Esileht Ilu Kinnikasvanud kõrvaaugud :/

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kinnikasvanud kõrvaaugud :/

Postitas:

Mul on kõrvas mitu auku, kuid eile avastasin ,et üks nendest on totaalselt kinni kasvanud või sodist umbes. 🙁
Nagu ikka, üritasin kasutada vana tehnikat – kõrvarõngaga uuesti auk sisse puurida aga nii valus oli.
Kas on mingeid võimalusi, kuidas see uuesti läbitorkamine veidigi valutumaks teha? Tundub, et tuleb suurem retsimine. Eile juba paaril korral proovisin sudida aga kõrv läks väga valusaks ja paiste.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 08.01 17:38; 31.01 08:29; 17.11 21:42; 01.08 09:03; 26.08 07:36; 11.12 22:50; 23.03 11:54; 29.04 09:31; 12.08 17:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kõrvas mitu auku, kuid eile avastasin ,et üks nendest on totaalselt kinni kasvanud või sodist umbes. ????

Nagu ikka, üritasin kasutada vana tehnikat – kõrvarõngaga uuesti auk sisse puurida aga nii valus oli.

Kas on mingeid võimalusi, kuidas see uuesti läbitorkamine veidigi valutumaks teha? Tundub, et tuleb suurem retsimine. Eile juba paaril korral proovisin sudida aga kõrv läks väga valusaks ja paiste.

Kui suudadki suure valuga ise rõnga kõrva saada, siis on oodata hiljemalt õhtuks et kõrv on totaalselt paistes ja valus, nii et vastu patjagi panna ei saa. Võid isegi korraliku põletiku saada ja siis on probleeme pikemaks ajaks

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu ikka, üritasin kasutada vana tehnikat – kõrvarõngaga uuesti auk sisse puurida aga nii valus oli.

Öäk. Kõrvarõngad on teatavasti tömbi otsaga, seega sa aina traumeerid oma nahka, üritades sealt vasarat läbi susida. Võta vähemalt nõel siis juba. Ja kindlasti peaks säärase tegevuse juurde kuuluma Asept või mõni muu desinfitseeriv aine.
Teine variant on maksta see 20€ ja lasta professionaalil uuesti auk teha.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vana sa oled ja kui vana on see kinni kasvanud auk? Ma olen täiega üllatunud, et kinni kasvavad. Kas see oli mingi uus hiljuti tehtud auk? Või oled ise väga noor, et keha end nii aktiivselt parandab?
Mina olen 40 ja mul on kokku 5 auku kahe kõrva peale. Tehtud said need puberteedieas, esimesed kosmeetiku juures püstoliga. Rohkem auke ema teha ei lubanud ja ma vaatasin, et tühja kah, ise saab ka. Tarvis läks nööpnõela, piiritust ja jääkuubikuid. Ma olin koolis korralik õpilane ja jätsin bioloogia tunnis meelde õpetaja jutu, et kõrvalest on üks kõige tuimemaid kohti inimese kehas, sest seal on kõige vähem närvilõpmeid. Selle teadmise taustal tekitasin endale aja jooksul ühekaupa ülejäänud kolm auku juurde. Sinna nööpnõelaga tehtud auku pressisin sisse needsamad püstoliga lastud kõrvarõngad. Pakun, et kui tahad augu uuesti läbi torgata, peavad sul samasugused olema. Need on terava otsaga nagu harpuun ja sobivast materjalist, mis ei lase haaval mädanema minna, pressid läbi ja jätad, kuni ära paraneb.
Ma pole nüüd u viimased 4 aastat emam eriti kõrvarõngaid kandnud, aga kinni pole midagi kasvanud. Kui vahel panen mingi paar korda aastas, siis küll kõrvad õhtuks veidi tuikavad, aga läbi lähevad rõngad alati kergelt.
Nüüd ma enam iialgi ise oma kõrvalesti torkida ei suudaks, noortel inimestel on ikka kõrge valulävi. Vahel rõngaid kõrva pannes mõtlen, et jeerum, mis kohaga ma küll mõtlesin neid ise torkima hakates…

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeerum küll, mine mõnda salongi, kus kõrvaauke tehakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik on juba öeldud, kas desinfitseeritud nõelaga ise või professionaali juurde.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu Kinnikasvanud kõrvaaugud :/