Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kodukontor ja laiskus

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kodukontor ja laiskus

Postitas:
Kägu

Olen teist nädalat kodukontoris ning tunnen, et muutun laisaks.  Olen oma tegemised ritta pannud ja tööd oleks vaja usinalt teha – aga ei viitsi. Tean, et kui lähen kiireks – siis vuhin need asjad valmis, aga hetkel lebotan diivanil, joon kohvi ja kuulan surfan perekoolis. Töö arvuti on laual lahti, et siis vähemalt kirjadele kiirelt reageerida.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa ise sellega rahul oled ja saatsid lihtsalt olukirjelduse, siis head lebotamist.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean mida tunned, mind aitab kui mõne podcasti käima panen.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alguses on enamikel inimestel nii, ma arvan. Pead uued harjumused endale tekitama kodukontori toimimiseks. Ma nö. premeerin ennast, nt 45 min tööd, 15 min kohvipaus, 1,5 h tööd, 20 min paus pesuga tegelemiseks vms (mitte et pesupesemine otseselt preemia oleks, aga õigesti asju ajastades saad tööpäeva jooksul nii palgatöö kui kodutööd tehtud, nii et peale tööpäeva lõppu ongi vaid puhkeaeg, mis on omaette boonuseks).

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina pesen nüüd isegi nõusid rõõmuga, saaks ainult laua tagant püsti.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas sa siis lebotad, kui oled valmis kohe kirjale vastama, kui see tööarvutisse tuleb. Sa oled lihtsalt teistlaadses tööreziimis. Lebotamine on see, et sulle ei tule ühtegi tööasja isegi mitte meelde ja naudid ja mõnuled. Sina teed aga teema siia. Nii et see pole laiskus, see on tööreziim, kus hetkel oled valmis kirjadele vastama aga muid teemasid aktiivselt ei käsitle.

 

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kiri teeb ju laekudes kõll, sellele ikka vastan mõned sõnad (ma ei ole TA)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teist nädalat kodukontoris ning tunnen, et muutun laisaks. Olen oma tegemised ritta pannud ja tööd oleks vaja usinalt teha – aga ei viitsi. Tean, et kui lähen kiireks – siis vuhin need asjad valmis, aga hetkel lebotan diivanil, joon kohvi ja kuulan surfan perekoolis. Töö arvuti on laual lahti, et siis vähemalt kirjadele kiirelt reageerida.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma töötan juba 15 aastat kodus. Harjutamise asi – kui alguses ka lebotasin rohkem, siis varsti sain aru, et see tekitab minus ebamugavust, kui töö on tegemata ja ootel. Seega harjutasin end hommikul kiiresti alustama ja kõik vajaliku ära tegema, siis oli päev otsa hea tunne, miski ei vaevanud ega närinud kuklas. Vastik on olla, kui kohustused ootavad ja ootavad.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on märk sellest, et liiga vähe tööd on. Ma muutun ka kontoris laisaks, kui vähe tööd – sest aega on ju.

Kui tööd palju, pole aega laiselda vaid vuhin kõik ära teha, et omadega jänni ei jääks.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kodukontor ja laiskus