Esileht Ilu ja tervis Kondüloomide eemaldamine

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kondüloomide eemaldamine

Postitas:

Mul on tupeavas mõned kondüloomid tekkinud. Õnneks veel mitte väga suured ja mitte väga palju. Arst kirjutas retsepti rohule , millega neid määrima hakkan. 4 nädalat üle päeva ja et ma seda väga täpselt teeks ning et rohtu mujale tervele nahale ei satuks . Samas olen lugenud, et nahaarstid eemaldavad neid ka nn külmutamise teel. Kas ka suguelunditel? Kas oleks see mõistlikum variant? Kas ja mis juhtudel seda saaks kasutada? Kuidas teil ravi toimunud on?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 12:05; 12.04 15:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui Te juba lugenud olete siis miks ei uuri nahaarstilt, vaid tulete uurima Perekooli? Suure saladuskatte all võin öelda, et kükitategi vedela lämmastikuga täidetud kaussi, külm hakkab kohe, aga siiski oodake veel 10sek. Järsu liigutusega kausist eemaldudes jääte ilma nii kondüloomidest, häbemekarvadest, kubemetäidest ja ehk veel millestki. Mõned nädalad peate käituma kui mees mumpsiga või siis maakeeli: metssiga jooksis kahe jala vahelt läbi.

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sul hakkas nüüd parem?
Küsisin selle mõttega, et see nelja nädalane ravikuur ülepäeva
täppistööd tehes (arst hoiatas, et rohtu jumala eest kuhugi mujale terve naha peale ei satuks) tundub väga keeruline ettevõtmine, kuna selle töö jaoks nähtavus suht piiratud. Oluliselt lihtsam oleks nahaarsti juures need korraga ära likvideerida aga mingil põhjusel arst seda isegi ei maininud. Sellepärast ma polegi päris kindel, et kas minu teooria külmutamisest üldse peabki paika sellises piirkonnas. Sooviks teada, kas kõik on seda ise käsitsi ravimist praktiseerinud või on keegi ka abi saanud nahaarstilt ?

No kui Te juba lugenud olete siis miks ei uuri nahaarstilt, vaid tulete uurima Perekooli? Suure saladuskatte all võin öelda, et kükitategi vedela lämmastikuga täidetud kaussi, külm hakkab kohe, aga siiski oodake veel 10sek. Järsu liigutusega kausist eemaldudes jääte ilma nii kondüloomidest, häbemekarvadest, kubemetäidest ja ehk veel millestki. Mõned nädalad peate käituma kui mees mumpsiga või siis maakeeli: metssiga jooksis kahe jala vahelt läbi.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 12:05; 12.04 15:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul eemaldati kunagi, täiesti valutu protseduur, vist kõrvetati (a vb külmutati), günekoloogi juures (eraarst oli).

Midagi hirmsat see pole, ainuke halb asi on see, et nende tekkimine ise viitab kõrgele emakakaela vähi riskile, mt, et tuleb regulaarselt kontrollis käia.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eemaldada saab ka laseriga, aga kui palju seda praktiseeritakse, ei tea.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on väiksed, siis kreem või külmutamine, suuremaid saab eemaldada ka opiga.

Mina käisin operatsioonil, mille tegi günekoloog, keda oli mulle soovitanud nahaarst ja nahaarst ise pani aja kinni ka.

Tükk aega võtsin hoogu, et üldse sinna nahaarstile minna, olin küll käinud juba ühe teise günekoloogi juures selle jutuga, aga kreem ei mõjunud. Siis nahaarst alguses pakkus, et külmutab, aga kui ma sinna siis kohale läksin, et hakkab külmaga tegema, siis pakkus välja, et äkki ikka lõigatakse, et siis saab ühekorraga.

Opp toimus tavalises günekoloogi kabinetis, tehti tuimestav süst ja siis võeti ära. Ei olnud väga hull, kuigi ebamugav veidi oli. Esimesel päeval tuli ettevaatlik olla. Nädala pärats võttis õde niidid välja, see oli hullem kui opp ise.

Nahaarst oli hästi normaalne, rääkis seal, et levinud probleem ja üritas igati selline olla, et ma ei põeks, et nii jube asi minuga juhtunud. Töötab lasnamäe Medicumis, Liina Tedremets.

Nii et ma soovitaksin tema vastuvõtule minna, kui kreem ei toimi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Kondüloomide eemaldamine