Esileht Koolilaps kino

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: kino

Postitas:
Kägu

Lapsega vaatame palju filme kodus. Nüüd kinosse minek . Kui Apollos keelaud alla 12 ja laps alla selle vanuse, kas siis ei lastagi kinosse lapsevanemaga sisse?Kellegil kogemusi. Tahaks lapsega vaatama minna, aga oleks ebameeldiv kui ukselt tagasi saadetakse

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ah ei kontrolli Apollos keegi.  Ise teete ju väravas sisse logimise.   Viimane kord kinos oli kaks kahest seltskonda,  kes istusid staari toolidele,  kuigi olid tavapiletid.  Ühed jäid kohe enne filmi vahele,  sest sinna oli ostetud piletid.  Teine ja vähe vanem paar jäi vahele kino töötajatele,  kui film oli mingi 30 mintsa käinud.  Noh kolisid ümber.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alaealine saab küll koos vanemaga ka vanusepiiranguga filmi vaatama minna: https://www.apollokino.ee/info/agerestrictions

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsega vaatame palju filme kodus. Nüüd kinosse minek . Kui Apollos keelaud alla 12 ja laps alla selle vanuse, kas siis ei lastagi kinosse lapsevanemaga sisse?

Kui esimest korda elus kinno, miks siis kohe vanusepiiranguga filmile tingimata?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vali lapsele eakohane film.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsega vaatame palju filme kodus. Nüüd kinosse minek . Kui Apollos keelaud alla 12 ja laps alla selle vanuse, kas siis ei lastagi kinosse lapsevanemaga sisse?Kellegil kogemusi. Tahaks lapsega vaatama minna, aga oleks ebameeldiv kui ukselt tagasi saadetakse

Loomulikult saad sisse koos lapsega. Ega need filmid pole ju alla mingit vanust lausa keelatud, see on pigem soovitus. V-o laps küll üksi ei saaks minna, aga vanemaga koos saab alati ja igas vanuses.

 

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kahtled, helista või kirjuta ja küsi täpselt järele.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega need filmid pole ju alla mingit vanust lausa keelatud, see on pigem soovitus.

MS-12 on mittesoovitav, K12 on just nimelt keelatud. Aga jah, see kehtib üksi käimise kohta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

on filme, mis on mittesoovitatavad ja filme, mille kohta märge, et keelatud. kui on selline keelatud vanusepiir pandud, siis sellega tasuks siiski arvestada. Kuigi, kui laps läheb filmi vaatama koos vanemaga, siis seda ei takista keegi. Kui sinna läheks mingi punt lapsi ilma täiskasvanuteta, võimalik, et siis tekiks probleem, aga ma eriti ei usu, et meil selliseid aktiivseid kinotöötajaid on, kes seda kontrollivad.

Mis film see on, mida vaatama tahate minna? Kui see on Kukkumine, siis ma ei soovitaks. Kukkumisel on märge, et alla 12 keelatud, ja seda põhjusega. See ON hirmus.

Melchiori 2. osa on ka selline piiripealne, ei ole üldse enam niisugune, mida ma soovitaks koos nooremate lastega vaadata. (aga sellel filmil on märge ms-12)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

P.S. aga kui tahate vaadata kas Top Guni või Thori, siis seal mu arust ei ole midagi sellist, et peaks kindlasti selle MS-12 pärast muretsema

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldiselt juba treilerite ja arvustuste järgi saab aru, kas tasub või mitte. Osadel filmidel on minu arvates need vanusegrupid ikka väga mööda pandud.

Lõppkokkuvõttes iga vanema oma otsus, mida ta oma lapsel vaadata lubab ning uksel ei kontrolli küll keegi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

KINNO, mitte kinosse, oh jah

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates on need alla 12 keelatud täiega üle võlli keelud. Kui netflix v tv  vaba siis lastel see kõik risti põiki läbi vaadatud. Et 10 ja 11 aastastel keelatud. Mõni keeltud film isegi selline kus midagi vägivaldselt ei toim

Ok Melhior on MS12, aga see ka absurdne. Siis ei tohi ka laps Kevadet ka vaadata-seal ka vägivaldseid tseene…

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Koolilaps kino