Esileht Koolilaps Kink 17-aastasele

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Kink 17-aastasele

Postitas:

Mida olete kinkinud 17-aastaseks saavale tüdrukule sünnipäevaks? Loomulikult sõltub huvidest, aga lihtsalt puistage, mida teie olete kinkinud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.08 10:41; 07.08 11:26; 07.08 13:32; 07.08 15:14; 08.08 01:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie kinkisime viimati kamba peale Goldtime kinkekaardi.Aga tõesti oleneb inimesest ja tema huvidest. Vb oskavad neiu vanemad öelda, mida oleks vaja?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie kinkisime viimati kamba peale Goldtime kinkekaardi.Aga tõesti oleneb inimesest ja tema huvidest. Vb oskavad neiu vanemad öelda, mida oleks vaja?

Ma olengi neiu vanem :D. Suuremaid huvisid muidugi tean, aga tahaks teda millegagi üllatada, äkki saan siit häid mõtteid. Just mingit asja tahaks kinkida, mitte kinkekaarte. Raha saab ta sünnipäevaks nagunii, teistelt sugulastelt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.08 10:41; 07.08 11:26; 07.08 13:32; 07.08 15:14; 08.08 01:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ausalt, ma ei saa aru, kuidas peaksid võõrad inimesed sinust paremini teadma, mis võiks su oma last positiivselt üllatada?

minu last rõõmustaks langevarjuhüpe. sinu oma ei teeks seda v-o ka relva ähvardusel mitte?

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 13:05; 07.08 14:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no nii huupi pakkudes, võiks teismeline tüdruk rõõmustada uus trendikas nutiseade, ilusalongi külastus (nt geelküüned või lihtsalt geellakkimine, sh ka hiljem mahavõtt, juuksepikendused, kunstripsmed), mingid kosmeetikatarbed, mis on tema maitse järgi valitud, lubadus teha tattoo, justnimelt kinkekaardid eelistatult rõivapoe või kosmeetika – või lihtsalt koos poodi miina j lubadus n raha eest hilpe osta OMA maitse järgi, kui on prillikandja ja kontaktläätsi pole, siis kontaktläätsed (tänapäeval vist ostetkas enagunii, aga 20 a tagasi oli see täitsa hea kingitus).

Keskmine teismeline tahab olla lihtsalt pop ja trendikas ja tema kingusoovid lähtuvad sellest. Kui just ei ole tegemist harukordse eksemplariga, keda trendid ja popolemine ei huvita ja eelisatb kingiks saada raamatuid, videomänge vmt

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ausalt, ma ei saa aru, kuidas peaksid võõrad inimesed sinust paremini teadma, mis võiks su oma last positiivselt üllatada?

Ausalt, ma ei saa aru, miks sa vaevad end teemadega, millele vastata ei soovi? Ma ei küsinud, mis minu last võiks üllatada, vaid mida sina oled oma lapsele kinkinud. Langevarjuhüppe teeks ta heameelega, aga mina talle seda küll ei kingi.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.08 10:41; 07.08 11:26; 07.08 13:32; 07.08 15:14; 08.08 01:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ausalt, ma ei saa aru, kuidas peaksid võõrad inimesed sinust paremini teadma, mis võiks su oma last positiivselt üllatada?

Ausalt, ma ei saa aru, miks sa vaevad end teemadega, millele vastata ei soovi? Ma ei küsinud, mis minu last võiks üllatada, vaid mida sina oled oma lapsele kinkinud. Langevarjuhüppe teeks ta heameelega, aga mina talle seda küll ei kingi.

ei olnud eriline vaev kirjutada, et minu tütart rõõmustaks langevarjuhüpe 😉

seevastu kõige 13:09 kirjutanud käo pakutu peale teeks ta lihtsalt pika näo ja prooviks leida oma tutvusringkonnast kellegi, kellele oma uued geelküüned edasi kinkida. ei ole kindel, et õnnestuks.

mis ma tahan öelda, on see, et kõik 17-aastased ei ole ühesuguste huvidega ja avamata ühtki tahku oma tütrest, ei ole erilist lootust adekvaatseid vastuseid saada. tegelikult ma usun, et sa teadsid seda ise ka.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 13:05; 07.08 14:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis ma tahan öelda, on see, et kõik 17-aastased ei ole ühesuguste huvidega ja avamata ühtki tahku oma tütrest, ei ole erilist lootust adekvaatseid vastuseid saada. tegelikult ma usun, et sa teadsid seda ise ka.

Jeerum, kõrvalise lugejana sain minagi aru, mida teemaalgataja juba mitu korda ütles – ta ei taha soovitusi, mida enda lapsele kinkida, vaid küsib, mida teised on oma lastele kinkinud.
Küll ta ise teab, kas sobib või ei sobi ja võibolla sobib mõni teine kord mõnele teisele tuttavale 17-aastasele. Ei ole kohustust mingeid tahke oma lapse kohta siin foorumis jagama hakata.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis ma tahan öelda, on see, et kõik 17-aastased ei ole ühesuguste huvidega ja avamata ühtki tahku oma tütrest, ei ole erilist lootust adekvaatseid vastuseid saada. tegelikult ma usun, et sa teadsid seda ise ka.

Jeerum, kõrvalise lugejana sain minagi aru, mida teemaalgataja juba mitu korda ütles – ta ei taha soovitusi, mida enda lapsele kinkida, vaid küsib, mida teised on oma lastele kinkinud.

Küll ta ise teab, kas sobib või ei sobi ja võibolla sobib mõni teine kord mõnele teisele tuttavale 17-aastasele. Ei ole kohustust mingeid tahke oma lapse kohta siin foorumis jagama hakata.

Aitäh sulle, mõistlik inimene. Just täpselt nii.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.08 10:41; 07.08 11:26; 07.08 13:32; 07.08 15:14; 08.08 01:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kinkisin lennupiletid. Vanem õde õpib Taanis ja saatsin 17-aastase talle külla.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veel keegi ehk kirjutab, mida on 17-aastasele kinkinud?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.08 10:41; 07.08 11:26; 07.08 13:32; 07.08 15:14; 08.08 01:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pandora käeketti ja muudel tähtpäevadel kulinaid juurde sinna

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pandora kett koos amuletiga, ripsmekas, huulepulk, põseruuz,puuder,nn ema-tütre õhtu :-P, mõni küünelakk,tütrele lihtne kinke teha. poegadele raskem 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ausalt, ma ei saa aru, kuidas peaksid võõrad inimesed sinust paremini teadma, mis võiks su oma last positiivselt üllatada?

Ausalt, ma ei saa aru, miks sa vaevad end teemadega, millele vastata ei soovi? Ma ei küsinud, mis minu last võiks üllatada, vaid mida sina oled oma lapsele kinkinud. Langevarjuhüppe teeks ta heameelega, aga mina talle seda küll ei kingi.

Mina olen kinkinud tavalised tsirkooniga igapäevakõrvarõngad, mis tal just puudu olid, oli väga rahul. Aga olen ka ostnud odavaid moeehteid. Veel meeldivad talle märkmikud. Raamatuid olen ka kinkinud, aga siis ma täpselt teadsin, mida ta tahtis, sest ta oli varem raamatust juttu teinud. Mõne riideeseme olen ka kinkinud, aga jällegi siis ma teadsin täpselt, et ta ise on seda vaadanud ja mõelnud, et võiks osta.
Kokkuvõtteks: tuleb täpselt meelde tuletada, millest laps on rääkinud ja mida kiitnud. Näit minu pubekale on Pandora ehted totaalne out, aga sugulane räägib, et tema tütre kingitustega pole mingit muret, tuleb järjekordne vidin osta ja asi korras.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 17-aastast rõõmustaks igasugune reis, suurim üllatus on olnud kontserdipilet tema lemmikartisti kontserdile välismaal.
Samuti rõõmustaks teda spa, koos mingi hoolitsusega. Kunstripsemid ja geelküüsi ta ei paneks, aga hea meelega mingi päeva spa, kus saaks ennast ilusaks s.t tavaline maniküür, pediküür, massaaz jms oleks talle väga meeltmööda. Pandora ehetest ta lugu ei pea, omab nii kullast kui hõbedast väärisehteid ja odavpoodidest ostab siis hooajalisi moeehteid, sest nendesse pole eriti mõtet panustada kui järgmine kvartal juba out.
Raamat rõõmustaks, mingi teater või show, mida vaatama minna. Isegi mingi huvitav matk, kokkamiskoolitus, meigikoolitus, fotosessioon jne
Neid asju mis rõõmustaks on mega palju.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Piletid stocholmis toimuvale lemmiklaulja kontserdile (sõbranna läheb ka, see on kooskõlastatud)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tütar tahtis fotokaamerat. Tegeleb fotonduse ja filmindusega ning tal oli väga kindel ja konkreetne soov, milline see peaks olema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina nt kinkisin oma õetütrele langevarjuhüppe (https://www.kingitus.ee/kingitused-kategoorias/langevarjuhupped-kingituseks) Muidugi rääkisin eelnevalt oma õe ja tema mehega läbi aga nad teavad ka, et tütrele meeldivad sellised ekstreemsused, nii et kätt ette ei pannud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie kinkisime viimati kamba peale Goldtime kinkekaardi.Aga tõesti oleneb inimesest ja tema huvidest. Vb oskavad neiu vanemad öelda, mida oleks vaja?

Ma olengi neiu vanem :D. Suuremaid huvisid muidugi tean, aga tahaks teda millegagi üllatada, äkki saan siit häid mõtteid. Just mingit asja tahaks kinkida, mitte kinkekaarte. Raha saab ta sünnipäevaks nagunii, teistelt sugulastelt.

17 aastasele raske teda rõõmustavaid üllatusi teha. Räägi ikka oma neiuga, siis kõik rõõmsad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Koolilaps Kink 17-aastasele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.