Esileht Pereelu ja suhted Kihlatud mees lööb mulle külge

Näitan 18 postitust - vahemik 31 kuni 48 (kokku 48 )

Teema: Kihlatud mees lööb mulle külge

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Oeh see ju pole mitte mingi aeg 😀
Seda enam ju, et sinu sõnade järgi ta ei tea sinu tunnetest mitte kui midagi.
Tahad ma ütlen mis see on? Mehe lõbud enne pulmi!
Tahab natuke veel flirtimist ja tunda end vabana, aga tõsiselt ta sind ei võta. Rumaluke 🙂
[/tsitaat]

Mul on küll veidi teine mulje jäänud asjast. Kuidas saad seda öelda, kui ei tea temast midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 16.06 21:21; 18.06 09:05; 18.06 10:11; 18.06 10:16; 18.06 11:50; 18.06 13:32; 18.06 15:37; 18.06 16:04; 19.06 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mul on küll veidi teine mulje jäänud asjast. Kuidas saad seda öelda, kui ei tea temast midagi.[/tsitaat]

Sest sa ei tunne ise ka teda!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mees on valmis minu pärast kihluse katkestama. No muidugi ma kujutan ainult ette, et miskit susiseb :)[/tsitaat]
Meeste keeles tähendab see, et sulle püksipääsemise nimel on ta valmis sulle hülgemöla ajama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehega jamamise ja mõistatamise asemel kogu tõendeid, anna ta kihlatule asjast teada ja vaata, mis siis saab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 12:55; 18.06 15:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]edhardy kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sest sa ei tunne ise ka teda![/tsitaat]

Selle poole aasta jooksul oleme iga päev vestelnud. Tunnen teda piisavalt. Ja ma tunnen paari tema töökaaslast, ta on rääkinud neile minust ja oma plaanidest kihlus katkestada. Tema seda ei tea veel, et meil ühised tuttavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 16.06 21:21; 18.06 09:05; 18.06 10:11; 18.06 10:16; 18.06 11:50; 18.06 13:32; 18.06 15:37; 18.06 16:04; 19.06 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]edhardy kirjutas:[/small]

Selle poole aasta jooksul oleme iga päev vestelnud. Tunnen teda piisavalt. Ja ma tunnen paari tema töökaaslast, ta on rääkinud neile minust ja oma plaanidest kihlus katkestada. Tema seda ei tea veel, et meil ühised tuttavad.[/tsitaat]

Kuidagi väga kahtlane kõik see sinu jutt.
Et sina tead mida tema teeb ja ta ei tegai, et teil ühised tuttavad on. No ma ei tea.
Ma siiski jään arvamuse juurde, et sul luulud peas. Mõni inimene lõõbib vahel niisama asju oma tuttavatele. Ja mõni inimene on omamoodi sõbralik, et teine arvab seda külgelöömiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 16.06 21:59; 17.06 09:51; 18.06 09:18; 18.06 10:10; 18.06 10:26; 18.06 12:58; 18.06 13:56; 18.06 16:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kuidagi väga kahtlane kõik see sinu jutt.
Et sina tead mida tema teeb ja ta ei tegai, et teil ühised tuttavad on. No ma ei tea.
Ma siiski jään arvamuse juurde, et sul luulud peas. Mõni inimene lõõbib vahel niisama asju oma tuttavatele. Ja mõni inimene on omamoodi sõbralik, et teine arvab seda külgelöömiseks.
[/tsitaat]

Tema ei tea veel jah, et meil ühised tuttavad. Vaja ju enne maad kuulata. Pole mul mingeid luulusid. See olevat tõsine teema, mitte lõõpimine. Mees on armunud, ma näen, ma tunnen.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 16.06 21:21; 18.06 09:05; 18.06 10:11; 18.06 10:16; 18.06 11:50; 18.06 13:32; 18.06 15:37; 18.06 16:04; 19.06 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sest ma pole talle öelnud, et tunnen tema vastu sama. Olukord on niigi keeruline. Ta teab, et meeldib mulle. Näis, kuidas läheb, ootab ja vaatab. Ma ei taha, et siinkohal keegi haiget saab. See sõda, mis siis hakkab. Ei soovi tegelikult üldse sellist olukorda oma ellu, aga ma ei saa ka oma südant enam sundida, ma olen armunud, ei saa sinna midagi teha.[/tsitaat]
Ma ei saa hästi aru, miks see sinu vastus üldse asjasse puutub. Küsimus on ju selles, kas praegune kihlatu on tema jaoks õige või mitte.
Küsi temalt, et kas siis, kui sinu tunded ei ole samad, ta abielluks endiselt oma kihlatuga. Ja kui, siis miks? Armastusest? Kaastundest? Mugavusest? Kas selline abielu oleks lihtsalt ajutine variant parema saabumiseni või võtab ta abielutõotust tõsiselt?
Need on need küsimused, millele mina sinu asemel vastust otsiks, sest just nendest tulevad tema väärtushinnangud välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No see näitab, et mees on tuulepea. Võin kihla vedada, et ta oleks ka valmis sinuga nussima ja hoorama kohe, aga ära sina, seda viga tee.

Ma soovitan – saada see mees perseauku. Õnne õnnetusele ei ehita.

Jaluta minema ja saada see lupard pikalt

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.06 19:35; 22.06 15:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga õnn on rajatud kellegi õnnetusele. Usu mind. Kui sa pole valmis kellestki üle astuma, et oma tahtmist saada, siis ole valmis tahtma seda, mida keegi teine ei taha. Suhetes on samamoodi. Aga imelik mees küll, kes töökaaslastele oma selliseid asju laterdab. Ma olen naine ja minu töökaaslased oleks küll viimased, kes teada saaks, et ma plaanin kihlatuga kihluse katkestada ja muud sellist värki. Aga ma muidugi ei ütle, mis selle mehega teha või mõelda. Ma ju ei tunnegi teda, peale selle, et paras latatara tundub olevat. Aga hooliv ta nüüd küll ei ole, kuigi sa seda väidad. Üsna hoolimatu ju oma kihlatu suhtes, nagu teod näitavad. Teod räägivad alati tugevamalt kui sõnad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, 12:46

On olemas õnn ja on olemas õnnetus.

Armastus ja kurjus.

Ja valgus pole pimedust omaks võtnud ega saagi võtta.

Väita, et iga õnn rajaneb õnnetusele – on sama idiootne väide, et armastus rajanevatki kurjusele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.06 19:35; 22.06 15:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa iga Perekooli kana juttu kuulad, siis jäädki üksikuks. Sest siia võid misiganes teema teha – alati kraaksutakse õnnetust ja hoiatatakse, et küll mees varsti maha jätab. Mina ei kuulaks. Kui mees meeldib, siis suhtle edasi ja vaata, mis välja tuleb. Muidu võid pärast terve eluaeg mõelda ja kahetseda, et järsku oleks… Julge hundi rind on rasvane!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ükskord on sinuga kihlatud ja siis vaatab endale järgmise litsi valmis. Ega põhiolemus ei muutu.[/tsitaat]
Kas naised on sinu jaoks kõik litsid? Või ainult need, kes juhuslikult mõnele kihlatud mehele meeldima hakkavad?

Põhiolemuse kohta ütlesid küll tabavalt. Kahju ainult, et sinu oma selline labasevõitu on …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ta peaks kihluse katkestama mitte selle pärast, et sina tema vastu midagi tunned, vaid selle tõttu, et ta ise ei tunne oma kihlatu vastu enam sama.
Võtku vastutus!

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[/tsitaat]

Väga hea kommntaar! Just – kui teemaalgatajal siiski vajalikul määral tundeid pole, siis abiellub ikkagi oma kihlatuga (mida iganes see ka tänapäeval ei tähenda).
Selge, mida mõelda – see mees pole abiellumiseks valmis. See mees ei tea mida tahab. Sel mehel on hinges pidev rahutus, lisaks on ta otsustusvõimetu. Olen kindel, et soov abielluda on tulnud naise poolt peale pikemaaegset suhet ning mees on lihtsalt \”alla andnud2, sellepärast, et tal puudub selgroog ja kindel teadmine, mida ta elult ootab.
Aga selleks, et sellest mehest TEGELIKULT midagi arvata, peaks ikka seda mees nägema ja kuulama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Iga õnn on rajatud kellegi õnnetusele. Usu mind. Kui sa pole valmis kellestki üle astuma, et oma tahtmist saada, siis ole valmis tahtma seda, mida keegi teine ei taha. Suhetes on samamoodi. Aga imelik mees küll, kes töökaaslastele oma selliseid asju laterdab. Ma olen naine ja minu töökaaslased oleks küll viimased, kes teada saaks, et ma plaanin kihlatuga kihluse katkestada ja muud sellist värki. Aga ma muidugi ei ütle, mis selle mehega teha või mõelda. Ma ju ei tunnegi teda, peale selle, et paras latatara tundub olevat. Aga hooliv ta nüüd küll ei ole, kuigi sa seda väidad. Üsna hoolimatu ju oma kihlatu suhtes, nagu teod näitavad. Teod räägivad alati tugevamalt kui sõnad.[/tsitaat]

\”Iga õnn on rajatud kellegi õnnetusele.\” – no mis hülgemöla see nüüd on? Ei tohigi õnnelik olla, kohe muutub maailmas keegi sellepärast õnnetuks või?
Ja usu mind, see naine on tõenäoliselt väga õnnelik, kui ei abiellu mehega, kes on armunud kellessegi teisesse. Kui inimestel on jube lapsed, siis saavad need lapsed kannatama. Niikaua, kui lapsi ei ole, peavad inimesed olema vabad ja arvestama siiski vaid iseenda tunnetega. Ma ei tahaks küll olla suhtes, ammugi veel abielluda inimesega, kes samal ajal teist naist kiibitseb. Iseasi, kas ma tahaks ka sellist meest kelleltki üle lüüa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Umbes 6 kuud oleme tuttavad. Lapsi tal ei ole.[/tsitaat]
Aga umbes 8 kuu pärast võivad tal kaksikud olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oleneb mida sina ise tunned. kui te töepoolest leiate olevat teineteise jaoks need yhed ja ainsad siis oleks möeldav millegi arendamine. aga minu arvates ei ole normaalne selline käitumine kui esimesest hetkest kohe hakkab ja ise on kihlatud. kihlatud inimene pöhimötteliselt ei tohiks endale sellist asja lubada. niivörd kergekäeliselt. kas ta töesti esimesest silmapilgust tegi kindlaks, et sinu oled see ainus ja öige äkitselt? väga väheusutav. inimesed jöuavad reeglina selle teadmiseni ikkagi siis kui ka sisemaailma on tundma öpitnud, ainult välimise mulje pöhjal on taolist otsust raske ja riskantne teha. just selline rutukas käitumine oleks minu jaoks ohusignaal. aga mis siis kui teie kihluses olles tal äkitsekt hetkepealt sama äratundmine saabub aga möne teise proua puhul? väga kummaline. aga no kui tema sulle ka väga meeldib siis vöid ju asja uurida ja puurida. oled ikka kindel, et ta niisama keppi ja keeksi ei taha:)?

tegelikult ongi nii, et armumine on reeglina ainult väliste parameetrite alusel meeldimine ehk siis kiim rahvakeeli. armastus on see kui juba iseloomud ja muud asjad ka klapivad. ja tema ainult kiima pöhjal hakkab kihlust katkestama ja uut suhet looma? a kui ta peale kebuskit avastab, et sul on ikkagi möni talle sobimatu iseloomujoon, mis siis saab. jätkab endise kihlusega? ikka väga rutakas asi see. aga vöid ju veidi maad kuulata ja asja arendada. aga amelema ma kyll pöhimötteliselt ei hakkaks kihlatud mehega. sa öpi teda tundma paremini. kui ta siis ikka veel armastab, khm, siis vöib tösi taga olla. aga töenäoliselt, kui ta kohe keppi ei saa siis läheb ka armastus mingi aja jooksul pealt ära:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, miks ta oma kihlatusse armunud pole? Plaanis mingi mõistuseabielu või mis? Armunud inimene ei armu tavaliselt lambist teise inimesse. Võimalik, et ta ongi selline pinnapealne inimene, kes ei tunnegi midagi sügavamat kellegi vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 31 kuni 48 (kokku 48 )


Esileht Pereelu ja suhted Kihlatud mees lööb mulle külge

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.