Esileht Tööelu, raha ja seadused. Komplekteerija töö

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Komplekteerija töö

Postitas:

?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.10 09:52; 04.10 10:45; 04.10 13:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Komplekteerijana ei ole töötanud, küll aga kaupluses, kus komplekteeritakse.

Alla 800 bruto on sinu mainitutes, Rimi avas e-poe 850.- bruto komplekteerija. Vaevalt see vähenenud on.

Esimesed nädalad on rasked, kuni kaupade asukohad selgeks saavad. Ja käsiskänneri kasutamine. Toodete asendamine ja nende tingimused.
Jälgima peab ka toodete kuupäevasid ja muidu hoolikas olema. Et klient ei saaks homme aeguvat sinki ja veisega värskekapsa borši asemel seaga hapukapsa oma – nt kaupluse klient võib toote valesse kohta (tagasi) panna ja kui sa 2 purgi tellimuse korral mõlemat purki läbi skänneri ei lase e ühelt 2 piiksu teed, võib aps tekkida. Puu- ja juurviljade valimine ja kvaliteedi tundmine on esmase ähmiga ehk keeruline.

Muidu ei ole midagi konti murdvat ja võrreldes teenindaja tööga hulga stressivabam. Oleneb muidugi ka kollektiivist.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Skänneri kasutamine saab selgeks veerand tunniga, tooted on paigutatud väga loogiliselt, liikuda saab palju.
Aga palk on paraku masendav-750 bruto.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus see keskmine palk siis on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

E-selveris oli 705 eurot bruto, töökuulutuses oli kirjas. Särasilmne pead ka olema ja see töö peab olema sulle auasjaks, nii olid nõudmised kirjas.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

E-selveris oli 705 eurot bruto, töökuulutuses oli kirjas. Särasilmne pead ka olema ja see töö peab olema sulle auasjaks, nii olid nõudmised kirjas.

leping peab olema mõlemapoolselt võrdne, kui on (lepingu)nõue särasilmsus ja auasi, siis töö pakkuja peaks olema…..????

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, päevases vahetuses oli kirjas, tasu 705 bruto. Ma mõtlen, et öösel peaks rohkem ikka saama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.10 09:52; 04.10 10:45; 04.10 13:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, päevases vahetuses oli kirjas, tasu 705 bruto. Ma mõtlen, et öösel peaks rohkem ikka saama?

Öösel ei komplekteerita ju e-poe pakke, kullerid käivad kohale toimetamas vahemikus kell 8-22 (barbora toob alates 8, see vst poodide lõikes erineb, mõned alustavad hiljem), järelikult kõige varem algab seal komplekteerijate töö kell 6 hommikul? Ja kui kuller viimasele ringile välja sõidab, ega neil komplekteerijatel siis ei ole ju enam öö läbi midagi komplekteerida…

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.10 12:19; 04.10 20:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, selver otsis 19.00-07.00 konplekteerijat. ma mõtlen seda.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.10 09:52; 04.10 10:45; 04.10 13:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Öösel ei komplekteerita ju e-poe pakke

Mulle tuleb e-kiri, kui tooted komplekteeritud. See e-kiri on tulnud ka kell 3 öösel.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.10 13:18; 05.10 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tuleb e-kiri, kui tooted komplekteeritud. See e-kiri on tulnud ka kell 3 öösel.

Päris hull värk siis. Ma peamiselt tellin barborast, seal küll öösiti ei komplekteerita. Vähemalt see koostatud asjade nimekiri saabub alati veidi aega enne kulleri saabumist, mitte keset ööd.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.10 12:19; 04.10 20:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parem kuskile ettevõttesse, üle 1000 neto kuupalk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tuleb e-kiri, kui tooted komplekteeritud. See e-kiri on tulnud ka kell 3 öösel.

Päris hull värk siis. Ma peamiselt tellin barborast, seal küll öösiti ei komplekteerita. Vähemalt see koostatud asjade nimekiri saabub alati veidi aega enne kulleri saabumist, mitte keset ööd.

See on juhtunud siis, kui olen tellimud näiteks kell 01.30 ajavahemikuks 10.00-12.00 samal päeval, ennelõunal. Minuni on komplekteerimispunktist ka oma tund sõitu, seega peab asi varakult valmis olema. Mina väga rõõmus, et kohe hommikul ärgates on komplekteerimisnimekiri meilikastis valmis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.10 13:18; 05.10 18:19;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Komplekteerija töö