Esileht Kodunurk Kimchi

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Kimchi

Postitas:
Kägu

Soovitage head Kimchi salatit, mida poes müüakse.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas eeldame, et pood võiks asuda Tallinnas?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas eeldame, et pood võiks asuda Tallinnas?

Sa ei pea midagi eeldama, eriti kui nagunii vastata ei oska.

Või sinu arvates erineb nt Selveri kraam Tallinnas ja Viljandis nii kõvasti, et on võimatu nõu anda?

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rakveres saab väga head kimchit, Bonzo tehtut.  Võibolla müüakse ka mujal.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitage head Kimchi salatit, mida poes müüakse.

Head soovitada ei oska, aga krimchi omad on vastikud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas eeldame, et pood võiks asuda Tallinnas?

Sa ei pea midagi eeldama, eriti kui nagunii vastata ei oska.

Või sinu arvates erineb nt Selveri kraam Tallinnas ja Viljandis nii kõvasti, et on võimatu nõu anda?

Tuhat vabandust. TA küsimusest jäi justnimelt mulje, et ta tahab midagi, mida müüakse kuskil spets poes, mitte supermarketis. Nt mingi väikese kohaliku tegija (söögikoha) toodang. Mõistetav ju.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas eeldame, et pood võiks asuda Tallinnas?

Sa ei pea midagi eeldama, eriti kui nagunii vastata ei oska.

Või sinu arvates erineb nt Selveri kraam Tallinnas ja Viljandis nii kõvasti, et on võimatu nõu anda?

Tuhat vabandust. TA küsimusest jäi justnimelt mulje, et ta tahab midagi, mida müüakse kuskil spets poes, mitte supermarketis. Nt mingi väikese kohaliku tegija (söögikoha) toodang. Mõistetav ju.

Miks sa mingeid muljeid juurde mõtled?
Kui tead kus hea kimchi on eks siis vasta. Aga ilmselt ei tea?
Eesti üpriski pisike, isegi kui täna nt Tartlane Saaremaale ei satu, et su pakutud head proovida siis ehk suvel satub ja on meeles.

Aga sa ilmselt ei tea soovitada…

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii, ja soovitage siis mulle head kimchit Tallinnas!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas eeldame, et pood võiks asuda Tallinnas?

Sa ei pea midagi eeldama, eriti kui nagunii vastata ei oska.

Või sinu arvates erineb nt Selveri kraam Tallinnas ja Viljandis nii kõvasti, et on võimatu nõu anda?

Tuhat vabandust. TA küsimusest jäi justnimelt mulje, et ta tahab midagi, mida müüakse kuskil spets poes, mitte supermarketis. Nt mingi väikese kohaliku tegija (söögikoha) toodang. Mõistetav ju.

No küll on imelik mulje siis! Ma küsisin konkreetselt kimchit, mida poes müüakse. Kuidas seda on võimalik mitmeti tõlgendada? Muidugi, vahet ei ole, kus poes. Võib ka mingeid spets poe salateid pakkuda. Tänapäeva e-kaubanduse juures ei tohiks olla probleemi ka spetspoest ostmisega. Aga osatamine stiilis, ära sa mingil juhul ütle, mis Eestimaa nurgas sa elad, on täiesti nõme ja asjakohatu siin teemas. 

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rakveres saab väga head kimchit, Bonzo tehtut. Võibolla müüakse ka mujal.

Peaks poekaup olema, ise olen Tartus Coopist ostnud. Mulle meeldis, jättis igati korraliku ja kvaliteetse mulje, ainult et hullupöörane vürtsikas on (see ei olnud mõeldud halvustamiseks, lihtsalt infoks).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

NOPis Tallinnas Köleri tn!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen kuulnud sellest viimasel ajal palju, aga miks ta siis hea on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen kuulnud sellest viimasel ajal palju, aga miks ta siis hea on?

Ju ta maitseb inimestele. Ja tervislik on ka – hapendatud kapsad ju enamasti kõik on, sisaldavad ülikasulikke baktereid. Bonzo oma poes maksab ca 17 €/kg. Maitsmiseks üks purgike on hea, aga sagedamaks kasutamiseks ei osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen kuulnud sellest viimasel ajal palju, aga miks ta siis hea on?

Eks need võõramaa toidud on siin ikka mingil hetkel vaimustust tekitanud. Tulid pestod, sushid, hummused jms igal moel, neist kirjutati, neid tehti, neid söödi. Kellele jäi maitsema, see teeb ise edasi või on leidnud poest endale meeldiva toote, kes lihtsalt proovis paar korda ära ja kõik.
Kimchi sisse segatakse küll kõikvõimalikke maitseaineid, aga vaevalt ta kasulike bakterite poolest suurem tervisepomm on, kui meie tavaline hapukapsas. Lihtsalt põneva ja teistsuguse maitsega hapendatud  kapsas.
https://nami-nami.ee/retsept/5820/kimchi

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Bonzo oma on poe omadest kõige etem, veel parem on ise tehtud. Ma ise eelistan veel teravamat, kui bonzo oma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maitsed on erinevad, aga mulle maitseb see:
https://koreasalatid.ee/toode/korea-kim-chi-salat/

Olen paljusid proovinud ja see on minu jaoks kõige paremas tasakaalus, mitte liiga terav, liiga hapu või liiga soolane. Peaks müüdama Tln Kaubamajas (ma viimati ei leidnud), Stockmannis, Balta turul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maitsed on erinevad, aga mulle maitseb see: https://koreasalatid.ee/toode/korea-kim-chi-salat/

Nojah, see ongi lihtsalt  Kim-chi salat, äädikamarinaadis kapsas, mitte hapendatud nagu õige kimchi. Hapendatud tooraine kasulikkusega võrrelda ei saa, aga maitse võib muidugi väga hea olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maitsed on erinevad, aga mulle maitseb see: https://koreasalatid.ee/toode/korea-kim-chi-salat/

Nojah, see ongi lihtsalt Kim-chi salat, äädikamarinaadis kapsas, mitte hapendatud nagu õige kimchi. Hapendatud tooraine kasulikkusega võrrelda ei saa, aga maitse võib muidugi väga hea olla.

Samas, ma vaatan, et on tehtud õunaäädikaga, mitte tavalisega. Ja õunaäädikas peaks vist pigem tervislik olema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maitsed on erinevad, aga mulle maitseb see: https://koreasalatid.ee/toode/korea-kim-chi-salat/

Nojah, see ongi lihtsalt Kim-chi salat, äädikamarinaadis kapsas, mitte hapendatud nagu õige kimchi. Hapendatud tooraine kasulikkusega võrrelda ei saa, aga maitse võib muidugi väga hea olla.

Teemaalgataja küsiski kimchi salatit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Kodunurk Kimchi