Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kodanikujulgusega teenindajatele appi!

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Kodanikujulgusega teenindajatele appi!

Postitas:
Kägu

Kuulge, ärme oota, et ainult teenindajad kogu selle idioodikambaga toime tulevad, vaid teeme ise märkuse sellele kel maski ees ei ole.  Omast kogemusest näen, et see töötab.

Olen veidi sotsiaalselt ärev, aga siiski juba mitu korda sarnaseid märkusi teinud – rongis, bussis. Kobisetakse vastu, aga lõpuks ikkagi on mask ees. Üks asi on õblukesele kontrolörile vastu haukuda, teine asi kaasreisijate halvakspanu tunda.

 

+25
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütlen ausalt, et mina ei julge. Maskivastased on enamasti agressiivsed ossilaadsed olendid.

+24
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Valitsus ja firmad on selle kohuse libedalt teenindajate kaela surunud… Ja siit edasi tavakodaniku. Meenub üks teine aeg, kus naabrite peale kaebama julgustati 😉

+17
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selleks, et seda märkust teha, peaks tegemist olema õige asjaga. Mina küll kannan, sest peab, aga mõtet sellel ei ole. Mitmeid katsetusi ju tehtud, et samahästi võid ilma liikuda, kasutegur on ehk sutsuke nullist erinev. Ehk et, need kes käivad maskita- minu poolt on heakskiitev pilk.

Muidugi teenindajatega õiendamist õigeks ei pea, sest ega nemad kogu selles idiootsuses süüdi ei ole.

+12
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ei julge ja kui med töötaja ennast nii näitab, mida siis minul kobiseda https://uudis.net/163899

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

a mida siin mitte julgeda?  Kui bussis üks maskita ja 30 maskiga, siis vaevalt see üks kallale tuleb.

Ühiskonnal on siiski vastutus ka, ei jõua see valitsus kõiki kontrollida.

+9
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selleks, et seda märkust teha, peaks tegemist olema õige asjaga. Mina küll kannan, sest peab, aga mõtet sellel ei ole.

no mis jutt, isegi keskajal saadi aru maski vajalikkusest!

Mõtle nüüd ise, haiglate koroonaosakonnad saavad toimida ainult tänu töötajate vaktsineeritusele ja korralikele kaitsevahenditele – vastasel juhul oleks enamik arste-õdesid ju ise haiged.

+17
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selleks, et seda märkust teha, peaks tegemist olema õige asjaga. Mina küll kannan, sest peab, aga mõtet sellel ei ole. no mis jutt, isegi keskajal saadi aru maski vajalikkusest!

Näete kui sügavalt meie jollerite ja lutsarite valed inimestesse kinnistusid

+5
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kuidas sa teed vahet paadunud maskivastasel või sellel, kes ei kanna maski tervislikel põhjustel? Ei ole ju õigust kellelgi lihtsalt küsida arstitõendit inimese terviseandmetega. Ja kuidas sa teed vahet, kas inimene valetab öeldes, et tal on tõend või on see tegelikult nii. Ainus variant oleks pöörata teenindaja või veel parem turvatöötaja tähelepanu maskita inimesele, nemad võivad tõendit küsida.

Olen ise üks neist vähestest, kellel tervise tõttu pole maskikohustust ja suvalised tänitavad tädikesed saadan küll konkreetselt pikalt, kui nad ei kuula mu ütlust, et mul on tõend.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on reaalne põhjus mitte kandmiseks, aga üldiselt väldingi avalikes kohtades käimist, sest olen üsna arg ja ärev ning kardan vihaseid pilke ja kommentaare. Ma loodan, et selle üleskutse tegija peab silmas vähemalt sõbralikult toonil märkuse tegemist, mitte vihast kommentaari nagu need enamasti paraku on (sest mitte vihased ei ütlegi sel teemal võõrale midagi).

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui teil on tervis nii kehv, et isegi paar minutit maski kandmist on ületamatu katsumus, siis mida te koroonasse nakatudes veel teete? Kas on ikka mõistlik praegu poodi ronida, et tädikesi siis pikalt saatma hakata? Istu kodus, kui elu armas.

+17
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina olidki selles popis videos?( “Pane mask ette”) Või oli see keegi sinu perekonnast?

Kui sa oled KAHE või mõni isegi juba KOLME DOOSIGA vaktsineeritud, mask ees ja ikka kardad teisi inimesi..siis kuidas sa sellise hirmuga üldse suudad elada? Äkki vajad sa abi?

(Maksikandija, vaktsineeritud)

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui teil on tervis nii kehv, et isegi paar minutit maski kandmist on ületamatu katsumus, siis mida te koroonasse nakatudes veel teete? Kas on ikka mõistlik praegu poodi ronida, et tädikesi siis pikalt saatma hakata? Istu kodus, kui elu armas.

Jah, ma kardan, et nakatudes põen raskelt. Ja üldiselt ma väldingi “poodi ronimist”, kuid aeg-ajalt on siiski tarvis. Paar minutit saan maskiga olla ka, aga paari minutiga reaalsuses saaks vast külapoest pätsi saia ostetud. Katsuge lihtsalt mõista, et neid inimesi, kellele on mask vastunäidustatud on vähe, aga nad on siiski olemas.

 

 

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kuidas sa teed vahet paadunud maskivastasel või sellel, kes ei kanna maski tervislikel põhjustel? Ei ole ju õigust kellelgi lihtsalt küsida arstitõendit inimese terviseandmetega.

Kusjuures mina teen küll vahet. Neil põhimõttelistel vabadusvõitlejatel on selline totter võidukas “vaadake, kuidas ma siin ilma maskita kõnnin, see ongi mu elu tipphetk!” nägu peas.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on kõrini neist nina maski peal kandjatest. Ilmselt kannavad ka oma riista aluspükstest väljas. Ei tunne, et tahaks selliste veidrikega vestlusse laskuda.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui inimene on psühhoosis ja hullunud, lisaks  hirmunud, siis tuleb sul arvestada, kui teed märkuse, et sind rünnatakse. Pead arvestama sellega, et muutud ise selle viha objektiks, kui topid oma nina vahele.  hullunud inimene ei oska enam ühestki arukast nõuandest aru saada. Maski nõudmine on aga suur rumalus. Väga suur rumalus. Sest viirus on õhus. Mask peaks olema selline, mis õhku puhastab sellest viirusest. Kui aga õhk läbi läheb, siis saab viiruse igal juhul kui selles ruumis on tunde varem olnud haige inimene. Nii et igas tühjas ruumis viibides tuleb arvestada, et see on viirust täis ja haiguse saamiseks on head võimalused. Ainult väga hea õhuvahetus on see, mida peaks praegu nõudma. Aga selle nõudmiseks on hetkel juba hilja.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näomässunuusutajad pole ikka veel aru saanud, et aiavõrk sääski kinni ei hoia ning usuvad näomässu maagilisse võlujõudu. Covidiootsus, ei muud.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtle nüüd ise, haiglate koroonaosakonnad saavad toimida ainult tänu töötajate vaktsineeritusele ja korralikele kaitsevahenditele – vastasel juhul oleks enamik arste-õdesid ju ise haiged.

Justnimelt, tänu korralikele kaitsevahenditele, aga mask pole seda. Ja hoolimata korralikest kaitsevahenditest jäävad ka medtöötajad koju covidisse nakatumise tõttu.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtle nüüd ise, haiglate koroonaosakonnad saavad toimida ainult tänu töötajate vaktsineeritusele ja korralikele kaitsevahenditele – vastasel juhul oleks enamik arste-õdesid ju ise haiged.

Läbipõdemisest saadud naturaalne immuunsus oleks ka abiks 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selleks, et kellelegi märkust teha, peaksin ma ise uskuma, et tegu on õigustatud nõudega. Paraku ei ole. Ja see ei ole nagunii normaalne, et teenindajad on pandud korrakaitsjat mängima. Minul selle tsirkusega miskit asja ei ole. Kuna ei taha ega viitsi müüjatele ega turvatöötajatele lisastressi asjaga, mis pole nende süü, siis panen poodi minnes maski ette. See meetme vajalikkusesse ega tõhisusesse isiklikult ei usu ja absoluutselt kindlasti ei lähe kedagi “korrale kutsuma”.

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maski ma kohe kindlasti kelleltki nõudma ei hakka, see ei ole minu roll ja võimalik konflikt, mis tekkib, on ilmselt hullem, kui maskita poes käimine. Seesama Rakvere Maxima näide, kui kummalgi neil viirus oli, siis niimoodi teineteise peale karjudes levitasid nad seda rohkem, kui lihtsalt maskita poest läbi käies.

Küll aga olen ma ise teenindajatega alati sõbralik ning kui oskan, siis sekkun siis, kui keegi konkreetselt teenindajaga ebaõiglaselt käitub.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks proovige 😉

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen praegustes nõmedates oludes lihtsalt igaühega nii lahke ja sõbralik kui võimalik, meil on tekkimas tohutu vastastikuse austuse ja mõistmise defitsiit.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen praegustes nõmedates oludes lihtsalt igaühega nii lahke ja sõbralik kui võimalik, meil on tekkimas tohutu vastastikuse austuse ja mõistmise defitsiit.

Hea. Seda kuluks hetkel veel ja veel rohkem ära.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maski ma kellelegi ette suruma ei hakka, aga kui ma peaks nägema, et keegi lindi kaupa täis laob ja siis uttu tõmbab nagu see viimane idikate üleskutse ette näeb, siis ma annan talle kõva ja selge häälega teada, et ta on m*nn ning aitan seejärel kassapidajal läbu ära koristada.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitmeid katsetusi ju tehtud, et samahästi võid ilma liikuda, kasutegur on ehk sutsuke nullist erinev.

Ei ole ju nii, kui mõlemal inimesel on maksid, siis on kasutegur ikka tunduvalt suurem kui null. See müüt, et maskist kasu ei ole, on kole visa kaduma. Jah, mingites tingimustes, näiteks tunde ühes-samas kitsas vähese ventilatsiooniga ruumis teisega koos viibides on jah maski kasutegur null. Muudes oludes aga on kasu täiesti olemas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selleks, et seda märkust teha, peaks tegemist olema õige asjaga. Mina küll kannan, sest peab, aga mõtet sellel ei ole. Mitmeid katsetusi ju tehtud, et samahästi võid ilma liikuda, kasutegur on ehk sutsuke nullist erinev. Ehk et, need kes käivad maskita- minu poolt on heakskiitev pilk.

Muidugi teenindajatega õiendamist õigeks ei pea, sest ega nemad kogu selles idiootsuses süüdi ei ole.

Terve maailm vaktsineerib, terve maailm kannab maske ja elab seetõttu juba üsna tavapärast elu . Kuidas meil nii palju kõiketeadjaid lolle on, arusaamatu.

https://www.delfi.ee/artikkel/95010771/graafik-must-stsenaarium-sai-teoks-eestist-sai-maailma-suurima-koroonanakatumisega-riik

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole ju nii, kui mõlemal inimesel on maksid, siis on kasutegur ikka tunduvalt suurem kui null.

Kui mõlemad inimesed kasutavad ideaalset, uut maski*

Mida teeb, mis te arvate, mitu % inimestest kannab poes maski korrektselt, või sellist, millest järjekorras järgmise parmu hais läbi ei tule?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kodanikujulgusega teenindajatele appi!