Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kohutav iiveldus

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kohutav iiveldus

Postitas:

Hei!
Tänasega peaks rasedust olema 6+2 ja vaevab kohutav väsimus, iiveldus ja peavalu. Algas eelmisel nädalal pärastlõunastel aegadel ja alates tänasest juba hommikust. Väga raske on ennast voodist püsti ajada, et midagi kasulikku tehtud saaks. Homme on ka tööpäev.
Kas ehk on mingeid kasulikke nippe kuidas iseennast aidata?
Arstiaeg 22.02

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära kõhtu päris tühjaks lase, söö tihti, söö seda, mis tundub vastuvõetav, hoia mingit näksi alati käepärast, joo piisavalt vett. Aga see on päris raske aeg. Pea vastu, hiljemalt 6 ndl pärast on ehk juba kergem :).

Mu ämmakas soovitas ingveritablette aga mind need ei aidanud. Tööl kapis olid alati näkileivad ja pähklid käepärast. Aga no öökisin ikka hirmsasti. Tühja kõhuga oli hullem olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul möödus, kui täitus 3,5 kuud. Aitas rohke jääkuubikutega vee joomine, tomatimahl, ingveripastillid, tükk leiba või näkileiba kohe suhu, kui iiveldus algab. Üldiselt möödus iiveldus kohe peale söömist. Muidu näitab iiveldus, et kõik on hästi ja rasedussäilituse hormooni tase organismis suur.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 16:07; 21.02 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oksendasin alates 4 kuni 30nda nädalani, kaalu kadus ca 10kg kokku. Ei aidanud mind miski: näkileivad, teen, vesi… Kõik mida sõin tuli kohe välja. Ainuke väljapääs on palju värsket õhku ja palju und, see tegi enesetunde paremaks. Samuti vahepeal kui parem oli, siis sõin midagi ja läksin ruttu magama, see ka aitas. Siis pea meeles, et oma foolhappe pead siiski kuidagi ära võtma ja kui oksendad välja siis tuleb uus võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul aitasid külmad toidud. Mul oli ka kuni 12 nädalani paha. Kui sõin jäätist, oli mõnda aega parem. Samuti siis kui sai näiteks külmikust kohe jahedat salatit süüa. Jäävesi leevendas ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkas ka 6 nädalal iiveldama ja 24/7. Ostsin ka igasuguseid snäkke ja värke. Ühel päeval need sobisid , teine päev juba tekitasid vastikust. Vett peab jah palju jooma ja töö juures kui väga halb , siis barbarissi kommi lutsutasin.
Praegu on 12 nädal. Korra nagu läks paremaks, aga mitte oluliselt. Sooja toidu lõhnad on absoluutselt vastuvõetamatud. Kõige hullemad toiduained sibul, küüslauk, tomat, kohv. Kui nende lõhn kuskil siis …
Ei ole tore aeg ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul algas iiveldus kuuendal nädalal ja hetkel on 14+5, kuid iiveldus endiselt sama hull kui alguses. Ei jõua ära oodata aega kus enam ei iiveldaks 🙁
Ei ole aidanud tihe näksimise, cerucali tabletid, ingver, piparmündi tee vms.
Loodetavasti ei pea sünnituseni seda kannatama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See iiveldus rikub kogu elu ära. Mul iiveldas kuni 17+ see kord. Sööki vaadata ei saanud. Tundus nagu mingi raibe olevat…Keegi kodus söögist rääkida ei saanud ja pere süüa ka ei saanud :D. Nüüd hakkab juba üle minema. Elan, töötan, tunne on nagu peab. Võtsin esimestel nädalatel lihtsalt haiguslehte ja talvepuhkust jne. Mul muidugi emapalk 2017 järgi ja no stress. Sinu puhul on vist veel lahtine, mis aasta järgi tuleb…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul algas iiveldus kuuendal nädalal ja hetkel on 14+5, kuid iiveldus endiselt sama hull kui alguses. Ei jõua ära oodata aega kus enam ei iiveldaks ????
Ei ole aidanud tihe näksimise, cerucali tabletid, ingver, piparmündi tee vms.
Loodetavasti ei pea sünnituseni seda kannatama.

Möödub 17+ nagu siingi öeldi. Sealt edasi läheb mõnusamaks olek füüsiliselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 16:07; 21.02 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on 7+1 ja olen valmis ka juba kõike proovima selle iivelduse vastu. Väga õrn iiveldus hakkas tunda andma juba viiendal nädalal, aga päris hulluks läks 6nda nädala täitumisel. Hommikul on kõige raskem, aga vähemalt lõunani ei saa suurt jalgadel olla. Parem on enesetunne tavaliselt vahetult enne magama minekut.

Ingveri õlu ja ingveri tee mul alla ei läinud. Külmad asjad on pisut aidanud. Kuna pidin raudselt tööl olema, siis eile panin äratuse keset ööd ja sõin siis, et hommikuks ei läheks iiveldus nii suureks. Raske öelda kui efektiivne see oli, aga tööle ma jõudsin ja oksele ei hakanud. Seega jätkan selle loogikaga. Sagedasem söömine aitab ka päeval, kuigi väga raske on leida toite, mida üldse tahaks. Ja needki muutuvad päeviti. Igal juhul on söödavad kogused ise väiksemaks jäänud, kuna päris täiskõhu tunne tekitab ka iiveldust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kohutav iiveldus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.