Esileht Pereelu ja suhted Kihlatud mees lööb mulle külge

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 48 )

Teema: Kihlatud mees lööb mulle külge

Postitas:

Olen märklaud sellest hetkest, mil mind nägi. Väidab, et on armunud. On valmis oma kihlatust loobuma.
Kuidas mõista sellist meest?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 16.06 21:21; 18.06 09:05; 18.06 10:11; 18.06 10:16; 18.06 11:50; 18.06 13:32; 18.06 15:37; 18.06 16:04; 19.06 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mida loeb see mida teised perekoolikad arvavad? Sina pead oma südame järgi tegutsema!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii ja millal pulmad on?
Aga kokkuvõttes on ju asi nii, et asi ju selgemast selgem. Pead valmis olema, et võid olla järgmine kihlatud. Ning sellele võib kaasneda hülgamine mehe poolt. Sest kui sa hetkel lähed tema poolele, siis ta saab enesekindlust juurde ja arvab, et saab sõrmenipsuga keda iganes tahab. Ning ka käituda võib naistega, kuidas tal vaid tuju on.
Kardan, et kahetsed ise hiljem vägagi seda, kui annadki talle võimaluse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 16.06 21:59; 17.06 09:51; 18.06 09:18; 18.06 10:10; 18.06 10:26; 18.06 12:58; 18.06 13:56; 18.06 16:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks ära pigista silma kinni selles osas, et see näitab otseselt mehe väärtushinnanguid ellu, suhetesse, oma kaaslasesse (kes iganes see siis hetkel oleks või poleks). Jah, iga üks võib teha vigu ja ka peale kihlumist/abiellumist jne avastada, et on armunud kellessegi teisesse vms, aga sel juhul- ole normaalne, väärikas, aus ja lõpeta esmalt oma eelmine suhe ning siis avalda järgmisele armastust, mitte vastupidi. Ei tahaks endale sellise suhtumisega kaaslast, kes hoiab mitut rauda korraga tules, eriti, kui ühel juhul on tegemist juba kihlusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina siin üldse ei vaataks kihlatust. Oluline on, mis sa ise sellest mehest arvad? Ilmselt siiski ei arva midagi, ei meeldi sulle see mees. Muidu tema kihlus sulle ette ei jääks, kui oleksid kõrvuni armunud.
Elus võib ikka juhtuda, et kohtud õigega, aga valel hetkel. Palju siis ikka neid täiskasvanuid inimesi igal hetkel täiesti vabasid on? Enamasti vähegi atraktiivsed inimesed kaua üksi pole. Nii ei saagi selle õigega kunagi suhet luua, sest embkumb teist võib parajasti hõivatud olla.
Kihlus ei ole ju veel väga tõsine asi, kui omavaheline tõmme on tõsine. Mind takistaks küll laste olemasolu. Aga kui mees mulle vägaväga meeldiks, tunneks, et on nüüd see minu teine pool, ja tema tunneks minu suhtes samamoodi, siis lihtsalt tuleks see kihlus katkestada. See olekski lakmus: kui mees on valmis kihluse katkestama minu pärast, järelikult on tema tunded tõsised. Vaadates teiselt poolt, siis olles ise selle kihlatu rollis, eelistaks ka kihluse katkestamist, kui minu tulevane enne pulmi teisesse armuks. Mõtleks, et hea et veel niigi läks, et enne pulmi ja enne lapsi tõde selgus. Jõuan ka veel endale leida mehe, kellele mina võiks olla see õige ja ainuke.
Aga kui sina ilmselt mehe tunnete peale nina kirtsutad, siis sulle see mees ilmselt pole õige ja nii ütlegi talle. Eks siis ole juba tema asi, mis ta oma kihlusega peale hakkab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No siin ikka ollakse tavaliselt väga veendunud, et kui mees on avaldanud soovi abiellumiseks (mida kihlus ju tähendab), siis on tal olemas kindel otsus väljavalitu osas, kellega soovitakse elu lõpuni koos olla. Miks nüüd enamusele tundub, et see nagu tegelikult ei tähendagi midagi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 01:55; 17.06 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga räägi siis kaua nende kilhus kestnud on. Ja kas nad üldse kavatsevad abielluda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 16.06 21:59; 17.06 09:51; 18.06 09:18; 18.06 10:10; 18.06 10:26; 18.06 12:58; 18.06 13:56; 18.06 16:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No siin ikka ollakse tavaliselt väga veendunud, et kui mees on avaldanud soovi abiellumiseks (mida kihlus ju tähendab), siis on tal olemas kindel otsus väljavalitu osas, kellega soovitakse elu lõpuni koos olla. Miks nüüd enamusele tundub, et see nagu tegelikult ei tähendagi midagi?[/tsitaat]

Siin on täpselt ÜKS kommenteerija, kelle jaoks kihlus ei tähenda piisavat seotust.
Et mis ENAMUSEST sa räägid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Siin on täpselt ÜKS kommenteerija, kelle jaoks kihlus ei tähenda piisavat seotust.
Et mis ENAMUSEST sa räägid? [/tsitaat]

Näita üks kommentaar, mis ütleks, et hoia eemale, see mees on juba hõivatud. Kõik arvamused on sellised poolpehmed ja mööndustega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 01:55; 17.06 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Näita üks kommentaar, mis ütleks, et hoia eemale, see mees on juba hõivatud. Kõik arvamused on sellised poolpehmed ja mööndustega.[/tsitaat]
poolpehmed sellepärast, et teemaalgatus ei küsi \”kas minna temaga või mitte\” vaid hoopis \”kuidas mõista sellist meest\”. Tähendab, teemaalgataja pole nagu huvitatud niikuinii.

Aga kuidas mõista sellist meest? Asja sa tast mõista tahad. Alustuseks saagu ta ise endast paremini aru.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hahaa, sest enamusele ei loe tegelikult abielu ka mitte midagi, kui ollakse armunud. Abielu on neile inimestele ainult enesekaitsevahend teiste \”sissetungijate\” eest. Siis on hea öelda, et mees on abielus ja järelikult teinud oma valiku. Aga kui ise armuvad, pole oluline ei enda abielu ega teise inimese oma. Täiesti mõttetu hämamine sel teemal.

See läheb teemast mööda veidi, aga tegelikult ei loe, kas on abielu, kihlus, kooselu, loeb inimese südametunnistus, empaatiavõime, kohusetunne. On inimesi, kes ei suuda petta või petavad väga raske südamega (ja sedagi ainult korra elus, pärast seda kogemust ei taha nad enam selliseid süümepiinu tunda) isegi, kui nad on väga armunud. Ma olen märganud, et need inimesed on muudes asjades ka kaunis pühendunud ja kohusetundlikud. Ja siis on terve hulk inimesi, kes saladuskatte all asja ära proovida tahavad ja teevad seda seni, kuni mõni \”paha\” inimene nende saladuse välja räägib. Siis on nad kenasti oma kaaslase juures tagasi ja kogu muu maailm on nende vastu ebaõiglane olnud ja kõiges tehtus süüdi (või siis oma petetud kaaslane, kes niigi juba hingevalus vaevleb). Siis veel juurde mõned, kes kodust välja visatakse ja valima sunnitakse. Ning mõned eriti haruldased eksemplarid, kes armuvad, püüavad endast aru saada, lõpetavad vana suhte ja loovad alles siis uue.

Aga teemaalgatajana ütleksin kihlatud mehele teisel ligitikkumisel (esimesest oleksin tõenäoliselt liiga hämmingus, et kiirelt reageerida) otse, mis asjast arvan ja head ma sellest ei arva. Tema õnnetus, kui ta seda teiste inimeste juuresolekul püüab teha – tõotab tulla väga piinlik olukord selle mehe jaoks.

Ja mõista teda – milleks? Ju sa ikka oled huvitatud ise ka temast, et siin mingeid tagamaid ja põhjusi otsid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 13:05; 18.06 11:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult ta meeldib mulle küll. Ta on kena, tark, hooliv, abivalmi ja nii edasi. Just selline, nagu olen mõelnud, milline mu mees olla võiks.
Oh, ma ei teagi enam kuidas nüüd edasi. Nõme olukord, ei oska olla, ei oska midagi teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 16.06 21:21; 18.06 09:05; 18.06 10:11; 18.06 10:16; 18.06 11:50; 18.06 13:32; 18.06 15:37; 18.06 16:04; 19.06 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tegelikult ta meeldib mulle küll. Ta on kena, tark, hooliv, abivalmi ja nii edasi. Just selline, nagu olen mõelnud, milline mu mees olla võiks.
Oh, ma ei teagi enam kuidas nüüd edasi. Nõme olukord, ei oska olla, ei oska midagi teha.[/tsitaat]

Tead mis mina arvan?
Sa vaid kujutad seda endale ette.
Ei usu, et kihlatud mees hakkaks nüüd teist naist jahtima.
Tean selliseid juhtumeid, kus vaid üks pool arvab, et midagi susiseb

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 16.06 21:59; 17.06 09:51; 18.06 09:18; 18.06 10:10; 18.06 10:26; 18.06 12:58; 18.06 13:56; 18.06 16:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varsti on sinuga kihlatud ja jahib järgmist!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.06 09:41; 18.06 10:09; 18.06 10:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tundub, et vähemalt enamus Perekooli kommenteerijatest on eneseohverdajad, kes mingil juhul ei suhtle meestega, kes on abielus või kihlatud. Mis te arvate, et kõik abielud jäävad alatiseks püsima? Kui nt teemaalgataja selle mehega suhtlemise lõpetab, kas siis selle pere õnn kestab igavesti? Sry aga ma ei usu, kuigi jah nii võib see ka olla. Ma olen näinud abielusid, mis ei kesta ühte aastatki. Ise ma abielus ei ole, piisab sellest, et üks ja sama mees on mu kõrval olnud 15 aastat.
Tõesti ma mõtlen veidi teisiti kui enamus siin, aga kui keegi mulle meeldiks, ja ma otsiks endale seda õiget, siis mind ei huvitaks küll see kihlus. Sry, aga see on minu arvamus. [/tsitaat]

Ühest küljest on sul õigus ja elu näitab, et ilmselt sa pole ainus, kes nii mõtleb (ligi pooled abieludest ju ka lahutatakse), KUID asjad pole alati must-valged. Minu 35 aastat kestnud elu on näidanud, et need mehed, kes suhtes olles teise seelikusabas jooksevad, jätkavad seda ka järgmise \”armastusega\”. Kindlasti pole see 100% reegel, siiski enda ja mitme ümbritseva naisterahva kogemus on just selline.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.06 09:41; 18.06 10:09; 18.06 10:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tundub, et vähemalt enamus Perekooli kommenteerijatest on eneseohverdajad, kes mingil juhul ei suhtle meestega, kes on abielus või kihlatud. Mis te arvate, et kõik abielud jäävad alatiseks püsima? Kui nt teemaalgataja selle mehega suhtlemise lõpetab, kas siis selle pere õnn kestab igavesti? Sry aga ma ei usu, kuigi jah nii võib see ka olla. Ma olen näinud abielusid, mis ei kesta ühte aastatki. Ise ma abielus ei ole, piisab sellest, et üks ja sama mees on mu kõrval olnud 15 aastat.
Tõesti ma mõtlen veidi teisiti kui enamus siin, aga kui keegi mulle meeldiks, ja ma otsiks endale seda õiget, siis mind ei huvitaks küll see kihlus. Sry, aga see on minu arvamus. [/tsitaat]

No mina leian, et kui naine jahib ja flirdib mehega kes on hkihlatud või abielus, siis on ta enesehinnanguga tõsised probleemid. Teisisõnu nii madalale ma lihtsalt ei lasku.
Kui mees tahab mind niiväga, siis ta lõpetabki enne oma abielu või kihluse ära ja kõik. Vot siis ma usun esiteks, et tal on tõsi taga, ning siis ma võin mõtlema hakata.
Kuigi ütlen ka seda, et samas minu silmis pole see mees eriti usaldusväärne, sest tema samme järelikult kunagi ette ka ei tea.
Kui sind ei huvita teise kihlus, siis järelikult ei huvita ka see, kui sinu ja mehe kihluse vahele tuleb keegi teine naine ja lihtsalt loobud mehest. Ning sinu jutust on tegelikult ka näha seda, et ega sa polegi kedagi vist kunagi armastanud ja ei teagi mida see tähendab, või siis pead kunagi reaalselt samas situatsioonis olema, et sulle arusaam pähe jõuaks mis see tegelikult on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 16.06 21:59; 17.06 09:51; 18.06 09:18; 18.06 10:10; 18.06 10:26; 18.06 12:58; 18.06 13:56; 18.06 16:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tead mis mina arvan?
Sa vaid kujutad seda endale ette.
Ei usu, et kihlatud mees hakkaks nüüd teist naist jahtima.
Tean selliseid juhtumeid, kus vaid üks pool arvab, et midagi susiseb[/tsitaat]

Mees on valmis minu pärast kihluse katkestama. No muidugi ma kujutan ainult ette, et miskit susiseb 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 16.06 21:21; 18.06 09:05; 18.06 10:11; 18.06 10:16; 18.06 11:50; 18.06 13:32; 18.06 15:37; 18.06 16:04; 19.06 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Varsti on sinuga kihlatud ja jahib järgmist![/tsitaat]

Tundub, et sinul on selliste olukordade mõõtmiseks vaid üks üldistav mõõdupuu.
Oled 100% kindel, et kõik alati just täpselt nii lähebki? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 16.06 21:21; 18.06 09:05; 18.06 10:11; 18.06 10:16; 18.06 11:50; 18.06 13:32; 18.06 15:37; 18.06 16:04; 19.06 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
No mina leian, et kui naine jahib ja flirdib mehega kes on hkihlatud või abielus, siis on ta enesehinnanguga tõsised probleemid. Teisisõnu nii madalale ma lihtsalt ei lasku.
Kui mees tahab mind niiväga, siis ta lõpetabki enne oma abielu või kihluse ära ja kõik. Vot siis ma usun esiteks, et tal on tõsi taga, ning siis ma võin mõtlema hakata.
Kuigi ütlen ka seda, et samas minu silmis pole see mees eriti usaldusväärne, sest tema samme järelikult kunagi ette ka ei tea.
Kui sind ei huvita teise kihlus, siis järelikult ei huvita ka see, kui sinu ja mehe kihluse vahele tuleb keegi teine naine ja lihtsalt loobud mehest. Ning sinu jutust on tegelikult ka näha seda, et ega sa polegi kedagi vist kunagi armastanud ja ei teagi mida see tähendab, või siis pead kunagi reaalselt samas situatsioonis olema, et sulle arusaam pähe jõuaks mis see tegelikult on.[/tsitaat]

Siin on mõtetu miskit teisiti arvata kui teised, siis kohe pannakse paika. Ise olen ka kihlatud ja peagi abielus. Oma mehes olen 99,9% kindel, et tema minu selja taga sellist asja ei susserdaks. Ja ses suhtes olen sinuga ühel meelel, et teemaalgatajat huvitav mees võiks ka oma tegudega näitama, et tal on oma jutuga tõsi taga (kihluse katkestama), kuid vahel lihtsalt ju armuvad inimesed, kes on suhtes ja teinekord ongi see õige asi. Kuulsamatest inimestest on nii juhtunud nt Johnny Cashi ja June Carteriga.
No oma otsus ja risk.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.06 09:41; 18.06 10:09; 18.06 10:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mees on valmis minu pärast kihluse katkestama. No muidugi ma kujutan ainult ette, et miskit susiseb :)[/tsitaat]

No aga miks ta siis seda ei tee???

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 16.06 21:59; 17.06 09:51; 18.06 09:18; 18.06 10:10; 18.06 10:26; 18.06 12:58; 18.06 13:56; 18.06 16:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No aga miks ta siis seda ei tee???[/tsitaat]

Sest ma pole talle öelnud, et tunnen tema vastu sama. Olukord on niigi keeruline. Ta teab, et meeldib mulle. Näis, kuidas läheb, ootab ja vaatab. Ma ei taha, et siinkohal keegi haiget saab. See sõda, mis siis hakkab. Ei soovi tegelikult üldse sellist olukorda oma ellu, aga ma ei saa ka oma südant enam sundida, ma olen armunud, ei saa sinna midagi teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 16.06 21:21; 18.06 09:05; 18.06 10:11; 18.06 10:16; 18.06 11:50; 18.06 13:32; 18.06 15:37; 18.06 16:04; 19.06 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanasti öeldi naiste kohta, et nad on nagu ahvid, enne vanast oksast lahti ei lase, kui uus peos. Nüüdsel ajal on mehed samasugused.

Siia juurde mõned olulised asjad mõtlemiseks. Paljudel inimestel läheb armumine lõpuks üle (ja seda juba paari kuuga) ning sellest ei jää järgi midagi, v.a. kahetsus kõige vussikeeramise pärast.
Armastus ja armumine on kaks väga erinevat tunnet ning abielud sünnivad ideaalis just esimese olemasolu tõttu.

Mehed räägivad kokku maid ja ilmu, kui eesmärk on naine \”kätte saada\”. See ei pea olema sugugi eesmärgistatud tegevus, mees võib alguses ka ise siiralt uskuda, et ta tahabki seda naist päriselt, usub suurt armastust, mida tegelikult veel tekkinud pole.

Kõik mehed tunduvad alguses targad, hoolivad jne. Naised ei hakkaks ju ilmaski koos olema mehega, kes on algusest peale olnud tõbras, haiglaselt armukade, vastik naistemees vmt. Kõik need kenad omadused tulevad ilmsiks alles hiljem, antud juhul võib juba küll üht-teist eeldada.

Kes teab, võibolla ongi see kihlus vale. Aga kõige hullem on pendel-mees, kes lubab, aga midagi ette ei võta ja ära ei otsusta. Las ta siis katkestab oma kihluse. Kui ta seda ei tee, siis pole asi päris õige. Paarikuune ootamine ei tuleks samuti kahjuks, mees võib selle ajaga vabalt maja jahtuda.

Arvan siiski, et siin on teemaalgataja see, kes lõpuks haiget saab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 13:05; 18.06 11:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ükskord on sinuga kihlatud ja siis vaatab endale järgmise litsi valmis. Ega põhiolemus ei muutu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 12:55; 18.06 15:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaua sa teda üldse tunned?
Kas mehel lapsi ka on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 16.06 21:59; 17.06 09:51; 18.06 09:18; 18.06 10:10; 18.06 10:26; 18.06 12:58; 18.06 13:56; 18.06 16:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta peaks kihluse katkestama mitte selle pärast, et sina tema vastu midagi tunned, vaid selle tõttu, et ta ise ei tunne oma kihlatu vastu enam sama.
Võtku vastutus!

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sest ma pole talle öelnud, et tunnen tema vastu sama. Olukord on niigi keeruline. Ta teab, et meeldib mulle. Näis, kuidas läheb, ootab ja vaatab. Ma ei taha, et siinkohal keegi haiget saab. See sõda, mis siis hakkab. Ei soovi tegelikult üldse sellist olukorda oma ellu, aga ma ei saa ka oma südant enam sundida, ma olen armunud, ei saa sinna midagi teha.[/tsitaat]

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 13:03; 18.06 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ta peaks kihluse katkestama mitte selle pärast, et sina tema vastu midagi tunned, vaid selle tõttu, et ta ise ei tunne oma kihlatu vastu enam sama.
Võtku vastutus!

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[/tsitaat]Kuidas see \”kihluse katkestamine\” tänapäeval ka käib? Küsid lihtsalt sõrmuse tagasi või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 13:06; 18.06 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole õrna aimugi 🙂 Aga küllap tark mees midagi välja mõtleb.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Kuidas see \”kihluse katkestamine\” tänapäeval ka käib? Küsid lihtsalt sõrmuse tagasi või?[/tsitaat]

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 13:03; 18.06 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pole õrna aimugi 🙂 Aga küllap tark mees midagi välja mõtleb.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[/tsitaat]Selge see, et loll naine ei mõtle midagi välja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 13:06; 18.06 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Kaua sa teda üldse tunned?
Kas mehel lapsi ka on?[/tsitaat]

Umbes 6 kuud oleme tuttavad. Lapsi tal ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 16.06 21:21; 18.06 09:05; 18.06 10:11; 18.06 10:16; 18.06 11:50; 18.06 13:32; 18.06 15:37; 18.06 16:04; 19.06 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Umbes 6 kuud oleme tuttavad. Lapsi tal ei ole.[/tsitaat]

Oeh see ju pole mitte mingi aeg 😀
Seda enam ju, et sinu sõnade järgi ta ei tea sinu tunnetest mitte kui midagi.
Tahad ma ütlen mis see on? Mehe lõbud enne pulmi!
Tahab natuke veel flirtimist ja tunda end vabana, aga tõsiselt ta sind ei võta. Rumaluke 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 16.06 21:59; 17.06 09:51; 18.06 09:18; 18.06 10:10; 18.06 10:26; 18.06 12:58; 18.06 13:56; 18.06 16:16;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 48 )


Esileht Pereelu ja suhted Kihlatud mees lööb mulle külge

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.