juba kõik sümptmid kadunud. Plaanin homme tööle minna, 48 h on siis möödas sümptomitest. Töötan lasteaias, kahel viimasel korral olen haiguse saanud kindlalt töö juurest.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis teed neid teste siis iga nohuga? Ma võtan kodukontori kui nina tatiseks läheb ja kui enam ei ole tatine, siis kontorisse tagasi.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen kindlasti sada korda selle pulga andmeil koroonas olnud,kui oleks iga nohu voi käheda kurgu peale end testima vedanud. Eriti naljakas on see ,et inimesed arvavad,et see mürgisüst neid nohust päästab,siis imestavad,et hoopis nii haiged polegi varem olnud ja peale seda lähevad teevad neljanda…. Anna jumal mõistust! Pole süste-pole ka eriti haige. Enamus inimesed muidugi ammu aru saanud,ka targad ja haritud,et hirmus immuunsüsteemi häirimine on toimunud läbi nende vaktsiinide. Ärge tehke enam neid süste ja ärge ajage igat nohu taga. Elu on nagu ennemuiste, uskuge mind! Muide,enteroviirus ja gripp on sellel hooajal juba kuuldavasti ikka kordi karmimad,ma ei saa selle koroona jahumisest aru. Muud viirused on alati olnud hullemad!

+8
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alles aprillis põdesin viimati, siis oli 10 päeva nohu ja ilge peavalu. Esimest korda põdesin 2021 kevadel, siis nagu ei olnudki nii hull, ainult suur kurguvalu. Vahepeal, 2021 sügisel sain kaks süsti vaktsiini veel ka.

Mina ???? Just viimased isolatsioonipäevad. Sümptomite algusest täna 7. päev, test läks positiivseks alles 4. päeval. Esmaspäeval tahtisn 4. vaktsiini tegema minna. Iga korraga läheb järjest kergemaks see põdemine.

Aga näed, kui tore siis. Tehke aga muudkui süste edasi ja põdege neljandat, viiendat, kuuendat korda.
Ikka päris uskumatu, kui lollid on inimesed…

+7
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma olen kindlasti sada korda selle pulga andmeil koroonas olnud,kui oleks iga nohu voi käheda kurgu peale end testima vedanud.

Sul on siis kogu aeg nohu või kurk kähe? Ma olen tõesti iga kord PCR või kiirtesti teinud, kui nohu/kurk kähe, lisaks olen teinud kiirteste siis, kui teadaolevalt on olnud pikem kokkupuude koroonahaigega, lisaks ka mõned korrad muudel põhjustel (enne/pärast reisi, koosolekule pääsemiseks jms). 100 testimist kindlasti kokku ei tule ja vaid korra olen näinud positiivset kiirtesti (aga kuna nii 3p enne tehtud kui ka järgmisel hommikul võetud PCR  olid negatiivsed, siis loeti see valepositiivseks). Valepositiivseid esineb, aga minu kogemustest siiski harva, iga nohu korral kindlasti test positiivset ei näita. Mulle tundub juba enda puhul imelik, et pole põdenud või vähemalt mitte põdemisele jaole saanud. Aga mine tea, äkki see “mürgisüst” siiski toimib mul, pareminigi kui lubatud 🙂

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alles aprillis põdesin viimati, siis oli 10 päeva nohu ja ilge peavalu. Esimest korda põdesin 2021 kevadel, siis nagu ei olnudki nii hull, ainult suur kurguvalu. Vahepeal, 2021 sügisel sain kaks süsti vaktsiini veel ka.

Mina ???? Just viimased isolatsioonipäevad. Sümptomite algusest täna 7. päev, test läks positiivseks alles 4. päeval. Esmaspäeval tahtisn 4. vaktsiini tegema minna. Iga korraga läheb järjest kergemaks see põdemine.

Aga näed, kui tore siis. Tehke aga muudkui süste edasi ja põdege neljandat, viiendat, kuuendat korda.

Ikka päris uskumatu, kui lollid on inimesed…

ja misasi sinul valutab?

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen kindlasti sada korda selle pulga andmeil koroonas olnud,kui oleks iga nohu voi käheda kurgu peale end testima vedanud. Eriti naljakas on see ,et inimesed arvavad,et see mürgisüst neid nohust päästab,siis imestavad,et hoopis nii haiged polegi varem olnud ja peale seda lähevad teevad neljanda…. Anna jumal mõistust! Pole süste-pole ka eriti haige. Enamus inimesed muidugi ammu aru saanud,ka targad ja haritud,et hirmus immuunsüsteemi häirimine on toimunud läbi nende vaktsiinide. Ärge tehke enam neid süste ja ärge ajage igat nohu taga. Elu on nagu ennemuiste, uskuge mind! Muide,enteroviirus ja gripp on sellel hooajal juba kuuldavasti ikka kordi karmimad,ma ei saa selle koroona jahumisest aru. Muud viirused on alati olnud hullemad!

päriselt? kahe aasta,  jooksul sada korda, ehk siis samahästi kui iga nädal nohu või kurk kähe? eriti toimekast immuunsüsteemist see just ei kõnele…

 

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen kindlasti sada korda selle pulga andmeil koroonas olnud,kui oleks iga nohu voi käheda kurgu peale end testima vedanud. Eriti naljakas on see ,et inimesed arvavad,et see mürgisüst neid nohust päästab,siis imestavad,et hoopis nii haiged polegi varem olnud ja peale seda lähevad teevad neljanda…. Anna jumal mõistust!

Näe, mulle andiski. Olen neli süsti saanud ja pole koroonas olnud. Viimase kolme aasta jooksul on olnud kaks korda kerge nohu, ka siis olid testid negatiivsed. Rohkem pole haige ka olnud.

Tõesti huvitav, et kui mitu korda sina siis viimase kolme aasta jooksul haige oled olnud? Sadu kordi?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis teed neid teste siis iga nohuga? Ma võtan kodukontori kui nina tatiseks läheb ja kui enam ei ole tatine, siis kontorisse tagasi.

Muidugi teeme. Neid kiirteste tuleb ju koolidest karpide viisi, kodus juba ladu. Mis ma neid hoian?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis teed neid teste siis iga nohuga? Ma võtan kodukontori kui nina tatiseks läheb ja kui enam ei ole tatine, siis kontorisse tagasi.

Muidugi teeme. Neid kiirteste tuleb ju koolidest karpide viisi, kodus juba ladu. Mis ma neid hoian?

????????????????????????????

Me pole ühtegi testi koolist saanud, kuidas teile ladu on koju tekitatud? Mis koolist jutt käib?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alles aprillis põdesin viimati, siis oli 10 päeva nohu ja ilge peavalu. Esimest korda põdesin 2021 kevadel, siis nagu ei olnudki nii hull, ainult suur kurguvalu. Vahepeal, 2021 sügisel sain kaks süsti vaktsiini veel ka.

Mina ???? Just viimased isolatsioonipäevad. Sümptomite algusest täna 7. päev, test läks positiivseks alles 4. päeval. Esmaspäeval tahtisn 4. vaktsiini tegema minna. Iga korraga läheb järjest kergemaks see põdemine.

Aga näed, kui tore siis. Tehke aga muudkui süste edasi ja põdege neljandat, viiendat, kuuendat korda.

Ikka päris uskumatu, kui lollid on inimesed…

ja misasi sinul valutab?

See on kogu sinu analüüs? Lihtsalt midagi lollakat pläratada? 😀

+1
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

päriselt? kahe aasta,  jooksul sada korda, ehk siis samahästi kui iga nädal nohu või kurk kähe? eriti toimekast immuunsüsteemist see just ei kõnele…

Perekooli autist, kes näeb sõnu aga mitte mõtet, ka jälle platsis kommenteerimas

0
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Alles aprillis põdesin viimati, siis oli 10 päeva nohu ja ilge peavalu. Esimest korda põdesin 2021 kevadel, siis nagu ei olnudki nii hull, ainult suur kurguvalu. Vahepeal, 2021 sügisel sain kaks süsti vaktsiini veel ka.

Mina ???? Just viimased isolatsioonipäevad. Sümptomite algusest täna 7. päev, test läks positiivseks alles 4. päeval. Esmaspäeval tahtisn 4. vaktsiini tegema minna. Iga korraga läheb järjest kergemaks see põdemine.

Aga näed, kui tore siis. Tehke aga muudkui süste edasi ja põdege neljandat, viiendat, kuuendat korda.

Ikka päris uskumatu, kui lollid on inimesed…

ja misasi sinul valutab?

See on kogu sinu analüüs? Lihtsalt midagi lollakat pläratada? ????

vastan siis sinu enda sõnadega,

Ikka päris uskumatu, kui lollid on inimesed…

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

päriselt? kahe aasta, jooksul sada korda, ehk siis samahästi kui iga nädal nohu või kurk kähe? eriti toimekast immuunsüsteemist see just ei kõnele…

Perekooli autist, kes näeb sõnu aga mitte mõtet, ka jälle platsis kommenteerimas

ja mis see mõttekene siis oligi? et oled sageli haige ja miskipärast ülbelt kindel, et see ongi normaalne?

vastuse mõte jääb samaks. see ei ole normaalne.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen põdenud kaks korda. Esimene kord oli eelmise aasta sügisel. Siis oli mul veidi köha ja kohutav väsimus. Nüüd teist korda sain ma selle eelmisel kuul. Ja mul polnud mitte mingeid sümptomeid – 0.

Teisel korral ma poleks teadnudki, et mul on covid kui mu mees poleks testi teinud. Temal olid kerged sümptomid.

Ise olen vaktsineerimata.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen põdenud kaks korda. Esimene kord oli eelmise aasta sügisel. Siis oli mul veidi köha ja kohutav väsimus. Nüüd teist korda sain ma selle eelmisel kuul. Ja mul polnud mitte mingeid sümptomeid – 0.

Teisel korral ma poleks teadnudki, et mul on covid kui mu mees poleks testi teinud. Temal olid kerged sümptomid.

Ise olen vaktsineerimata.

Mis põhjusel ta miinuseid sai? Sest ta pole vaktsineeritud? Nagu näha, siis tal polnud vajadustki.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen põdenud kaks korda. Esimene kord oli eelmise aasta sügisel. Siis oli mul veidi köha ja kohutav väsimus. Nüüd teist korda sain ma selle eelmisel kuul. Ja mul polnud mitte mingeid sümptomeid – 0.

Teisel korral ma poleks teadnudki, et mul on covid kui mu mees poleks testi teinud. Temal olid kerged sümptomid.

Ise olen vaktsineerimata.

Mis põhjusel ta miinuseid sai? Sest ta pole vaktsineeritud? Nagu näha, siis tal polnud vajadustki.

heida pilk teema pealkirjale.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina aga ei ole seda kordagi põdenud, vähemalt ei ole see kunagi kinnitust leidnud. Haige ikka olen olnud, aga koroonatestid näitavad, et alati on midagi muud.

Nüüd ei teagi, kas ma päriselt ei ole seda iial põdenud või olen, aga nii et ei saanud arugi.

Samuti on mul laps koolis ja sealt on saadetud koju teste, praegu mul kaks karbitäit 5×5 testi. Sel sügisel pole veel vaja olnud midagi testida.

Ka laps ei ole teadaolevalt koroonas olnud, eelmisel aastal testiti koolis ka igaksjuhuks, klassis oli koroonakolle kaks korda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen põdenud kaks korda. Esimene kord oli eelmise aasta sügisel. Siis oli mul veidi köha ja kohutav väsimus. Nüüd teist korda sain ma selle eelmisel kuul. Ja mul polnud mitte mingeid sümptomeid – 0.

Teisel korral ma poleks teadnudki, et mul on covid kui mu mees poleks testi teinud. Temal olid kerged sümptomid.

Ise olen vaktsineerimata.

Mis põhjusel ta miinuseid sai? Sest ta pole vaktsineeritud? Nagu näha, siis tal polnud vajadustki.

heida pilk teema pealkirjale.

Hmm…äkki loeks pealkirjast kaugemale? Seal oli kirjutatud, et kes on põdenud KAKS või kolm korda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu 8a on 4x koroonas olnud. Kõik korrad ametlikult kinnitatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mees ka 3x olnud. Ise ma pole ametlikult kordagi olnud. Väike nohu on olnud, aga pcr testi pole kordagi teinud. Vaktsineerisin end ära ja edasi oli ükskõik.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimene põdemine oli enne, kui vaktsiinid Eestisse jõudsid, väga raskelt ja tüsistustega kulges ja pidev nõrkus ja väsimus jäi peale haigust ka alles. Siis vaktsineerisin ja väga pikalt ei korjanud seda kuskilt külge, kuigi väga palju lähikontakte oli. Kolmanda doosi saamiseni oli kuu aega jäänud ja siis tuli omicron-tüvi, jälle mitu nädalat rivist väljas. Tõhustusdoosi sain lõpuks selle kiidetud ja uut tüüpi vaktsiiniga, aga ei päästnud see kolmandast põdemisest ka just hiljuti. Kui niimoodi võrrelda, et kas vaktsineeritult põdedes oli kuidagi kergem haiguse kulg, kui vaktsineeritult, siis täpselt sama vilets ja raske. Ma ei ole vaktsiinivastane ja esialgse covidi variandi puhul siiralt usun, et vaktsiin hoidis pikaks ajaks haiguse eemal, aga arvan, et uute tüvedega on tegu tuuleveskitega võitlemisega, viimane vaktsiin oli täiesti kasutu. Uusi tüvesid tuleb kogu aeg juurde, viirused on kavalad ja adapteeruvad ja ilmselt mõne aasta pärast käsitletakse seda hooajalise viirushaigusena.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kes veel kolm korda koroonas olnud?