Esileht Ilu Kõik küünekäärid on nürid!

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kõik küünekäärid on nürid!

Postitas:

Kust saab teravaid küünekääre? Palun, kui teil kodus on selliseid, siis kirjutage, mis firma toodang ja kust poest osta saab.
Ei tea, kas kuskil saaks ka juba olemasolevaid nõmedaid nürikääre teritada? Need on ju kaardus teraga enamasti, kas kääriteritajad võtaks jutule?
Ma olen nii vihane, olen aja jooksul mingi 5 paari ostnud, need kõik on kohe algusest peale nürid. Närib ja rebib rohkem küünt kui lõikab.
Mu emal olid mingid iidvanad nõukaajast pärit käärid, mis seisid aastakümneid teravad. Siis varastati ükskord ära tema käekott koos nende imekääridega. Pärast seda algas meil nüsimis-ajastu.
Kas normaalseid kääre enam ei tehtagi? Või saab neid kuskilt maniküüri profitoodete poest?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 26.06 15:55; 06.07 09:50; 11.10 18:01; 29.02 18:29; 22.06 16:59; 02.07 00:37; 23.01 06:57; 01.02 18:40; 27.05 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta sokolaadi ümbert või küpsetusasjade kapist tükk alumiiniumfooliumi (paksem ja päris metallfoolium, mitte läikiv paber või tsellofaan vms), murra mitmekordseks tükiks ja lõika seda kääridega mitmeid kordi, ongi lõiketerad teravad uuesti.
Või lõika liivapaberit. Ma ei viitsinud otsida pilti just maniküürikääridest.

Ma oleks pankrotis, kui ma peaksin uued kääris ostma niipea kui need nüriks lähevad 😀 eriti kuna mina armastan küüsi lõigata küünenahakääridega, mis on hästi õhukesed ja lähevad ruttu nüriks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.06 18:04; 27.06 00:05; 27.06 18:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta sokolaadi ümbert või küstusasjade kapist tükk alumiiniumfooliumi, murra mitmekordseks tükiks ja lõika seda kääridega mitmeid kordi, ongi lõiketerad teravad uuesti.

Või lõika liivapaberit.

Ma oleks pankrotis, kui ma peaksin uued kääris ostma niipea kui need nüriks lähevad ???? eriti kuna mina armastan küüsi lõigata küünenahakääridega, mis on hästi õhukesed ja lähevad ruttu nüriks.

See ei aita küünekääride puhul, korduvalt proovitud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.06 21:29; 27.06 17:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hästi aitab, korduvalt proovitud. Proovida ikka võib. Ma olen ise seda aastaid kasutanud ja siiani 1 paari lemmikkääridega hakkama saanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.06 18:04; 27.06 00:05; 27.06 18:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lõikan endal hoopis tangidega.
Mees ja laps lõikavad kääridega. Senimaani on teravad püsinud. Mingid suvalised no name käärid on. Aga Soomest K-citymarketist ostetud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hästi aitab, korduvalt proovitud. Proovida ikka võib. Ma olen ise seda aastaid kasutanud ja siiani 1 paari lemmikkääridega hakkama saanud.

Siis on sul ikkagi lihtsalt head käärid. Juba algselt nüride puhul ei aita see foolium mitte tuhkagi. Mina arvan, et põhjus on kääride kvaliteedis (ehk siis selle puudumises) – et need harud on natuke erineva nurga all paindes (vahele jääb mingi väike tühi ruum) ja ei haaku ideaalselt 100% teineteisega. Pakendis aga seda ei näe.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.06 21:29; 27.06 17:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selge, algselt viletsate kääridega ei aita foolium muidugi mitte!
Aga mina oma head käärid ostsin Kaubamajast Solingeni küünenahakäärid (mis on eriti õhukesed ja peene otsaga, punase põhjaga plastikpakendis), küünekäärid on veidi paksemad, aga ka head ja tihedalt käivate teradega. Aga on mulgi 5-6 nõmekääri sahtlis, millega isegi paberit ei saa lõigata…

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.06 18:04; 27.06 00:05; 27.06 18:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

…mul veneaegsed käärid kasutusel. Pole veel nüriks läinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selge, algselt viletsate kääridega ei aita foolium muidugi mitte!

Aga mina oma head käärid ostsin Kaubamajast Solingeni küünenahakäärid (mis on eriti õhukesed ja peene otsaga, punase põhjaga plastikpakendis), küünekäärid on veidi paksemad, aga ka head ja tihedalt käivate teradega. Aga on mulgi 5-6 nõmekääri sahtlis, millega isegi paberit ei saa lõigata…

Solingen on ka väga kvaliteetsete kääride tootja. Aga head käärid maksavad ka. Osta profitoode, Tradehousest näiteks. https://tradehouse.ee/et/?t=5452

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen teemaalgataja. Käärid on mul ikka nürid, aga pean soovitajaid täpsustama, et Solingen ei ole küll mingi kääritootja. See on linn Saksamaal, kus toodetakse terast. Asub Ruhri piirkonnas, sinna on koondunud Saksa rasketööstus. Keskajal tehti seal mõõku. Seda terast peetakse ülikvaliteetseks ja erinevad tootjad teevad oma asjad Solingeni terasest. Kui teil on käärid, kuhu on Solingen peale kirjutatud, siis see on ikka materjal, mitte tootja.
Ma ei teadnudki, et kääre ka tehakse Solingeni terasest, mul on nuga…????
Lähen Kaupsi vaatama, mida pakutakse.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.06 15:55; 09.07 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen teemaalgataja. Käärid on mul ikka nürid, aga pean soovitajaid täpsustama, et Solingen ei ole küll mingi kääritootja. See on linn Saksamaal, kus toodetakse terast. Asub Ruhri piirkonnas, sinna on koondunud Saksa rasketööstus. Keskajal tehti seal mõõku. Seda terast peetakse ülikvaliteetseks ja erinevad tootjad teevad oma asjad Solingeni terasest. Kui teil on käärid, kuhu on Solingen peale kirjutatud, siis see on ikka materjal, mitte tootja.

Ma ei teadnudki, et kääre ka tehakse Solingeni terasest, mul on nuga…????

Lähen Kaupsi vaatama, mida pakutakse.

https://et.wikipedia.org/wiki/Solingen Solingen on keskajast alates tuntud kui terariistade: mõõkade, nugade ja kääride tootmispaik. Ka tänapäeval valmib umbes 90% Saksamaal toodetud nugadest Solingenis

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu Kõik küünekäärid on nürid!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.