Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kogenud triibupüüdjad! Kas on kaks triipu või ei?

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Kogenud triibupüüdjad! Kas on kaks triipu või ei?

Postitas:

Täna 11DPO või 12DPO ning tegin varajase rasedustesti, päevadeni peaks olema 5 päeva. Tean, et testisin liiga vara, aga ei suutnud oodata.

Testile ilmus väga õrn teine triip, või kujutan ette?

https://imgur.com/a/lT5Q3yY

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Midagi nagu oleks, aga selle põhjal on vara järeldusi teha. Kui päevadeni veel 5 päeva, siis oota ära ja kui need ei hakka, siis asi selge. Praegu on 50-50 seis, kas on rasedus ja kas jääb püsima see rasedus. Liiga vara testid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma tavaliselt ei näe sellistel piltidel (kui küsitakse, et kas on või pole) teist triipu, siis siin ma ütleks küll, et on täiesti olemas.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Midagi nagu oleks, aga selle põhjal on vara järeldusi teha. Kui päevadeni veel 5 päeva, siis oota ära ja kui need ei hakka, siis asi selge. Praegu on 50-50 seis, kas on rasedus ja kas jääb püsima see rasedus. Liiga vara testid.

Tean ise ka, et ei tohiks lootusi üles kruvida, aga triipe olen püüdnud juba pea aasta, võiks õnnestuda 🙂 Testi ajendas tegelikult tegema valge voolus, mis ei kadunud ära ka peale ovulatsiooni. Rinnad samuti hellad, aga seda tunnuseks ei lugenud, kuna see ka enne päevi tavaliselt olnud.

See kuu kasutasin esimest korda OV teste ning toimetasime mehega selle ajal. Lisaks hakkasin günekoloogi soovitusel võtma Inofolic toidulisandit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu silmale on see rohkem hallikas kui roosa. Endal oli viimane kord umbes sarnane (küll õrnem, aga toonilt, paksuselt) ja ma ei olnud rase (hCG oli samal päeval 2.5).

Ma tean, et kui nüüd juba alustasid testidega, siis on raske lõpetada ja päevi oodata. Ehk mine tee veretest?

Loodame, et õnnestus ja kui ei, siis teinekord püüa oodata päevade oodatava alguseni ja teha 25 ml/IU test, siis on endal kergem (easy to say!)

Jänku

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.10 09:22; 10.10 12:39; 10.10 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu silmale on see rohkem hallikas kui roosa. Endal oli viimane kord umbes sarnane (küll õrnem, aga toonilt, paksuselt) ja ma ei olnud rase (hCG oli samal päeval 2.5).

Tegelikult on küll roosa, üles laadimine võttis palju kvaliteedist maha 😀
Aga jah, ei maksa üleliia loota.

Mul üks 25 ml/IU test veel ootamas, proovin kannatada uue nädala alguseni 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://imgur.com/a/7EmCaLF – teises valguses veel üks pilt

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu silmale on see rohkem hallikas kui roosa. Endal oli viimane kord umbes sarnane (küll õrnem, aga toonilt, paksuselt) ja ma ei olnud rase (hCG oli samal päeval 2.5).

Palju see HCG tase peab olema, et rasedus oleks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ütleks, et ei. See on märgitud koht, kus see triip peaks tulema, aga mitte triip ise.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Justkui nagu oleks 🙂 Saad ju ülehomme uuesti teha ja näha kas on kosunud vōi ei.

Mis moodi ja kui palju Sa inofolicut vōtad?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Justkui nagu oleks ???? Saad ju ülehomme uuesti teha ja näha kas on kosunud vōi ei.

Mis moodi ja kui palju Sa inofolicut vōtad?

Ei kannatanud ära ning käisin just veretesti andmas, see peaks ära näitama küll, hiljemalt homseks peaksid vastused tulema.

Inofolicut võtan ühe paki päevas, segan poole klaasi veega. Osadest kohtadest olen lugenud, et soovitatakse isegi 2 pakki päevas võtta, aga mulle ütles naistearst pakk päevas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise seda triibuks ei peaks, olen saanud kuivamistriipugi tumedamat ????
Aga loodan et sul läheb õnneks! Aga veretesti vastuse peaksid juba paari h pärast saama 🙂

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise seda triibuks ei peaks, olen saanud kuivamistriipugi tumedamat ????

Aga loodan et sul läheb õnneks! Aga veretesti vastuse peaksid juba paari h pärast saama ????

Sain veretesti tulemused, vastus oli 23IU/L – põhjust rõõmustamiseks? Mitterasedatel peaks see näit olema alla 5IU/L

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 12:30; 11.10 12:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise seda triibuks ei peaks, olen saanud kuivamistriipugi tumedamat ????

Aga loodan et sul läheb õnneks! Aga veretesti vastuse peaksid juba paari h pärast saama ????

Sain veretesti tulemused, vastus oli 23IU/L – põhjust rõõmustamiseks? Mitterasedatel peaks see näit olema alla 5IU/L

23 on suure tõenäosusega ikka rasedus. St. mitte suure tõenäosusega, vaid ongi. Nüüd on küsimus ainult selles, kas see hCG kasvab ja kosub või ei. Tee täpselt 48h pärast tänase tegemist uus vereproov ja kui see on vähemalt 46, siis on tegu ilusasti areneva ja kasvava rasedusega 🙂

Jänku

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.10 09:22; 10.10 12:39; 10.10 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise seda triibuks ei peaks, olen saanud kuivamistriipugi tumedamat ????

Aga loodan et sul läheb õnneks! Aga veretesti vastuse peaksid juba paari h pärast saama ????

Sain veretesti tulemused, vastus oli 23IU/L – põhjust rõõmustamiseks? Mitterasedatel peaks see näit olema alla 5IU/L

23 on suure tõenäosusega ikka rasedus. St. mitte suure tõenäosusega, vaid ongi. Nüüd on küsimus ainult selles, kas see hCG kasvab ja kosub või ei. Tee täpselt 48h pärast tänase tegemist uus vereproov ja kui see on vähemalt 46, siis on tegu ilusasti areneva ja kasvava rasedusega ????

Jänku

Arst soovitas päevade ärajäämise korral teha lihtsalt tavalise koduse testi, kui triip tume, siis hästi! Olen rõõmus, aga kardan nii väga pettuda 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise seda triibuks ei peaks, olen saanud kuivamistriipugi tumedamat ????

Aga loodan et sul läheb õnneks! Aga veretesti vastuse peaksid juba paari h pärast saama ????

Sain veretesti tulemused, vastus oli 23IU/L – põhjust rõõmustamiseks? Mitterasedatel peaks see näit olema alla 5IU/L

23 on suure tõenäosusega ikka rasedus. St. mitte suure tõenäosusega, vaid ongi. Nüüd on küsimus ainult selles, kas see hCG kasvab ja kosub või ei. Tee täpselt 48h pärast tänase tegemist uus vereproov ja kui see on vähemalt 46, siis on tegu ilusasti areneva ja kasvava rasedusega ????

Jänku

Arst soovitas päevade ärajäämise korral teha lihtsalt tavalise koduse testi, kui triip tume, siis hästi! Olen rõõmus, aga kardan nii väga pettuda ????

Mina siiski soovitaks veretesti, sest kodused testid on kvalitatiivsed, mitte kvantitatiivsed. St. tegelikult tumedus ei korreleeru alati hCG-ga. Siiski soovitan 48h pärast uut veretesti. Isegi, kui see peaks tooma pettumuse (loodame, et mitte!), siis selgus on parem, kui valelootus, eks?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.10 09:22; 10.10 12:39; 10.10 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise seda triibuks ei peaks, olen saanud kuivamistriipugi tumedamat ????

Aga loodan et sul läheb õnneks! Aga veretesti vastuse peaksid juba paari h pärast saama ????

Sain veretesti tulemused, vastus oli 23IU/L – põhjust rõõmustamiseks? Mitterasedatel peaks see näit olema alla 5IU/L

23 on suure tõenäosusega ikka rasedus. St. mitte suure tõenäosusega, vaid ongi. Nüüd on küsimus ainult selles, kas see hCG kasvab ja kosub või ei. Tee täpselt 48h pärast tänase tegemist uus vereproov ja kui see on vähemalt 46, siis on tegu ilusasti areneva ja kasvava rasedusega ????

Jänku

Arst soovitas päevade ärajäämise korral teha lihtsalt tavalise koduse testi, kui triip tume, siis hästi! Olen rõõmus, aga kardan nii väga pettuda ????

Mina siiski soovitaks veretesti, sest kodused testid on kvalitatiivsed, mitte kvantitatiivsed. St. tegelikult tumedus ei korreleeru alati hCG-ga. Siiski soovitan 48h pärast uut veretesti. Isegi, kui see peaks tooma pettumuse (loodame, et mitte!), siis selgus on parem, kui valelootus, eks?

Ilmselt nii teengi, siis on süda rahul ja selgus majas! Kui tõusnud, siis võib ilmselt rõõmustada. 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, siin teema lõpuks juba selgus, kuidas asi on.. Aga esialgu ma oleks tahtnud öelda, et on triip, aga sõltub, millal triip tekkis. Minu kogemus ütleb, et ükskõik kui õrn triip, mis tekib kohe, on rasedus ja hiljem tekkivad on kuivamistriibud (mis võivad teinekord üsna lootustandvad olla). Aga palju õnne! 🙂 Eks nüüd hakkab see pihta, et ei julge rõõmustada enne, kui triip on tugevamaks läinud, seejärel ikka ei julge rõõmustada enne, kui arst on raseduse kinnitanud ja südametöö nähtud, ja siis ei julge IKKA veel rõõmustada kogu hingest enne, kui KV-UH on tehtud ja nähtud, et kõik on korras, seejärel looteanatoomia UH… 😀 😀 kui liigutused ükskord juba tunda on, siis on veidi kindlam, aga päris südamerahu ikka ei ole 😀

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, siin teema lõpuks juba selgus, kuidas asi on.. Aga esialgu ma oleks tahtnud öelda, et on triip, aga sõltub, millal triip tekkis. Minu kogemus ütleb, et ükskõik kui õrn triip, mis tekib kohe, on rasedus ja hiljem tekkivad on kuivamistriibud (mis võivad teinekord üsna lootustandvad olla). Aga palju õnne! ???? Eks nüüd hakkab see pihta, et ei julge rõõmustada enne, kui triip on tugevamaks läinud, seejärel ikka ei julge rõõmustada enne, kui arst on raseduse kinnitanud ja südametöö nähtud, ja siis ei julge IKKA veel rõõmustada kogu hingest enne, kui KV-UH on tehtud ja nähtud, et kõik on korras, seejärel looteanatoomia UH… ???? ???? kui liigutused ükskord juba tunda on, siis on veidi kindlam, aga päris südamerahu ikka ei ole ????

Väga täpselt öeldud 😀 😀 😀
Aga triip tekkis 10min jooksul. Vaatasin ära, kuni see 1 tume triip tekkis ja siis läksin tegelesin kassiga, andsin süüa. 10min pärast läksin korraliku valguse kätte ning siis oli juba näha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, siin teema lõpuks juba selgus, kuidas asi on.. Aga esialgu ma oleks tahtnud öelda, et on triip, aga sõltub, millal triip tekkis. Minu kogemus ütleb, et ükskõik kui õrn triip, mis tekib kohe, on rasedus ja hiljem tekkivad on kuivamistriibud (mis võivad teinekord üsna lootustandvad olla). Aga palju õnne! ???? Eks nüüd hakkab see pihta, et ei julge rõõmustada enne, kui triip on tugevamaks läinud, seejärel ikka ei julge rõõmustada enne, kui arst on raseduse kinnitanud ja südametöö nähtud, ja siis ei julge IKKA veel rõõmustada kogu hingest enne, kui KV-UH on tehtud ja nähtud, et kõik on korras, seejärel looteanatoomia UH… ???? ???? kui liigutused ükskord juba tunda on, siis on veidi kindlam, aga päris südamerahu ikka ei ole ????

Väga täpselt öeldud ???? ???? ????

Aga triip tekkis 10min jooksul. Vaatasin ära, kuni see 1 tume triip tekkis ja siis läksin tegelesin kassiga, andsin süüa. 10min pärast läksin korraliku valguse kätte ning siis oli juba näha.

Täna tegin päevasest uriinist – https://imgur.com/a/atcGWKL
Triip mis triip 🙂

– teemaalgataja

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 12:30; 11.10 12:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju-palju õnne!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Triip mis triip.Palju õnne!!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kogenud triibupüüdjad! Kas on kaks triipu või ei?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.