Esileht Kodunurk Koduasjade hoiustamine ?

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Koduasjade hoiustamine ?

Postitas:

Ajutisel pean minema üürikasse, aga oma mööblit ja tehnikat vaja kuskil hoiustada kuni oma korteri saan.

Kus oleks mõistlik hoiustada ja mõistliku hinnaga, Viimsi, Pirita piirkond ?

 

Või kuidas te olete selle olukorra lahendanud, kes on kodu vahetanud ja on asjade hoiustamise  tõrge tekkinud ?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.05 14:09; 06.05 14:17;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

on olemas eraldi laopinnad, kuhu võib ladustada oma asju. igas linnaosas on neid. linnas sees kallimad, äärelinnas odavamad.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.05 14:12; 08.05 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ok, aga keegi oskab  oma kogemuse põhjal soodsat laopinda välja pakkuda ? Võimalik, et tuleb  lausa aasta aega hoiustada, kes teab

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.05 14:09; 06.05 14:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ok, aga keegi oskab oma kogemuse põhjal soodsat laopinda välja pakkuda ?

Googeldades tuli välja selline
. https://www.abcmodul.ee/laoruumid/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_term=laopinna%20rent%20tallinnas&gclid=Cj0KCQjwp86EBhD7ARIsAFkgakhFTAjWMEHntzax-xZoqfT_-fC62NPH3QfKJULngU42tSJHWsmWTrAaApQkEALw_wcB

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minilaod, edasi googelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ajutisel pean minema üürikasse, aga oma mööblit ja tehnikat vaja kuskil hoiustada kuni oma korteri saan.

Kus oleks mõistlik hoiustada ja mõistliku hinnaga, Viimsi, Pirita piirkond ?

Või kuidas te olete selle olukorra lahendanud, kes on kodu vahetanud ja on asjade hoiustamise tõrge tekkinud ?

Aga kas sul üürikas on juba olemas? Muidu võiks ju möbleerimata üürika valida, eeldan, et selliseid on ikka ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige odavam variant on üürida korter kuskile kohtla-Järvele ja viia oma hoiustamist vajavad asjad sinna.

Minilaod on kallimad kui üürikorter ebaatraktiivses asukohas. Väike miniladu on 5 ruutu, sinna ei mahu midagi. Kui on vaja kodusisustust ladustada, siis juba 14 ruudused minilaod (ülemistel) on 150€ kuus, korteri üürimine kohtla järvel on 100-120€ kuus.

Kui neid asju on vaja ladustada pikemalt kui ainult kuu või paar, näiteks terve aasta, siis on mõistlikum ladustamiseks üürida selline maapiirkonna korter.  nojah, transpordikulu sinna ja tagasi tuleb ka arvestada, aga saad suurema pinna väiksema raha eest.

Kui sulle piisab mingist 5-ruudusest boksist siis on tõesti odavam valida mõni miniladu.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.05 13:07; 08.05 14:36; 08.05 17:58; 08.05 19:21; 08.05 20:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige odavam variant on üürida korter kuskile kohtla-Järvele ja viia oma hoiustamist vajavad asjad sinna.

sellesse Kohtla-Järve korterisse signa paigaldamine + turvateenuse kuumaksed lähevad kokku kallimaks, kui tallinnas või harjumaal ühe-kahe minilao üürimine, kus turvateenused on juba hinna sees.

Pealegi, kui kohtla-järve korterisse sisse murtakse, siis ükski turvafirma ei passi kohapeal ära lõhutud ukse juures seda 3h, kui omanik pealinnast kohale jõuab. vahepeal jõutakse ka ülejäänud kraam minema tarida.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.05 14:12; 08.05 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige odavam variant on üürida korter kuskile kohtla-Järvele ja viia oma hoiustamist vajavad asjad sinna.

selle Kohtla-Järve korterisse signa paigaldamine + turvateenuse kuumaksed lähevad kokku kallimaks, kui tallinnas või harjumaal ühe-kahe minilao üürimine, kus turvateenused on juba hinna sees.

Pealegi, kui kohtla-järve korterisse sisse murtakse, siis ükski turvafirma ei passi kohapeal ära lõhutud ukse juures seda 3h, kui omanik pealinnast kohale jõuab. vahepeal jõutakse ka ülejäänud kraam minema tarida.

Rääkimata sellest, et minilao üüri puhul on ilmselt normaalsed keskkonnatingimused ikkagi hinna sees, aga korterit üürides tuleb ju lisaks maksta veel kommunaalid, sh küte, mis ei ole sugugi odav?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.05 13:15; 08.05 14:45; 08.05 18:05; 08.05 19:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rääkimata sellest, et minilao üüri puhul on ilmselt normaalsed keskkonnatingimused ikkagi hinna sees, aga korterit üürides tuleb ju lisaks maksta veel kommunaalid, sh küte, mis ei ole sugugi odav?

Mis kommunaalid sul seal ikka on, kui sees ei ela. Kütteperioodil on tõesti küte lisaks, minilaos sa maksad aastaringselt sama hinda.

Kui raha pole probleem, siis on loomulikult mugavam võtta miniladu.

Miniladu on mõtekas siis, kui hoida on vaja lühikest perioodi ja asjad mahuvad ära väiksele pinnale.

Kui hoiustamise periood oleks juba aasta ja mööbel võtaks enda alla rohkem ruumi, siis on mõtekam vaadata odav korter linnast väljas. Ege ei pea ju ilmtingimata kohtla-järve olema, aga ida-virus on odavaid üürikaid rohkem kui mujal.

Kõige normaalsem oleks muidugi üldse üürida möbleerimata korter Tallinnasse ja oma asjadega sinna kolida, see oleks kõige suurem hinnavõit, pluss süda rahul, et keegi vahepeal mingi maarajooni üürika ust ei muugi. 🙂

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.05 13:07; 08.05 14:36; 08.05 17:58; 08.05 19:21; 08.05 20:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rääkimata sellest, et minilao üüri puhul on ilmselt normaalsed keskkonnatingimused ikkagi hinna sees, aga korterit üürides tuleb ju lisaks maksta veel kommunaalid, sh küte, mis ei ole sugugi odav?

Mis kommunaalid sul seal ikka on, kui sees ei ela. Kütteperioodil on tõesti küte lisaks, minilaos sa maksad aastaringselt sama hinda.

Kui raha pole probleem, siis on loomulikult mugavam võtta miniladu.

Miniladu on mõtekas siis, kui hoida on vaja lühikest perioodi ja asjad mahuvad ära väiksele pinnale.

Kui hoiustamise periood oleks juba aasta ja mööbel võtaks enda alla rohkem ruumi, siis on mõtekam vaadata odav korter linnast väljas. Ege ei pea ju ilmtingimata kohtla-järve olema, aga ida-virus on odavaid üürikaid rohkem kui mujal.

Kõige normaalsem oleks muidugi üldse üürida möbleerimata korter Tallinnasse ja oma asjadega sinna kolida, see oleks kõige suurem hinnavõit, pluss süda rahul, et keegi vahepeal mingi maarajooni üürika ust ei muugi. ????

Küte nüüd küll odav lõbu ei ole. Üldiselt lähevad üürniku reale minimaalselt ka hooldus-, haldus- ja koristuskulud. Kui omanik ei soovi interneti- ja teleteenuste lepingut lõpetada, siis ka need lisaks. Enamasti ikkagi on omaniku eeldus, et üürnik maksab ka KÜ laenumaksed ja remondifondi (olgu siis kommunaalarve osana või paneb üürihinna sellevõrra kallima). Jne.

 

Tee, mis teed, oluliselt vähem kui 150 € eest kuus küll ei õnnestu korterit ülal pidada, isegi kui üürimakseid üldse ei ole ja korter on ainult kommunaalarvete tasumise eest kasutada antud. Aga kui üürimaksed veel lisaks tulevad, siis ma kohe kindlasti ei usu, et sellise tehinguga oleks võimalik plussi jääda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.05 13:15; 08.05 14:45; 08.05 18:05; 08.05 19:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee, mis teed, oluliselt vähem kui 150 € eest kuus küll ei õnnestu korterit ülal pidada

jah, aga vahe on selles, et see 150€ maksev korter on 40-50 ruutu, samal ajal kui laopinda sa saad sama raha eest 14 ruutu.

seda ma räägingi, et kui pinda on vaja rohkem ja pikemaks ajaks, siis ikkagi tuleks odav korter odavam kui mingi laopind. kui on vaja vähe ruumi ja lühikeseks ajaks, siis miniladu, kui aga mööblit on nii palju, et vajaks suuremat pinda, ja terveks aastaks, siis odav korter.

Muidu merekonteinereid saab ka rentida, aga seal aastaringselt mööblit vast ei saa hoida.

P.S. ma ei tea, mida sa üürimaksete all mõtled, mis (veel lisanduvad). Kui sa aga pead silmas, et üürnik peab minimaalselt maksma kommunaale 150€, siis see summa kindlasti nii suur ei ole, kui keegi sees ei ela. internetti ei kulu, elektrit ja vett ei kasuta… jääb ainult mingi väike prügivedu ja kütteperioodil küte. kui on korterisisene süsteem, siis selle saab reguleerida mingi +15 peale ja ka ei kulu nii palju.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.05 13:07; 08.05 14:36; 08.05 17:58; 08.05 19:21; 08.05 20:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära unusta, et sellele 150 eurole kommunaalkuludele tuleb veel üürihind lisaks.

 

https://www.abcmodul.ee/laoruumid/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_term=miniladu&gclid=CjwKCAjw7diEBhB-EiwAskVi1-zBYrfgA-Edk_DexounjN11iRpXW7vGbkb4_dBp-9EaCNgL3sDAJxoCYrQQAvD_BwE

Nagu ma aru saan, siis 28 m2 maksab 120 €. Mitte 14 m2 150 €. Üldiselt mul on 4-toaline 93 m2 korter üsna tihedalt kraami täis, aga kui asjad üksteise kõrvale panna (või ammugi, kui mööbel tuleb transpordiks niikuinii lahti võtta), siis 28 m2 sisse mahuks kohe kindlasti ära. Tõenäoliselt mahuks isegi 14 m2 sisse ära, kui veidi enam nuputada ja tihedamalt pakkida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.05 13:15; 08.05 14:45; 08.05 18:05; 08.05 19:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina vist võtaks üürika, kus on üks tuba rohkem kui mul hädapärast vaja. Ja ladustaksin kraami sinna ühte tuppa.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära unusta, et sellele 150 eurole kommunaalkuludele

kust sa võtad selle 150€ kommunaalkulusid? iial ei ole mingi kohtla järve tühjalt seisva korteri kommunaalid 150€, mul Tallinnaski ei ole need nii suured.

14 ruutu laopinda Ülemistes siseruumides on 156€ käibemaksuga, see ladu, mida sina näitad, on ilma kütteta kuskil õues, sisuliselt merekonteineri rent (selle saab ka odavamalt kui 120, muide). Väljas asuvas metallkonteineris sa mööblit aasta aega ei hoia nii et seda pärast veel kasutada saaks. Ja kui teemaalgataja mainib veel mingit tehnikat, siis seda ammugi ei saa panna mingisse metallkonteinerisse lageda taeva all.

P.S. ja ma kordan veel – jah, kui seda ladu oleks vaja vaid mõneks kuuks, siis on okei võtta ladu. Aga kui me räägime juba aastasest perioodist, siis ikkagi pigem korter tuleb odavam. Teemaalgataja ütleb, et on võimalik, et ta peab neid asju aasta aega hoidma, sellest ma seda korterijuttu rääkima hakkasingi.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.05 13:07; 08.05 14:36; 08.05 17:58; 08.05 19:21; 08.05 20:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kust sa võtad selle 150€ kommunaalkulusid? iial ei ole mingi kohtla järve tühjalt seisva korteri kommunaalid 150€, mul Tallinnaski ei ole need nii suured.

No näed siis, mul jällegi olid just umbes-täpselt 150 € keskmiselt kahetoalisel korteril, kus küte oli üliodav võrreldes keskmisega (gaasiküte). Suvel 80, talvel 200.

Praegu on kommunaalarved suvel 150, talvel 350, täiesti keskmine maja. Tõsi jah, siin mul on 4-toaline, nii suurt pole teema autoril vaja.

Seda lootust, et kuskil väiksemas kohas küttekulusid odavamalt saaks kui suures linnas, minu teada küll ei maksa hellitada.

 

Konteinerite üle ei julge vaielda, kuigi nad ise väidavad, et olla kõik niiskuse ja muude mõjurite eest kindlalt kaitstud ning sobivat mööbli jaoks. Mul kogemust ei ole. Aga kindlasti ei pea laoruum asuma Tallinna kesklinnas.

 

Aga mis siin vaielda, kui vahepeal käidi välja hoopis mitu korda parem mõte: üürida ühe toa võrra vajalikust suurem korter ja paigutada üleliigne mööbel vabasse tuppa. Lisatuba üürikorteris tuleb üsna kindlasti soodsam kui eraldi üürikorter või laoruum. 🙂

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.05 13:15; 08.05 14:45; 08.05 18:05; 08.05 19:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu on kommunaalarved suvel 150, talvel 350

räägi, mida sa nende kommunaalide all silmas pead. kui inimene sees ei ela, siis on need igal juhul väiksemad.

Küttekulud saab odavamalt siis, kui korteris on korterisiseselt reguleeritav gaasiküte või elektriküte või sootuks ahjuküte. Igal pool ei ole keskküte. Ahiküttega pole vast kõige mõistlikum mööbli hoidmiseks võtta, aga eeldatavalt on see siiski parem kui metallkonteiner 😀

Minu meelest võiks teemaalgataja üldse kolida koos oma mööbliga. Ainus variant, miks see ei saa võimalik olla, on mu meelest see, et mööblit on väga palju, aga üürikat nii suurt ei taha võtta, aga kui oma korteri ostab, siis see saab olema suurem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.05 13:07; 08.05 14:36; 08.05 17:58; 08.05 19:21; 08.05 20:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kinnisvaraportaalidest garaaži renti vaadata. On nii valvega garaažimajas kui ka valveta, igasuguseid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Kodunurk Koduasjade hoiustamine ?