Esileht Ilu Kodus kasutatav kosmeetiline aparaat, kellegil kogemusi?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kodus kasutatav kosmeetiline aparaat, kellegil kogemusi?

Postitas:

Erinevad aparaadihooldused on kliinikutes/salongides väga kallid. Kas keegi on endale koju soetanud mõne sarnase aparaadi ja teeb ise endale mingeid hooldusi?

Üks tuntud püsimeigi tegija rääkis, et tema teeb endale ise ilusüste ja tal on mingi lasertehnoloogial põhinev seadeldis millega ergutab kollageeni teket endal. Tema väitis, et käis esimest korda süstimas salongis ja jättis täpselt kohad meelde ja nüüd süstib samadesse kohtadesse ise. Juba aastaid.

Üks kena naisterahvas rääkis jõulupeol, et tema teeb endale fotonoorenust ise kodus ja oma sõbrannadele. Et see on maailma lihtsam protseduur ja midagi sassi ei anna minna. Ta on kunagi ise kosmeetikuks õppinud ja omada ise aparaati on nii palju odavam- kui salongi kukrut täita.

Kindlasti on salongides mõeldud aparaadid läbinud tugevama kontrolli ja kordades võimsad. Aga on kellegil kodus mõni aparaat? Palun kogemusi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 07:08; 20.10 20:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma teen ise kodus iluoperatsioone. Mõttetu nii palju sellise asja eest maksta.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kodused maskid jne nagunii.
Mul on kodus d´Arsenvali aparaat, millega on imelihtne aknet ravida, seda kasutavad kosmeetikud juba aastakümneid. Põletik taandub punnidest väga kiiresti. Tellisin kunagi aliexpressist, tuli isegi kohale ja töötab juba mitu aastat.

Tellisin just led valgusravi maski, see ooperifantoomi moodi 😀 olen kasutanud 3ndl peaaegu iga päev ja nagu oleks mingeid tulemusi pikapeale märgata, tunduvalt vähem jumestuskreemi läheb, et talutavat tulemust saada (punetuse katmiseks), aga samamoodi, need tulemused tulevad pikkamisi ja väga tasapisi. Mingit tohutu imeefekti ei ole, aga kui midagi paremaks läheb, siis oleks ju ikkagi hästi, isegi kui tulemused ei tule KOHE. Aga kuna saad teha nii tihti ja nii kaua kui tahad, siis ongi see ok. Võtsin odavama ja olen sellelgagi rahul, kuigi ledid on natuke siiski nõrgavõitu (silmade kaisteks jne)- kodukasutusaparaat ikkagi, tuleb natuke kauem seansse teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ostsin fotoepilaatori, aga karvadest selle abil lahti ei saanud.

Salongis olen käinud tegemas kürolipolüüsi. Mitte midagi ei mõiganud ja ometi olen ma just täpselt õige sihtgrupp – normaalkaalus, aga kintsude peal on konkreetsed “pekipadjakesed”, mida salongi töötlema läksin. Käisin mitu korda ja midagi ei juhtunud. Kui küsisin teenindajalt, et miks lubatud tulemust ei ole, siis te ütles, et no sul polegi ju õieti rasva. Tore meelitus küll, aga paraku puhas näkku valetamine. (Kannan pükse suuruses 40-42, nii et kintsupekki ikka on.)

Nii et kui juba see salongiaparaat mingit efekti ei avaldanud, siis kodustesse puudub üldse igasugune usk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kasutanud mikromesoteraapiat ehk naha mikrovigastamist kollageeni taastootmise eesmärgil. See + hoolikas kreemitamine ja venitusarmid kõrhul olen palju paremaks saanud küll. Ära nad päris kadunud siiski pole. Näkku tegin ka vahepeal, aga ei viitsi pidevalt möllata ja pole nagu väga vajadust ka. Näonahk on veel suht kobe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 16:29; 20.02 10:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kasutanud mikromesoteraapiat ehk naha mikrovigastamist kollageeni taastootmise eesmärgil

Kas mõtled dermarollerit? Seda imepisikeste nõeltega rullikut?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kasutanud mikromesoteraapiat ehk naha mikrovigastamist kollageeni taastootmise eesmärgil

Kas mõtled dermarollerit? Seda imepisikeste nõeltega rullikut?

Täpselt nii.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 16:29; 20.02 10:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu Kodus kasutatav kosmeetiline aparaat, kellegil kogemusi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.