Esileht Hobinurk Koer ei armasta mind enam :(

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Koer ei armasta mind enam :(

Postitas:
Kägu

Mul on 4-aastane koer, keda ole kutsikast peale kasvatanud, hoidnud ja armastanud. Meil on olnud hästi lähedane suhe ja koer on koguaeg tahtnud hästi minu lähedal olla. Kui mina diivanil, siis tema – hops – minu kõrval, kui liigun, siis tema kaasas. Liputas alati saba, head tujus ja tahtis mängida jne. Vot aga nüüd siis juba kuskil nädala jagu aega on koer muutunud – hoiab omaette, enam voodisse magama ei tule (on otsutanud voodi all magada), muul ajal samuti teda nagu enam ei huvita kus ma olen v mida teen, tema hoiab omaette. Samas söögiisu oj hea, õueskäigud on normaalsed, siis ta tahab matkata ja jookseb ringi nagu ikka. Aga just kodus on tema käitumine muutunud ja ma ei tea mida arvata v teha. Elukortalduses ei ole absoluutselt mitte midagi muutunud. Aga enam ei saa arugi, et koer üldse majas oleks. Haige ei tundu mingit pidi olevat.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga võiksid siiski loomaarsti külastada ja nt vereproovi lasta teha. Selline muutus pole päris loomulik, kui keskkonnas ega su oma käitumises pole midagi uut. Võib vabalt mõni valu piinata.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjelduse järgi tundub, et miski on kodus teda hirmutanud. Mingeid ehitustöid ei ole katusel, akna taga, kõrval (majas, krundil) toimunud? Et pidevalt ja suure kolinaga? Või juhtus see nt peale aastavahetust?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kahtlen, et ta sind enam ei armasta, koerad on väga lojaalsed. Tal kas on midagi tervisega või on tõesti ehmunud millegi peale.

Mis tõug ta on?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabalt võivad hambad valutada vms. Koer ei oska valu välja näidata. Kindlasti loomaarstile rääkida-näidata.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pakun ka et miski teeb koerale valu.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koeral on midagi viga, armastusega pole siin mingit pistmist. Koera reaktsioonist lihtsalt näed, kas ta on terve ja tal on hea olla, mitte et kas ta armastab sind või ei armasta.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Haiged loomad hakkavad omaette hoidma.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, tõsi, vastasmajas käib renoveerimine. Aga koer hoiab omaette ka peale seda, kui ehitajate tööpäev läbi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu koer läheb kaisust ära ainult siis kui tal on kehv olla. Ehk kolm, neli korda on ette tulnud. Kas läheb teise tuppa oksendama või ust kraapima, et keegi ta öösel õue toimetaks.  Isegi suvekuumaga viskles dramaatiliselt ja ohkas etteheitvalt, aga ei lahkunud.

Tehke ikka mingi ülevaatus arsti juures. Koerad varjavad kehva enesetunnet kuni olukord on tõesti halb.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vb võiks rõõmu tunda, et koer on iseseisev ja tunneb end turvaliselt ning ei ole kleepunud koguaeg peremehe külge?

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, tõsi, vastasmajas käib renoveerimine. Aga koer hoiab omaette ka peale seda, kui ehitajate tööpäev läbi.

No kesmine ehitustöö päev on ca 8-12h, selle jooksul on vaikseid momente ja siis jälle mingeid suuri kolakaid vmt. St koer võibki siis terve õhtu-öö lisaks veel pelglik olla, kuna kodus rahu on häiritud ja pikemat perioodi kestnud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Hobinurk Koer ei armasta mind enam :(