Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kodulaenu taotlemine viimase kuu jooksul

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kodulaenu taotlemine viimase kuu jooksul

Postitas:
Kägu

Kes on taotlenud viimase kuu jooksul kodulaenu (ostmiseks või ehitamiseks). Kust pangast, kui kiirelt ja millise intressiga olete saanud?

Kui kiiresti on tulnud laenuotsused peale esmast arutlust ja andmete saatmist?

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina taotlesin kuu alguses Swedist ja sain nädala jooksul lepingu tehtud. Intress 1,8%, summa 80 000 ja 13 aastaks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule pakkus LHV paar nädalat tagasi kodulaenu intressiks ulmelise 2.5%.
Kuna mu plaanid muutusid ja ma hetkel laenu siiski võtta ei plaani, ei jõudnud mujalt uurima hakata.
Ise mõtlesin, et millest selline pakkumine – mul on puhas renomee ja piisav sissetulek laenu teenindamiseks. Ainsana suutsin põhjusena välja mõelda, et ütlesin kohe ausalt ära, et vajan kodulaenu ainult lühiajaliselt olemasoleva kinnisvara realiseerimise ajaks, et uue kiiremini ära osta saaks. Vana müügil oleks laenu korraga tagasi maksnud. Ehk siis pank ei läinud piisavalt perspektiivi sellisel kliendil, kellelt pikas plaanis intresside pealt ei teeni ning ei nähtud põhjust hea pakkumise tegemiseks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Märtsi teises pooles saime seb pakkumise 3 tööpäevaga ja swedbanki pakkumise 5 tööpäevaga. Parim intress 1.6, mida me ei valinud muude kulude tõttu.

Pärast laenuotsuse saamist võib võtta aega ka konto avamine, pagulaste pärast on esindustes ajad kuskil nädal ette broneeritud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule pakkus LHV paar nädalat tagasi kodulaenu intressiks ulmelise 2.5%.

Suvel laenupakkumisi võttes oli samuti LHV see, kes paistis silma ülekaalukalt kõige kehvemate tingimustega. Kodulaenuäri ilmselt ei ole nende nišš.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule pakkus LHV paar nädalat tagasi kodulaenu intressiks ulmelise 2.5%.

Suvel laenupakkumisi võttes oli samuti LHV see, kes paistis silma ülekaalukalt kõige kehvemate tingimustega. Kodulaenuäri ilmselt ei ole nende nišš.

Mul sama kogemus, et LHV ütles teiste pankade pakkumiste peale (alla 2%) kohe ära, et nemad sellist intressi ei paku. Sõltub ka laenusummast, mida vähem laenad, seda kõrgem intress üldjuhul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suvel laenupakkumisi võttes oli samuti LHV see, kes paistis silma ülekaalukalt kõige kehvemate tingimustega.

Enne koroona aja algust tütar kauples paremat intressi pankadest ja kui LHV-ga üldse ei õnnestunud, siis küsis, et miks, LHV vastas: meil on kallim raha. Oli veel nn kodupank, kuldkaardiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kodulaenu taotlemine viimase kuu jooksul