Esileht Ilu ja tervis Kõht valutab

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kõht valutab

Postitas:
Kägu

Teisipäeval tekkis selline imelik kõhuvalu ülakõhus. Valu on isegi natuke palju öeldud, pigem selline tugev ebamugavustunne. Peale vajutades läheb valusamaks, muidu on nagu tuimem, aga olemas kogu aeg. Öösel magada laseb, mingi söögiga ei oska seostada, töölt koju jääma ei sunni. Ei ole kõrvetiste moodi. No- Spa ei muutnud midagi, muud valurohtu polegi proovinud. Aga jah, ebamugav. Arstile?  arvasin, et ootaks esmaspäevani. (Pool aastat tagasi tehtud gastroskoopia, kõik olla ideaalne. Sapikive ka sel ajal polnud.) Aga äkki apteegist midagi?…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuim ja ebamugav valu ülakõhus võib olla ka pimesoolepõletiku algus, aga muidugi ei pruugi olla. Kui valu üle ei lähe ja läheb suuremaks, siis mine EMOsse.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui järgi ei anna siis muidugi arstile. Seni võiks proovida probiootikume, halba nad ei tee aga kui on seedimisega midagi siis aitavad.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ülakõhu valu saab olla ka närvidest, stressist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pakun, et sapikivid, las PEREARST saadab ultrahelisse.

Ps, ma ei tea kedagi, kellel No-spa tegelikult ka mõjuks

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui valu üle ei lähe ja läheb suuremaks, siis mine EMOsse.

EMO-sse? Sinna pöördumise näidustuseks on 24 tunni jooksul oluliselt halvenev seisund või oht elule. TA-l on midagi sellist sinu arvates?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui valu üle ei lähe ja läheb suuremaks, siis mine EMOsse.

EMO-sse? Sinna pöördumise näidustuseks on 24 tunni jooksul oluliselt halvenev seisund või oht elule. TA-l on midagi sellist sinu arvates?

Kui on pimesoolepõletik, siis ei maksa üle 12 tunni valusid kannatada. Pimesoolega ei pruugi valu alguses üldse suur olla, lihtsalt on ebamugav ja vaevab kogu aeg.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui valu üle ei lähe ja läheb suuremaks, siis mine EMOsse.

EMO-sse? Sinna pöördumise näidustuseks on 24 tunni jooksul oluliselt halvenev seisund või oht elule. TA-l on midagi sellist sinu arvates?

Kui on pimesoolepõletik, siis ei maksa üle 12 tunni valusid kannatada. Pimesoolega ei pruugi valu alguses üldse suur olla, lihtsalt on ebamugav ja vaevab kogu aeg.

Pimesoolepõletik on ülakõhus?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pakun, et sapikivid, las PEREARST saadab ultrahelisse.

Ps, ma ei tea kedagi, kellel No-spa tegelikult ka mõjuks

No mina ja minu abikaasa näiteks. No-Spad tuleb võtta siis kui on spasmid, mitte lihtsalt sissekühveldada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Kõht valutab