Esileht Pereelu ja suhted Kokku-lahku-kokku suhted

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kokku-lahku-kokku suhted

Postitas:

Mul on varem ka suhteid olnud ja olen kõik ise lõpetanud.
Nüüd olen suhtes mehega, keda ei suuda maha jätta. Mõistusega saan aru, et meil on nii erinevad väärtused. Tema on alfa-isane, kes arvab, et naine peab meest kuulama ja mina olen üsna iseseisev ja isepäine.
Tutvusime 2012 ja tema poolt oli kohe tõmme. 2015 siis sai mu nö kohtingule ja võimaluse. 2017 kolisime kokku. Selle aja jooksul olen mitu korda suhte lõpetanud. Oleme koos elanud ja siis jälle eraldi. Nüüd jälle pool aastat koos ja no ei suuda. Tunnen, et minuga ei arvestata ja ta ei mõista mind. Aga suhte lõpetamine on nii raske, sest mees ei anna alla. Tema on veendunud, et mina olen tema eluarmastus ja ainus õige tema jaoks. Eraldi olles ikka satume kokku või tuleb külla jne. Ja kuidagi sulan. Ma ei ole enda arust kaltsnaine, aga no ei saa ilma ja ei saa ka temaga

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa ise arvestad iseendaga ? Kas sa ise mõistad end. Väga keeruline on teisel mõista ja arvestada, kui inimene ise ei arvesta endaga ja ei mõista end. Kui mees leiab, et oled tema eluarmastus ja sina ei suuda vabaneda, noo elage siis visiitkooselu. Kumbki arvestab siis ühe osa ajast iseendaga, ja siis kui kokkusaadakse, on kumbki võtnud aega selleks. Mille jaoks sa sulad? Et kolid tema juurde? Ja siis jälle vanemate juurde tagasi? Või üürid? See kaltsnaise silt aga viska prügikasti, ära sildista teisi sellega, siis ei pea ise ka madistama, kui tundub, et sul on kaltsnaise tunnused. Igaüks elab oma elu täpselt omade reeglite järgi ja määrav on, kas oled õnnelik kui mitte. Reegel tundub olevat see, et kui inimene on üksi elades õnnelik, siis on ta ka suhtes olles õnnelik. Nii et alustuseks õpi üksi õnnelik olema. Siis ei pea sa kellegagi koos elama selleks, et mitte end halvasti tunda.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on varem ka suhteid olnud ja olen kõik ise lõpetanud.

Nüüd olen suhtes mehega, keda ei suuda maha jätta. Mõistusega saan aru, et meil on nii erinevad väärtused. Tema on alfa-isane, kes arvab, et naine peab meest kuulama ja mina olen üsna iseseisev ja isepäine.

Tutvusime 2012 ja tema poolt oli kohe tõmme. 2015 siis sai mu nö kohtingule ja võimaluse. 2017 kolisime kokku. Selle aja jooksul olen mitu korda suhte lõpetanud. Oleme koos elanud ja siis jälle eraldi. Nüüd jälle pool aastat koos ja no ei suuda. Tunnen, et minuga ei arvestata ja ta ei mõista mind. Aga suhte lõpetamine on nii raske, sest mees ei anna alla. Tema on veendunud, et mina olen tema eluarmastus ja ainus õige tema jaoks. Eraldi olles ikka satume kokku või tuleb külla jne. Ja kuidagi sulan. Ma ei ole enda arust kaltsnaine, aga no ei saa ilma ja ei saa ka temaga

Kui Sa tunned, et Sind ei mõisteta ja Sinuga ei arvestata, no miks siis seda jätkata?
Tema on veendnud, et oled tema eluarmastus, aga KAS SINA OLED SELLES VEENDNUD, ET TEMA ON SINU ELUARMASTUS? Sa praegu lähtud ainult temast.
Kaltsnaine Sa ei ole, aga liiga pehmeke küll, kui ennast lased uuesti ära rääkida jälle.
Kindlasti meeldib Sulle ka see tähelepanu, mida temalt saad, kui ta Sind jälle tagasi tahab.
Suhte saab alati lõpetada nii, et enam edasi üldse ei suhtle. Kohe üldse mitte!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnen, et minuga ei arvestata ja ta ei mõista mind. Aga suhte lõpetamine on nii raske, sest mees ei anna alla.

Kas ta siis ahistab sind lihtsalt nii palju, et hakkad temaga koos olema või misasja? Kui elu temaga on kole ja mees ikka sinu soove ja vajadusi üldse arvesse ei võta, siis lõpeta ära. Ilmselt su ajus on olemas kujutlus, kuidas elate harmooniliselt ja sa kujutad ette, kuidas teil võiks kõik sujuda, seetõttu võtadki ta tagasi. Aga see ajus olev mees ei ole kahjuks see päris mees. Päris mees on selline, nagu sul praegu on. Te võite proovida paarinõustamist või põhjalikke omavahelisi vestlusi, et arutada, mis kummalgi puudu jääb ja kas suhte saaks teatud käitumismustrite kompromisside või kummaltki poolt teatud muutuste ja järeleandmistega toimima, aga see eeldab muidugi, et mees peab ka neid vajalikuks ja teeb selles osas koostööd. Muidu võid muidugi lihtsalt veel painduda tema järgi ja kohaneda tema soovidega, aga kas see teeks sind õnnelikuks? Veel võib proovida ka lihtsalt visiitsuhet, aga kui mees ihkab enamat või ehk mingil hetkel ka sina ise, siis see pikalt ei toimi. Ja siis jääb alati variant lahku minna ja temaga suhtlus lõpetada, kuna tead juba, milleni see muidu viib. Ja kui ta ikka ei ole nõus suhtlust lõpetama, kuigi end selgelt ja kategooriliselt väljendad, siis tuleb ka mingil hetkel politsei appi võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tema on alfa-isane, kes arvab, et naine peab meest kuulama ja mina olen üsna iseseisev ja isepäine.

See ei ole ju alfa isane?

Alfa ei arva, et kõik peavad lambist kuuletuma; seda arvab pigem kopleksidega ning enesega sügaval sisimas mitte rahulolev mees.

Ja sa võid ju vabalt iseseisev ja isepäine olla, aga eks sulgi on omad õrnad kohad. Ja just seal, kus kõige rohkem vaja, pakub alfa sulle tuge.
Aga muul ajal laseb sul vabalt olla nagu sa oled, sest sa meeldid talle just sellisena ja sellise naise ta omale ka valis.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.06 07:21; 08.06 16:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa kord juba loomariigi terminid sisse tõis. Alfaisane toob maitsvaima kondi oma eelistatud emasele. Emast ründab, kamandab, karistab ainult mingi “ceeta” ( 🙂 ) isane. Või on see isane haige.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ükski hea suhe ei ole keeruline. Hea suhe teeb just elu lihtsamaks. Aga sellest ei saa inimesed aru. Räägitakse ikka raskest vaevanägemisest ja tööst suhte hoidmise nimel ja muust jurast. Sinu sellisel suhtel pole tulevikku, aga kuna sulle meeldib oma ämbreid ise kolistada, siis kolista aga edasi. Sul pole olnud suhetega tegelikult toredat kogemust. Seetõttu jäämegi rääkima sinuga erinevat keelt. Ega sa mind ka ei usu. Mis on ka täiesti arusaadav, sest pole mõtet neljanda klassi lapsele teha selgeks keskkooli matemaatikat. Samal põhjusel ei viitsi ma sinuga siin kaasa halada, sest see on tegelikult mõttetu tegevus. Jääb vaid üle loota, et ämbris kolistamine väsitab sind ja sa soovid ka tegelikult sellest välja astuda.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa kord juba loomariigi terminid sisse tõis. Alfaisane toob maitsvaima kondi oma eelistatud emasele. Emast ründab, kamandab, karistab ainult mingi “ceeta” ( ???? ) isane. Või on see isane haige.

Just. Alfa on juht ja liider, ennast kehtestav aga õiglane, usaldusväärne.

See sinu tüüp on mingi hale macho.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See sinu tüüp on mingi hale macho.

Kas mitte venelastel pole sellise wannabe macho kohta hea ütlus: matšhalka.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.06 07:21; 08.06 16:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No alfa jah pigem on liider, keda kõik tunnustavad.
Eesti slängis tahetakse panna samasse patta mingi kriminaaliga-kes teistest oma tahtmise välja peksab.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle jäi ka sinu kirjutisest silma kaks terminit Alfa ja kaltsnaine. Alfast oled sa valesti aru saanud ja termin kaltsnaine kuulub teise Eesti sõnavarasse. Hakka ennast austama ja unusta see kaltsnaise sõna, see on selline kompleksides maakate sõna. Kui sa ennast austaks, siis sa ei sildustaks ei teisi ega ennast.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Pereelu ja suhted Kokku-lahku-kokku suhted

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.