Esileht Ilu ja tervis Kõhuviirus.

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kõhuviirus.

Postitas:

Ma annan varsti otsad! Kas tõesti võib see rõve iiveldus kesta nii pikalt? Mul juba 6-7päev.
Perearst kehitas õlgu ja arvas, et võib olla küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 11:08; 17.01 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa ikka sööd ka midagi? Tean, et iiveldusega on raske endale midagi sisse pressida, aga pikalt söömata(isu ju puudub) olemine lõppkokkuvõttes süvendab iiveldustunnet veelgi.
Seega näri iga natukese aja tagant kasvõi üks kuiv saia/leivaviil või paar ampsu midagi muud kerget. Kasvõi värsket kurki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa ikka sööd ka midagi? Tean, et iiveldusega on raske endale midagi sisse pressida, aga pikalt söömata(isu ju puudub) olemine lõppkokkuvõttes süvendab iiveldustunnet veelgi.

Seega näri iga natukese aja tagant kasvõi üks kuiv saia/leivaviil või paar ampsu midagi muud kerget. Kasvõi värsket kurki.

Söömisega mul õnneks probleeme ei olen. Söön korralikult.
Tervel perel kõik juba korras, aga mina siiani iiveldan. Ma just muretsen sellepärast, et see nii pikalt kestab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 11:08; 17.01 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on täpselt sama asi, kuidagi üle ei lähe. Juba 6 päev. Lisaks on ka kõhulahtisus jätkuvalt. Väldin piimatooteid, rasvast, praetud jne. Joon smectat ja probiootikume. Aga ikka ei lähe paremaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tee rasedustest

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul aitas väga hästi sipelgapuu koor. Sain lastelastelt kõhuviiruse ja hakkasin kohe suuremaid annuseid võtma. Kaks päeva ja ok. Lisaks ka C vit. suuremas annuses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigest 6-7 päev? Nojah. Mind on iivelduse puhul aidanud nt kefiir või pett, teinekord ka marineeritud kurk või lahjendatud kurgivedeliku joomine. Sõnaga – hapu või äädikane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Kõhuviirus.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.